210
  • Skynet85
    #10
    Üdv kolléga légyszíves prezentáld az általad mért és tapasztalat eredményeket mert gondolom ezek a rendelkezésedre állnak, aztán szólj be Redmondba is, hogy szar került a palacsintába, komolyan ezeket honnan veszitek vmi linux szekta csinált M$-t fikázó bullshit generátort ?
  • duke
    #9
    "Megjelent a Windows 8 hardverkövetelménye"

    Kepzelem, a notepad futatasahoz minimum 6 magos 5 Ghz-es proci kell majd 64 giga rammal, meg 20 teras vinyo. De ezen is csak ugy fog menni, ha kurzor villogasat kikapcsoljak, mert azt mar nem birja el a gep.
  • zola2000
    #8
    csak tableteken van ez így, és ott finoman szólva sincs monopolhelyzetben az MS, sőt ott inkább jobb a linux (pl android).
  • Darth Sith
    #7
    pedig épp anno a win8 metro ui bemutatásakor filóztam azon, hogy milyen jó lenne egy olyan tablet amin dual-bootban van egy win8 és egy android. hétköznapi, sima olvasgatós, multimédia fogyasztó felhasználásra vagy asszonyank bőven elég az android, de ha szükség van valami komolyabb programra, vagy valami windwos only applikációra, akkor egy restart és máris win8 bootol be és máris kéznél van 1 percen belül... De így nem sok értelme lesz a dolognak. Az átlag júzerek sztem megmaradnak az ipad/android tábláknál mert win8-as táblát önmagában nem éri meg venni szerintem. Mire megjelenik, addigra az iOs és droid platform is több százezer kifejezetten táblára optimalizált alkalmazást fog kínálni, nem igazán lesz miért váltani az átlagfelhasználóknak. Aki meg kicsit több lehetőséget lát benne és ki is használná a két rendszert egyszerre, azt meg lekorlátozzák...
  • finizlik
    #6
    Kb 3 nap... Miután kijött a 7 már volt hozzá beta Loader 2 napra, hétre rá meg 1.0 :D
  • hdo
    #5
    Totálisan mindegy szerintem, aki linuxot használ dual bootban az:
    - vagy nem fog Windows 8-at használni
    - Virtualbox-ban fog Windows 8-at futtatni a Linux rendszere alatt
    - kukázza a Windows-t és csak Linuxot fog használni

    Olyan tuti nem lesz, hogy kukázza a Linuxot és csak Windowst fog használni, mert aki Linuxot használ, és nem csak dísznek van neki feltelepítve, azt nem heppből teszi, szüksége is van rá!
  • sanyicks
    #4
    Egyébként kíváncsi vagyok 2 nap, vagy 2hét kell-e majd a secure boot megtöréséhez és az első megkerülő program megjelenéséhez :D
  • sanyicks
    #3
    jó lenne ha legalább az eu-ban ezt a secure boot izét tiltanák monopolhelyzettel való visszaélés megelőzése végett.
  • Laza
    #2
    Ahogy a fentieket nézem az XP után a Win7-et is sokára fogjuk lecserélni :)
  • hdo
    #1
    Bullshit! Ez nem a Windows 8 hardverkövetelménye, hanem a Windows 8 matricáé!