173
The Amazing Spider-Man.
  • bakkerman
    #93
    itt vannak a beállítások
    katt
  • bakkerman
    #92
    képeken mérnem látszódik az fps szám? egyébként harc közben,zárt helyen 30-35 fps,kint a szabadban,"repülés" közben leesik 24-25-re,de nem rángat be akkor se.
    kép1
    kép2
    kép3
  • bcrics
    #91
    2. kép telefonom háttérkáép lett:D
    hasonló jöhet még...

  • Shep
    #90
    Egy frapsot nyomjál már azért rá, mert elég hihetetlen.
  • bakkerman
    #89
    nem értem sok ember problémáját,leszedtem a skidrow verziót,becrackeltem,kiszedtem a vsyncet,és hibátlanul fut 1440 4x AA-val high-on,3. chapternél járok,eddig egyszer nem fagyott,sőt nem is szaggatott,pedig nincs egy paksom (2 mag,hd4850,2 giga ram). mondjuk az igaz,hogy nagyon melegszik a házam,de az csak az elbaszott iróasztal miatt van,nincs légmozgás :/
  • Maxtreme
    #88
    Ugyan nálam fagyás nem volt, de fura dolgokat tény hogy tud művelni.

    Ez egyszer játék közben történt, és addig tartott míg a környéken le nem vertem mindenkit:



    EZ pedig az adott rész visszatöltése után (csak a játék újraindítása segített)



    :D
  • csgj
    #87
    Én is végre belevetettem magam. Elszórakoztam vele két és fél órát. :-D Csak azért hagytam abba, mert már késő van... Tetszik, jók a mozdulatok, pörgős a játékmenet, látványos minden, és a sztori is érdekel (bár furcsállom, hogy a film folytatása). Viszont tényleg nem stimmel vele valami. Mondjuk az, hogy irtó gépigényes. Mindent minimumra kellett levennem, hogy élvezhető sebességet csikarjak ki belőle. De így is szép, az árnyékok kivételével... o.O :-D Mindegy, azért klassz... Ja, és meg van egy gond vele: Másfél óra után egyszer kifagyott. Szerencsére szinte pont előtte volt mentés.
  • Shep
    #86
    Ja amúgy nekem a skidrow is ugyanúgy fut, úgy fest csak az atisoknak javított valamicskét.
  • Shep
    #85
    Kösz, én meg az utcán kerestem :)
  • Maxtreme
    #84
    De ha mégse menne:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A tetőre menj
    - Kaparás az ajtón
    - Ruhák a hirdetőn
    - A Lábnyomok meg valahol aszsem ott az ajtó környékén.


  • Maxtreme
    #83
    Pedig ott vannak azok, nézz körül :) Lábnyomból ráadásul egy sorban, elég sok.

    Ezekből a fényképezős mókákból az utolsó előttinél lesz vicces megtalálni valamit. Hogy én ott mennyit kevertem :D
  • Shep
    #82
    Az újságírónak kellene fotóznom lábnyomok, földön heverő ruhák meg kaparás az ajtón de egyszerűen sehol nem találom őket a kijelölt hely közelében. Merre vannak?
  • Maxtreme
    #81
    Faxt. Nézd meg a "logot" amit linkeltem. Egyszerűen a játék nem is használja a vga-t, a cpu-ra támaszkodik 95%ban.
    Nem kell ám mindenben összeesküvés-elméletet látni ;)

    AM részemről kivégeztem. Büdös rossz szavam nincs rá, korrekt akció játék lett.
    Na jó talán annyit megjegyeznék hogy a melléküldetés változatosságán csiszolhattak volna.
  • Fehercsoki
    #80
    Hát tudod pénz vándorolt át az nvidia számlájáról az acitvision számlájára és ennek eredményeképpen most atisoknak kevés az fpsük.
  • k0trapali #79
    AMD az az ATi már, de igen.
  • Fehercsoki
    #78
    ATI kártya?:D
  • k0trapali #77
    Ez a játék...
    Crysis 2, BF3 is fut majdnem hogy max grafikán... ez meg lowon is akad. Skidrow verzió is ugyan úgy fut mint a többi.
  • Shevchenko
    #76
    Köszi
  • Shep
    #75
    Kösz akkor remélem nekem is ad majd pár plusz fpst!
  • Shep
    #74
    Doc and Sett/User neved/Dokumentumok/Activision
  • Fehercsoki
    #73
    Aha.
  • Shevchenko
    #72
    Mentést hova rakja a játék?
  • Shep
    #71
    A skidrow verzióval?
  • Fehercsoki
    #70
    Jóval több lett az fpsem, gyorsabban is tölt, viszont még mindig játszhatatlan.(de elég közel van a játszhatóhoz, kb 5-10 fps kéne még)
  • Shep
    #69
    Hát én eddig csak a Betmenekben láttam, bár mintha ezt emlegették volna a Sleeping Dogsban is.
  • Fehercsoki
    #68
    Persze jobb, csak minden játékban ezt látni:D
  • Shep
    #67
    Nekem jobban bejön, mint a millió kombós hülyeségek. Így az ilyen alfabétáknak (direkt így) is mint nekem élvezetesek a küzdelmek.
  • Fehercsoki
    #66
    Harc tényleg jó lett, bár ez a jobb klikk kitéréses harcrendszer már kicsit unalmas...
  • Shep
    #65
    Eszméletlen milyen jó lett ez a játék, nagyon profin megcsináltak mindent, a harc végre pörgős nem kell 1001 kombót megjegyezni és imádkozni hogy vajon sikerül-e megcsinálni amit akarunk. Ügyesen összeraktak mindent ami az eddigi SM játékokban jó volt és ebbe belezsúfolták.


    Mikor a rendőrségi rádión szól a diszpécser, hogy bántén folyamatban akkor azt hogy tudom lekövetni ,hogy menjek segíteni a zsaruknak?
  • Fehercsoki
    #64
    Amúgy kijött a skidrow változat, kíváncsi vagyok ezzel 1 fps fölé tud-e menni a játék.
  • Fehercsoki
    #63
    LOL kemény az aláírásod:D Egy magát olasznak kikiáltó majomember intelligensnek találná magát?:D
  • bakkerman
    #62
    hatalmas játék,a harcok nagyon komolyak,sokféle combo van,rohadtul tetszik! grafika is nagyon szép,jó kis gém lett
  • Maxtreme
    #61
    ja bocsánat nem volt 6-8 perc, mert közben akadt egy kis gixer és bezártam a progikat, majd újraindítottam.
    Mindegy a lényegen nem változtat. Ezt elb*szták :)
  • Maxtreme
    #60
    Pffff na ez a nem egyszerű.
    Kb 6-8 perc játék eredménye kint a szabadtéren, katt
    A 3, de inkább a 4. mag még valahogy dolgozik a többi köszöni jól van.
    De a legszebb a gpu load
    Kb nem is használ a játék videokártyát :D
  • Shep
    #59
    Na sikerült belőnöm, így már az utcán is tűrhető a dolog (AA-t nem bírja már a gépem :() és a játék meg rohadt jó, a harcok tökéletesen visszaadják a képregény harcait, nagyon állat az egész. Egyedül az ellenségek "kosztümje" nem tetszik, nem az eredeti hanem ez az új verziós vacak.
  • Maxtreme
    #58
    Igen, tudjuk hogy neked nem tetszik (elégszer elmondtad) de azért nekem/nekünk bejöhet ugye? :)

    Az optimizálásról annyit hogy ezek szerint a cpu igényét b*szták el de nagyon, mert én még 45 alatti fps-t nem láttam.
    Ezek szerint kell neki egy erős 4 magos proci.

    Nem véletlenül hívták vissza sztem a fejlesztők az egész hóbelevancot :D
    Talán javítanak rajt.
    Azért gyorsan mindjárt kíváncsiságból ránézek mennyire zabálja a "professzort".
  • grebber
    #57
    "Pedig jó" Nem mindenkinek ez a véleménye!
  • Shep
    #56
    Hát nekem nagyon gyászosan fut még mediumon is, utcán ilyen 18 fps körül, bent bezzeg jó. Ráadásul mediumon nagyon csúnya is, valamint elszúrtak a fiúk, nagyon a WoS optimalizáltságára emlékeztet, ill az optimalizálatlanságára. :)
  • k0trapali #55
    Én játszanék csak nagyon rosszul fut... olvastam, hogy a v-sync okozhat akadást, de nálam az is ki van kapcsolva még is kb. játszhatatlan.
  • csgj
    #54
    Hát én csak azért nem játszok vele, mert nem jelent meg, nincs meg, nem is látom sehol. :-D