9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • csgj
    #9308
    Ó, az komoly! :-D Sajnos én olyan helyen lakom, ahol elérhetetlen az 1000-es net, és még az 500-as is túlárazott. (A DIGI nem húzta ki ide az optikait, túl gettós helyen kaptam szolgálati lakást.)
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2021.04.08. 10:27:14
  • Botond #9307
    Ez a ráérős emberek konzolja, vagy azoké akik még megmaradtak a fizikai vásárlásoknál és max pár megás patcheket akarnak letölteni. :)
    Fogd fel featurénak, így a konzol segít rászokni, hogy jobban megtervezd az életed, tudd előre, hogy éjszaka mit akarsz letölteni a honlapi játékhoz. ;)
  • Negritis
    #9306
    1000es netem van :)
    5Ghz szintén
    és egy Netgear R6220
  • csgj
    #9305
    Hm... Az MTU átállítása 1500-ra nem segít semmit. Akkor is kb. 48 és 51 mbps között adja a letöltést. Szóval marad az MTU 1400, nem bütykölöm a beállításokat. Viszont 5 Ghz-et választottam eddig is.
    Neked milyen gyors neted van, hogy 60/36 lett?
  • Negritis
    #9304
    nekem is 60/36

    https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/7dv1bu/switch_slow_wifi_fix/

    meg itt is, valszeg a wifi module ennyit tud
  • csgj
    #9303
    *Most reggel még tesztelgettem, és minden alkalommal 48-51 mbps között mozgott. (Lehet, tegnap frissített valamit tesztelés közben. De azér az 50 mbps is csak a fele a teljes netsebességemnek.)
  • csgj
    #9302
    Sziasztok!

    Jó ideje megvan a Switch-em, igazán nem volt gond a netsebességgel rajta, de tegnap routert cseréltem, és lefuttattam egy-két tesztet: A netem jelenleg csak 100 mbps, de májustól 200 mbps lesz. A Switch viszont nem tud többet produkálni 30-40 mbps-nál. (Hozzáteszem, TP-link Archer A8 routert vettem, és a mobilomom, a laptopomom és a PS5-ön is simán megvan a 100 mbps 5 Ghz-en.)
    Ez a gyenge wifi tipikus jellemzője a Switch-nek?
  • Negritis
    #9301
    imádom a Rise-t

  • Botond #9300
    Még nem volt időm belenézni sajna. Tavalyi karantén végefelé vettem, de beköszöntött a jó idő, inkább kertben voltunk már a gyerekekkel, aztán meg vége is lett, elfelejtődött.
  • zorrobomber
    #9299
    Neverwinter Nights irányítása milyen? Én főleg a BG pakkon gondolkozok, anno sose lett kitolva :)
  • tonyr #9298
    Remek kiegészítője egy nintendos gyűjteményének (még ha az ár/érték arányával sokan nem értenek egyet) ;)
    Remélem, hogy Zeldasat is kiadnak az évforduló alkalmával.
  • Botond #9297
    Game&Watchot én is elfelejtettem a képre rakni. :)
  • tonyr #9296
    Köszi, de te sem panaszkodhatsz ;)
    A Super Mario Game & Watch lemaradt, illetve a Switch, pedig az van kb napi hasznalatban (:
  • Botond #9295
    Nájsz. :)
  • tonyr #9294
    Játékokról nem, de pár konzolomról, ill. az Amiibo- és figuragyűjteményemről csináltam egy képet :)
    Az ágy feletti Link-et barátnőm készítette vasalható gyöngyökből, NEM vagyunk Zelda-fanok :D

    Utoljára szerkesztette: tonyr, 2021.02.28. 11:15:55
  • TBTPumpa
    #9293
    Pokémon Legends Arceus bejelentve:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.02.26. 18:07:52
  • Negritis
    #9292
    https://twitter.com/Pokemon/status/1365319952153083910

    #PokemonBrilliantDiamond
    #PokemonShiningPearl
  • Negritis
    #9291
    nekem az wii u-ra van meg, de szégyenszemre még nem jutottam el oda :D
  • tonyr #9290
    Hehe, hat az nalunk sincs, de hetvegen nyomok egy kepet a kis gyujtemenyemrol, orom latni h masnal is remek nintendos gyongyszemek lapulnak (:
  • Evoluti0N
    #9289
    Nem látok Bayonetta 1-2-t, 0/10.
  • tonyr #9288
    Remek gyujtemenyed van, grat ;)
    Te sem unatkozol soha (:
  • n000rbi
    #9287
    Dícséretes, bár nálam inkább N, mint "Nem veszek mást, csak exkluzívot"
  • Botond #9286
    N, mint Nintendo.
  • TBTPumpa
    #9285
    Kár, hogy nem hivatalos:


    De, legalább jövőre érkezik a harmadik rész:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.02.22. 10:26:09
  • tonyr #9284
    (:
    Vegulis nalunk is a switch a fo konzol, eddig sajnos nem minden korabbi epic jatek (zelda, mario) jelent meg ra ami erdekel, szoval nalunk marad, de megertelek, es a xeno-ba is el lehet lenni akar parszaz orat ;)

    Mar csak par nap az uj mario-ig :)
    Megvan a hetvegi coop-moka (:
  • Negritis
    #9283
    amíg a xeno x nem jön ki switchre addig tuti megtartom :D
  • tonyr #9282
    Helyes, a wii u hiaba volt bukas, nagyon orulok hogy a gyujtemenyemben tudhatom a Zelda/Paper Marios jatekokkal (:
  • Negritis
    #9281
    én azon kattogok eladjam-e a wii u-mat :D
    de sztem megtartom, és ez lesz wii helyett is :D
  • tonyr #9280
    Na akkor neked nem lesz ismeretlen a jatek, de hoz ujdonsagokat is a remake (:
    En meg nemreg vettem wiiu-t is, alakulgat a nintendos gyujtemenyem :)
  • tonyr #9279
    Hatalmas poen lesz a kozos jatek a gyermekeddel ;)
    Nalunk meg messzebb van, hogy egyutt nintendozzunk a kislanyunkkal, de addig is megy a coop-moka :)
  • n000rbi
    #9278
    +1
    WiiU-n végigment, de azt már géppel együtt eladtam, meg ugye van az extra tartalom, így miért is ne.
  • Botond #9277
    Preorder leadva, a gyerek már nagyon várja, de engem is érdekel, az odyssey is jópofa volt. :)
  • tonyr #9276
    A Super Mario 3D World-öt más is várja Switch-re? :)
    Amíg meg nem jelenik, elkezdtem végigjátszani az Odyssey-t (:
  • zola2000
    #9275
    Elég durva a japán piac manapság:
    https://www.gematsu.com/2020/12/famitsu-sales-12-14-20-12-20-20

    Bár az angol-amerikai toplista fele is switch szokott lenni manapság, de az semmi japánhoz képest.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2020.12.25. 13:52:19
  • Negritis
    #9274
  • Botond #9273
    Ma át is vettem. :)
  • Negritis
    #9272
    mh rise
    mh stories 2
    rune factory 5
    disgaea 6
    nem kicsit kapott el a feeling most
  • AntiHero
    #9271
    Ori and the Will of the Wisps announced for Nintendo Switch, out later today.

    There's also a Collector's Edition available.
  • Seth
    #9270
    Galaxy 2 még beleférhetett volna :(
  • Negritis
    #9269