9152
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Pio
    Jól tetted, zseniális játék, nekem simán ott van a botw/odyssey mellett a Switch legjobbjai közt. Részemről is már 80+ óra belement. :)
  • Maala
    Jó lesz, 4 féle úton mehetsz alapból, aztán még pár döntés is van. :-)

Első 2 hétvége alatt 80 órát beletoltam. T_T
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.08.13. 20:46:50
  • Evoluti0N
    Megvettem.
  • Negritis
  • Negritis
    @NintendoUK
    ·
    34s
    From August 7th - 13th, Nintendo Switch Online members can download and play Mario Tennis Aces for free with Game Trials!
  • Negritis
  • Pio
    Vannak az amiibok, amik ilyen kis szobrocskák bennük egy NFC chippel, amit a pro kontroller és a joycon be tud olvasni és ezeknek különféle hatása lehet a játékokra.

Itt konkrétan annyi van, hogy van egy amiibo szobor északkeletre a konyhától, ott tudod aktiválni a beolvasást és ha egyszer beolvastad, akkor minden nap találhatsz a szobor körül pár itemet. Ha Fire Emblem amiibot olvasol be, akkor valamivel erősebb itemeket találsz ott és unlockolsz egy zenét is.
  • Maala
    Ez az Amibo-s dolog hogy van, fel tudsz világosítani? Úgy 0-ról kellene a sztorit kezdeni. -.-"
  • Maala
    Csak ház szempontból mondtam. :-D

A legnagyobb poén, amikor Hilda az MVP, és jön a "Hilda's motivation maxed out" üzenet. :-D
  • Pio
    Lystit hiányolod a csapatodból? Nem tudom, hol tartasz, de szerintem érni fog egy kellemes meglepetés viszonylag a játék elején... :)
  • Maala
    Most látom, hogy a házat is kérdezted. :-D Black Eagle, nyilván... Edel, Dora és Berni... <3 Ha még Lysti is itt lenne, maga lenne a mennyország. :-D

U.i.: Petrat ki is hagytam. :-( My bad.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.07.28. 14:09:33
  • Maala
    Jó, csak... Tapasztalat hiányzik szerint. Ég és föld azért a kettő, nem?
  • Pio
    Na és melyik ház? :)

Egyébként a Xeno 2 angol szinkronja sajnos nem lett túl jó, viszont a Fire Emblemét nagyon szépen összerakták.

Na és a szinkronszínészek nagyon élik a karaktereket, a megjelenés örömére például ezt osztotta meg a 3 house leader szinkronhang twitteren... Gondolom a játékot birtokolva egyértelmű az utalás... :)

Utoljára szerkesztette: Pio, 2019.07.27. 15:07:14
  • Maala
    Nekem eddig fel se tűnt, hogy van ilyen, aztán este gyorsan beléptem Xeno2-be, Octopath-be, és ámultam és bámultam. :-D

Anime nyilván csak japánul.
  • Negritis
    én eleve ha van rá esély csak japán hang mellett tolok jrpg-t
    (animére ez még hatványozottan igaz :D)
  • Maala
    Képecske

Szóval éjjel nézegettem Fire Emblem: Three Houses streameket, és a tegnapi Cohh-ossal ellentétben itt japán szinkron volt... Ami őszintén szólva annyira jóra sikerült, hogy még éjjel foglaltam egy limitált verziót, és elmentem érte ma... Srácok mondták a boltban, hogy ez volt az utolsó. :-)

Lucky me, és még az eső is elkezdett esni, ahogy hazaértem. Szóval mi jobbat is lehetne egy esős szombati napon csinálni...

De viccet félretéve, nagyon jó lett a japán szinkron, mindegyik karakterről elsőre levágós, hogy milyen a személyisége, mit lehet tőle várni. :-D Komolyan megkísértett, hogy a többi Switches jrpg-met is végigtoljam újra japán szinkronnal, de kinek van most 3-400 órányi szabadideje, ugye? :-D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.07.27. 11:04:34
  • Negritis
    omg

doom 1-2-3
    https://twitter.com/DOOM/status/1154788818970714112
  • Negritis
    nekem is masszív a backlogom, de megvettem :D
    sajna még a mua3-at se fejeztem be
    kurva jó az is :D
  • Maala
    Jah, valamiért a Persona 5-ot juttatta eszembe a nem harcot magyarázós része a videónak...

Most nézem twitchen, ahogy CohhCarnage tolja Fire Emblem: Three Houses-t, és nagyon kezdek átbillenni arra, hogy megveszem, és beletolom a hétvégémet. :-o
  • Pio
    És ha tudnád, mennyi minden lesz még benne... egészen megdöbbentő mix lesz ez a cucc, amolyan tipikus Platinum játék... :)
  • Maala
    Wow, God Eater / Monster Hunter World-szerű (nemcsak) Bossfightos cucc használható segítővel. :-o

Tuti vétel lesz. :-o Thx érte.
  • Pio
    Retro szerelmesei örülhetnek, Doom 1-2-3 surprise release-t kapott a gépre. Most jelentették be a QuakeConon.

• Pio
    Ja és nagyon, nagyon tartalmas. Olyannyira, hogy launch trailerből is 2 járt neki... :)

Első:

Második:

Utoljára szerkesztette: Pio, 2019.07.26. 18:31:27
  • Pio
    Én vettem, neki is kezdtem, nyilván 1-2 óra alatt még nem sok dolog kristályosodott ki, de az már most látszik, hogy nagyon alaposan kitalált, minőségi alkotásról beszélünk.
  • Evoluti0N
    Új Fire Emblemet vette, veszi valaki? Nagyon dicsérik mindenfelé, de akkora a backlogom, h nem akarok most belekezdeni egy 100+ órás játékba. Na meg az Astral Chain megjelenés is itt van már a küszöbön.
  • Pio
    Végre egy videó, amiből NAGYJÁBÓL világossá válik, hogy mit is kell majd csinálni... :D
  • Evoluti0N
    A bejelentés óta az idei legvárósabb játék számomra.
  • TDC Geronimo
  • csgj
    Igen, keverhettél valakivel. :D Már megvan a Switch körülbelül 1 éve. És nem fogok frissíteni az új masinára. De különben is gyakrabban használom dokkolóban tévével, mint kézikonzol módban. (Nem utazom olyan sokat.)
  • Negritis
    úgy rémlett h switchet is most akar venni, de valszeg kevertem valakivel
  • Pio
    A hétvégén lement a Splatoon 2 utolsó Splatfestje. A téma Chaos versus Order volt és az eredménye befolyásolja a következő rész történetét (amin jelenleg még nem dolgozik a Nintendo). Számomra egy picit szentimentális pillanat volt, több, mint 300 órát töltöttem a játékkal és a splatfestek voltak a kedvenc eseményeim. A Nintendo ki is dobott egy kis compilation videót búcsúzóul benne játékosok készítette ingame zászlókkal, fanartokkal:

• Pio
    Elég sok preview event volt a napokban, akit érdekel valamelyik játék nézzen rájuk.

Daemon X Machina + Astral Chain impressions

Dragon Quest XI S impressions + megéri-e double dipelni
  • Kongy
    Media Marktban meg Extreme Digitalban akciós pár cím, pl Doom, Wolfenstein, Skyrim Yoshi's Crafted World, a szokásos 18k helyett 13k. Yoshi-t be is húztam, imádnivaló játék :D
  • zola2000
    Fél off: én most tolom switchen a disgaea5öt, jobban tetszik mint 3DSen a fire emblemek.
  • Maala
    Az új switch verziók megjelenése és az aksiidő növekedése hogyan kapcsolódik a Fire Emblem: Three Houses vételéhez? :-D
  • Negritis
    mostani infók alapján megéri várni egy kicsit
    augusztus elején jön az alap switchnek egy olyan verziója aminek az aksi ideje 40-50%ot javul
  • Negritis
    mua3 sztem kurvajó lett
  • csgj
    Ó, köszi a választ! Határozottan hajlok a vétel felé. :D
  • Pio
    Önállóan is tökéletesen megállja a helyét, legfeljebb 1-1 apró easter egg lesz korábbi részekre. Ráadásul épp most jöttek ki a preview-k, amik nagyrészt áradoznak a játékról, szóval nagyon jó beugrási pontnak ígérkezik a sorozatba, nem lepne meg, ha megközelítené a 90 pontot, sőt...

Egy kis kedvcsinálónak az opening cinematic:

• csgj
    Sziasztok! Egy tipikus kérdést szeretnék feltenni, ami szinte minden fórumon előkerül egy hosszú játéksorozat legújabb része esetében: A Fire Emblem: Three Houses önálló játékként is megállja a helyét, vagy a játékuniverzum egyéb történéseit is illene ismernem hozzá? (Egy csomó japán játéksorozat esetében teljesen önállóak a részek. Pl.: Tales of sorozat és a Final Fantasy legtöbb része) Azért kérdezem, mert nagyon tetszetős a játékmechanika, és szívesen belevetném magam, de egyetlen korábbi epizóddal sem játszottam. (Pedig van egy 2DS-em is a Switch mellett.)