308
wf
  • dondili
    #148
    Üdvözlet!

    A Hungaryan Brotherhood klán tagokat keres!

    Klánunk célja egy testvéries társaságot összehozni és aktívan segíteni a tagoknak!
    Akik most kezdték a játékot szívesen állunk rendelkezésükre mindenben!

    Feltétel:Légy aktív

    Team Speak használata nem kötelező de aki tud/szeretne beszélgetni is közben azt szívesen várjuk!

    Bekerülésért vedd fel:
    Kormos95
    Tetsu01
    dondili

    Mint ahogy említettem mi egy nagy testvéries csapatot akarunk összehozni!

    Várjuk mindenkinek a jelentkezését!

    Üdvözlettel:Hungaryan Brotherhood
  • PPSZ
    #147
    A Warframe Hungary Team Klán társakat keres, várunk minden Aktív Magyar játékost.



    A klánunk Célja az, hogy össze hozzuk a Magyar játékosokat, és együtt létrehozzunk egy nagy közösséget, hogy majd később együttes erővel épithessük ki bázisunkat, valamint ezzel segitsük egymást abban, hogy mindenki jól érezze magát a Warframe világában.



    A klán Feltételei:



    -Minimum 14. életév betöltése

    -Aktív Résztvétel

    -Team Speak Használata



    Jelentkezés: -"--PPSZ--" Klán Vezér

    -"lazarwarior" Officer



    Amit Kínál egy Hivatalos Klán:



    -Versenyek, rendezvények, melyeken Platinumot, warframeket, fegyvereket, egyéb nyereményeket lehet szerezni

    -Aktív, a klán fejlesztését sokat segítő tagok között 2 havonta 170 Platinum kerül kiosztásra.





    Facebook: https://www.facebook...46742308695254/



    Warframe Hungary Team
  • Metalmilitiakid
    #146
    Úgy látszik én a poly részről maradtam le valahol nagyon, így már értem mi lehetett a probléma.
  • Burrit
    #145
    Nem tudom mi a gond nálad, szerintem valamit elnéztél, mert ha 13 helyed van akkor 13 összértékű módok be kell tudni tenni. Arra figyelj hogy ha van polaritás a fegyverben vagy a warframeban akkor oda ugyan olyan polaritású kártyát tegyél mert lefelezi az értékét.

    Fusion Core: Ez egy általános kártya amivel bármit húzhat, de ezek között is van különbség amit a Rare jelez a kártya jobb oldalán a sima a leggyengébb az aranyszélű 5-ös ( ez elég ritka ) a legerősebb. Ha a fusionálni kívánt kártya már eleve erős sokkal több Core vagy azonos polaritású kártya kell bele akár 50 is.

    A Sentineleket csak kreditért lehet venni 100.000 kredit a blueprint hozzájuk + kell az elkészítéséhez nyersanyag és még 15.000 kredit. A Sentinelek blueprintjék megtalálod a marketben.

    " Esetleg lehet szerezni azt a fajta pénzt is a játékban valahogy ?"

    Nem tudom melyikre gondolsz????? Két fajta fizető eszköz van a játékban a Kredit, amit a sikeres küldetések,ölések után vagy szekrényekből kapsz és a platinum, ezt csak valódi pénzért lehet venni. Majdnem mindent megvehetsz sima kreditért blueprint formájában csak ugye több ideig tart összeszedni hozzá a kreditet és megcsináltatni mint simán platinumért megvenni, de amíg gyűjtöd a kreditet addig is fejlődsz. Ez alól kivételt képez az Orokin reaktor ( ez kell a warframékba és a Sentinelekbe) és az Orokin Catalyst ( ez kell a fegyverekbe ) Ezt a két cuccot platinumért érdemes venni már, mert elég ritka hogy olyanAlert van amiben ilyet lehet kapni, persze blueprint formájában. Kezdésből kapsz azt hiszem 100 platinumot érdemes az első warframéba venni egy Orokin Reaktort ez 20 platinum és a három fegyverbe 3 Orokin Catalystot ez is 20 platinum darabnként így még marad 20 platinumod. Az orokin cuccok arra kellenek, hogy ha most nekem van 13 helyed a Warframedban ha nincs benne Orokin Reaktor akkor 13 helyed van ha teszel bel 26 lesz így a warframe-k illetve a fegyverek moddolható értéke nem 30 lesz hanem 60.
  • Metalmilitiakid
    #144
    Valaki ki segítene kicsit, mert nem egészen értek pár dolgot.
    -Rankolódok ugye én is meg a fegyverek is, ott van a modolhatóság mennyisége. Van pl 13 és nem tudok berakni 2-4-4-3 modot, mert az írja nem elég a modolhatóság, holott ez pont 13, de de 2-4-6 az jó neki, vagy 2-2-4-4 is jó, ez miért van ?
    -A Fusion Core hogy működik pontosan ? Vitality Mod ra rányomtam egy FC-t úgy, hogy beleolvasztottam talán egy rifle mod ot vagy mit, mert mondta, hogy ki kell hozzá jelölni egy másik mod ot. Elvette az FC+ a modot, de a Vitality-vel az égvilágon semmi nem történt. Mit rontottam el ?
    -Sentinel-t azt csak venni lehet, vagy valamikor majd fogok kapni is ? Esetleg lehet szerezni azt a fajta pénzt is a játékban valahogy ?

    Egyenlőre ennyi :D Előre is köszi a válaszokat.
  • claci
    #143
    van egy pár.... ajánlom neked aminek én is tagja vagyok.. Triton clan néven futunk. Nincsenek szabályok, semmi sem kötelező, nem kell bizonyos életévet betöltened vagy ts-t használnod, csak ha akarsz (vannak akik használnak a klánban) és van egy steam és facebook csoport ahol hozzá lehet szólni a klán dolgokhoz mint pl a dojo fejlesztés, vagy segítség kérés..

    http://steamcommunity.com/groups/tritonclan

    https://www.facebook.com/groups/619828624696735/?ref=nf

    remélem felkeltettem az érdeklődésed :)))
  • Roy4l
    #142
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék hogy mennyire van aktív magyar klán ?
  • Siyama
    #141
    ertem! koszi
  • Malakai
    #140
    Nincs külön EU/US oldal, a gamersfirst csak egy platform ahol megjelent (mint a steam).
  • Siyama
    #139
    Hello !!! help kellene, igy raneztem a honlapra most az EU (https://warframe.com/game) vagy ez (http://www.gamersfirst.com/games/index.php?gameID=35) kosz elore is a valaszt..
  • Burrit
    #138
    Void küldetésbe még 3 barátod tudsz vinni de ha rám hallgatsz olyanokat viszel akik vissza is hívnak mi is így csináljuk van hogy egy vasárnap reggeltől estig csak voidot nyomunk így farmulunk egy csomó módot meg vagy 600000 xp-t.
  • Inquisitor
    #137
    Lol. Akkor ez tök jó, ha valahol van elég ellenfél és elég energia, simán átvihetek akár 2 másik embert is oda vissza teleportálással? :D
    Akkor valószínűleg követtem már el, de random sikerült Ezután már direkt fog menni.

    50 core? Akkor az még nekem sokára lesz. Arany Core-t még nem is láttam.

    A Tower küldetéseket amik "kulccsal" indíthatóak be lehet vinni másokat, havert vagy klán tagot? Vagy csak egyedül? Mert iszonyat nagy tömeg van bent. Mármint ellenfél. Mindből a legtáposabb.
  • Malakai
    #136
    Loki úgy teleportál, hogy helyet cserél egy célpontal, az lehet ellenfél, vagy akár társ is (akár földön lévő is, így pl ki lehet menekíteni), persze távolsághoz is van kötve.
    Láthatatlansággal nem tudom mi lehetett a gond.
  • Burrit
    #135
    Nem tudom a lokihoz nem értek nekem mag van és volt most meg saryn lesz. Lehet hogy a teleport nincs még kimaxolva és ezért nem tudsz messzire teleportálni de majd akinek van lokija az majd segít neked.

    A fúziónál számít az hogy az a kártya amit fúzionálsz mennyire erős már minél erősebb annál több kell bele. pl. nekem 90% serrationnál hogy 105% legyen vagy 50 core-t beletettem. Ha mással fúzionálod az is számít hogy egyezik e a polaritásunk vagy core-nál hogy sima, 3-as, 5-ös vagy arany szélű core-e.
  • Inquisitor
    #134
    Fuzió megy, bár nem értelemszerű, hogy amikor két kártyából a gyengébb eltűnik, a másik meg fikarcnyit sem lesz jobb, akkor mi történik. :)
    A Warmframe-hez kötött extra meg érthető, de ott figyel a teleportálás és ha használni akarom mindig kiírja, hogy a megadott helyre NEM lehet. A Decoy hologram kitétele meg simán megy. Láthatatlanságon meg az Invibility kártyát értem, nem a Ghostot.
  • Burrit
    #133
    Elsőre tényleg bonyolult főleg segítség nélkül de utána olyan mint az 1x1.
  • Burrit
    #132
    Nem tudom mire gondolsz láthatatlanság és teleport alatt!?!?!?!?! Ha a ghost kártyára az a Shade sentinelhez való a teleport meg azt hiszem a loki warframehoz. Minden kártya írja hogy mihez van ( Rifle,Melee,Volt,Mag stb...) azokat a kártyákat amire az van írva hogy Warframe értelem szerűen minden karakterhez használhatod ilyenek pl.: Focus,Redirection,Fast Deflection,Streamline stb..... A fegyvereknél is van külömbség mert van pl.: Rifle,Shotgun,Pistol,Melee.

    Ha bent vagy a mode menüben felül tudod váltogatni hogy milyen módokat akarsz látni All, Installed, Warframe, Primery, Secondery, Melee, Sentinel,Core.

    A fusionálás megy??????
  • Inquisitor
    #131
    Nem azzal volt a gond, hogy nem használtam keresőt, nem is azzal, hogy nem találtam semmit. Ellenkezőleg!
    Túl sok információ, amiből kezdőként a fene nem tudja mivel kezdje!
    Pont egy ilyen kezdőknek való, alap információs leírás hiányzik, amit itt szoktak faragni az SG-n a topikokhoz.

    Egy csomó fontos dolgot nem tettek be a tutorialba sem. Ha legalább lenne valamiféle teszt szoba, ahol mindent ki lehetne NEM élesben próbálni ... mire a falmászásra rájöttem, kihullott a hajam. Most meg hiába tudom miként kell, 10-ből 9-szer nem sikerül. Bele sem merek gondolni, hogy kvalifikáción mekkora égés lesz ha ott meg a falon futás nem fog menni. A láthatatlanságról vagy teleportálásról meg pl. annyit találtam, amit a játék ír a kártyán. Csak a lényeg nem derül ki belőle nekem ... mikor és hogyan?

    A többi infónak meg azért utána néztem, pl. ha kell nyersanyag, akkor rákeres hol lehet szerezni.

    Szóval jó lenne egy alap tutoriál.

    Videó meg sokat nem segít, ha nem csinál hozzá értelmes feliratozást vagy magyarázatot valaki. Az infókat meg köszönöm mindenkinek.
  • Burrit
    #130
    A felkiáltó jeles küldetések az Alertek érdemes figyelni őket általában több xp-t kapsz rá de sokszor fegyver blueprintet vagy más nyalánkságot ad ezek általában a ? jeles alertek. androidra elérhető a warframe nexus playen fent van ott minden alert megjelenik és ki is írja mit ad de twitteren is írják mindig. Lehet ha lesz időm össze dobok egy alap leírást a játékról.
  • Burrit
    #129
    Az orokyn reaktor egyébként a warframeba kell meg talán a sentinelbe. Azért kell bele mert alapból 30 értékű képességet tehetsz bele reaktorral ez a szám 60-ra növekszik. plusz ott vannak a polaritás slotok ezek lefelezik a mode értékét. Tehát ha van egy - jelü slotod és és van egy - jelű kártyád aminek az értéke 10 ha abba a slotba teszed csak 5-nek fogja számolni. Ugyan ez a helyzet a fegyvereknél csak ott catalystal működik.

    Mióta bejött forma azóta az új fegyóknak nincs polaritás slotjuk ha szerzel format akkor tudsz bármibe polaritás tenni akár warframeba is pluszba vagy polaritást változtatni de csak akkor ha a warframe vagy a fegyó 30-as szintű ha viszont polarizálod akkor megint 0-ás lesz tehát újra kell húznod. Amit kezdetben kapsz platinumot érdemes catalystra és reaktorra költeni nem pedig baromságokra.
  • Burrit
    #128
    Kicsit találd fel magad a google a barátod a youtube meg a testvéred. Youtube-on elég sok tutotrial van fent a játékkal kapcsolatban ahol még különösebb angol tudás sem kell mert látod mi történik.

    A warframe wiki elég hasznos dolog nem is értem hogy valaki hogy tud nélküle játszani. Ha pl kell egy fegyóhoz nyersanyag csak beütöd a gugliba pl.: control module warframe wiki és kidobja melyik égitesten találod alatta a kommentekben pedig írja a többi játékos hogy hol talált nagyobb százalékban + a fegyvereket is leírja részletesen mit tud és még nagyon sok mindent.


    A képességeidet akkor tudod használni ha van hozzá elegendő energiád. Energiát azokból a kis kék gömbökből nyersz amit dobálnak az ellenségek ha megölöd őket.

    Azt javaslom csatlakozz egy klánhoz ahol van ts vagy valami kommunikációs lehetőség és kezd elölről a játékot mert nyilván elkövetted az összes kezdő hibát amit csak ellehet. pl. elhasználtad a platinumot baromságra. Ott ha találsz egy tapasztalt játékost elmondja neked mit hogy kell.
  • RubikM4
    #127
    http://warframe.wikia.com/wiki/WARFRAME_Wiki

    Ez egy jó hely ahol sok dolgot leírnak a játékkal kapcsolatban, ha tudsz angolul, akkor nem probléma megérteni mi mire való. Amennyiben kérdésed van vagy klánt keresel hozzánk bátran jöhetsz.
  • Inquisitor
    #126
    Át kéne írni, mert elég régen nem "Closed" az a béta.

    Van valahol értelmes magyar leírás a játékhoz? Mert egy csomó minden zavaros nekem, pl. nem jöttem rá mikor használhatom a teleport képességet, nem jöttem rá mire használhatóak a "reactorok", nem értem az újonnan vásárolt fegyveren miért nincs bővítő slot, stb.

    Szívesen csatlakoznék klánba, de ahhoz még túl béna vagyok. :P
    Lehet maradok is ...

    Ilyen random küldetés ami a térképen egyszer csak megjelenik egy felkiáltójellel az gyakran van? Tegnap beestem egybe ...
  • RubikM4
    #125
    Csatlakozhatsz hozzánk, ha szeretnél és amit az Burrit írt az is igaz, vagyis ha meghalsz akkor feltámaszthatod magad, ha egyedül mész egy meccsen ezt 4x teheted meg / nap és utána újratermelődik. :)
  • kleind50
    #124
    Sziasztok!

    Most alapítottam egy klánt, aminek a neve "Tenno Ghost". Az építkezést már elkezdtem, de nem szeretnék egyedül maradni, ezért klántagokat, nem is, hanem bajtársakat, sőt még inkább barátokat szeretnék befogadni a klánba. Szeretnék egy óriási magyar közösséget létrehozni, ahol az emberek vált-válnak vetve veszik a mindennapi akadályokat.
    Ezúton is szeretnék minden olyan magyar nindzsát meghívni, akik vágynak egy jó csapatba, akikkel együtt küzdhetnek, és akikkel túlélhetik az űr veszélyeit.
    Tenno nevem: David91

    Szeretettel várom a jelentkezőket.
  • Burrit
    #123
    1000 x is meghalhatsz ha a társaid felélesztenek de egyébként a napi limit 4 ha nem kelt fel senki 24 óra után újra 4 x halhatsz. Érdemes megnézni mondjuk nem végig mert 2 órás egy klán defensben elment 50 waveig ott a legtöbb 17 halál volt egy embernél és valami 750 ölés egy embernek.
  • Munszu
    #122
    Szia!
    Régebben hallottam hogy csak 2x hallhatsz meg és utána valami lesz. De már nem emlékszem pontosan mi,és emiatt el tántorodtam a játéktól. Nos mint f2p játékos, normálisan lehet már érvényesülni?
    Mert akkor kipróbálnám, és ha lehet csatlakoznék hozzátok hobbi szinten.
    Előre is köszönöm szépen a válaszodat, vagy ha más is tudna válaszolni, az övét is örömmel fogadom. :)
  • RubikM4
    #121
    Sziasztok űrnindzsák!
    Ha még nincs klánotok, és belépnétek egy laza és szabályoktól mentes klánba, akkor itt a lehetőség!
    Triton Clan néven hoztuk létre a mi kis közösségünket. A klánunkban mindenki segít a másiknak és szeretnénk ilyen embereket megismerni és együtt játszani velük. Nálunk minden játék stílus elfogadott, és mindenki meg fogja találni a stílusának megfelelő társaságot.
    Nem csak egy szimpla klánt, mi egy közösséget szeretnénk. Éppen ezért létrehoztunk egy Steames és egy Facebook csoportot, ahol a klán tagok kérdezhetnek, beszélgethetnek, vagy akár meg is oszthatnak egymással bármit.
    A jelentkezéseket is ezek valamelyikén várjuk:
    http://steamcommunity.com/groups/tritonclan#members
    https://www.facebook.com/groups/619828624696735/?notif_t=group_added_to_group
    Szeretnénk, ha a klánunkban nem csak a játék további részének elérését, hanem ezen felül ténylegesen egy olyan közösséget találnátok, akikkel szívesen játszotok együtt.
    Hogy ez megvalósulhasson, megpróbálunk majd minél több ötlettel előállni, hogy mint közösség is aktívak lehessetek! Szeretnénk például Tournamenteket szervezni, ha kész lesz a Duel room-unk a Dojoban. Éppen ezért hoztuk létre ezeket a csoportokat, ahol ezeket az eseményeket megszerveznénk.
    Remélem sokatoknak felkeltettem az érdeklődését. Szívesen várunk mindenkit!
  • Burrit
    #120
    Én a Latron primeot kaptam és hozzá mindent 3-as exterminaten, tehát próbálj sok voidot nyomni van mikor nem adja be amit kellene, múltkor a maghoz kellettek nekem a cuccok a mag helmet kivételével mindent beadott, de utána a helmetért vagy 20-szor kellett mennem mire beadta, forma blue printet most kaptam vasárnap valamelyik boss ölés után azt hiszem de lehet valami alert volt már nem emlékszem, mert elég sokat nyomtuk. Viszont Void-hoz kulcsot IO-n 3x egymás után bedopta már az első 5-ös sorozatnál nem kicsit örültünk neki.

    Nagyon kell a ts, sokat segít akkor is ha sok pöccsel játszol nem spottolják a módokat, affinityt meg gyakorlatilag semmit ilyenkor tudsz szólni hogy " itt van ....." Úgy játszani, 4-en hogy tudtok beszélni, teljesen más szintre emeli a játékot.
  • claci
    #119
    Fúúúú az miatt ne haragudj, de jó okom volt rá, mentségemre váljék :P
    A ts biztos sokat segít defensnél, csak nincs mikrofonom.. tervezek egy mikrofonos kamera megvételét, csak ebben a hónapban sok más extra kiadásom volt, úgyhogy halasztottam a dolgot következő hónapra. Azt viszont meg tudja nekem mondani vki, hogy a latron receivert mért nem tudom megszerezni? mindig azt a szar latron barrelt kapom amiből már van 7... -_-
    nah meg formát hogy szerezhetek? csak 3-as szintű exterminaten lehet kapni?
  • Burrit
    #118
    Szia megvagyunk 4-en már amikor de ha látod, hogy fennt vagyunk írj ránk nyugodtan ha van hely jöhetsz csak ne lépj ki küldetés közben mint múltkor :). A ts kellene defense missziónál nagyon kellene.
  • claci
    #117
    Szia Burrit
    Te a Hungarian tennos tagja vagy már ugye? Szívesen megyek veletek játszani, ha nem vagytok meg négyen, bár én ts-t nem használok. Főleg az infestes defend küldik a kedvenceim, de szívesen megyek bármerre. Amúgy mára már szereztem új magyar klánt magamnak, és beléptem animafan10 Triton nevű klánjába :)
    Ajánlom mindenkinek :)
  • Burrit
    #116
    Értettem, csak ez olyan izé dolog érted? Én legalább is megválogatom kit viszek magammal egy ilyenre küldetésre.

    Most pl.: felvesz téged 10 ember akinek van 2db kulcsa akkor te csinálsz 20 küldetést alapból szerzel 2-300 ezer xp plusz a modok és a blueprintek, ha neked közben lesz 2 kulcsod nem tudod őket mind vissza hívni na ezért olyan hozé ez az egész. Legalább is nekem! Én csak a szűk squad társakkal osztok meg ilyenek, mert róluk tudom hogy biztosan visszahívnak együtt szerezzük meg a kulcsokat és együtt is használjuk fel megvárjuk míg mind a négyen tudunk egyszerre játszani és akkor lenyomjuk az összes kulcsost. De te a legjobb szándékkal sem tudod őket mind visszahívni.

    De legyen szerencséd! Részemről ennyi!
  • bigmano
    #115
    Azt írtam le jóbarát hogy segítek szivesen tornyos küldikben meg pláne....
    Melyik része nem érthető?
  • Burrit
    #114
    claci: Velünk jöhetsz játszani szívesen látunk ts-t biztosítunk a csapatunkból csak 4-en játszunk de sokszor nem érünk rá mind a 4-en rólunk bővebben olvashatsz a www.hkv.hu oldalon.
  • Burrit
    #113
    Sziasztok.

    Engem is nyutottan vegyetek fel tornyos küldetés ben én is szivesen segítek.

    Miért nem írod le hogy könnyen szeretnél xp-t blueprintet és módokat farmolni.
  • bigmano
    #112
    Sziasztok.

    Aki akar vegyen fel barátnak főleg esténként vagyok fent.
    Szívesen segítek tornyos küldik prioritást élveznek.
    flashpointer néven vagyok fent.
    Frost karakterrel tolom.
  • claci
    #111
    Szia Burrit!
    Sajnos én már nem vagyok a klánban. Bizonyos nézeteltérések következtében a klán irányítást illetően kiléptem a klánból.
    Ezenkívül mint volt tag felhívom a figyelmed, a klán steames csoportjára

    http://steamcommunity.com/groups/hungarian-tennos-warframe

    itt rengeteg téma van létrehozva, és könnyen kommunikálhatsz beszélgethetsz a többiekkel, és információt kaphatsz a klán Ts-es szobájáról is, vagy bármi másról.
    A klánban mindenki nagyon rendes és segítőkész, persze mindig vannak kivételek, de aki magyar klánt keres az megtalálhatja itt a neki valót.

    A játék pedig tényleg jó irányba halad, remélem ez a fejlesztőcsapat nem fog elkallódni, és a félkész játék kiadása után a hiányzó rész dlc-k kiadásának formájában kihúzni a pénzt az emberek zsebéből.
    A játék nagyon jó tele kreatív megoldásokkal, választható játékstílussal, testre szabhatósággal. Én már lassan fél éve játszok vele, és nem tudom megunni.
    Aki pedig szeretne jelentkezni a klánba, vegye fel Roach31-et barátnak, és érdeklődjön nála,vagy a steames csoportban, mert én sajnos már nem tudok meghívni senkit a klánba!
  • Burrit
    #110
    claci: dobtam cuccot a Dojoba.

    Én szeretem ezt a játékot, már a kezdetektől játszom vele, már régóta kerestem egy olyan online fps-t ahol a coop-ra van helyezve a hangsúly és ezt ez a játék teljesíti is. Ennek a játéknak csak akkor van értelme, ha jók a csapattársak. Minimum egy Ts3, Ventrillo vagy más program amivel tudtok kommunikálni nélkülözhetetlen a játékhoz.

    Ne vonjatok le következtetést abból amikor nem olyanokkal játszotok akikkel tudtok beszélni is. Ha simán felmentek online játszani nagyon kevés az esély rá hogy normális emberekkel hoz össze a sors. Nagyon sok az olyan játékos akik csak a módokra, vagy csak a Alertek végigfutására mennek. Pont tegnap olyan srác jött Defense misszióra aki nem csinált semmit csak módokat farmolni jött be.

    Ha olyanokkal játszotok, akivel tudsz beszélni, teljesen más értelmet nyer a játék és akkor ténylegesen cooperativban játszotok.

    Lehet, hogy a pályák néha unalmasak de én ezt bevállalom. Elég sok online fps-el játszottam és mindegyik a halálba idegesítettek a cheaterek miatt. Itt is van kihívás csak feljebb kell menni a egy pár szintel akkor mindjárt más lesz a játék is. Ott sokan elhagyják a f*szukat ha nem jó a csapat.

    Végtelen a fegyverek variálhatósága és ez az ami tetszik, nekem a Volt az alap warframe-m, ehhez van egy Brustonom, Lato Vandalom, és egy Dual Heat Swords-öm minden kimaxolva és kicsit a villanyra optimalizálva robotok ellen verhetetlen, a MAG-om szombat reggelre kész ehhez lesz Strun vagy Grakata, Kunai, BO vagy Gram ez jó lesz a Greenerekre és Zombikra.

    Az is jó a játékban, hogy ha nem akar valaki nem kell pénzért venni platinumot mindent megszerezhető csak használni kell a warframe wikit, hogy mit hol találsz meg. A fejlesztők hallgatnak a játékosokra ha valamit sokan javasolnak, azt megcsinálják nem úgy mint más online játékoknál, ahol csak a pénzed lehúzására mennek és minden patch-el egyre szarabb lesz a játék. Itt ez hála Istennek fordítva van. Mondjuk most pont venni fogok egy 170 platinumos csomagot, mert túl sok mindenbe kellen a catalyst és nincs kedvem várni, de ez az egyetlen online játék rég óta amire nem sajnálok 4.5 vagy 9 euro-t.

    Azt javaslom annak aki szeretné kipróbálni a játékot, hogy minél előbb keressen olyan embert akit ismer vagy lépje be egy klánba ahol segítenek a kezdetekbe ajánlom a hungarian tennos klánt, mert sokan elkövetik a hibát hogy a kezdetben kapott platinumokat elhasználják baromságra.
  • claci
    #109
    Sziasztok!

    Mára már elég nagyra nőtt a klánunk..több mint 35-en vagyunk
    Itt az idő, hogy létrehozzunk egy olyan helyet magunknak ahol meg tudjuk beszélni a játékkal kapcsolatos dolgainkat, hiszen ekkora létszámnál a játék chat elég kaotikussá vált.
    Erre várnék ötleteket, a meglévő mellé.. ha valakinek van ennél jobb ötlete jelezze...

    Az első és ami már igazából kész állapotban is van az a már belinkelt steames csoport!


    http://steamcommunity.com/groups/hungarian-tennos-warframe#


    Ez tűnik a legkényelmesebbnek mindenkinek, és itt lehetőség van saját topic-ok nyitására is, a már meglévő csoporton belül!
    Úgyhogy ha ez mindenkinek megfelel, arra kérnélek titeket, hogy lépjetek, be hogy a későbbiekbe megvitathassuk, például a dojo építés következő lépését, vagy éppen könnyebbé tegyük a közös játék megszervezését!

    ÉS aki még nem lépett be, nincs klánja, vagy váltana, szívesen várjuk!