841
  • Láma!
    #841
    Én most újrakezdtem, mert kb minden elkészült ami anno még nem...

    igy sokkal élevezetesebb, legalábbis eddig, lvl 21-nél.

    Viszont emlékszik valaki mire jo a present? a kis ajándék.
    mert kapom a küldikhez, használni nem tudom, a piacon meg bármit kapok 2-3 darabért..
  • zsolt9999
    #840
    Megvan:
    Ez a promóció 17,4-ig tart., Azaz a végén az esemény.
    gondolom április 17-edikéig...
  • zsolt9999
    #839
    A Húsvéti event meddig lesz bent?
  • Motoroj
    #838
    Mostanában elég sokat gyengélkedik a szerver.
  • Source8
    #837
    Ok, köszi.
    Közben megtudtam hogy a Global-7 chat channel-en lehet venni Gold Coin-ért is.
    Azóta vettem is egyet, így majd elleszek lvl 36-ig.
  • Motoroj
    #836
    Nem, néha abenteuert (adventure) is talál. Mondjuk tízből egyszer, de lehet hogy nálad még ritkábban.
    Nekem már annyi van hogy nem győzöm csinálni, szerintem egy évre elég lenne ami van. Inkább kincset keresni küldöm.
  • Source8
    #835
    Az explorer mikor adventure-t keres akkor max csak map fragment-eket tud találni?
    Azért kérdem, mert a map fragmentért leghamarább 36-os szinten lehet kapni adventure-t.
    Én akkor 33-as szinten kizárólag csak gems-ért vehetek?
    Már rengetegszer kiküldtem az explorert (find adventure), de mindig csak 3 map fragment-tel tér vissza.
    A gems-eket nem szívesen költeném ilyenre, mert building licence-re gyűjtök.
  • Szetaur
    #834
    OFF!!

    Valakinek sikerült már bekerülni a Forge of Empires béta szerverére?
  • Motoroj
    #833
    Úgy kb. 16-féle.
  • iceking753
    #832
    Köszi a gyors választ. Azt még megkérdezném, hogy hány kaland van?
  • Motoroj
    #831
    Nem hallani másik szigetről, egyelőre biztos hogy csak a kalandok vannak.
  • iceking753
    #830
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni, ha megvan a teljes sziget utána már csak a küldetések vannak (lesznek) vagy lehet esetleg idővel újabb szigeteket is foglalni? Köszönöm
  • Source8
    #829
    Közben rájöttem a klános kérdésemre. :)

    A Newfoundland-on van magyar klán?
  • Source8
    #828
    Hogyan tudok klánba jelentkezni?
    Kell hozzá épület?
    Gondolom a Guild House a tagoknak nem kell meglegyen. :)
  • Source8
    #827
    Köszi!
    Lehet lesznek még kérdéseim. :)
  • Szetaur
    #826
    Igen, de még csak a Béta változat!
  • Ironman2
    #825
    Angolul van már a játék?
  • Motoroj
    #824
    Siheder Gerillák
  • Szetaur
    #823
    Goldenau-ban melyik céhben vannak a magyarok?
  • Szetaur
    #822
    Szia, én is az angol szerveren vagyok Vascica néven (Newfoundland), de téged még nem találtalak meg :(

    Hogyan lehetne meg tudni, hogy M.országról ki van még ott? Van valami kereső erre?
  • Motoroj
    #821
    Pont tegnap kalandoztam, most bele kell húznom hogy még ma összeszedjem hozzá a katonákat, és időben megcsináljam. 10 ajándék jár érte.
  • csocsirocsi
    #820
    Én is ma kaptam meg a karácsonyi kalandot, de előtte építenem kellett egy tavernét, mert nem volt ^^
  • csocsirocsi
    #819
    Kár, hogy nem a német szerveren vagy, legalább lenne még egy aktív emberke, rajtam meg Thaleszen kívül. Sok sikert kívánok, ha esetleg bármiben tudunk segíteni, kérdezz bátran, van egy pár linkem is, bár azok németül vannak, de a katonák szempontjából gondolom mind1 ^^
  • Motoroj
    #818
    Wählt die Taverne mit dem Mauszeiger aus.

    Sose bonyolultabbat!
  • sirdond
    #817
    igen
  • Source8
    #816
    Szerintem igen.
    Már 2-es 3-as szintű bányákat tartok (stone, marble), mert tudom, hogy úgyis kb ugyanott fedezi fel a geológus.
    A bronz, vas bányákat nem fejlesztem, de azok is mindig ugyanott fedeződnek fel és szerintem ez így is marad.
  • iceking753
    #815
    Sziasztok
    Köszönöm, de lenne még 1 kérdésem, hogy a bányákat végtelen számban lehet újra felfedezni?
  • sirdond
    #814
    na igen,ez a játék leggyengébb része,taktikázni gyakorlatilag nem is tudsz semmit. recruitokkal kb mindent meg lehet oldani egy jó ideig, és ha nem egy hullámból, akkor majd többől :D

    egyébként már jó ideje nem játszok,de sok sikert, én is nagyon élveztem az elejét. ahogy írtam kb lvl 30ig nincs is gond a játékkal,akörül lesz eszméletlen unalmas.

    iceking753:
    megcsinálod a kalandot,megkapod a jutalmad és ennyi, utána már nem tudsz többet odamenni.
  • Source8
    #813
    Szerintetek 60 Guard Dog-ot + 120 Ranger-t milyen összetételű csapattal érdemes lenyomni?
    Nézegetem az online combat simulatort és mivel a 200 fő a max, sehogy sem tudom 100-nál kissebb veszteséggel összehozni.
    Még így is a tisztán 200 Recruit tűnik a leggazdaságosabbnak.

    Ugye a Guard Dog ugyanúgy mint a lovasság a legkisebb HP-s egységet fogja támadni és a First strike miatt elsőre.
    Így ha íjjászokat is vinni akarok, azok minden számításban, minden arányban nagy veszteséggel megszívják.
    Ha meg lovasokat vinnék, azok is sokat buknak.
    A miliciát biztos nem fogom vinni, mert olyan lassan hozom össze őket, hogy max 2. körös csatákban lesznek bevetve.

    Szóval megvan a kő-papír-olló rendszer csak valahogy nem tudom eltalálni itt az arányokat.

    Vagy mindegy?
    Benyomni a legolcsóbbakat és szép lassan így is úgy is elfogynak?
  • iceking753
    #812
    Sziasztok
    Az lenne a kérdésem, hogy a kalandoknál a sziget megmarad további játék céljára vagy csak a kalandért van és ha megcsináljuk akkor nem tudunk belépni oda többet?
  • Source8
    #811
    Köszi :)

    Gondolom azért most már ti sem a némettel szenvedtek vagy igen?

    Egyébként nagyon érdekes a játék számomra.
    Lehet később unalmassá válhat, de remélem addigra a fejlesztők is villantanak valamit.
    Egy csomó leállás volt mostanában, mindig frissítettek valamit.
    2012 elejére több dolgot is ígérgetnek, meglátjuk mi lesz belőle!

  • sirdond
    #810
    bocs, én meg csak németül játszottam :D
    egyébként a kalandrendszer akar lenni
  • Source8
    #809
    Nem tudom mi az a "abenteuer" rendszer?
    Amióta én játszom német szöveggel még csak nem is találkoztam. :)
  • sirdond
    #808
    ok,hogy tervezik,de mióta?
    úgy 1 év "tervezés" után rakták bele az abenteuer rendszert is
  • Source8
    #807
    Hát olvasgatom az angol fórumot és elég sok fejlesztést terveznek bele.
    Szó van arról pl, hogy el lehessen-e foglalni egymás szigetét, vagy csak rabolni és rombolni lehessen.
    A PVP rész megjelenésével azért szerintem nem lesz ez olyan unalmas. :)

    No mindegy, egyenlőre nekem tetszik, lehet csak mert még a 30. szint alatt vagyok. :)

  • BoneDragon
    #806
    "Egyelőre"
    Egyenlőre maximum a húsdaraboló tud vágni. :)
  • sirdond
    #805
    30. szint a határ kb,addig sincs sok értelme,de annyira egysíkú lesz a játék,hogy az hihetetlen.

    megcsinálod a szigeted meg egy-két küldetést és vége,mindent láttál. ráadásul az upgradek annyira szarul vannak megoldva,hogy az már vicc...
  • Source8
    #804
    Tekintve hogy még csak zárt bétás a játék még bármi lehet.
    Egyenlőre csak fejlesztés alatt.

    Most fejlesztik csak a PVP részt.
    Lehet majd egymástól nyersanyagot rabolni, stb.
  • BoneDragon
    #803
    Eleve nem is érdemes elkezdeni ezt a játékot. Annyira unalmas, lapos lesz a játék, hogy már én is csak megszokásból lépek be, de nem sokáig....
  • Source8
    #802
    Ti level 26-ig kipucoltátok a kezdő szigetet?
    Én csak most leszek lvl 22, mire csak az easy területek fogytak el.
    Most jönnek csak a medium és a hard részek.
    Szerintem bőven 26 felett leszek mire végzek.

    Kérdés, hogy érdemes-e amint elérjük a lvl26-ot rögtön kalandokat kezdeni?
    Ezek a kalandok valójában egy újabb sziget vagy valami hasonló?