841
  • csocsirocsi
    #761
    Az a baj Bone, hogy amikor írok a chatre általában senki sem válaszol...
  • Motoroj
    #760
    Csinálgatom, de 12 órás műszak után kevés az időm.
  • sirdond
    #759
    unalmas a játék,nincs semmi célja
    jelenleg van 6 abenteuerem és vagy 80 kartenfragment,de sajnos nincs időm (meg nagyrészt kedvem sem) megcsinálni. azért naponta 1-2szer még fel szoktam lépni
  • BoneDragon
    #758
    Mi történt? Ide se ír már senki, játékba se írtok, ráadásul nem is látlak titeket online.
  • Motoroj
    #757
    Kösz!

    860-at, igen. Kicsit meglepődtem, múltkor a töredékét kaptuk...
  • sirdond
    #756
    http://forum.diesiedleronline.de/threads/5030-Chuck-49WL-50WH-100RB-Vorgehensweise

    mindenki 860 gyémántot kapott?
  • Motoroj
    #755
    A hatos számú területen mivel támadnátok meg a Räuberhauptmannt?
  • Motoroj
    #754
    De.
  • sirdond
    #753
    nálatok sem megy az oldal?
  • csocsirocsi
    #752
    Tisztelt klántársaim!

    Szeretnék megkérni mindenkit, hogy aki online van a játékban az használja a céhes chatet. Továbbá akiknek még esetleg elmaradása van Harbonah felé, azokat kérem minél előbb rendezzék azt.
  • Motoroj
    #751
    Bönn vagyok. :)
  • Harbonah
    #750
    Kész a klán küldtem meghívókat
  • Harbonah
    #749
    Senkinek sincsen céh név ötlete?

    Valami frappáns kellene aminek a rövidítése mondjuk pont SG lenne

    Siheder Gerillák

    Sercintő Gézegúzok

    (remélem beveszi a magyar ékezetes betűket)

    esetleg Sárgabélű Görögdinnyék xD


    még kb 56 perc van kitalálni :)


  • Láma!
    #748
    persze az világos hogy külön vannak, csak arra voltam kiváncsi hogy lehet e, köszi:)
  • csocsirocsi
    #747
    Szerintem lehet, de nem lehet szerverek között kereskedni. Minden szerver külön van a többitől
  • Láma!
    #746
    nem nyálaztam át a szabályzatot, és a németem eléggé megkopott már ahhoz hogy értsem is elsőre, de lehet itt olyat hogy másik szerveren kezdek egy másik játékot is? általában ezeknél az online game-eknél lehet, itt is így van?
  • sirdond
    #745
    202 gyémánt és a felfedező is talált egy abenteuert. eddig fasza
  • csocsirocsi
    #744
    Na ahogy láttam, megint kapunk majd valamilyen ajándékot
  • Harbonah
    #743
    írtam kb mindenkinek ingame (legalábbis remélem, de ide is beszúrom, meg hátha van olyan aki nincs a barátlistámon, de beszállna)

    "Hali!


    elkezdtük gyűjteni a dellát a céhre fejenként 300 arany 500 márvány és LH, mert kb 10 vagyunk perpill (nekem küldjétek át a nyersit 1 halért cserébe mondjuk xD). Céh név ötleteket szívesen várjuk, vmi frappáns kellene aminke a rövidítése SG esetleg :)

    üdv:
    Harb"

    amíg nincs céhcset, gyertek a global-25 ös csatornára
  • csocsirocsi
    #742
    Kedves résztvevők. A céhre a dolgokat, Harbonahnak kell küldeni. Aztán pedig mindenki gondolkodjon el egy neven, és írja meg, lehetőleg ide, hogy tudjunk szavazni róla
  • csocsirocsi
    #741
    Helló!

    Nos arra gondoltam, hogy a kezembe veszem az irányítást, és megszervezem a gyűjtő akciót, addig is jó lenne, ha lenne egy hely ahol meg tudnánk beszélni a részleteket.

    Arra gondoltam, hogy a /joinchat global-25 oldalt tudnánk használni.

    Ezt a kódot kell beadni a chatmezőbe.

    Aztán azt is véglegesíteni kellene, ki az aki hajlandó hozzánk csatlakozni a gyűjtésben, továbbá ki legyen a céh vezetője, valamint mi legyen a nevünk. Szerencsére az építés után 15 szabad hely áll a rendelkezésre, így mindenkinek jut majd hely, aki erről az oldalról értesült és tájékozódott.

    Mindenkinek kellemes szórakozást, és szorgos gyűjtögetést kívánok
  • gregorys
    #740
    Köszönöm szépen!
  • csocsirocsi
    #739
    csak gratulálni tudok magamnak, amiért elfelejtettem a linket, tessék: http://www.siedlertools.de/wiki/Kampfsystem
  • csocsirocsi
    #738
    Üdvözlünk köreinkben gregorys!

    A következő oldalon ,egy táblázatban van összefoglalva, melyik tábor ellen mit érdemes küldeni. Ha biztosra akarsz menni, akkor pedig jobb ha a Kampfsimulatorban ellenőrzöd a leírtakat
  • gregorys
    #737
    Sziasztok!

    Eddig csak olvasgattam a fórumot, de most regisztráltam is. Olvastam még korábban a hozzászólásokat a guidről és én szívesen beszállok. Még elég kezdő vagyok uh eddig a területek tisztításáért járó aranyom van eddig (minusz egy entdecker amit időközben vettem): 670g.
    És ha már írok megkérdezném, h van valamilyen összefoglaló a szektorok elfoglalásának taktikájáról, mire mennyit illik küldeni h ne hónapokig tartson a dolog. (olvastam a szimulátorról, meg lehet h már írtatok erről csak nem vettem észre- ez esetben bocsi)
  • csocsirocsi
    #736
    Nos, így is van napi szinten 3k belőle. Elcserélem aztán majd, ha fejlettebb leszek, degeszre keresem magam az eisenschwerterekből
  • HM
    #735
    Lehet belőle "abenteuer"-t venni. (Ott találod, ahol edelsteine-ért lehet vásárolni dolgokat.)

    adamszky
    Jobb aránnyal még lett volna felesleged is. :D
  • Láma!
    #734
    srácok, lehet hülye kérdés, de a kartenfragment mire is jó?
  • csocsirocsi
    #733
    Hát, lehet hogy nevetséges, viszont 1 nap alatt kiépítettem a provantlagert és a kasernet 3-as szintre...
  • HM
    #732
    1:1 arány ..ejnye ilyet nem szabad. (Legyen minél közelebb az 1:2-höz)
  • sirdond
    #731
    mármint 400 marmorért 100 eisen? azért ez egy kicsit nevetséges
  • csocsirocsi
    #730
    marmort lehet 400:400 arányban laubholzra cserélni, de ha van eisenerz akkor meg 100:400-ért
  • Motoroj
    #729
    Szóljon, akivel lehet cserélni háromszorozót.
  • sirdond
    #728
    lehet franciául is játszani? :O

    észre sem vettem eddig,kösz,hogy mondtátok :D


    amúgy nem kell valakinek marmorstein,lassan teli a raktár.főleg laubholzra érdekelne csere,de másban is megegyezhetünk
  • csocsirocsi
    #727
    A franciával egyet tudok érteni
  • Jimbo
    #726
    Kár, pont a 2 legszarabb nyelven játszható, német és francia:((((
  • csocsirocsi
    #725
    Én nem tudok róla, Jimbo
  • Jimbo
    #724
    Továbbra sincs semmi hír az angol nyelvű verzióról?
  • csocsirocsi
    #723
    Az sajnos nem, és nekem se duplázódott, biztos kijavították a hibát
  • Motoroj
    #722
    A nyersanyagnövelő nekem nem duplázott most. Egyébként ha másnak a bányájára teszem, akkor az ugye nem másfélszerez?