173
The Amazing Spider-Man.
  • Maxtreme
    #53
    Na még pár kép, úgy sem játszik vele senki rajtam kívül :D (pedig jó)



















  • Maxtreme
    #52
    Ugyanolyan? A fenét. :)
    Szvsz sokkal jobabn néz ki mint bármelyik előd, külső és belső terek tekintetében is.
  • xido
    #51
    Hát gyerekek..nem bírtam ki,felraktam ezt az angolra patchelt verziót

    Komolyan..mintha életem első Pókjátékával játszanék..mindent elbarmoltak az összes eddigihez képest,remélem idővel sok képességet megkapunk,mert hiányzik a rendes hintázás,a nagy szaltók,a sima földről ugrás egy ovodás bénázása levegőbe szaltó nélkül..a hálóhinta majdnem random és scriptelt..a kamera nekem eddig botrányos..a webrush kapkodós és majdnem felesleges,támadni szintén csak véletleneken múlik,bár nyomokban emlékeztet a régire..grafikában a modellekre rámentek,de a környezet ugyanolyan,mint a korábbiakban is volt...és a Film cselekményei után játszódik..
  • Maxtreme
    #50
    Lehet hogy oylan probléma ami a többségnél előjön, de van akinél nem. Kiderül a vallatásnál :)
  • csgj
    #49
    Mondom, hogy valószínűleg pont ezen dolgoznak... Még optimalizálják, ilyesmi... És a hivatalos Steames megjelenéskor gondolom kidobnak egy patchet is a korán boltokba került verzióhoz. De lehet, hogy naiv vagyok. :-P
  • Fehercsoki
    #48
    Nem egy konzol szintű gépem van, annál azért sokkal jobb, eddig maxon futottak a konzol portok, de az utóbbi időben kiadott játéknak nevezett valamik viszont játszhatatlanok.
  • Maxtreme
    #47
    V-syncet ki kell kapcsolni, mert valamit elqrtak a fejlesztők. Amennyiben az aktív, nálam is össze vissza másodpercről másodpercre ugrál a frame.
  • Maxtreme
    #46
    Ezen kár kiakadni, manapság egy konzolos játék sem fut emberi beállítások mellett, élvezhető sebességgel oylan HW-n amiből a konzolokban van. (persze a cpu a ps3-ba pl nagyon bika, de vga téren egyik sem domborít)

    Sajnos ez van (én sem értek vele egyet) aki játszani akar, annak költenie kell a gépére, vagy a másik megoldás, hogy erős kompromisszumokat kell kötnie.
  • Fehercsoki
    #45
    Olyan géppel amin futnia kéne. Mivel a konzolok sem fejlődnek ezért egy 5 éves gépen is el kéne futnia minden konzolos portnak. Persze egyszerűbb azt mondani hogy szarnak bele az optimalizálásba vegyen mindenki évente új gépet.
  • Maxtreme
    #44
    Milyen géppel? (azon kívül hogy számító )
  • Fehercsoki
    #43
    Hihetetlen ez a játék, ugyanolyan szar mint a prototype 2, beállításoktól teljesen függetlenül szar fps, egyszerűen játszhatatlan, van amikor 1 fps alatt van...
  • csgj
    #42
    Hát érdekes, hivatalos fészbúk oldalon és máshol is írogatják, hogy valószínűleg azért halasztották el a steames megjelenést, mert elszúrták az optimalizálását. Akad, kidob, ilyesmik... Mondjuk a te géped valami iszonyat penge, de ha elszúrták, akkor nálad is kéne, hogy jelentkezzen egy-két gikszer.
  • bcrics
    #41
    Tud vki vmi gyorsabb Torrentet mint amit találtam, csak 4-5 Mb körül csorog.
  • bcrics
    #40
    Már teszt is van róla.
    http://www.gamekapocs.hu/cikk/1894/the_amazing_spider_man_teszt

    Ez a trailer pedig hatalmas.
  • berczely
    #39
    Nálam rohadt szarul fut...
  • Maxtreme
    #38
    más. Ez könnyebbek tűnik, kicsit szájbarágósabb így első blikkre.
    Viszont megkockáztatom hogy hmm. jobb. (bár ezt majd pár óra után jelentem csak ki)
  • Shep
    #37
    Mármint nem a grafika hanem a játékmenet meg a hangulat.
  • Shep
    #36
    SD-höz képest milyen?
  • Maxtreme
    #35
    Nem lett ez rossz. így kb fél óra alapján.
    Pár kép tőlem:




















    [/quote]

    A képek talán nem adják vissza, de amúgy marha jól néz ki, és jól is optimizálták.
    Az AA viszont "furcsán" müxik.
  • Csokis
    #34
    Van normális verzió is, ami nem lépeget ki. Kalózöböl környékén nézzetek szét.
  • MinimumGame
    #33
  • Fehercsoki
    #32
    Az nem számít, ha már fent van a játék akkor lesz rendes crack is hamarosan.
  • Shep
    #31
    Igen, a szar kilépős orosz verzió.
  • bcrics
    #30
    Na, ncore-on már fenn van:P
  • kjhun
    #29
  • kjhun
    #28
    Talán így jó lesz:

  • kjhun
    #27
    Igen, létezik, itt a tok a lemezzel:

  • xido
    #26
    azt olvasom,ez klón..csak valahogy a ruszkiknak pár kópia piacra került,de finomítást igényel,ezért nem lett még terítve..

  • bcrics
    #25
    nCore-n reggel láttam ezt a Rls-t, mostanra már törölve lett,...
    Akkor ezek szerint mégsincs Clone Dvd.
  • Shep
    #24
    De ez nem igaz rls. csak valami előzetes vacak, szerintem nem is az ő művük csak ráfogta valami kókler.
  • bcrics
    #23
    Hát az szopás:D
    há micsinálnak Skidrojék?
  • Shep
    #22
    Elvileg 1 perc után kilép :)
  • bcrics
    #21
    Elvileg már van Crack is hozzá.
    http://www.skidrow-scene.net/the-amazing-spider-man-steam-unloked/
  • xido
    #20
    ilyen kis idő alatt nem tudnak már olyat csinálni,amivel alapjaiban beletúrnak a játékba..ahogy mondod..az már egy korai patch formája lesz..viszont képet látva már a skálázás korrektebb,mint anno volt talán a Web of shadows-nál,ahol patch kellett még egy kis AA állításért is :)
  • csgj
    #19
    De lehet, hogy bugos az egész. Amúgy kéne egy OFF topic, ha már ennyire ez a téma. XD Én úgy gondolom, hogy azért halasztották, mert még nem stimmel valami a játékkal. Ha megjelenik hivatalosan a Steam version, valószínűleg lesz is hozzá egy patch... Aztán fene tudja.
  • kjhun
    #18
    Meg kint a Multi6-os CloneDVD is.
  • xido
    #17
    sőt..másfelé is látom már az unlock verziót
  • xido
    #16
    oroszéknál orosz nyelvű kikerült..akár klón akár tört,ezek szerint már fizikailag létezik a játék..
  • csgj
    #15
    Vannak, akik megrendelték, és tudták aktiválni steamen... Már játszanak vele. Érdekes... o.O
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.340957175987776.78802.131491866934309&type=3
  • drop
    #14

    NewsLad
    0
    The Amazing Spider-Man (PC) in The Amazing Spider-Man
    Posted by NewsLad Aug 9, 2012

    We will not be releasing The Amazing Spider-Man via Steam on August 10, as planned, but we are working towards having this available at a later date. Steam is a great partner that we have worked with on multiple releases and will continue to do so. We will update you on any news as soon as we have anything to share.hivatalos oldalon van irva