308
wf
  • Sunrider924
    #268
    Vedd meg ezt a marketbol, csinalj belole vagy 20-at, tedd be a gear wheel-be akarmelyik slotra. Aztan allitsd be a kuldit solora es menj egyedul maskepp valami tofej elkefelheti neked a 3/3-at. Az nem gond ha kiszurnak erj oda idoben a konzolhoz es amikor feljon a tarcsa akkor nyomj egy Y-t, ez instant megoldja azaltal, hogy elhasznal egy ciphert(legyen magyarul rejtjelkulcs mondjuk) a keszletedbol.
    Van meg egy trukk amit sokan nem tudnak/hasznalnak ez. Mivel a landing craft-od Liset(ha csak nem vettel platinumert masikat, de akkor meg csereld vissza erre a kuldire Lisetre) az air suport charge megallitja neked a timert egy kicsi idore, de ez mar eleg szokott lenni, air suport charge + cipher az kb mindenre eleg. Ez is legyen equipelve a gear wheel-be es Q betuvel hivod fel a gear wheel-t onnan meg egerrel kivalasztod.
    A spy kuldiket meg lehet tanulni es utana nagyon konnyuek, plane ha majd lesz lopakodo frame-ed, Loki, Ivara, Ash, Octavia, az egyetlen nehezseg hogy amikor publicba mesz akkor valaki elszurja mert nemtorodom(ah ugyis eleg 2 a 3bol) vagy csak siman ugyetlen/kezdo/leszarja majd mas oldja meg stb. Spy kuldit megtanulni vannak youtube vidik amik megmutatjak a roviditeseket is ahogy a leggyorsabban/biztonsagosabban abszolvalhato a palya. Sok sikert!
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2018.10.24. 05:58:00
  • krisztajo
    #267
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Eddig egész jól haladtam, de most nagyon elakadtam.
    Egyszerűen nem tudom megcsinálni a Stolen Dreams Phobos-on lévő küldijét.
    Már rögtön az első helyen elbukok.
    Ha nem szúrnak ki akkor sem jutok semmire, mert egyszerűen nem sikerül megoldanom az idő lejárta előtt a minijátékot.
    Az eddigiekkel jól boldogultam (legalább is azt hittem, ezek szerint), de ez túl bonyolult.
    Úgy láttam elég sokaknak gondot jelentet rajtam kívül is.
    Gondoltam megyek csapattal, abban biztos lesz olyan játékos aki tapasztaltabb, de csak párszor sikerült és akkor is elbuktuk.
    Azóta pedig nem találtam jelentkezőt.
  • DarkBlade
    #266
    Sziasztok.

    Van aktív magyar klán, ahol van tagfelvétel?
  • tutyimutyi2
    #265
    A mostani űrhajó elpusztítós eventben hogyan tudom megszerezni a fegyver tervrajzhoz tartozó elemeket is?
    A wikipédia szerint ugyan onnét de akárhányszor csináltam meg eddig mindig újra és újra a tervrajzot dobta csak.
  • Sunrider924
    #264
    Mivel masteryt kapsz erte ha felhuzod maxra mind a 8+2 strikeot akkor mar mindenkepp megeri, ugyanakkor a jatekban levo tobbi melee fegyverrel ellentetben erre nemcsak rivent lehet pakolni hanem arcane-t is, pl Exodia Force -t , es akkor igy mar nem is kerdes a kerdes.
    A legtobb jatekos szerint a legjobb melee fegyverek a jatekban a zaw-ok. Az egyik kevesbe ismert streamer osszerakott egy olyan zaw-ot amivel 4,2millios sebzeseket osztogat, amikor a DE fejlesztok meglattak elkezdtek vakarozni hogy hat ok ezt igy nem gondoltak volna hogy ki lehet hozni a jatekbol es ez hatareset mivel gamebreaking a cucc.
    Ha raszanod magad ne csak vaktaba rakjad ossze, hasznalj zaw buildert, gugli kidob joparat nezd meg neked melyik tetszik.
  • tutyimutyi2
    #263
    Megéri Cetus-on összerakni egy zaw-ot?
  • Sunrider924
    #262
    Nemhiszemel basszus, nemigaz hogy ma pont azt a hulladekot adja...
  • Sunrider924
    #261
    1. riven dot market
    2. ja, random
    3. Afuris nem top fegyo, akstiletto prime odaveri akarmikor vagy a pyranha prime, atomosrol nem is beszelve. Ez az en velemenyem. Ha van kedved es sok forma meg kuva akkor azert lehet kiserletezni, a riven az csinalhat belole jo cuccost is akar.

    Kivancsisagbol megneztem, jo sok osszevissza ajanlat van de realisan most kb semmit nem lehet eladni ami nem Lanka vagy Rubico riven. Hat sok sikert, ki tudja...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2018.09.18. 20:20:22
  • tutyimutyi2
    #260
    Mennyiért tudnék elpasszolni egy olyan riven mod-ot ami az Afuris-ba jó és olyan buff/debuff-ott kapott hogy 131% zoom, 101%(asszem) újratöltési sebesség és +60% status chance?
    Avagy amikor az ember kuvából újrapörgeti akkor az összes buff és debuff megváltozik a modban?
  • Sunrider924
    #259
    The natural color of the Helminth Charger may not come out as the expectation photo and it is completely random. The color, however, can still be customized by purchasing the Kubrow Gene-Masking Kits in the Market (Credits64‍ 100,000 for the basic one) and/or the Kavat Gene-Masking Kits (Credits64‍ 160,000), as well as the Drahk, Feral Kubrow, and Feral Kavat gene masking kits from Master Teasonai in Cetus. (Master Teasonai's gene masking kits will vary in the materials, and the amount of each needed as his inventory rotates daily.)

    warframe.wikia.com/wiki/Helminth_Charger
  • tutyimutyi2
    #258
    A fertőzött kutyához(helminth charger) hogyan tudok színeket szerezni?Marketben meg cetusnál is szoktam látni de csak kubrowokhoz és kavatokhoz.
  • xFreex
    #257
    Nem. Ha pisztoly rivent kaptál, akkor csak az biztos, hogy pisztolyba fog nyilani. Nem sörétesbe, nem melee-be... stb. Valamelyik secondary fegyverbe lesz. Ha kinyitod megtudod. A fegyvert és a polaritást nem tudod változtatni, csak a statokat "cserélheted" kuva felhasználásával.
    Utoljára szerkesztette: xFreex, 2018.09.07. 23:55:37
  • tutyimutyi2
    #256
    Magyarán akkor a The Pyrus Project-ből esett riven a vele együtt kapott pisztolyhoz fog tartozni.
  • xFreex
    #255
    A riven nyitásakor használt fegyver nem befolyásolja a hogy milyen fegyverbe fogod kapni a rivent. Annyiban van csak megkötve a dolog, hogy melee, pistol, shotgun vagy rifle. Rifle rivenből nem fogsz mást nyitni mint valamilyen rifle kategóriába eső fegyver rivent. A nyitás előtt sem teheted bele pl a Rifle rivent egy pisztolyba, hogy te azzal viszed be küldire, hogy kinyisd.

    Így van. A játék készítői próbáltak valamilyen módot találni arra, hogy azokat a fegyvereket is használják a játékosok amik amúgy csak úgymond MR kategóriába estek. (Csak azért és addig használták a játékosok amíg a mastery ranghoz megkapták belőle az xp-t)

    Minden kinyitott riven konkrétan csak egy fegyverben használható. A riven nevének első tagja elárulja mi az a fegyver. Pl "Tigris Gelipha"
    A riven alkalmazható adott fegyver Prime / Syndicate / Prizma / Vandal vagy Wraith variánsánál is ha van neki ilyen.

  • tutyimutyi2
    #254
    Illetve jól látom hogy vannak külön olyan rivenek amik pl pisztolyokra vannak illetve vannak olyanok amik konkrétan egy darab fegyverre jók csak?
  • Jabar
    #253
    1 adott riven feladatát nem mindegy hogy melyik fegyverben csinálod meg?
    Ilyet hol ír a játék?

    "the weapon used to complete a challenge is entirely irrelevant to the resulting Riven."

    A dispsition az hogy egy adott fegyver épp mekkora bónuszt kaphat maximum egy riven-ből.
    Én legalábbis így értettem :D
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2018.09.06. 18:27:33
  • xFreex
    #252
    Desposition: igen

    Mr: random
  • tutyimutyi2
    #251
    A riven modokkal kapcsolatban volna még egy olyan kérdésem hogy van ez a Disposition(http://warframe.wikia.com/wiki/Riven_Mods) 1-től 5 pontig, ha a modot egy 5 potos fegyverben oldom fel akkor erősebb bónuszokat kap a mod mintha csak egy 3 pontosban oldottam volna fel?
    Illetve az hogy hanyas MR kell a használatához az random lesz avagy a jelenlegi rangomhoz fogja igazítani?
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2018.09.06. 14:25:56
  • xFreex
    #250
    3 lehetőség van.
    1. ügyesség és az ember haja kihullik mire szerencséje is lesz és nem találja el senki.
    2. nem talál el ellenfél mert nem látnak. Láthatatlan képességgel bíró frameval kell csinálni. Loki vagy Ivara vagy Ash.
    3. Olyan frameval kell csinálni akinek az életét a képessége védi. Rhino 2. képessége teljes mértékben védi az életét amíg annak pontjait le nem lövik róla.
  • tutyimutyi2
    #249
    Kaptam egy riven modot eventből és olyat kér hogy a plains of eidolonon csináljak meg egy küldetést egyedül hp vesztés nélkül bleeding dragon key-el, de azt mégis hogyan hogyha az első engem érő találattól vérezni kezdek és vesztek életet???
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2018.09.04. 16:24:56
  • xFreex
    #248
    Tojást véletlenszerűen dobják a fészkek. Volt hogy első dobta első pályán, de volt hogy 5x mentem be a pályára alkalmanként 4-6 fészket csaptam szét de semmi. Figyeld a riasztásokat, ott is szokott lenni jutalomként.
  • tutyimutyi2
    #247
    Köszi.
    És a tojást csak akkor fogja a kubrow fészek droppolni ha az összes többi feltétel kész van?
  • xFreex
    #246
    Akkor lesz teljesen kifejlett ha már egy kis "szőrszál" is lengedezik rajta. A kutya/macska inkubálás során ha ezzel a frameval állsz a konzolnál indításkor, akkor feldobja a cysta belerakását az inkubációba.
  • tutyimutyi2
    #245
    A nyakamon növekvő bogyóból mikor és hogyan tudok "fertőzött kutyát" csinálni?
  • xFreex
    #244
    Hydroiddal vagy a prime változatával találkoztál....
  • tutyimutyi2
    #243
    Miféle warframe az aminek gondolom az ultija lehetett hogy az egész pályán kinőnek polip csápok és azok is támadják az ellent?
  • Sunrider924
    #242
    Ez igy nem igaz, az Umbra modok es az exalted weaponok megjelenesevel pont hogy nagyon megnott az ayatan irant a kereslet, allitsd be a filtert a trade chanelen es akkor latni fogod, en mindig latom de nincs szivem eladni oket van vagy 120k endo raktaron es kismillio feltoltott ayatan amit dekoracionak hasznalok.

    @ tutyimutyi warframe.market
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2018.08.27. 01:04:18
  • xFreex
    #241
    Mars Maroo's Bazaar. Konkrétan Maroo-t kell keresned, ott áll egy pult előtt és nála beválthatod a szobrokat endo-ért.
    Árat nem tudok mondani, nem sokan vesznek szobrot, ha még is akkor a Sorti jutalmas csillárt preferálják, az adja a legtöbb endot.
  • tutyimutyi2
    #240
    Az ayatan sculpturékat hol tudom eladni hogy megkapjam az értük járó endót?
    Avagy mennyi platinát érhet pl az ami ayatan starokkal együtt 2700 endót ér?
    Illetve a kereskedést meg lehet valahogy oldani offline is?
  • Infrath
    #239
    sziasztok! játszó pajtikat keresnék discord -al
    +20 fölötti korosztály
    ne legyél túl kezdő, de "end game" -es se
    (olyan 15-25 közötti enemy -ket öldösöl épp story ban)(olyan 3-5 "mastery rank" között)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2018.08.20. 20:23:11
  • MerlinW
    #238
    Frost prime szett 220plat, Trinity szett 65plat így szerintem csak lapulj meg :D
  • tutyimutyi2
    #237
    És e mellé még kaptam Soma Prime-ot, Scindo Prime-ot(meele) és egy Vistapa Prime Syandana-t is.

    Ha írok a supportnak hogy trinity-t kellet volna kapnom akkor megügyezik és kicserélik frost-ot trinity-re vagy a frost mellet még hozzám vágják a trinity-t is? :D
  • MerlinW
    #236
    Az egy bug, Trinity-t kellett volna kapnod, páran Frost-ot kaptak. Mondjuk az fura, hogy 2 hónap alatt nem javították a hibát.
  • tutyimutyi2
    #235
    Csupán kiváncsiságból kérdem hogy miért kaptam frost prime-ot plusz primary és melee fegyveről is prime az után hogy egybekötöttem az accomat a twitch-el?
    Tudtommal a frost prime-os dolog már lejárt és twitch prime-om sincsen már egy jó ideje.
  • MerlinW
    #234
    Recruit chat-en írd be hogy keresel magyar klánt/csapatot, rengetegen vannak.
  • bigmano
    #233
    Üdv ha játszik ezzel még valaki flashpointer néven ujra ráfüggtem pár év kihagyás után...szivesebben kockulnék társaságban
  • MerlinW
    #232
    "Ninjas play free" :)
  • Sunrider924
    #231
    Na ez hidegrazos volt, par honapja kicsit meguntam a jatekot kb 800 ora utan es csak forumrol kovetem mi tortenik, aztan jott a Sacrifice es most ez hat oriasi. A Fortuna zeneje nem megy ki a fejembol, hihetetlenul eltalaltak, a Railjack az tul szep hogy igaz legyen es a New War attol meg most is borzongok, hat hajra igy kell ezt csinalni.

    Free to play :))
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2018.07.09. 02:14:29
  • MerlinW
    #230
    Két új nagy kieg és jön a sacrifice folytatása is.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.07.08. 12:39:48
  • Masakari
    #229
    Detto, pár hete mi is megint elővettük...."Farm ahol élünk" :D