147
Méhészet, méhek, méz, és minden nyalánkság
  • Gabic11
    #27
    Üdv!

    A kristályosodás a mézben lévő gyümölcscukor-szőlőcukor aránytól függ. A szőlőcukornak nagyon rossz az oldékonysága, ami azt jelenti, hogy szobahőmérsékleten hamar kiválik.
    Ha igazad lenne és a hamis méz kristályosodna ki, akkor a boltban vehető 'mézek' miért maradnak folyékonyak?

  • Marki
    #26
    Hát bizony sokba kerül, még úgy is, hogy nagybátyám magának készíti a kaptárakat. Van több mint 100 családunk, de sajnos (egyelőre) több pénzt visznek, mint hoznak. Bár eddig meg se volt nagyon hirdetve a méz. Most pergettünk 37 bödön 30 literes napraforgó mézet, ha azt mind el tudnánk adni, már nyereséges lenne. Csak sajnos többen veszik a mindenféle mű vitaminkapszulát, mint a természetes csodaszert.
  • Marki
    #25
    A propoliszt tudom nagyon ajánlani, csak abból nem sokat készítenek.
    Azzal az anyaggal fertőtlenítik ki a kaptárakat a méhek a téli punnyadás után, rengeteg dologra használják. Elvileg a gyulladást is csökkenti.
  • Solid Snake
    #24
    :)
  • Dobronski
    #23
    Nagyon felkeltette az érdeklődésemet! Sok befektetést igényel? Élőhelyet lehet barkácsolni? :)
  • Tinman #22
    Nálam tipikusan - mandula hiánya miatt- hörghurut szokott kialakulni. Ilyenkor sokat segít a napi 3x mézes + csipkebogyó tea (sok mézzel), de a lényeg a megelőzés. Jönnek a hideg hónapok már előre elkezdem a napi 1 vagy 2 csésze mézes&csipkebogyós teát (tea éppen csak langyos, nem szabad forróvízzel!). Nekem nagyon sokat segít megelőzésben is és inkább költöm a gyógyszer árát mézre. Eddig bevált :-)
  • Marki
    #21
    Nekem a propolisz a tüszős mandulagyulladást is elmulasztotta 3 nap alatt, csak vigyázni kell, ne rágja szét az ember, mert a fogakról nehezen jön le.
  • Rage47
    #20
    Nekem sosem használt...
  • Marki
    #19
    Na ezt se hallottam még, de nem hangzik rosszul :D
  • davidka003
    #18
    Télen úgy szoktam, hogy fokhagyma összetörve és belenyomva egy kanál mézbe. Legjobb orvosság megfázás ellen.
  • Marki
    #17
    Nálunk sem az idei, vagy a tavalyi méz cukrosodik, hanem ami 2-3-4 éve ott van, mert nem lehet eladni :(
    Na, azt szoktuk néha télire adni; feltéve ha nem napraforgó.

    Az is nagy baj, hogy a méhészetben döntő tényező a hely is. Mi Debrecen egyik kertvárosában tartjuk a méheket, ahol sok a gazda, de méhészek csak mi vagyunk (illetve én nem tartom magamat annak, csak tanulok). Sok barom gazda úgy permetezi le a fáit, hogy nem szól előtte, így minden évben kipusztul jó pár család.

    Valóban jobb lehet Zalában a helyzet, nálunk egy csepp akác sem volt idén. Hársot is most gyűjtöttek 1-2 léppel, amikor egyébként a napraforgó-mezőhöz vittük őket. Azt viszont nem pergettük a többi közé, hogy ne csessze el az ízvarázst.

    Valóban csodaszer a méz, és akkor a propoliszról még nem is beszéltünk :D
  • Tinman #16
    Méz tápanyagtartalma:

    Tápanyagtartalom 100 g-ban
    Energia 300 kcal 1270 kJ
    Szénhidrátok 82,4 g
    - Cukrok 82,12 g
    - Rost 0,2 g
    Zsír 0 g
    Fehérje 0,3 g
    Víz 17,10 g
    Riboflavin (B2-vitamin) ,038 mg 3%
    Niacin (B3-vitamin) ,121 mg 1%
    Pantoténsav (B5-vitamin) ,068 mg 1%
    B6-vitamin ,024 mg 2%
    Folsav (B9-vitamin) 2 μg 1%
    C-vitamin 0,5 mg 1%
    Kalcium 6 mg 1%
    Vas ,42 mg 3%
    Magnézium 2 mg 1%
    Foszfor 4 mg 1%
    Kálium 52 mg 1%
    Nátrium 4 mg 0%
    Cink ,22 mg


    Mondom: Csodaszer :-)
  • Tinman #15
    "Nehezen kristályosodik az akácméz, könnyen a hárs-, repce-, gyümölcsvirág mézek. "

    Na ezt nem tudtam, akkor ezért nem cukrosodik :-)
  • Tinman #14
    "Milyen fajta méz 1400?"

    Akác! Friss idei pörgetés és azért ennyi, mert:

    a, Ismerős.
    b, Negy tételbe szoktunk venni tőle, tehát nem 1-2 üveget, hanem min. 1 évre való! Télen durván fogy, de mióta csak azzal iszom a teát (+házi szárítású csipkebogyó) azóta nem igazán kapom el a téli átkokat, vagy ha el is kapom nagyon enyhe lefolyású.

    "Itt keleten szinte csak tavalyi akác van, ezért minimum 1800-at kell kérjünk érte, de a piacon van, aki 2300-ért adja."

    Sajnos tudom. Párom Miskolc környéki, szülei is durva áron tudják venni csak a mézet. Itt Zalában jobb a helyzet, de sajnos az idő pont akkor durvult erre felénk is, amikor virágzott az akác :-(

    Számomra a méz = csodaszer :-)

    Franc ebbe a hülye időjárásba
  • Tinman #13
    Komolyan mondom küldök le a sráctól egy üveget... mivel nagy tételbe szoktunk bespájzolni, ezért van, hogy 1.5 éve már ott a kamrába bontatlanul és semmilyen cukrosodás nincs!

    A jó minőségű nem maszatolt méz nem cukrosodik!
  • Marki
    #12
    Ez attól is függ, van-e tartalék mézük télire. Általában van, de napraforgó mézet nem szabad nekik hagyni, mert attól sok elpusztul, mivel nagyon savas.
    Nálunk télen lepényt kell nekik készíteni. A cukor nem nagyon játszik; pláne mióta a benzin is olcsóbb lesz nála :(
  • Tinman #11
    Pont erről van szó.

    Az igazi jó anyag, nem kristályosodik ki 1 év után sem!

    Amikor néha cukros vízzel megkínálják a méheket, na akkor van az, hogy kicukrosodik a méz az üvegbe.

    Egyébként ha nagyon krémes a méz az mindig gyanús... előtte keverővel szokták felkeverni, hogy tisztább legyen. Rohattak' -.-
  • Marki
    #10
    Milyen fajta méz 1400? Ha az akác, akkor az egy nagyon jó ár.
    Itt keleten szinte csak tavalyi akác van, ezért minimum 1800-at kell kérjünk érte, de a piacon van, aki 2300-ért adja.
    Franc ebbe a hülye időjárásba
  • Marki
    #9
    Szép bizony, ráadásul kár volt félnem tőle az elején. 4 évig nem csíptek meg. Vettem egy jó minőségű (és jó árú) védőruhát, azon szvsz egy darázs sem szúrna át. Nagy bátorságomban kimentem a kaptárakat fotózni kesztyű nélkül, az egyik ki is használta az alkalmat :D
    Későn, de megkaptam az első szurit. Bár tizedannyira sem volt fájdalmas, és kellemetlen, mint amire számítottam.
  • Marki
    #8
    Természetesen; egy idő után mind megkristályosodik.
    Viszont nem kell kétségbe esni. Egy fazekat meg kell tölteni vízzel, és melegíteni úgy 35-40 fokig. Abba bele kell tenni az üveg mézet, és percek alatt felolvad újra.
    Kevésbé kifinomult módszer a mikróba tenni, de az is megteszi

    Az egyik legnagyobb előnye a méznek, hogy sosem romlik meg; bármikor el lehet fogyasztani, még ha egy piramis belsejéből kerül is elő.
    Mellesleg a kristályos méz sem rossz, teába mindig azt rakok :)
  • davidka003
    #7
    A normális méz is kristályosodik amúgy? Mert nálunk a bolti mindig olyan, hogy az alján kikristályosodik.
  • Tinman #6
    Nem igazán árul el dolgokat sajnos :-(

    Viszont 1.400 Ft/kg* áron iszonyat jó "anyagot" ad :-)

    *protekciós ár
  • Tinman #5
    Sajnos errefelé meg a jég verte el nagy részét :-(

    Szép szakma amúgy
  • Marki
    #4
    Teljesen hihető, a nagybátyám is könyvből tanult. Az alapokat onnan a legjobb megtanulni, a többit meg a tapasztalat hozza. Ő 4 éve kezdte a szakmát, mára szinte profi.

    Én most először voltam pergetni, de nagyon megtetszett a szakma. Amíg nem lehet munkát találni a szakmámban, elmegy egynek a méhészkedés is :)

    Ami az idei termést illeti, nagyon gyér - legalábbis nálunk, Debrecenben. Az akác lefagyott, a hársot az eső mosta el. Repce nem nagyon van a közelben, de napraforgóból legalább majdnem 1 tonnát tudtunk pergetni.

    Némi gyógyszert sajnos muszáj nekik adni, mert (ezt én is alig hittem el) a pár mikrométernyi szőrükbe még tetű is lehet.
  • Solid Snake
    #3
    Kép,leírás,minta méz. Titkok kilesése ismi. kínvallatása. /pl.mézzel bekenése/
  • Tinman #2
    Nekem van egy ismerősöm, aki a netről tanult meg méhészkedni -nem vicc!- és a 45 éve ezzel foglalkozók helyett inkább tőle veszem az éves adagot, mert ő nem cukros vízzel eteti a méheket és antibiotikumokat se kellett neki eddig bevetni (5-6 éve csinálja).

    Elképesztő mennyire "akácos" a tőle vásárolt akácméz... eddig semmi nem überelte, a boltok polcain levő meg főleg nem.

    Érdekelne a téma... szívesen meghallgatnék erről szakikat.
  • Marki
    #1
    Ha jól látom, méhész témában még nincs topic.
    Van a fórumon valaki, aki foglalkozik még a témával? Esetleg érdekel valakit a méhészet, vagy a házi méz?
    Akit esetleg igen, azt szívesen invitálom beszélgetésre