9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #9228
    metroid prime trilogy lehet hogy jön júniusban???
  • Negritis
    #9227
    elvileg a saturn verzió-t remakelve jön a Baroque
    a wii verzió alapján kinda várom
    bár én még mindig a xenosaga, xenogear, xc:x bejelentéseket várom :D


    nameg Metroid Prime Trilogy :D
  • zola2000
    #9226
    Egy összehasonlítás jutott eszembe: 2001 után sokak szerint "az xbox kb ugyanazt tudja mint a ps2"


    Manapság: "komolyan egy harmatgyenge handheldet használ a nintendo konzolként? "


    érdekes...
  • Maala
    #9225
    Szomorú, pedig reméltem, hogy még ez a hangyaszimulátor belefér. :-D
  • Botond #9224
    Azt most kihagyom, majd veszem 2ndhand, túl nagy most a backlog.
  • Pio
    #9223
    Ha valaki lemaradt volna. :)

  • Maala
    #9222
    Én meg, ha minden jól megy, akkor végig játszom. :-D
  • Negritis
    #9221
    az XC:DE-t ha minden jól megy a hosszúhétvégén végig streamelem :D
  • Maala
    #9220
    Akkor majd Xenoblade Chronicles HD-t együtt toljuk, és jóllakott leszel egész évre. :-)
  • Botond #9219
    Én is switchre vettem meg (több ok miatt, de legfőképp az döntött, hogy nincs ps4em :D), demó alapján bejött, de a teljes játékban annyi bugyutaság volt, meg annyira egyszerű volt, hogy igazándiból annyira nem tetszett.
  • zola2000
    #9218
    Sőt Japánban kb ugyanannyit adtak el a switch mint a PS4 verzióból, ami azért nagy szó, mert régebben multiplatform jrpg esetén még erős volt a PS4 fölény.
  • Negritis
    #9217
  • Negritis
    #9216
    Soraya Saga megint kénytelen magyarázkodni twitteren

    sokan azt hiszik hogy ha az XCDE-ből gyorsan fogy 1 millió akkor jön az XG remake/remaster
    úgyhogy cáfolta ezeket a spekulációkat

    ez meg így mellékesen itt hagyom
  • Botond #9215
    Octopath lepörgött, jöhet a Trials of mana.
  • Negritis
    #9214
  • Negritis
    #9213
    miért ne lenne az? :D switchre is jön :D
  • Maala
    #9212
    HYPEEEEEEEEEEEEEEEEE!

    Lehet addig a Trials of Mana-t is végig kéne tolni (bár az nem ez a topik :D).
  • Negritis
    #9211
    https://twitter.com/XenobladeJP/status/1254674139564003328

  • Negritis
    #9210
    jah remélem azt is portolják végre
    (meg a metroid prime trilogy-t :D)
  • Maala
    #9209
    Uhh, Mythra egyértelműen jobb és OP-bb, mint Pyra. :-o Minden szinten. :-P

    Aztán az 1 után jöhet az X is.
  • Negritis
    #9208
    nekem a fieldezés ~~ bust combo ami a chain attackhoz is kell úgy jött le hogy hasznosabb mint a break-topple...

    főleg hogy Pyra-ról nem szivesen vált az ember, azt pedig várni hogy a csapattársak hozzá tegyék a dolgokat nem egyszerű :D

    én az egyben jobban szerettem a harcot, alig várom hogy megint tolhassam
    ettől függetlenül a 2 is nagyon jó, csak vannak benne zavaró dolgok
  • Maala
    #9207
    Egyértelmű, hogy jön az első rész is. :-)
  • Pio
    #9206
    Huhh, nekem már jó rég volt, de én a harcot nagyon szerettem. Egyébként mostanra már jött bele totál finomhangolható nehézség, szóval be lehetett lőni pont olyanra, ahogy Neked ideális (vagy ez season pass feature?).

    Én mindig végigtoltam a break-topple-launch-smash-t, úgy volt pont beállítva a csapat, hogy megvolt a pontos sorrend, hogy hozom be a kombót.

    Nekem egy feature-el volt csak komoly bajom, ez pedig a field skillezés volt, vagy hogy hívták, amikor állandóan cserélgetni a megfelelő field skilles blade-ekre. Nameg némelyik blade-et kimaxolni önmagában ~10 óra grind volt, ami azért kicsit túlzás, de persze ez nem kötelező.

    NG+ kifejezetten jó benne, vannak extra, csak ott megszerezhető blade-ek és ott már mindenkit el tudsz küldeni merc küldetésekre. És vannak benne superbossok is. Talán az egyik leg content rich-ebb JRPG, amivel dolgom volt, pedig az ebben a műfajban elég nagy szó. :)

    Összességében nagyon szerettem a játékot és a Torna tökéletes hab volt a tortán, most, hogy így beszéltek róla és egy másik haverom is épp most játszotta végig egy picit meg is jött a kedvem visszatérni, csak most az Animal Crossing minden időmet kitölti... :D

    Első részt veszitek?
  • Maala
    #9205
    Dehogynem van NG+. :-o

    Szépen új játékot indítasz, miután leverted a bosst, végigvártad a creditet, és kiélvezted, hogy mindegyik waifu a tiéd maradt.

    Break-Topple azért fontos, a másik kettő nem annyira. Én csak hardon toltam, de ott sem voltak olyan nagyon nehezek a harcok, főleg, mikor elérted a fát.
  • Negritis
    #9204
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen arra hogy ha jön prometheus akkor max akkor van esélyed ha tudsz tolni chain attackot akkor túléled, ha nem akkor ggwp :D

    és Rex végig elég dense sztem, főleg a heart to heart-oknál


    nekem az volt a fő gondom hogy menedzselni:
    - build affinity
    - build combo meter
    - focus on burst seal
    - break-topple-launch-smash

    nah ebből én az utolsóról lemondtam, hálisten normál nehézségen nincs rá szükség
    és sajnos itt csak 1 végigjátszás van lényegében mert az utolsó boss elé dob be mindig a continue, nincs NG+
  • Maala
    #9203
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, Klaus pont azért hal meg, mert a "rossz" felét kinyírja épp kinyírja Shulk. :-D Szerintem nagyon jól meg lett csinálva.

    Vandham halála után szerintem már nem annyira volt Rex dense, emiatt is tudta használni Pyra/Mythra képességeit teljesen, és hát a végén ezért se tünt el egyikük sem. :-)

    A boss rng-t a mechanikákra érted? Mert abban tényleg volt egy kis rng, nekem is másodszorra sikerült csak leverni. :-D


    Amennyi csata volt benne, bőven belefért az, hogy küldizések között behúzd magadhoz egy fight erejéig adott bladet, szerintem. Kevés olyan volt, akinek tényleg a partiban kellett lennie a fejlődéshez, pl. az, amelyik az opcionális bossok leverésével unlockolta a képességeit. :-)

    A harcrendszert nyilván egyik jRPG-nél sem úgy tervezik, hogy első végigjátszásra ki tudd maxolni, ismerni kell az ellenfélt (bossok), és már úgy bemenni a csatára, hogy simán le lehessen gyakni a rendszer használatával.

    Jöhet a Torna DLC!
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.04.09. 06:39:14
  • Negritis
    #9202
    végre befejeztem a Xenoblade 2-t
    Rex-től eltekintve a karakterek felérnek az első részhez
    Rex viszont annyira tipikus "dense" japanese MC hogy az már már komikus (ezért se nagyon szeretek japán ligth noveleket olvasni)

    a történet fasza, viszont a a harcrendszer sztem kicsit túl sok lett
    mármint nehéz mindent tökéletesen min-maxolni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ráadásul egy full random rng last bossért

    ha az aux-okat nem kellett volna +ba refineolni az már segít, meg ha a bladeknek nem kell partiban lenni hogy kapják az unlock-t

    mindenesetre a végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    érdekes hogy kapcsolódik össze az 1 és a 2
    főleg hogy ugyanaz a bázis kísérlet és valszeg Klaus a 2-ben azért hal meg mert Shulk megöli Zanzát az egyben
    legalábbis kb így jött le
  • TDC Geronimo
    #9201
    oof

    Gematsu: High-definition remasters of Super Mario 64 and Super Mario Sunshine coming to the Nintendo Switch

    VGC: Nintendo plans to re-release most of Super Mario’s 35-year back catalogue this year, new Paper Mario this year
  • TDC Geronimo
    #9200
    Super Mario Galaxy and 3D World are coming to Switch this year (Eurogamer)

    Remélem a második rész is benne lesz, mert az nekem kimaradt, de ez instabuy
  • Botond #9199
    Trials of mana demót csak az nézze meg, akinek van egy felesleges 20asa preorderelni!
  • Botond #9198
    Xcom2 és kings bounty2 nagyon várós. Remélem jól sikerült portok lesznek!
  • Negritis
    #9197
  • Negritis
    #9196
  • Negritis
    #9195
    [Nintendo HP] "Xenoblade Definitive Edition" official website has been released.

    japán tweet
  • Negritis
    #9194
    @NintendoUK
    ·
    20m
    An #IndieWorld showcase livestream is headed your way! Tune in 17/03 at 5pm (UK time) to check out about 20 minutes of information on indie games coming to #NintendoSwitch.

    Movie camera Watch it here tomorrow: http://bit.ly/38VRlWW
  • Negritis
    #9193
    Reggie a gamestopnál
  • zola2000
    #9192
    A durva az hogy eddig kínai (mainland) mobiljáték fejlesztő volt a MiHoYo (pl Honkai impact) most fordultak az AA fejlesztés felé, remélem bejön nekik.

    Mondjuk az hogy switchen hogy fog kinézni jó kérdés, mivel ez jön mindenre, szerintem ez a grafika pcn lesz.
  • Negritis
    #9191
    modnjuk ez jobban néz ki mint ami nem sokkal utána jött ki koppincs :D
  • n000rbi
    #9190
    Amennyi időm van mostanában játszani, nem fogom ilyenekre pazarolni. Inkább jöjjön a folytatás :)
  • zola2000
    #9189
    Akik a zelda breath of the wildhez hasonlóra vágynak a kínai másolómesterek rajta vannak az ügyön:
    https://youtu.be/AgC2JLuG62U