841
  • sirdond
    #40
    a geológust küldözgesd állandóan felfedezni,csak 4 perc a kőkeresés,mert nem elég,ha csak kőfejtőt építesz, kell legyen bánya is
  • Láma!
    #39
    én kő hiányban szenvedek...

    amugy ha épitek egy raktárt, azzal nö a kapacitás is, vagy csak logisztikai jelentösége van?
  • Bitumaru
    #38
    Na, annyi kőfejtőm, favágóm és rézbányászom van hogy ezekkel mindig tele van a főhadiszállás. Következő szinttől lehet bányászni márványt, azzal már fejleszteni is lehet majd őket ha lesz belőle elég.
  • Láma!
    #37
    mi a feladat?
    tudok segiteni, 12-es leszek mindjárt.
  • Taylorka
    #36
    Az a bajom a játékkal, hogy a multi része eléggé gyér...
    Sokkal jobb lenne, ha olyasmi lenne mint a Travian, hogy tényleg egymás mellé pakolja a játékosokat... Ez így nekem olyan, mint egy átlagos, egyéni játék...
    Am. jó lesz, ha angol lesz
  • Harbonah
    #35
    Szintén Goldenau Harbonah néven
  • Culram #34
    Én mindenkit bejelöltem. :)

    A bajom most az hogy megakadtam a 8.szinten. :/
  • HM
    #33
    goldenauban vagyok : HM_nemtom

    Egyelőre nagyon átláthatatlan így ikonok alapján tájékozódva.
  • twi452
    #32
    Beregeltem újra én is most már Goldenau-ra. Imi452 néven megtaláltok ott :)
  • Taylorka
    #31
    Peetee a nevem, vegyetek fel
  • twi452
    #30
    tök jó :)
    a haverokkal mit lehet kezdeni? és gondolom világot nem lehet utólag választani legalábbis sehol sem találtam..nekem sikerült Mittsommerstadt-ba regelnem..későn vettem észre az sg-s topicot :D
  • Bitumaru
    #29
    Hát nem tudom, én a 4. rész után nem játszottam egyikkel sem. Valahogy nekem ez a meseszerű világ adta a játék ízét. Az 5. résztől nagyon elüt az összes az előzőektől.
  • sirdond
    #28
    vége a leállásnak
  • Láma!
    #27
    igy is teljesen élvezhetö amugy:)
    ott van minden épület mellett hogy miböl mit csinál, nem kell hozzá nyelvtudás:)

    csak inditanák már el a szervereket... meddig tart a leállás?
  • Fenrir
    #26
    Megvárom az angol verziót és regisztrálok, Settlers 1 óta a kedvenceim közé tartozik a sorozat bár volt 1-2 gyengébb része.
  • Culram #25
    Jah, Flashnél és képeknél a fordítás nem működik.
  • Bitumaru
    #24
    Kipróbáltam a chrome fordítását. Csak a főoldalnál működik, a játéknál nem.
  • Tuvok #23
    Passz, Operám van :)
  • sirdond
    #22
    chrome-ban van olyan funkció,hogy az oldal fordítása. azzal lehetne nem?
    nincs chrome-om,így nem tudom biztosra, csak mintha láttam volna ilyet spannál.
  • sirdond
    #21
    nem értem,hogy nyerte meg a "2011-es év legjobb böngészős stratégiai játéka" díjat,ha még csak béta fázisban van? :D
    na mindegy, azért kipróbálom
  • Láma!
    #20
    horisz vagyok Goldenau-ban:)

  • Pio
    #19
    Bizonyos nyelvek között elég faszán tud fordítani a google fordító, a magyar azért nem tartozik ide, mert igen erősen elüt a nyelvtana például az angoltól.
  • Bitumaru
    #18
    No nekem meg is volt az első harcom lvl 16-on.
    Ezeknek a mocskos böngészős játékoknak csak az a hátrányuk hogy rettentő sok idő kell mindenre.
  • Láma!
    #17
    +fav
  • Tuvok #16
    A főoldalt teljesen jól lefordította .
  • Bitumaru
    #15
    De gondolj már bele milyen "minőségben" fordítaná le neked akármilyen fordító is az oldalt... :D
  • Tuvok #14
    A fórumban olvastam, hogy ha google fordítóba valahogy beteszed angol lesz, de nekem nem sikerült, csak a login oldalt, a játékot nem . Flash-hez nem jó gondolom .
    Írnak valami Firefox plugint is ami angollá teszi, meg is találtam, tavaly decemberben jelent meg . Azóta se sikerült angol nyelvet készíteni hozzá ? :/ Meg kár, hogy Operám van :)
  • Tuvok #13
    Regeltem TuvokHUN néven Goldenau területre, de érdemi játék majd miután angol lesz
  • zsolt9999
    #12
    Ha jól láttam akkor ez még csak béta... vagyis előbb utóbb csak lefordítják angolra.
    ingame név: Beton
  • davidka003
    #11
    Vicc, hogy 2011-ben nem tartalmaz angol nyelvet. Alap dolog pedig.
  • Montanosz
    #10
    ja jónak néz ki de tényleg lehetne valami emberi nyelven is, eszperantó vagy szuhaéli vagy mitt tom én
  • Teppik Amon
    #9
    +fav
    Szóljatok ha megjön angolul is!
  • Bitumaru
    #8
    Mindenesetre aki játszik vele az írja már le az ingame nevét.
    Az enyém: Bituman :)
  • Zsolek123
    #7
    angolul a népnek
  • Rage47
    #6
    hát ez tök jó köszi:)
  • Tuvok #5
    Hát még csak-csak elmegyek rajta, de sokat ront a játékélményen, ha keresgélni kell mi micsoda . Ha komolyan gondolják, muszáj lesz angolra is megcsinálni - ekkor regelek is .
  • Culram #4
    És aki egyáltalán nem tud németet? Nem hiszem hogy minden szót kiszórátarzok.
    Amúgy képről eléggé tetszetős, és ma teljesen rám jött a Settlershetnék, de ma már nem kezdek neki tanulgatni és honlapra talán el is múlik. :)
  • Bitumaru
    #3
    Először én is így voltam vele, de ultraminimális német tudásommal, néha sztaki szótár segítségével, nagyon egyszerű volt eligazodnom a játékban. A kezelés is nagyon alapvető és szinte mindent jelez piktogram. :)
  • Tuvok #2
    Még ha lenne angol .. :(
  • Bitumaru
    #1
    A játék jelenleg csak német nyelven fut és BÉTA fázisban van. Lényegében a The Settlers méltán híres stratégiai játék böngészős változata, ami megnyerte a "2011-es év legjobb böngészős stratégiai játéka" díjat!
    Érdemes kipróbálni, igazán szórakoztató kis game.

    Több infó: Die Siedler Online

    Gameplay videó:


    Ingame képek:
    siedler01
    siedler02
    siedler03