9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #9268
    kis nostalgia
  • Negritis
    #9267
    nindie showcase
  • Negritis
    #9266
    pikmin 3 október 30
  • Evoluti0N
    #9265
    A leírásnál 3rd party szerepel, indie nem és a Bayo az első szempontnak megfelel.
  • Negritis
    #9264
    én még nemtom mikor állok neki
    haverokkal most GTA V online, aztán nemsoká jön a HZD meg a Hellpoint
    nem igazán fért be sajnos most nekem időben
  • Botond #9263
    Egy second hand kártyásat várok, hogy ócsósítva elhozhassam, szóval mi majd a gyerekkel csak egy hónap múlva nézünk bele. :)
  • Botond #9262
    Mondták előre, hogy 3rd party indie címek lesznek. :)
  • Negritis
    #9261
    egyébként ha esetleg nem tudtok betelni vele:
  • tonyr #9260
    Egyetértek!
    Mi is nagyon rákattantunk :)
    A pálya design, poénok, ötletes fejtörők... Nagy pacsi a fejlesztőknek :)
  • Pio
    #9259
    Érdekes, hogy a japán Direct Miniben jóval több tartalom volt. Néhány japán only dolog, ami érthető, de ez a két játék nyugatra is jön day 1:

    Sakuna Of Rice and Ruin, ez már ment treehouse-on is


    Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy


    Ez utóbbiról a Koei Tecmo EU kitett egy trailert, ami 8 nap múlvára van időzítve, tehát már készen van.... a fene se érti a dolgot... :)
  • Pio
    #9258
    És még egy, a Paper Mario nagyon bejön, sokkal jobb, több, mint amire számítottam. Eleve nem annyira akartam venni, fejben a 8 pontos határt húztam meg és afölött volt, úgyhogy végül kattintottam és az nem is kifejezés, hogy nem bántam meg, teljesen ráfüggtem.
    a valakinek az előzetesek alapján felkeltette az érdeklődését, akkor nagyon ajánlom, hogy próbálja ki, ha már megvan az érdeklődés, akkor aligha fogja megbánni.
  • Pio
    #9257
    Ja, egyébként némi helyzetjelentés:

    Végeztem a Xenoblade DE-vel, csodálatos játék ez is, mint a második rész és ahogy össze van kötve a két játék lore-ja az nálam simán álleejtés volt, szerintem ebből a szempontból jobb is volt a fordított sorrend, mert a második részben jobban megismerjük a lore-t, de maradnak sötét foltok, hiányzó láncszemek, amiket az első rész szépen helyre rakott.

    A Future Connected egy igazán kedves ~10 órás extra kaland. Nekem a játék végén az egyik szál kapcsán hiányérzetem volt és pont azt a szálat viszi tovább és varrja el, nagyon hálás voltam neki ezért.
  • n000rbi
    #9256
    Kapja is rendesen a dislike-okat a YouTube-on.
  • Pio
    #9255
    Önmagában erre a videóra szerintem nem sok szükség volt, kidobálhatták volna őket külön, a SMT bejelentést pedig eltehették volna egy Directre, úgyis jövőre jön csak.

    Viszont annak tükrében, hogy azt mondták, több ilyen videó is lesz már látom némi értelmét, ha mondjuk 2-4 hetente kapunk egy ilyen kis 10 perces second/third party status update videót az nekem simán jó.

    De mindenképp hiányzik némi first party infócsomag. Egyetlen first party játékról se tudunk hivatalosan, ami 2020-ra van tervezve és amíg ez a helyzet fennáll, addig menni fog a sírás mindenfelé.

    Sajnos sokfelé írták, hogy a Nintendot az átlagnál jóval jobban megviselte a home office átállás, mert egyszerűen nem volt ilyenre apparátusuk és lehet, hogy ez sok megjelenést át fog tolni jövő évre, de azért biztos vagyok benne, hogy nem maradunk teljesen parlagon egész 2020-ra.
  • Negritis
    #9254


    mondjuk ez a mostani eleve hirtelen jött és mini indie showcase kb

    - cadence of hyrule dlc packok

    - rogue company : online f2p tps ha jól látom, cross platform&progression

    - ww2k battleground : valaki biztos kérte, nem én :D
    bár elvileg az nba verziója fun, lehet ez is az

    - shin megami tensei iii hd remaster
    és egy teaser az V-re - 2021

    sajna nem volt MP trilogy, bayo 3, mp4, ME trilogy, xeno x, ....

  • Evoluti0N
    #9253
    Újabb Nintendo Direct 0 Bayonetta 3-mal. Az aszomat már...
  • Negritis
    #9252
    majd ide is írhatsz kis tldr-t :D
    én most kihagyom kicsit gta 5-zök haverokkal

    remélem a Hades jön switchre is amint kint az 1.0 és akkor tudom javasolni mindenkinek
  • tonyr #9251
    Megérkezett a Paper Mario - The Origami King :)
    Várni sem kell vele holnapig, kicsit játszottam vele, jövő héten pedig a YouTube csatornánkon (Nin10doFun) elkezdjük a végigjátszását :)


    Utoljára szerkesztette: tonyr, 2020.07.16. 11:31:27
  • Negritis
    #9250
    és akkor lvl82-n eljött az a pont hogy valahogy grindolnom kell XP-t mert kb 90ig nem nagyon tudok haladni a questekkel
    és elég maximalistán toltam szóval nem akarom nulláról kezdeni nem hiszem hogy a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    monado iii átvitele
    annyit számítana
  • Negritis
    #9249
    jah, nekem ez most esett le úgy hogy már volt 190 órám az XC1-ben (~100 Wii - 90 3DS) és kb 70 az XC2-ben
    viszont valamiért ez eddig nem esett le
    mindenesetre nem tudom most kimaradt-e pár időfüggő quest :D
  • Maala
    #9248
    Lol. Nálam Xenoblade játékok alapja, hogy minden főküldetés közben beszélsz mindkét napszakban... mindenkivel. :-D Nem véletlenek a 100 órás végigjátszások. :D
  • Negritis
    #9247
    így a 3. végigjátszásra kiderült hogy egy csomó quest akkor lesz aktív ha beszélek előtte bizonyos NPC-kkel hogy felkerüljenek az Affinity chartra :D
  • Maala
    #9246
    5. bolttól végre sikerült szereznem egy példányt. \o/ Így csak egy héttel később kezdek majd neki. :-)
  • Negritis
    #9245
    közbe rájöttem, valszeg az idő számít
    27esen csináltam meg az S-Rankot a 25s challengre
  • Negritis
    #9244
    nah így fél napnyi játékidő után annyi lenne a kérdésem hogy a challange mode-nál a rank az mi alapján jön ki?
    baj ha 26os vagy a 25s mode-ban?
    köszi ha vki tudja
  • Negritis
    #9243
    borderlands
  • Negritis
    #9242
    xcom és bioshock performance a switchen

    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2020.05.29. 10:13:09
  • Negritis
    #9241
    hosszú munkanap elé nézek :D
  • Negritis
    #9240
    EU CE-t nem lesz könnyű szerezned mert még az usába is rendelik ha tudják
  • Maala
    #9239
    Na, mivel keson rendeltem elo, es kevesebb peldanyt kaptak a jarvany miatt, igy lemaradtam a Xeno DE CE-rol... igy mar annyira kedvem sincs day1 jatszani... :(

    Most vadaszhatok majd egyet utolag csillagaszati aron. :-/
  • Negritis
    #9238
  • Negritis
    #9237
    hm?! erről lemaradtam szerintem
  • Maala
    #9236
    Tényleg, Nintendo Online-hoz kapott Animal Crossing-hoz mit szóltok?
  • Maala
    #9235
    Számomra nem azért a jrpg-k csúcsa a Xenoblade saga, mert szép, hanem mert egyetlen kicseszett területen jársz... (Mondjuk én XCX-nél szerettem bele, arra ez igaz volt :D)

    XC1-ben ugye két különálló terület van (a két titán)... XC2-ben meg 8 (?).

    Szóval én kiegyezem a 720p-vel, ha cserében két-három hét alatt beletolhatok 100-150 órát, ahogy a korábbi játékokkal is ez történt. :-)
  • Negritis
    #9234
    én kitoltam wii - crt tv kombón és 3ds-n is
    amit én láttam belőle az nekem szép lesz, és igen a Xeno 2 is kb ez volt
    a switch ezt tudja

    kiváncsi leszek egy 7 v 5nm-es Tegra mire lenne képes
  • Pio
    #9233
    A Torna engine-t használja, az is pont ezt tudta. Egyébként a Xeno 2 is ilyen felbontáson ment, de fontos, hogy a Xeno 2 és a Torna közt rendering engine-t cseréltek és ez eléggé meglátszott, a Torna szebb volt, mint a Xeno 2, főleg handheldben.
  • Negritis
    #9232
    amúgy megy a hiszti mert úgy néz ki h
    docked 720p
    handheld 540p
    lesz a játék
  • Negritis
    #9231
    translate szerint igen, mert így te tudod szabályozni a nehézséget is
  • Maala
    #9230
    Az tuti lefelé szintlépés? Úgy emlékszem, XC2-ben is lehetett több szintet lépni, és sztem itt is csak azt állítod (pl megnézed, hogy 9 szintet lépnél adott XP-vel, de úgy döntesz, hogy csak 6-ot akarsz, ezért van a visszafele gomb)

    Jöhet a többi Xeno cucc is, bár Xenogears utolsó pár óráját ha már láttad, akkor nem tartogat túl nagy meglepetéseket a sztori. De a kombókat kifarmolni egyszer fun. :-)

    És igen, XCX-et a népnek! Adnám is el a Wii U-mat lol. :-D
  • Negritis
    #9229
    XC:DE hírek
    be lehet állítani hogy az XP gyűlik és nem automatikusan lépsz szintet, hanem kicsit hasonlóan mint az XC2-ben te döntöd el mikor jön a lvl up

    sőt lefelé is van szintlépés :D