173
The Amazing Spider-Man.
  • wedge31
    #1
    Augusztus 10 jön a játék a szokásos Beenox fejlesztéssel.

    Az első 20 perc.


    Mint a videoból látszik ezuttal open world lesz a játék.
  • Panzeradler #2
    A te videódból nem látszott.

  • grebber
    #3
    Konzolon játszottam és számomra 2 óra után ugyanúgy unalomba fullad mint pl a Prototype 1-2.
  • Shep
    #4
    Az eleje tisztára, mint a DX3-ban. A grafika azért hagy némi kívánnivalót maga után. Jobb lett volna ha a képregényes stílust nyomatják, mint az SD-ben.
  • Fehercsoki
    #5
    Ez a dolog hogy nem is a házakra lövi a pókhálót hanem csak fel az égbe elég gagyi, legutóbb az első film utáni játékban volt ilyen, de az még 2003ban jelent meg.
  • grebber
    #6
    Ezzel szerintem nincs semmi gond!Így oldották meg ennyi.Csak már azt oldanák meg hogy megtöltenék valami változatos tartalommal mert nagyon unalmas tud lenni.
  • xido
    #7
    Nem bánnám,ha komolyan vennék Parker civil fizikus/fotós énjét és neadj isten valami komoly nyomozós szál is lenne benne,de nem csak olyan,hogy szimatot kapott a pókösztönöm,menjünk balra,mert a script úgy van megírva :)
  • csgj
    #8
    Elvileg ma jelent meg a játék. Elvileg...
  • zsozso29
    #9
    Igen! Jön már, nem soká ide is ér... :DDD
  • csgj
    #10
    BAD NEWS! :-((
  • kjhun
    #11
    Lehet, hogy kint van, de nem biztos. 2 féle változat került ki warezra. Az egyik majdnem 10GB, a másik meg 7GB.
  • kjhun
    #12
    És többen írják ott, hagy már raktáron van. Vagyis kiadták mégis?? Lehet, hogy nem fake egyik se, amik kikerültek?
  • csgj
    #13
    Szerintem fake. Amazonnál is rendelhető, de attól függetlenül ha a Steamen kell aktiválni, akkor nem fog működni. Persze ez virágbolti verziónál lehet, hogy nem számít, mert feltörik... Mindenesetre az eredeti Steames tutira nem jelent meg, és valószínűleg a dobozos is Steammel indul. Amúgy valahol aug. 31-i dátumot láttam. :-/ Nagy szívás amúgy, mert a konzolos változatok már rég megjelentek, így is csúszott a PC-s. -.- Lehet, hogy addig előkotrom a Spider-Man 3-at, az hasonló stílusú Pókemberes játék volt. :-P
  • drop
    #14

    NewsLad
    0
    The Amazing Spider-Man (PC) in The Amazing Spider-Man
    Posted by NewsLad Aug 9, 2012

    We will not be releasing The Amazing Spider-Man via Steam on August 10, as planned, but we are working towards having this available at a later date. Steam is a great partner that we have worked with on multiple releases and will continue to do so. We will update you on any news as soon as we have anything to share.hivatalos oldalon van irva
  • csgj
    #15
    Vannak, akik megrendelték, és tudták aktiválni steamen... Már játszanak vele. Érdekes... o.O
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.340957175987776.78802.131491866934309&type=3
  • xido
    #16
    oroszéknál orosz nyelvű kikerült..akár klón akár tört,ezek szerint már fizikailag létezik a játék..
  • xido
    #17
    sőt..másfelé is látom már az unlock verziót
  • kjhun
    #18
    Meg kint a Multi6-os CloneDVD is.
  • csgj
    #19
    De lehet, hogy bugos az egész. Amúgy kéne egy OFF topic, ha már ennyire ez a téma. XD Én úgy gondolom, hogy azért halasztották, mert még nem stimmel valami a játékkal. Ha megjelenik hivatalosan a Steam version, valószínűleg lesz is hozzá egy patch... Aztán fene tudja.
  • xido
    #20
    ilyen kis idő alatt nem tudnak már olyat csinálni,amivel alapjaiban beletúrnak a játékba..ahogy mondod..az már egy korai patch formája lesz..viszont képet látva már a skálázás korrektebb,mint anno volt talán a Web of shadows-nál,ahol patch kellett még egy kis AA állításért is :)
  • bcrics
    #21
    Elvileg már van Crack is hozzá.
    http://www.skidrow-scene.net/the-amazing-spider-man-steam-unloked/
  • Shep
    #22
    Elvileg 1 perc után kilép :)
  • bcrics
    #23
    Hát az szopás:D
    há micsinálnak Skidrojék?
  • Shep
    #24
    De ez nem igaz rls. csak valami előzetes vacak, szerintem nem is az ő művük csak ráfogta valami kókler.
  • bcrics
    #25
    nCore-n reggel láttam ezt a Rls-t, mostanra már törölve lett,...
    Akkor ezek szerint mégsincs Clone Dvd.
  • xido
    #26
    azt olvasom,ez klón..csak valahogy a ruszkiknak pár kópia piacra került,de finomítást igényel,ezért nem lett még terítve..

  • kjhun
    #27
    Igen, létezik, itt a tok a lemezzel:

  • kjhun
    #28
    Talán így jó lesz:

  • kjhun
    #29
  • bcrics
    #30
    Na, ncore-on már fenn van:P
  • Shep
    #31
    Igen, a szar kilépős orosz verzió.
  • Fehercsoki
    #32
    Az nem számít, ha már fent van a játék akkor lesz rendes crack is hamarosan.
  • MinimumGame
    #33
  • Csokis
    #34
    Van normális verzió is, ami nem lépeget ki. Kalózöböl környékén nézzetek szét.
  • Maxtreme
    #35
    Nem lett ez rossz. így kb fél óra alapján.
    Pár kép tőlem:




















    [/quote]

    A képek talán nem adják vissza, de amúgy marha jól néz ki, és jól is optimizálták.
    Az AA viszont "furcsán" müxik.
  • Shep
    #36
    SD-höz képest milyen?
  • Shep
    #37
    Mármint nem a grafika hanem a játékmenet meg a hangulat.
  • Maxtreme
    #38
    más. Ez könnyebbek tűnik, kicsit szájbarágósabb így első blikkre.
    Viszont megkockáztatom hogy hmm. jobb. (bár ezt majd pár óra után jelentem csak ki)
  • berczely
    #39
    Nálam rohadt szarul fut...
  • bcrics
    #40
    Már teszt is van róla.
    http://www.gamekapocs.hu/cikk/1894/the_amazing_spider_man_teszt

    Ez a trailer pedig hatalmas.