308
wf
  • DarkSector
    #68
    Oks majd visszaigazolok. :)
  • Malakai
    #67
    TLGreg, lentebb írtam. :) A másik két játszós nevem (maLakai, Razorjack) foglalt volt sajnos.
    A Contactsban megjelent, nevem mellette a pendingel, alatta olyankor megjelenik valahol a visszaigazolás.

    Venus bossnak kéne majd nekiugrani párszor, ha valaki tart már ott. Viszonylag hosszú kinyírni, de állítólag rhino blueprintet dob. Én nem láttam mondjuk, valaki biztos felvette, vagy nem mindig dobja. :)
  • DarkSector
    #66
    Miért bejelöltél? vagy neked mi a neved?
    Én tuti nem fogok fizetni ilyen kis kiegszítőkért. :D
  • Malakai
    #65
    Orokin Reactor, meg Catalyst blueprintet kéne még összeszedni (megnyitja a "skilltree" köv részét a warframehez/fegyókhoz), marketen nincs kedvem erre (se) költeni a platinumot, inkább craftolnám. :D

    Látom még nem nagyon léptetek be, vagy legalábbis contactsban nem jeleztetek vissza, aki ide is betolta a nevét.
  • DarkSector
    #64
    3. pályán vagyok, próbáltam ninja-ba menni de mindig beriasztanak a gecik. :D
  • DarkSector
    #63


    Ingyenességét tekintve kellően jól néz ki, és nem láttam nagy optimalizálatlanságokat, szépen fut.

  • DarkSector
    #62
    Még később lehet. :D

    Amúgy darkSectorxxx néven vagyok.
  • DarkSector
    #61
    A játék story-ja nem sok, egy banda coop-ban vándorol bolygóról bolygóra és a különféle robotokat meg idegeneket kell megölni, vannak elrejtve feltölrhető zárak meg cuccok, azokat érdemes felszedegetni.

    Valamint én a játékról írtam kis érdekességet, ehhez lapozz vissza kicsit az első 2-3 hsz-ig, ott leírom mi is ez a játék tulajdonképpen.
    Ugyanúgy Tenno benne van a story-ban mint a Dark Sector-ban, de nem néztem utána hogy mi a párhuzam a 2 játék közt, nem csak a való életben kapcsolodik össze a 2 játék.
  • Malakai
    #60
    Egyébként én is örültem volna, valami történetközpontú singleplayernek, de ez van.
  • Malakai
    #59
    Nincs, elsősorban multiplayer (coop) játék.
    Az össz sztori, ami a lényeg, az itt van. :)
    De inkább azt mondanám, hogy nincs sztori, csak hangulat körítés.
  • steweee
    #58
    ennek van vmi előzménye ? vagy sztorija ? sosem hallottam még a játékról, de vid alapján n agyon jónak látszik
  • Malakai
    #57
    Az excalibur amolyan mindenes, én is azt indítottam.
    Egyelőrre alap fegyókat tápolom, szóval nem nagyon költekezek. :)
  • DarkSector
    #56
    Jah nem biztos hogy ezen a 9-en mulik majd, nekem jó a WF-em én asszem a fegyóját oldom fel majd. :D

    Érdekes, mert ez az excalibur bitang erős már alapon is.
  • Malakai
    #55
    Gyorsan költekezel, nekem még megvan mind az 50 és nem is tervezem elkölteni, hátha kisorsol néha platinumot és akkor valami értelmesebbre is költhetem. :) Vagy ha más nem inkább második warframere.
  • DarkSector
    #54
    Ja télleg mert 9-ért valamit megvettem most jut eszembe, az invertory-ban.
  • Malakai
    #53
    50-et kaptál alapból, ingyé, gondolom béta ajándék.
  • DarkSector
    #52
    Thx.
    Van 41 most, de hogy honnan nem tudom. :D
  • Malakai
    #51
    Felvenni embereket a contacts-ban tudsz, beírod a nevet és add... :)

    Platinumot csak venni tudsz valós pénzért itt / itt, meg a napi login esetén esetleg kisorsol neked valamennyit.
  • DarkSector
    #50
    Kár hogy nem tudok felvenni haverokat, és nem tudom hogy lehet szerezni PLATINUM-ot...:S
  • DarkSector
    #49
    Meg is van, eléggé odabaszós a látvány, ez a sok high-tech szar.
    Ebből jöhetett volna egy full single játék is. :D
  • DarkSector
    #48
    Ja hogy azon az oldalon, azt hittem a Warframe oldalán.
  • BoneDragon
    #47
  • DarkSector
    #46
    Milyen felső sarok?
  • BoneDragon
    #45
    Ott van a jobb felső sarokba GET BETA KEY
  • DarkSector
    #44
    Regeltem egyet nem is kaptam kulcsot mit kéne tennem? :D
  • BoneDragon
    #43
    Egész jó kis game, menüje tetszik a legjobban. Viszont nem valami változatos. Se a pályák, se az ellenfelek.
    Bonedragon néven megtaláltok.
    +fav
  • BoneDragon
    #42
    10000 beta key
  • Malakai
    #41
    Majd addollak.
    Én is beteszem közösbe a játékban lévő nevem: TLGreg
    Még nagyon kezdőnek érzem magam, főleg néhány ember mellett, akik simán rohangálnak a hiper-szuper fegyókkal. :P
  • oreal
    #40
    HA valakinek kell beta kulcs :
    http://www.fpsguru.com/article/2985/Warfame-Beta-Key-Giveaway.html
  • oreal
    #39
    Az ingame nevem : oreal
    Ha valaki szeretne CO-OP-ba jatszani akkor addoljon.
  • grebber
    #38
    Hm azt hittem hogy jött mail már tolhatom a game-et de csak regelni tudtam az oldalukra semmi cd kulcsot nem kaptam se letöltési linket semmit :(

    Lehet később majd kapok mert valami olyasmit írt!
  • oreal
    #37
    A jatek egesz jo :) mar vagy 10 orat beleoltem eddig de azert par "ismeros" emberrel valoszinu jobban elveznem.
    Ha gondoljatok dobjatok 1 ingame nevet ide a forumra es akkor addollak a friendlistembe. Mindenkinek jo jatekot.
  • grebber
    #36
    Most jött mail a bétára :D
  • DarkSector
    #35
    Fasza én jelentkeztem régebben de nem kaptam még kulcsot...:S
  • grebber
    #34
    Gameplay!

    Ez amolyan coop lehet!
  • DarkSector
    #33
    Küldtek e-mail-t a beta-hoz, erre írja hogy ez a kulcs már használatban van...omg.
  • Malakai
    #32
    A játékkal nincs bajom, de elég izzadtságszagú ahogy ebben a devdiaryban előadják ezt... :P
  • grebber
    #31
    Developer Diary
  • DarkSector
    #30
    Na végre fényévnyi késéssel de nekem is igazoltak hogy benne vagyok a BETA-ban! Yeah
  • DarkSector
    #29
    Király.
    Minden ami Dark Sector, vagy köze van hozzá, csak jó lehet. :D