9181
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    akkor ezért nem kaptam sms-t hogy mehetek érte fasza :(
  • Pio
    Gamepark úgy tudom kiviszi holnap, bár ez Rajtad már nem nagyon segít sajnos.
  • Maala
    Első 2 órát megnéztem, tényleg elég jó lesz. :-)

De nem tudom, hogy fogom kibírni jövő hétig. :-| Nagyon rákészültem a holnapra.
  • TDC Geronimo
    Holnap megveszem én is digibe de még előtte be kell fejeznem controlt.

Páran tolják már. Nagyon jókat írnak róla.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.29. 20:36:35
  • Evoluti0N
    Most már ezt a néhány órát kibírom. :) Addig is megy a Fire Emblem.
  • Maala
    A felhasználó régióját is meg kell változtatnod, vagy egyszerűbb egy újat csinálni oda, aztán váltogatni.

Astral Chain hazai forgalmazó miatt jövő hét elejére csúszik... szóval jobban jártál, mintha CE-t vettél volna. :(
  • Evoluti0N
    Nem.
  • Evoluti0N
    És ha megváltoztatom a Switch régióját és időzónáját Ausztráliára, akkor tudom előbb is?
  • TDC Geronimo
    igen tudod
  • Evoluti0N
    Először rendeltem elő digitálisan játékot Switchre. A játékok külön oldódnak fel időzónánként, minden időzónában éjfélkor, vagy egyszerre oldódik fel mindenhol, időzónától függetlenül? A kérdésem lényege, h tudom-e majd az Astral Chaint pénteken éjféltől játszani. :D
  • Moby
    Ez az astral chain rohadtul érdekel, csak....túl sok a játék :D
  • TDC Geronimo
    ezt az astral chaint megveszem tutira
  • Negritis
  • Maala
    Mondjuk ez alapján a trailer alapján a prológ végéig sikeresen meg fogom utálni Akirat, a főszereplő csajszit... Ilyen idióta csajszit, remélem a japán szinkron segít túllépni az ostobaságán.

U.i.: CE berendelve nálam is.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.08.26. 20:34:29
  • Evoluti0N
    Instabuy. Esélytelen, h péntekre végigvigyem a Fire Emblemet. Szal ameddig ezt végigjátszom, addig az félre lesz rakva. :/
  • Pio
  • TDC Geronimo
    astral chains 88as metan all.
  • n000rbi
    Én pedig közel 185 óra után ma befejeztem a játékot ps4-en.

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A true ending bossa előtt visszavettem a default nehézségre, mert már nem bírták az idegeim. A draconian questet viszont ezek szerint csak a normál befejezésig figyeli, így a csillagom is meglett :)
  • zola2000
    Azért durva hogy 10 órás lett a dragon quest 11 demoja, hosszabb mint sok teljes játék...

A teljes játék meg pcn 100 óra volt az extrák miatt ez 150 is lehet. (Én pont azért nem vettem meg pcre mert switchre vártam)

https://youtu.be/p1vE44Wrqus
  • Negritis
  • n000rbi

Sokat nem fogok idén költeni játékok terén, de ezt biztos megjelenéskor veszem.
  • Moby

• Pio
    Sőt, van benne eredeti szinkron, új feature-ök, az egész végigvihető classic 2D nézetben, extra sztorik... igazán beefy verzió, tényleg megéri akár annak is, aki már végigvitte.

Megnézve ez a játék hogy néz ki, a Witcher 3 portot és még néhány mostanában megjelent játékot azt kell, hogy mondjam, hogy mostanra megtanulták a third party developerek is ügyesen kihasználni a vasat. :)
  • Moby
    Tölthető a DQXI demo az eshopból. Fantasztikus, ahogy kinéz switchen is(nekem megvan pc-re, és megvolt ps4-re is), és ugye ez az egyetlen verzió, ami "gyárilag" az orchestral aláfestéssel érkezik.
    Zseniális! Veszem! :D

/valamikor aztán majd játszani is fogom :)
  • Negritis
  • n000rbi
    Ori, tök jó. Remélem a folytatást is portolják idővel.
  • Negritis
  • Pio
    Holnap délután 3-tól indie showcase, pletyka szerint még aznap megjelenik a SUPERHOT és egy Hotline Miami collection, szeptember végén pedig az Ori and the Blind Forest.
  • Pio
    Kijöttek az Astral Chain preview-k, eléggé szeretik a cuccot. A harc a szokásos végtelenül kicsiszolt Platinum minőség, a körítésről pedig ezt írja a kotaku:

What I was looking for from Astral Chain was the flavor—a game with world-building and extras on par with game director Takahisa Taura’s previous project, the outstanding Nier: Automata. So far, I’ve gotten exactly what I wanted.

Opening:

• Pio
    Jól tetted, zseniális játék, nekem simán ott van a botw/odyssey mellett a Switch legjobbjai közt. Részemről is már 80+ óra belement. :)
  • Maala
    Jó lesz, 4 féle úton mehetsz alapból, aztán még pár döntés is van. :-)

Első 2 hétvége alatt 80 órát beletoltam. T_T
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.08.13. 20:46:50
  • Evoluti0N
    Megvettem.
  • Negritis
  • Negritis
    @NintendoUK
    ·
    34s
    From August 7th - 13th, Nintendo Switch Online members can download and play Mario Tennis Aces for free with Game Trials!
  • Negritis
  • Pio
    Vannak az amiibok, amik ilyen kis szobrocskák bennük egy NFC chippel, amit a pro kontroller és a joycon be tud olvasni és ezeknek különféle hatása lehet a játékokra.

Itt konkrétan annyi van, hogy van egy amiibo szobor északkeletre a konyhától, ott tudod aktiválni a beolvasást és ha egyszer beolvastad, akkor minden nap találhatsz a szobor körül pár itemet. Ha Fire Emblem amiibot olvasol be, akkor valamivel erősebb itemeket találsz ott és unlockolsz egy zenét is.
  • Maala
    Ez az Amibo-s dolog hogy van, fel tudsz világosítani? Úgy 0-ról kellene a sztorit kezdeni. -.-"
  • Maala
    Csak ház szempontból mondtam. :-D

A legnagyobb poén, amikor Hilda az MVP, és jön a "Hilda's motivation maxed out" üzenet. :-D
  • Pio
    Lystit hiányolod a csapatodból? Nem tudom, hol tartasz, de szerintem érni fog egy kellemes meglepetés viszonylag a játék elején... :)
  • Maala
    Most látom, hogy a házat is kérdezted. :-D Black Eagle, nyilván... Edel, Dora és Berni... <3 Ha még Lysti is itt lenne, maga lenne a mennyország. :-D

U.i.: Petrat ki is hagytam. :-( My bad.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.07.28. 14:09:33