9169
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
  • Negritis
    axeiom verge 2
  • Negritis
    sports story (golf story sequel)
    streets of rage 4
    gleamworld - no ui medroidvania(?)
    bake'n'switch - party brawler, couch coop
    ...
    itt kimaradt pár :D
    ...
    dauntless - de ezt tudtuk mondjuk, legalább lesz f2p mhw :D
    óóó és cross platform, akkor a béta cuccaim meglesznek :D
  • Negritis
    épp most megy az indie world
  • Negritis
    a SwSh sztem jobb mint a Lets Go :D
  • Moby
    Én dobnék mellé még egy Link's Awakeninget is, feltétlenül.
  • Maala
    Fire Emblem: Three Houses, Xenoblade Chronicles 2, és jövő tavasszal a Xenoblade Chronicles 1 (Wii U-ról költözik).

Nincs semmi gond az új Pokemonnal sem.
  • AntiHero
    Köszi a vàlaszt.

Első körben beruhàzok a Zeldàra.
    Meg szemezgetek a Luigi's Manson-al, Astral Chain-el.

Még a régi pokemonnal. (Új az nem tetszik valamiért, videók alapjàn. Jó az?)

Van még amit nem szabad kihagynom?
  • Kongy
    Inkább 3rd party és indie címeknél szoktak jelentősebb akciók lenni. De van bőven miből válogatni, az tuti.
  • Evoluti0N
    Dobozosan, használtan előbb fogsz olcsón játékokat találni. Nintendonál nem szoktak túlzásba menni az akciózással, hogy finoman fogalmazzak. Főleg saját fejlesztésű játékok esetében.
  • AntiHero
    Nintendonàl szoktak lenni storeban akciók?

Most fogok beruhàzni 1 switchre. Aztàn van mit be pótolnom jàték ügyileg.

Nézegetem hol lehet olcsón pl Zeldàt venni.
  • Negritis
    The Witcher
    @witchergame
    Free Witcher-themed DLC for DAEMON X MACHINA is now available for Nintendo Switch!

The set can be downloaded for free from Nintendo Switch eShop and contains outfits, body types, hairstyles and more allowing you to customize your mech pilot to look like Ciri and Geralt
  • Negritis
  • Pio
    The Game Awards, gaming "oscar", december 12-13 hajnalban lesz idén. Mindig visz valamit oda a Nintendo, előző évben [email protected] mutatták be ott, előtte pedig a Bayo 1+2 Switch verziót és a Bayo 3 title dropot (amiről azóta se hallottunk :) ).
  • Negritis
    tga? én a tokyo game show-ról tudok ami majdnem ez a rövidítés :D
  • Pio
    Itt az új TGA és menetrendszerűen megint beindult a pletykagyár a Metroid körül. Ezúttal két játékról szólnak a pletykák, az egyik egy Prime Trilogy jövőre, a másik egy Super Metroid remake Samus Returns stílusban 2021-ben.
    Igazából a Switch megjelenése óta minden TGA-ra Metroid trailert pletykálnak, aztán sose lett még belőle semmi, szóval részemről safe bet és jönni egy egy új Smash karakter reveal.
    Amire egyébként a legesélyesebb pletyka egy igen meglepő karakter, Gordon Freeman. Egy olyan srác leakelte, aki már kora ősszel pontos pletykákat írt az Alyx revelaről.
  • Negritis
  • Pio
    Köszi a megosztást! Csak végigjátszásokat tervezel vagy valamilyen szerkesztett tartalom is tervbe van véve?

Magyar nyelvű, Nintendoval (úgy értem Nintendo hírekkel, új megjelenések bemutatásával) foglalkozó, szerkesztett tartalmú csatorna totális hiánycikk, ami érthető is, hisz nem túl nagy a célközönség, bár azért ha hinni lehet a pletykáknak a Switch kapcsán elég szépen növekszik.

Sok szerencsét a csatornádhoz!
  • Negritis
    én twitchre streamelek néha mikor kedvem tartja
    és én egy razer ripsaw hd-t vettem amit az obs streamlabs-szel használok

amit sajnálok hogy linux-n ez nem működik így nem tudok RPi4-et használni mint streaming device
  • Negritis
    mit használsz rögzítésre?
    és egyszerűbb lett volna ha hyperlink-ként dobod be a csatornádat mert 1 kattintás könnyen megvan de copy-paste már sokaknál elmarad :D
  • Negritis
  • Negritis
    a lego-nál megoldották nem hiszem hogy itt gond lenne
    disgaea 1 pc-n és 5 switchen
  • Maala
    A Disgaea 2. nálam is eléggé ott van a szeren. :-)

XCX nekem sokáig abbamaradt a főboss előtt, alulleveled voltam... Nem grindeltem, pedig megcsináltam az összes megcsinálhatót. :-) Jó móka volt.

Btw, XCX-nél azért kezdeni kell valamit majd a WiiU multiscreenes dolgával, végre lehet, hogy használni fogom a Switch touchscreenjét? :D

"Az első érintés."
  • Negritis
    én igen, de igazából elkezdtem utána járni emulatoros megoldásoknak
    XC1 2x toltam végig
    XCX, XC2 félúton abba maradt egyéb elfoglaltságok miatt, de így is kedvenc jrpg szériám (a 2. valszeg a disgaea az elborultsága miatt :D)
  • Maala
    Annyira azért nem is vagyok elvakult, hogy Xenogeart, Xenosagat várjam... (mondjuk nem is láttam, hogy utólag beszerkesztetted, azért nem válaszoltam egyből :D)
  • Negritis
    az XC:X sztem jövő karácsonyra jön
    az XG, XS sztem jogvita miatt esélytelen
  • Maala
    Hát, olyan 2021 q1-q3 várom. :) És biztos vagyok benne, hogy 100%-ig megéri a várakozást. :D
  • Negritis
    xcx :D
    xg, xs remaster :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2019.10.16. 07:33:50
  • Maala
    No nem mintha XC1 után kellene valami pár hónapig. :-)
  • Pio
    Hehe :D Amúgy totál meg tudom érteni, minden Nintendo eventet retweetelt és ennek mindig az lett az eredménye, hogy beindult a Xenoblade theorycraft... :)
  • Negritis
    https://www.reddit.com/r/Xenoblade_Chronicles/comments/di892n/soraya_saga_announces_via_twitter_that_she_will/
  • Negritis
  • Negritis
    végre nekiálltam az Astral Chain-nek
    felütés elég érdekes
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

alaptéma kb Freezing
    a chain-ed kimérák meg olyanok mint a zanpaktou-k a bleachben
    és persze Neon Genesis Evangelion

így elsőre, aztán majd látjuk
  • Negritis
  • Negritis
    oh, amúgy egy polcal ezek alá simán betenném a MUA 3at is
  • Botond #9132
    Mario maker2 is holnap lesz 3 hónapos.
  • Negritis
    mi a 4.?
    FE3H, Astral Chain, Links Awakening
  • Pio

Jelentem 2 végigjátszás (normal perfect ending és hero mode) és "100%olás" (összes heart, shell, warp, dungeon, item) elköszönök a Link's Awakeningtől.

Én a játékkal még fekete-fehér gameboy-on játszottam, de sok emlékszem nem volt róla, pláne, hogy akkor még angolul se igazán tudtam.

Megdöbbentő, hogy ezek a Nintendo játékok mennyire nem öregszenek, ha nem tudom előre, hogy egy 26 éves játékkal játszom, akkor sose jövök rá, ez a játék a saját jogán egy csodálatos alkotás, ami 2019ben is tökéletesen megállja a helyét és amit mindenkinek érdemes kipróbálni.

Nagyon, nagyon remélem, hogy a Nintendo itt nem áll meg és a Grezzo studió sorra hozni fogja a 2D Zelda remake-eket ezzel az engine-el.

Az pedig, amit a Nintendo az elmúlt 3 hónapban produkált szerintem példa nélküli, nem hiszem, hogy valaha volt kiadó, amelyik ilyen rövid idő alatt 4 darab éves toplistákra való fantasztikus játékot is így letett volna az asztalra.

• Negritis
    aki esetleg behúzza az Ori majd érdekel hogyan fut (tudom h van demo)
  • Negritis
    ne is mond :D
    a gond nálam h MCOC túl sok időm veszi el, ami mellett kevés jut egyébre