308
wf
  • RubikM4
    #108
    Nekem is tetszik, de még nem tudtam megcsinálni, majd valamikor hamarosan kipróbálhatom. A játékban animafan10 néven találhattok meg és van egy klánom "Triton" ahová szívesen látnék magyar játékosokat. Annyit kell tudni rólunk, hogy mi a lootolos és grindelős játékot szeretjük és azon dolgozunk az update óta, hogy a klánunk dojoját felépítsük, de ehhez kellene egy családias 30-50 fős létszám, akik szeretik ezt a játékstílust és nem futkároznak, hogy letudják a játékot. A klánunkban mindenki segít a másiknak és szeretnénk ilyen embereket megismerni és együtt játszani velük. Akit érdekel az vegyen fel engem a játékban és én meghívom a klánunkba.

    :)
  • Ry0K3N
    #107
    Ez a kunai iszonyat brutális lett. Még nincs 4. szintű de már imádom.
  • maistroni
    #106
    Kellene egy nem steames közösségi oldal is azoknak, akik csak úgy letöltötték a játékot. Játékban gradient18 néven tudtok felvenni.
  • squirrel011
    #105
    Hello! :)

    Csináltam egy Steam közösséget, hogy aki onnan játszik, könnyebben találjon magyar társaságot, jelentkezzetek bátran! ;)

    http://steamcommunity.com/groups/hungarian-tennos-warframe
  • claci
    #104
    Nézzétek meg ezt, rengeteg trükk lett összegyűjtve videókkal demonstrálva, lehet mit gyakorolni :)

    https://forums.warframe.com/index.php?/topic/29772-warframe-animation-cancels/
  • claci
    #103
    Sziasztok
    Páran csináltunk egy magyar klánt Hungarian Tennos néven, ha még nincs klánotok, és lenne kedvetek csatlakozni vegyetek fel barátnak, vagy szimplán írjatok.Minél többen vagyunk annál jobb, jó lenne egy kellemes közösséget összehozni! Mindenkit szívesen látunk!

    claci néven megtaláltok a játékban
    ÜDv :)
  • maistroni
    #102
    Meg páran felvetették a pvp és az új egységeket, meg hogy a warfamekben legyen női és férfi nem is, tehát hogy minden ami készül az párban készüljön. A pvp-t úgy tudnám itt elképzelni, mint egy arénát, ahol tulajdonképpen a tennok gyakorlatoznak, mert egy kihalófélben lévő népség nem fog élethalál harcokat vívni a másikkal, oda pl elképzeltem egy olyat, hogy gyakorló fegyverekkel harcolnak abban a játékmódban. Esetlegesen beletesznek még olyat, hogy szociális élet és klán kincstár, ami annyiból jó lenne, hogy összeállva pár emberrel kicsit gyorsabban lehet összegyűjteni nyersanyagokat és megosztani. A szociális részt én nem bonyolítanám túl, lenne egy saját bázis, ahol a többiek "online" levők mászkálnának és lenne több különböző terem, ahol különféle lehetőségek közül választanánk és eligazítás után mindenki menne egy osztaggal. Az se lenne egy elvetemült ötlet, hogy a kőzetbolygókra és holdakra is le lehetne menni, mert néha elég gyér a folyton ugyanabból az elemtípusból összerakok 4-5 új részt és kész. Fegyverekről meg ellenségekről annyit tudok csak, hogy a fegyvereket 2-3 hetente frissítik, hogy felraknak újakat, de csak kis adagokban, de pl az ellenségekről nem tudok sokat, ami tervben volt véve a hivatalos oldalon, hogy kapnak külön lore-t pl az infestedek is.
  • Malakai
    #101
    Az a pár dolog ami kéne az szerintem valami lobby chat, regionális, vagy valami hasonló.
    Meg ami a lényeg, rakat új ellenség, abból sokféle kéne, mert hiába az új pályatípusok, ha az eddig megszokott ellenfelek jönnek. :/
  • Malakai
    #100
    Jaja, amikor még írkál is az ember arra is zéró reakció. Akkor kezd el csak 1-2 ember írkálni, ha pl beragad a játék vmi bug miatt. :P
  • maistroni
    #99
    Szerintem van benne potenciál, de a közösségi része az gyér, nem nagyon van kommunikáció, hacsak nem ismerősökkel játszol, akkor elképzelhetetlen, hogy köszönjenek.
  • garadas20
    #98
    Leteszteltem a játékot, de szerintem idővel unalmas lehet a játék, mert kevés a pályákon a változatosság és a küldetések is nagyjából hasonlóak és mindegyiknek a lényege, hogy leölj mindenkit. A farmolásnak van értelme itt, mert sok extrát kapsz ezáltal, de sok játékos csak fut előre és még a chatet sem ismerik, szóval szerintem a közössége az nagyjából nulla. Szerintem sokat dobna a játékon, ha lenne benne egy küldetések utáni bázison levő eligazítás és hozzá kapcsolódó dolgok, meg ha lenne a játékban egy pvp megoldás is, hogy tesztelhessük a képességeinket, ki mennyire ügyes stb. A másik hátrányos dolog, mondjuk még béta verzió a játék, hogy sok bug van benne, ami eléggé megnehezíti a játék játszhatóságát és csökkenti az élvezeti faktort. Pl lopakodni szinte lehetetlen a játékban, plusz nincs semmilyen bónusz azért, hogy lopakodva megcsináltál egy szabotálós küldetést, vagy merényletet. Lenne a játékban lehetőség, de egyelőre ezeket a dolgokat nem oldották meg.
  • tomy88trance
    #97
    Egyet értek jó játék és a társaság is jó ! :)
  • sephir100
    #96
    Nekem tetszik eddig a játék, csak még akadnak benne hibák és ai problémák, de ezt leszámítva jó az egész. Szerintem idővel bővítik majd a warframek listáját is és még több felszerelés lesz. Amúgy ma néztétek a játékot? Szerintem valamikor már jön a 8 as patch hozzá. In game Karinia a nevem, aki szeretne bejelölhet.
  • Masakari
    #95
    Szerintem a 4 revive bőven elég, ha el is fogy max óvatosabban kell menni,ennyi.
    Rank lvl meg sose nullázódik.

    http://warframe.wikia.com/wiki/WARFRAME_Wiki
    egyéb dolgokhoz tudom ajánlani mindenkinek.
  • ZoltanZen
    #94
    Jah mondjuk azt gondoltam hogy a karakter szintje 0 lesz. De azért kérdezem ezeket, mert előre akarok rá craftolni (foundry) fegyvereket és ebből az egyik 2-es karakter szinthez van kötve. Nehogy úgy járjak hogy a mostani karakterre boundol aztán kész ott marad. Meg akkor hiába gyűjtök materiálokat, ha azokat is előröl kell kezdenem.
  • Fpocok
    #93
    Az nem. Az az accountod szintje.
    Még nincs másik karakterem... de amikor vettem másik fegyvert, level 0 ról indult... szóval gondolom karakter is ilyen.
  • ZoltanZen
    #92
    Tehát ez a Silver Initiate[2]-es rangom is újból kell csinálni? És neked van második karaktered?
  • Fpocok
    #91
    Tudtommal fegyvereket majd tudsz, mondjuk lehet ki kell cserélni őket.
    Viszont a karaktert szerintem újból kell kezdened. lvl0 ról.
  • ZoltanZen
    #90
    Hello, az lenne a kérdésem, ha csinálok egy másik warframe-et (Frost), akkor azon tudom használni a mostani fegyvereimet, materialjaimat és módjaimat? Illetve a bal-felső sarokban lévő szintem erre a frame-re is vonatkozik majd, vagy azt előröl kell kezdenem? Előre is köszönöm a választ.
  • Evin
    #89
    Hidd el elég a 4. Ha csapatban mész, és nem vagy elég gyors, talán még lőnöd sem lesz mire. :)
  • Fpocok
    #88
    négyszer. De ha társak felkapnak akkor akárhányszor. Én azt vettem észre, hogy egy nap nem játszik vele senki többet, hogy kelljen 4nél több...
  • Munszu
    #87
    közben el olvastam azt a cikket, amit be linkeltél tényleg csak 3x éledhetsz fel egy nap? O.o
    Meg ehhez hasonló dolgok?
    Hát ránézek, letöltöm majd holnap, csak az amit ott írtak elég ki ábrándító. :s
  • Fpocok
    #86
    Persze hogy érdemes. Ingyenes.
    Középen felül tedd onlineba és amikor rányomsz egy küldire, kicsit vársz, aztán általában berak egy csapat mellé.
  • Munszu
    #85
    Sziasztok, szerintetek szedjem le Steamen, érdemes? :)
    Illetve ki játszik vele, hogy lehet csapatba menni, igazából mit kell tudni erről a játékról?
    Mert én a videókból túl sok mindent ,nem tudtam le szűrni.
  • Prince23
    #84
    Én is kipróbáltam, "teljesen" olyan, mint a Mass Effec 3 coop és egy kis nindzs stílussal megfűszerezve.
  • Fpocok
    #83
    Warframe bétateszt
  • Evin
    #82
    Én azt néztem, mintha csak az első pár pálya lenne ilyen.
  • Fpocok
    #81
    Húsvégi event van: Mindenkinek nyuszifüle van.

    Amúgy már van steamen, open beta.
  • Malakai
    #80
  • DarkSector
    #79
    de a vidiben is on minden
  • kisdudeEe #78
    Kapcsold ki a bloomot.
  • DarkSector
    #77
    Csak nálam van hogy tökre fénylik minden?
  • Malakai
    #76
    WTF
  • DarkSector
    #75
    Látom a srác nem maxon tólja. :D
  • Fpocok
    #74
  • Malakai
    #73
    Venus bosst többször lenyomtam most, de sajna blueprintel nem lettem gazdagabb. Bár nem is tudom, hogy néz ki játék közben, de sztem nem is dropolt. :P
    Szerk: Ok, utánakerestem, hülyeséget írt vki játék közben, alkatrészeket dob a rhinohoz, blueprintet nem, argh. :D
  • mester1987
    #72
    Egyedi lett, csak most tudtam meg, hogy minek az alapja valójában...:O
    Nyugtáztam is a címet ;)
  • Malakai
    #71
    Orokin cuccok sajna nincsenek közte (updatel kerültek a játékba, elötte csak platinumért lehetett venni), de majd én is utánakeresek hátha valaki már megtalálta és beírta vhova. :)
  • DarkSector
    #70
    Jó tudni thx.
  • Jowanson
    #69
    Blueprint Crafting Locations

    Jowanson néven játszok, Mercury, Venus, Saturnus kész, Mars 90%-ba kész.