173
The Amazing Spider-Man.
  • Viktor99
    #133
    (Néha vissza kéne olvasnom amit írok)
    A lényeg hogy ez mitől lehet? A mentéssel kell valamit csinálni vagy alapból ilyen okos ez a játék?
  • Viktor99
    #132
    Lenne egy kérdésem. Remélem tudtok segíteni mert a játék nagyon tetszik csak éppen eddig mindennel szarakodott.
    Szóval a lényeg hogy pár napja játszottam és el kellett mennem egy kicsit a géptől. Nyomtam egy escape-et és kb fél órára elmentem. Mire visszajöttem fekete képernyő fogadott, a háttérben egy "The Amazing Spiderman működése leállt" üzenet fogadott. Ezek után újra indítottam és nagy örömmel vettem észre hogy a mentésem eltűnt. Mondom anyád, de nem baj kezdem elölről. Ez volt 2 napja. Nem tudtam azóta sokat játszani szóval nem haladtam annyira előre. Erre ma elindítom és látom hogy azt a mentést tölti be ami legelőször elveszett. Mondom milyen király és folytattam a játékot. A játék észlelte hogy jó kedvem van és élvezem a játékot, ezért egy óra után befagyott és ismét meghalt. Reménykedve indítottam újra, hátha megvan a mentésem. ISMÉT boldogan vettem észre hogy most meg a második mentésemet szedte elő, aminél kb. a Chapter 3-nál járok.
    Szóval most perpill utálom ezt a retek játékot. Ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném.
  • Shep
    #131
    Na én is a végére értem és ugyan sok mindenben az eddigi legjobb Pókfejes játék de sajnos szerintem elég kevés ellenség lett felvonultatva és elég rövid is lett. 9,5 óra volt úgy hogy az összes küldetést megcsináltam, kivéve a népek ide oda hurcolását, meg a léghajósokat. A Web of Shadows továbbra is a legjobb rész, ott jóval több lehetőség volt, a történetben is voltak döntési lehetőségeink amik befolyásolták a későbbieket, igaz ott a harcrendszer azért jóval bonyolultabb lett. Mindazonáltal nem tudnám eldönteni ,hogy második helyre ezt, vagy a Shattered Dimensiont sorolnám-e.
  • csgj
    #130
    Na, egy nagyon kicsit nekem is gyorsabb lett, de nem állítottam át magasabb beállításokra. Low-on, de legalább szépen megy. :-)
  • bcrics
    #129
    Szóval Összegezve:)
    A megoldás a Radeon kártyás szaggatásra:

    Letöltöd ezt a fájlt:
    http://www.mediafire.com/?rh19t9de1r8eh1d

    Majd kicsomagolod és a benne lévő d3d9.dll fájlt bemásolod a játék gyökérkönyvtárába.
    Lényegében ennyi.

    Fontos, ha a .dll fájlt bemásoltad akkor csak a game.exe-vel indul a játék a launcherrel nem!
    ezért a kívánt felbontás és beállítás részletessége miatt, előbb törlöd a bemásolt .ddl fájlt majd a launchet indítva beállítod a kívánt értékeket, majd indítod a programot, és kilépsz.
    Az beállítások mentésre kerültek, így mehet vissza a .dll fájl és a game.exe-elm indítod ezentúl a játékot.

    Enjoy.
  • bcrics
    #128
    Áhh, így már mindjárt más megvilágításba kerül a játék...
    Aki ati kártyával szórakozott az mindenképp csinálja meg a lentebb írtakat!!!
  • bcrics
    #127
    Megjegyzés.:
    Ha a .dll fájlt bemásoltad a játék könyvtárába launcher.exe-el nem indul a program csak a game.exe fájl-al.
    Így előbb törlöd a .dll fájlt a mappából, majd launcher indít, beállítod a kívánt részletességet, indít majd kilép.
    Ezek után bemásolod a .dll fájlt és a game.exe-el indítod a programot és minden okés, legalábbis sokkal jobban megy mint eddig.

    Nálam eddig Low-on volt hogy akadt, most mediumon, minden effektel simán megy.
  • bcrics
    #126
    !!!Radeon kártya laggolásra megvan a megoldás.!!!
    Az imént linkelt Youtube videó lévő linkről letöltöd a D3D9_dll_for_ATI-3.zip fáljt, Semmit nem kell egyelőre mókolni, kitömöríted majd a benne lévő d3d9.dll fájlt bemásolod a játék gyökérkönyvtárába és kapásból úgy megy a játék ahogy mennie kellett volna.

    Elkezdtem a linkben leírtakat, de vmi miatt nem a megfelelő kártyatípust választottam ki a .dll fájlgeneráláshoz és el sem indult a játék.
    A hinás .dll fájlt töröltem majd a .rar fájlhoz mellékelt .dll fájlt bemásoltam és pööcre indult is és úgy megy mint kés a vajban, egyelőre minimumom, mert azon toltam, de lassan tesztelem.

    A youtube videón leírtak szerint persze lehet próbálkozni, de nekem az x64 bites .jar fájl el sem indult, így ezért ez most kimarad, de a gyári .dll fájl faszán megy...
  • bcrics
    #125
    Radeon kártya Laggolásra némi trükk:
    http://www.youtube.com/watch?v=aSswJIs3iNM&noredirect=1

    Volt aki azt írta ennek a Catalystnak a segítségevel nyert pár fpst.
    http://ipon.hu/utils/ATi_Catalyst_VISTA_uj_64bit
  • xido
    #124
    hát gyerekek,amennyire kétkedve fogadtam az elején..a kültéri hálóhinta még mindig nem a kedvencem,de a zárttéri szivatások alapján nagyon bejön,ahogy kapom a képességeket,tiszta Batman-Arkham + Spidey Noir:)
  • bcrics
    #123
    DEtto. Úgyanúgy haladok énis.
  • bakkerman
    #122
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a csatornás rész nagyon idegölő a chapter 4-ben amikor Connorsnak kell szerezni egy dns-t egy kroszpiszíztől,szinte csak stealth takedown-al tudtam előrejutni,mondjuk az gecijól lett megcsinálva,a kis mutánsok a plafonon végezték begubózva :DD
  • bcrics
    #121
    a legegyszerűbb módja :
    - ha Nvidia vga-t használsz akkor cseréled egy radeonra, és garantált a lassulás.
  • xido
    #120
    Arra azért bekérdeznék,hogy a hintázás közbeni gyorsulási hatást vajon ki lehet kapcsolni?:)..néha vaktában megyek,utálom,ha ennyire automata valami:)
  • bcrics
    #119
    Hát, remélem Radeon kártyákra jön vmi Patch, hamarabb mint szeptember 12.
    Mert egyébként bitang klassz kis játék lett.
    És még a helikopterekre is fel lehet csimpaszkodni nagyon állat.
  • xido
    #118
    Na..én telepítés közben kikapcsoltam az írtót a fenébe,kivételek közé tettem az egész Activision mappát..átmásoltam amit kellett,aztán irtó visszakapcs,asztalikon elindul..skidrow képernyő kicsit hagy,majd elnyom és indult a játék,nem hisztizett be rá semmi és megy is,ahogy kell
  • JackSparrow88
    #117
    Na mind1 én hagyom a fenébe. Egyébként már rég betettem a kivételek közé az egész mappát de nincs változás.(még hülyeségből a virtuális meghajtót is hátha úgy jó lesz de nem :/)Délután még megpróbáltam úgy hogy kikapcsoltam a vírusirtót és úgy elindult. Erre most ugyanígy teszek és kattintás után a nagy semmi fogad vagyis az asztal. A launcher-rel meg mi a rákért a steam jön be?? Azelőtt még a setup jött be, nem tudok rajta eligazodni most már. Asszem várnom kell vmi fixre, patch-re, stb. Megvenni nem szándékozom annyira nem vagyok pók-fan..
  • csgj
    #116
    Hát én most nemrég lezuhantam Manhattan alá, és zuhantam a nagy fehér semmibe. Le kellett volna fényképeznem... o.O :-DD (Jöhet a patch!)
  • Shep
    #115
    1x egyébként sikerült kiesnem a pálya alá de utána vissza hálóhintáztam :)
  • Shep
    #114
    Amúgy azért van jó pár epic jelenet a játékban, nagyon összerakták, csak futhatna kicsit jobban is, meg az utcák ne néznének úgy, ki mint amit kihypoztak.
  • Maxtreme
    #113
    lol :D

    Sajna ilyet nem mindig lehet produkálni, nekem is össz. 1x csinálta :(
  • xido
    #112
    akkor keresztbe rakom az ujjaimat egyelőre,mert nekem ati4890-el kopkop volt,igaz nem sokat próbáltam,csak 10-15 percet
  • Shep
    #111
    Ati-sok nagyon panaszkodnak mindenhol szerintem nála is az lehet a gond.
  • xido
    #110
    az orosszal nekem sebajom volt,v-syncet kikapcsoltam..majd este kiváncsi leszek skidrow műveletére,mit alkot,mert ijesztőeket olvasok
  • bcrics
    #109
    Minden más flottul megy szal nem hiszem hogy bármit elbasztam volna, éppen egy hete volt újra telepítés, ezért még tiszta a rendszer is.
  • bakkerman
    #108
    nebasszmár hogy ilyen cuccoson 1024-ben szaggat lowon...akkor valamit te basztál el,driver szar vagy nem tudom,de létezhetetlen hogy ilyen vason nem tudsz vele játszani
  • bcrics
    #107
    Hátö, én egy ilyen laposon tolom, Battlefield 3 fullon szépen megy, Crysis 2 is faszán fut, Max paxne 3-al sincs problémám, de ez bazzmeg, ez Lowon 1024*768-ban is szaggat mint a vetőgép.

    HP Pavilion dv6-6144ca
    Processor
    AMD Quad Core A8-3500M VISION A8 Technology from AMD
     2.4GHz/1.5GHz, 4 MB L2 cache
    8 gb ddr3 ram
    AMD Radeon HD 6755G2 Dual GPU (1,5 GB DDR5 dedicated,)
  • Shep
    #106
    Mondom ,hogy kivételek közé rakd be az egész könyvtárat.
  • xido
    #105
    jaja..avg-ben pl a víruskeresés résznél alul van kivételek hozzáadása...
    gondolom más irtóknál is hasonló helyen
  • xido
    #104
    lődd le a vírusirtót mikor felülírnád a cuccokat..meg ezek szerint addig is,míg játszol...illetve azt hiszem irtókban lehet fájlokat betenni kivételezett alkalmazások közé..azt még megpróbálhatod..ezek egyike a megoldás
  • JackSparrow88
    #103
    Hát köszi de úgy sem jó. Ráadásul karanténbe teszi az exe-t és ezért tűnik el de már azt is próbáltam állítgatni h ne tegye be de akkor is eltűnik és kész. Egyedül úgy indult el ha kikapcsoltam a vírusirtót de persze az egyáltalán nem jó ötlet...
  • bakkerman
    #102
    szabadban nagyon érdekesek a textúrák jaja
  • Fehercsoki
    #101
    LOL, nekem kicsit jobb gépen játszhatatlan very lowon.
  • csgj
    #100
    Brutális. :-DD
  • csgj
    #99
    Hm... hát lehet, hogy a vsync a hibás nálam, amiért totál low-on kell futtatnom. De tudom, hogy gyenge a gépem, szóval nem vártam sokkal többet. (Bár azért néhány cucc ennél sokkal jobban megy.) A vsync nélkül viszont nem szeretek játszani, mert irritál, hogy széthúzza a képet (olyan úgy, mint egy képcsőhibás tévét nézni).
  • Shep
    #98
    Nálam is úgy megy de ez messze van a jól futtól. Ráadásul a szabadban olyan érdekes az egész az utca meg a házak vakítóan világosak hiába van levéve a fényerő.
  • Shep
    #97
    Hát talán mert a game.exe kell neki azért. Tedd a vírusirtód kivételei közé, mert a crack miatt egyes vírusirtók jeleznek rá.
  • JackSparrow88
    #96
    Üdv. Nálam a Skidrow verzió el sem indul. Mondjuk már ott gyanús volt amikor átmásoltam a játék könyvtárába a crack tartalmát és a Game.exe egyszerűen eltűnt. És persze aztán 50szer is megpróbálhatom megint átmásolni, nem fogja átrakni. Oké akkor mondom indítom a launcher-rel de ott sem jutok sokáig, a beállítások ablak után kiírja h a TASM műkédése leállt és annyi. Mi lehet a probléma? Köszi a segítséget.
  • xido
    #95
    Na..a 2.kép csak nem Noir Spider?:)))
  • Tomy Lee
    #94
    fraps-screenshot-include frame rate overlay on screenshot itt pipa be