173
The Amazing Spider-Man.
  • csgj
    #13
    Szerintem fake. Amazonnál is rendelhető, de attól függetlenül ha a Steamen kell aktiválni, akkor nem fog működni. Persze ez virágbolti verziónál lehet, hogy nem számít, mert feltörik... Mindenesetre az eredeti Steames tutira nem jelent meg, és valószínűleg a dobozos is Steammel indul. Amúgy valahol aug. 31-i dátumot láttam. :-/ Nagy szívás amúgy, mert a konzolos változatok már rég megjelentek, így is csúszott a PC-s. -.- Lehet, hogy addig előkotrom a Spider-Man 3-at, az hasonló stílusú Pókemberes játék volt. :-P
  • kjhun
    #12
    És többen írják ott, hagy már raktáron van. Vagyis kiadták mégis?? Lehet, hogy nem fake egyik se, amik kikerültek?
  • kjhun
    #11
    Lehet, hogy kint van, de nem biztos. 2 féle változat került ki warezra. Az egyik majdnem 10GB, a másik meg 7GB.
  • csgj
    #10
    BAD NEWS! :-((
  • zsozso29
    #9
    Igen! Jön már, nem soká ide is ér... :DDD
  • csgj
    #8
    Elvileg ma jelent meg a játék. Elvileg...
  • xido
    #7
    Nem bánnám,ha komolyan vennék Parker civil fizikus/fotós énjét és neadj isten valami komoly nyomozós szál is lenne benne,de nem csak olyan,hogy szimatot kapott a pókösztönöm,menjünk balra,mert a script úgy van megírva :)
  • grebber
    #6
    Ezzel szerintem nincs semmi gond!Így oldották meg ennyi.Csak már azt oldanák meg hogy megtöltenék valami változatos tartalommal mert nagyon unalmas tud lenni.
  • Fehercsoki
    #5
    Ez a dolog hogy nem is a házakra lövi a pókhálót hanem csak fel az égbe elég gagyi, legutóbb az első film utáni játékban volt ilyen, de az még 2003ban jelent meg.
  • Shep
    #4
    Az eleje tisztára, mint a DX3-ban. A grafika azért hagy némi kívánnivalót maga után. Jobb lett volna ha a képregényes stílust nyomatják, mint az SD-ben.
  • grebber
    #3
    Konzolon játszottam és számomra 2 óra után ugyanúgy unalomba fullad mint pl a Prototype 1-2.
  • Panzeradler #2
    A te videódból nem látszott.

  • wedge31
    #1
    Augusztus 10 jön a játék a szokásos Beenox fejlesztéssel.

    Az első 20 perc.


    Mint a videoból látszik ezuttal open world lesz a játék.