308
wf
  • Smithwarden
    #28
    Mozgasban a jatek. Alfa gameplay:

    Kicsit furcsa game, de jonak tunik amugy. Az animaciok is faxak.
  • DarkSector
    #27
    Van visszaigazolás, de maga a refer link nem kéri
    vagyis az nem kell maga az invitelő részére
    legalábbis nem írja hogy aktiváláshoz igazolni kell
    :D
  • Palinko
    #26
    úgy is lehet. bár én rendes embereket hoztam.meg ne kamu email mert van visszaigazolás
  • DarkSector
    #25
    jaa értem, amugy rálestem erre az invite dologra, tök egyszerű azt hittem valami nagy regisztrálás kell azt loszart, egy kamu e-mail és egy kamu nevet kell 3x magadnak beirni...:D

    Persze dinamikus IP-vel.
  • Palinko
    #24
    nem tudom, én beszéltem az emberekkel.
  • DarkSector
    #23
    Grat.

    Hol mutatja hogy megvan 3 invite...:D
  • Palinko
    #22
    Congratulations – You’re in the Closed Beta!

    Because you got your friends on board, you’ve made VIP level on the Closed Beta list. You’ll be one of the first to play WARFRAME!

    The Closed Beta starts this fall on PC.

    We’ll let you know about system specs and official Closed-Beta start day when we’ve got everything ready to go – you’ll receive the game download link in an e-mail from us.

    In the meantime, make sure to check WARFRAME’s Facebook and Twitter for updates on the game while we continue building the official website at www.playwarframe.com

    See you soon in game!
  • DarkSector
    #21
    Ne azt ird be hogy Warfare...hanem Warframe...:D
    és akkor ad ki vidiket, persze nem gameplay-t.
  • Palinko
    #20
    hmm igaz cod modern warfarekat dobált :S
    akkor még azért nincs beta nekem sem :) mind1 szerezzetek magatok alá ti is embereket és majd toljuk
  • Malakai
    #19
    Videó is pre-alpha, szóval valószinűtlen. :)
  • Palinko
    #18
    ezt benéztem mert youtube is tele van :D
  • Palinko
    #17
    igen, befejezett a 3 reg. szóval nem tudom. de lehet még totál nincs béta.
  • DarkSector
    #16
    nem ez.
    hanem az tilos mikos pl valaki bedob ilyen linkeket, hogy rányomsz és akkor neki meg gyülik pont vagy pénz vagy bármi.
    elsőnek azt hittem ilyen link, nem tudtam hogy egy beta ilyen refer-es.
  • DarkSector
    #15
    Nem lesz single...csak online.
    Mint a LOL.
  • Malakai
    #14
    Az ilyen béta regisztrációs meghívósdi megszokott itt SG-n is, nem láttam még, hogy ezeket bárki tiltotta volna.
    Csak mondjuk úgy korrekt, ha vki odaírja, hogy az ő javára regelsz.
  • DarkSector
    #13
    Ja nem tudom pontossan hogy megy. :S

    Amúgy utólagos elnézésedet kérem, azt hittem ez a refer link valami pénzgyüjtős téma vagy egyébb marhaság, nem tudtam hogy 3 havert kell invitálni a beta-ba.
    Szóval sorry.

    Amúgy én is most láttam csak ezt, De attól hogy invitálsz 3 embert, ANNAK a 3 embernek is regisztrálnia kell, illetve visszaigazolnia az e-mail-ről...ekkor tekintik szerintem befejezettnek.
    SZÓVAL nem elég hogy rákattintanak azt jóéccakát.
    És még ezután sem írják hogy azonnal meghívnának, csak annyit hogy ez kell hozzá.
  • gosumofo
    #12
    ne legyél antiszociális
    ha fórumozni tudsz emberekkel akkor játszani is
  • Palinko
    #11
    ok, már meglett a 3 ref, csak még nem hívtak :(
  • DarkSector
    #10
    Ne linkelj (ide) REFERT thx. :)
    Öncélú haszonszerzés tilos (tudtommal).
  • DarkSector
    #8
    Hát ja mondjuk az akkori koncepció is faszán nézett ki, főleg a csávót mikor mutatta vállkamera ahogy megy...
    De az egy FPS-nek indult, vagyis ez...és utána vált TPS-é...én ezért örülök hogy az első játék TPS lett és most ez a FTP lesz inkább FPS....
  • Malakai
    #7
    Annó sajnáltam nagyon, hogy változott a koncepció, viszont a mostani trailer is csak egy kevéske teaser, az alapján sem lehet megmondani, hogy mi lesz belőle.
  • ffxi
    #6
    UP!
  • DarkSector
    #5
    Mindegy csak játszhassak már vele...:D
  • grebber
    #4
    Kár hogy online :(

    Remélem valamicske single részt azért raknak bele mert ha nem akkor nem érdekel!
  • DarkSector
    #3
    ***Lemarad, hogy aki nem ismerné a dolgot és nem értené a 2 játék közti kapcsolatot, annak leírnám hogy a felső videó a Dark Sector nevű játék legelső trailer-e volt, ezt a koncepciót megváltoztatták azután és a Dark Sector a mai ismert formájában fejlesztették tovább, és jelent meg.

    Most 2012 telén meg fog jelenni a Dark Sector fejlesztőitől a legelső Dark Sector trailerben látható dizájnt használó FTP (free-to-play) játék.***

    Talán egyedi esetről beszélve az embernek megfordulhat a fejében hogy akkor most vajon melyik a Dark Sector játék?
    Ez mert eredetileg is ezt akarták, vagy az aminek mai ismert neve a Dark Sector? Érdekes esetről van szó. :)
    Vagyis ha jól mgnézzük a Warframe játéknak a legelső (Dark Sector név alatt) trailere 2006-ban került ki a közönség elé....

    Vagyis 6 teljes évvel ezelőtt volt ennek a játéknak a trailer-e. :)
  • DarkSector
    #2
    Beta regisztráció...
  • DarkSector
    #1
    Warframe, ami elvileg csak PC-re egy Free-To-Play játék lesz....:)

    ************************************************************************************************************************
    Dark Sector első trailer:



    Warframe 2012:



    Warframe Beta:



    Információkért nagy köszönet SETH-nek!