841
  • csocsirocsi
    #801
    Lvl 26-tól lehet keresni majd kalandokat. Ezeket kell játszani, és akkor kapsz majd XP-t, amivel tudsz fejlődni, és ez így megy lvl 50-ig.
  • Source8
    #800
    Lenne néhány kérdésem.
    Ha valaki végez a szigettel, tehát az utolsó bandita campot is felszámolja, akkor hogyan folytatódik a dolog?
    Marad a szintje és kezd egy új szigetet? Ha igen hogyan?
    Vagy kezdi újra a nulláról?
  • Motoroj
    #799
    Játszom, de inkább csak vegetálok.
  • Source8
    #798
    Már nem kell a némettel szenvedni.
  • Source8
    #797
    Játszik még ezzel valaki?
  • Motoroj
    #796
    Szerintem nem tudod cserélni.

    De van rá egyáltalán szükség?
  • Culram #795
    Tudok nyelvet cserélni vagy tényleg kezdhetem előlről?
  • Motoroj
    #794
    Szerintem ezek olyan dolgok, hogy még nem kerültek be a játékba. A felfedezésükhöz 52-es szint kell, én meg még nem láttam olyan játékost, aki közelebb lenne az 50-hez, mint a 40-hez.

    Elképzelhető hogy egy másik szigeten lesznek majd, és biztos hogy iszonyat drágán.
  • zsolt9999
    #793
    Kösz!
    És gondolom gránitot ugyanígy 24 órással... bár azt a geológus is találhat bár aztán h azt ki/mi fogja kibányászni az rejtély... titán ugyanez :D
  • Motoroj
    #792
    Edelholzot abenteuerezés során.

    A tojás pedig ilyen szezonális dolog volt, mint a Kürbisse, csak húsvéti. Én sem tudtam, mert csak valahogy nyár körül kezdtem, Adamszkytól tudom.
  • zsolt9999
    #791
    Edelholz-t hogyan lehet szerezni?



    (foggalmam nincs mire jó a tojás nekem még 1-se volt sose)
  • Motoroj
    #790
    A tojás mire is jó?
  • Serpa
    #789
    feldobtak néhány képet az angol verzióból
  • Motoroj
    #788
    Eleinte jól jött volna, de épp kapóra jött hogy németül kezdtem tanulni, most meg már így is megfelel.
  • Serpa
    #787
    végre, erre a pillanatra vártam, hogy kiprobáljam - hamarosan angolul is játszható lesz
  • BoneDragon
    #786
    Hülyét kapok ezektől a karbantartásoktól. Egy ilyen játéknak minek?! Pont most jár le a kalandom és már csak a boss volt hátra, ezt nem hiszem el...
  • BoneDragon
    #785
    Mindent jelez, mi mennyi idő. Amúgy google fordító a barátod. :D
  • Motoroj
    #784
    A kicsiből 8, a közepesből 4 óránként. Automatikusan. Egyébként nem temető, hanem tökföld.
  • Culram #783
    Köszi. Megtaláltam, raktam is ki temetőket, de kell e velük valamit csinálni vagy csak egyszercsak jön a tök?
    És mennyi idő alatt?
  • Motoroj
    #782
    Halloween alkalmából van most egy ilyen. Kaufmannál lehet venni spec cuccokat, amikért tökkel kell fizetni. Szerintem nézd meg mik vannak.

    Ahogy elnézem elég komoly árfolyama van most a töknek. :)
  • Culram #781
    Mi ez a tökölés és honnan lehet szerezni?
  • Motoroj
    #780
    Ez a kürbisse most mi?
  • zsolt9999
    #779
    ohh... megvan kösz :D
  • Motoroj
    #778
  • zsolt9999
    #777
    egyébként 29-es vagyok már meg is van építve és hol van az a fül?
  • Motoroj
    #776
    Kösz. Most látom hogy a virág is a Kaufmannál van.
  • csocsirocsi
    #775

    Üdv a Siedler világában. Kereskedni csak a 17-es szinttől lehet, megépített Händlergilde mellett. Akkor kapsz egy fület, h Handel, és ott tudod majd beállítani, h mivel akarsz kereskedni.
  • csocsirocsi
    #774
    Kedves Vezeto!

    A Kartenfragmenttel nem tudsz mit kezdeni egyelőre, csak majd venni tudsz érte később a kaufmannál küldetést (de azok ratyik). A felfedeződ tud kalandokat keresni, ekkor azt írja, h Abenteuer talált
  • Motoroj
    #773
    Na, akkor az Abenteuer hogy is van? Van 3 Kartenfragmentem, mit tudok vele kezdeni?
  • zsolt9999
    #772
    Hi!

    Hogyan lehet kereskedni?
    ( a 6-os világban játszom és elvileg van ilyen lehetőség azt hiszem...)
  • Motoroj
    #771
    És honnan származik?
  • csocsirocsi
    #770
    A Blumenbeet csak dekoráció, ezen kívül semmi funkciója sincs
  • Motoroj
    #769
    A Blumenbeet mire jó?
  • BoneDragon
    #768
    Sajnos. Én is csak megszokásból lépek be, de elég unalmas. Ráadásul ha belegondolok még csak béta játék, így elég nagy bukta lesz...
  • Láma!
    #767
    akkor ugy látszik velem együtt nagyon sokan beleuntak, és elhagyták öket... :(
    kár, pedig lett volna benne fantázia...
  • csocsirocsi
    #766
    Helló!

    Kijavítottak pár hibát: pl. hogyha valaki meglátogat és elhagyja a szigeted, akkor elvileg el kell tűnnie az avatarnak

    Továbbá: beépítették a daily login bonust --> naponta bejelentkezel, kapsz vmit, ami elvileg szinthez kötött, aztán a 7. napon 45 gyémántot, majd kezdődik minden elölről
  • sirdond
    #765
    3 beutels
    2 insel
    2 sattel
  • Motoroj
    #764
    Olyankor ki kell lépni, aztán vissza.
  • Harbonah
    #763
    Az a baj a csettel, hogy amikor kidob ugye nem maradnak meg az üzik, meg nálam még mindig előfordul, hogy az összes chatfül eltűnik, csak a news marad...

    amúgy most volt nekem is vagy 5 nap kényszer szabi de szoktam lenni azért
  • csocsirocsi
    #762
    Milyen kalandok vannak?