308
wf
  • tomy88trance
    #228
    Én is előszedtem jó pár év után, nos annyi minden van,hogy csak úgy kapkodom a fejem,de szerencsére van segítség :D Egyelőre nem bántam meg,hogy visszatértem :)
  • Maxtreme
    #227
    Nagyon durva hogy milyen szinten fejlődik ez a játék... Elég nagy a kísértés hogy újra előszedjem :)





    Zseniális :)
  • Wikingragnar
    #226
    Sok elvileg, bar a jatekban jo ha 1el talalkoztam.Altalaban haverokkal jatszom 3-4 fo, pont eleg akarmire, farm stb ,egyedul rohadt unalmas es nehez mivel a jatek egy coop bazisra epult. Od-n kivul alertet szoktam tolni. De szerintem derelict ha sietsz, ha nem akk alert.
  • Szuna
    #225
    Sziasztok! Nem keresek klánt, csak érdeklődök, hogy hány Magyar játékos játszik a játékkal még?

    Tudtok egy jó helyet mutagen farmolásra? Derelict küldetésen kívül.
  • Kaputelephant
    #224
    Sziasztok!
    Klánt keresek. Rank 5-os profil, 30-as Excaliburral tolom. Van esetleg magyar klán, kisebb-nagyobb csoportos tömörülés?
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.09. 13:27:54
  • Lokker
    #223
    Újra kedvet kaptam a játékhoz, mondom játszunk kicsit. Újra aktiváltam az accountomat de a játék nem enged be a weboldal meg azóta nem elérhető. Ilyentájt szokott maintenance lenni?
  • Joob81
    #222
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot nem rég.
    A kérdésem lenne, hogyan tudom unlockolni a Jupiter bolygót?
  • animastudio500
    #221
    Ahogy látom kicsit lanyhult a téma, pedig a játékban folyamatosan vannak változások. Kíváncsi vagyok hány magyar klán alakult meg illetve még kiket ismertek?
  • Garakx
    #220
    Ó, te atya úr isten! Jó 1 éve nem játszottam vele most feltettem megint és... JAAAJ. Annyi változás van azt se tudom mi merre hol, mi a jó fegyver jó frame stb... Nagyon fel kell zárkózni :D
  • Ry0K3N
    #219
    Végigcsináltad a tutorialt. :)
    Akinek már előzőleg volt frameje annak nem változott semmi a tutorial végigcsinálása után.
    Framekre ne pazarolj platinumot, sokkal egyszerűbb megépíteni őket.
  • Metalmilitiakid
    #218
    Nemtom, hogy miként működik a játék, de annó már toltam vele és így volt egy Lvl 13 as Loki-n. Viszont most újra felraktam és teljes újrakezdést dobott nekem belépés után, gondoltam ez jó is és kezdtem egy Mag ot, mert az volt a 3 ban ami tetszett. Erre mire tutorail után felkelek a hajómon már a Loki volt ott és Arsenalban sem sehol nem lelem a Mag-et csak megvenni tudnám 175 Plat ért. Ilyenkor mivan ?
  • joceruza
    #217
    Kb. 20 mp-n belül megkaptam mindíg.
  • SYNEVITE
    #216
    Sziasztok.
    Most kezdtem el játékot és rendeltem HÁROM NAPJA 170 platinumot.
    Meddig kell várnom még hogy megkapjam?
    Köszi előre is a választ .
  • Ry0K3N
    #215
    link
    Component blueprints drop from Jackal (Fossa, Venus).

    A wikit tessék olvasgatni, minden benne van általában amit tudni szeretnél.
  • joceruza
    #214
    Helló mindenkinek!
    Most kezdtem el játszani a játékkal és azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet "hozzájutni" a RHINO nevezetű warframe-hoz? 5-ös szintű vagyok és nem tudom milyen szintet kell elérni,vagy mennyi XP-t kell szerezni hozzá..... Legyen kedves valaki segítsen nekem ebben!
    Nagyon köszönöm!
  • Akuman
    #213
    Sziasztok.
    Egy kis szünet után de ismét játszok a Warframe-el. Szeretnék valami közösségibb játékot nem csak úgy random idegenekkel.
    Ha van klán akihez van jelentkezés (nem baj ha vegyes, angol nekem nem gond) akkor szívesen csatlakoznék.
    Köszi előre is
  • wolfu79
    #212
    Sziasztok. Van pvp lehetőség benne, saját klánon belül is,azon kívül is.
    Salvage-t, meg nyersanyagokat külön bolygókon tudtok szerezni, a navigációnál ha bolygóra viszed a kurzort, ki is írja az ott eső anyagokat.
    Mielőtt fikázza valaki a játékot, pusztán azért, mert megölik, meghal, olvasson egy kis warframe wikit.Van magyar is, bár az már egy ideje nem frissül. De az angol wikit is értelmesen lefordítja a google fordító....
    Játékban leveleket megnézheted a communications /inboxban.
    Miért unfair dolog, hogy kezdőként semmid nincs? Talán küzdj meg érte, mint mindenki más...
  • Ry0K3N
    #211
    Elég sokan, csak az itteni fórum igen kihalt. Prohardveren van élet, de most én is pihentetem a játékot egy ideig most.
  • mindero
    #210
    Játszik valaki ezzel a játékkal még? Milyen névvel? Én nemrég kezdtem, de nagyon bejön eddig.
  • Jaqen
    #209
    Jethro nem hiszem el. Elég sok játék SG fórumánál jelen vagy de Te MINDET fikáztad. Az összes unfair sz*r szerinted, mi bajod van? 40 éves kocajátékos vagy, és nem tudsz játszani? Neked mindig azzal van bajod amivel másnak nincs. Kegyetlen. War Thundert is mindent fikázol...
  • tutyimutyi2
    #208
    illetve honnét szerezhetek salvage-t?
  • tutyimutyi2
    #207
    a napi bejelentkezési ajándékot ménem kaptam meg mikor rákattintottam az acceptre?
  • TomStorm
    #206
    Üdv.
    Valami PvP lehetőség van a játékban?
  • tutyimutyi2
    #205
    hogy tudom a játékban megnyitni a leveleket?
  • JethroHUN
    #204
    Az, hogy nagyon unfair dolog történt. Soloba játszottam Uranuson, első sarkon megjelentek ezek ( Grustag Three ) Természetesen meg is öltek. Kaptam a páncélra olyan cuccot mint Vor tesz rá (az ascaris negator) Azzal a különbséggel, hogy egy rohadt unfair debuff, kb 0-ra csökkenti a sebzésed grineer ellen amíg rajta van. BP-hez meg lehet oxiumért görcsölni... Amit kezdő karakterrel kínkeserves összeszedni.
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.09.21. 09:46:39
  • Ry0K3N
    #203
    Mifrancvan? :D
    Ebből most semmit nem értettem.
  • JethroHUN
    #202
    De szánalmom gané ez játék... jön vmi boss a semmiből, nem is boss küldetés volt... Rátesz vmi szar debuffot a páncélra amit esélytelen leszedni mert persze h oxium kell hozzá... baszhatom a kukába framet vagy vehetek marketről 2500 forintért kurva oxiumot csak azért h tudjak vele játszani... ezt a szemétséget.
  • Ry0K3N
    #201
    WAT?
    midnen napra jut vagy 3-4 hsz minimum
    jó topicot néztél?
  • JethroHUN
    #200
    Hol? Prohardverre gondolsz? 6 hónapos ott az utolsó hozzászólás.
  • Ry0K3N
    #199
    Elég sok van. !ph-n írj inkább fórumon. Ott van élet is és 100% lesznek ajánlatok hova csatlakozhatsz. :)
  • JethroHUN
    #198
    Van még valamilyen magyar klán?
  • becsiati
    #197
    Szevasztok. HA érdekel valakit az nyugodtan írjon rám, a játékban. Csak platért adom ezeket a fullos cuccokat. IGN nevem: DEVASTATOR_1
    ==LATRON PRIME SET – REAPER PRIME SET – BOAR PRIME SET – ORTHOS PRIME SET – WYRM PRIME SET – BO PRIME SET – MAG PRIME SET==
  • Edorn
    #196
    Azt hiszem megvan: https://warframe.com/community/fankit
  • Edorn
    #195
    Hát azóta sem sikerült újratelepítenie, de valószínű tényleg ez lesz a megoldás. Köszi!

    Más: Régebben volt egy letölthető media pack a hivatalos oldalon. Benne rengeteg concept art, csengőhang, zene, képek fegyverekről, warframekről, stb... Ezt most nem találom sehol... Letölthető még valahonnan? (anno majd 1 gigás pack volt...)
  • Ry0K3N
    #194
    Nem emlékszem már rá hogy hogy volt de elvileg csak feltelepíti steammeről és belép az eddigi accountjával. Akkor ott majd felajánlja a lehetőséget az összekötésre valamilyen úton módon.
  • Edorn
    #193
    Köszönöm!

    Illetve egy olyan kérdésem lenne még a játékkal kapcsolatban, hogy:
    Ismerősöm nem a steam-en keresztül telepítette a játékot, de nagyon hasznos lenne, ha így utólag össze tudná kapcsolni a steam-el... (mindig látnánk steam-en, ha játszik, steam archievmenteket tudna elérni, steam kártyákat kapna, stb...)

    Szóval van mód rá, hogy a játékot valahogy utólag összekösse a steam-el, mintha alapból steam-en kezdett volna el játszani?
  • Ry0K3N
    #192
    https://warframe.com/buyplatinum
    Ott van egy promo kód fül.
  • Edorn
    #191
    Van egy "Warframe Booster Pack" kódom. Ezt hol lehet aktiválni? Illetve mit tartalmazhat?

    (már régebben kaptam és lehet akkor sem néztem meg mi van benne, most viszont hogy megint játszom aktiválnám...)
  • kleind50
    #190
    Sziasztok!

    Alapítottam egy klánt egy jó ideje, és egyedül vezetem. Már megépítettem az összes labort (kivéve az Orokin Labort), illetve sok kutatás már a végéhez jár. Bárki, aki klánt keres, az nyugodtan csatlakozhat a klánomba.
    Nevem: David91
    Klánnév: Tenno Ghost
  • bigmano
    #189
    Az mitől lehet hogy kb 10 percenként "megfagy" a kép egy pár pillanatra mintha lagg lenne....
    Igy nem tudok csapatban sem játszani mert folyamatosan host problémája van..