9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #9188
  • Kongy
    #9187
    Mert nyilván nem törli fel veled a padlót 10 másodperc alatt :D
  • zola2000
    #9186
    Könnyen be lehet azt fejezni, nyugodtan fogd magad akár a játék közepén is és menj neki ganonnak.
  • Pio
    #9185
  • ncsab
    #9184
    Örülnék a BOTW második résznek bár még az elsőt sem fejeztem be, bár már a vége fele járok.

    Van egy forgatókönyv aminek talán még jobban örülnék, ha a BOTW 2 nem idén jönne hanem jövőre, de ennek fejében a Nintendo elérhetővé tenné a következőket: Wind Waker HD, Twilight Princess HD, Skyward Sword-ot Switchre (előző kettőt WiiUról gondolom semmibe se kerülne áttenni Switchre) Ezek nekem kimaradtak és nagyon örülnék ha pótolhatnám őket.
  • Botond #9183
    Gameplay már van, mivel ugyanaz az engine, mint a BOTW. :)
    Én inkább Óperenciát várom nagyon, végre a kölök is belekóstolhat. :)
  • TDC Geronimo
    #9182
    Kíváncsi leszek jön-e idén BOTW2. Mindenesetre E3at várom, gondolom gameplay már lesz
  • Evoluti0N
    #9181
    Az, h miért megy felfelé, azt nem tudom. Ilyenről még nem is hallottam. :D
    Az, h merül 3%-ot. Tuti ki szoktad kapcsolni? Ha megnyomod a kikapcsot, akkor csak sleepbe megy. Tartani kell a gombon és akkor bedob egy opciót, h teljesen kikapcsold. Sleepben pedig aktív a konzol. Rá van kapcsolva wifire, frissíti a játékokat, stb. Szal úgy azért merül. Ha teljesen kikapcsolod, akkor passz.
  • ncsab
    #9180
    Sziasztok,

    Nektek akiknek van Switch vagy Switch Lite konzolja, mit tapasztaltok, mennyire reális/megbízható az akkumlátor %-os kijelzése?

    Amiért kérdezem:
    A Switch Lite-om akkumlátora úgy gondolom teljesen rendben van mert egy teljes feltöltés után jócskán több mint 4 órát bír a Breath of the Wild-al.

    Viszont ha feltöltöm 100%-ra este és kikapcsolom (nem sleep mode hanem turn off) akkor másnap délután/este általában 97 vagy 99 % mutat változóan. (Miért merülne 3%-ot ha ki van kapcsolva??) De olyan is előfordult, és ez az ami igen furcsa, hogy kikapcsoltam egy nap 60%-al és másnap mikor bekapcsoltam 64%-ot mutatott.

    Tapasztalt valaki már ilyesmiket? Ez az operációs rendszer hibája? Lehet, hogy egy jövőbeli rendszer frissítés után pontosabb lesz a kijelzés?

    Köszönöm!
  • Pio
    #9179
    Alapvetően nem igazán kell kikapcsolni a gépet, sleep módban fogyaszt kábé napi 1-3%-ot hangulatától függően, nekem launch óta van gépem és soha nem kapcsoltam még ki restartokat nem számolva, tehát sose volt még olyan, hogy direkt kikapcsoltam volna, hogy úgy pihenjen.

    Wifi kikapcsoláshoz pedig tedd airplane módba, így a legegyszerűbb. Egyébként én emiatt se aggódnék annyira, ha épp nem vagyok akksiidő szűkében, nem gondolnám, hogy nagyon sokat enne.

    Egyébként érdekesség, hogy sleep módban is kevesebbet fogyaszt airplane módban a gép (úgy lesz napi ~1%, anélkül ilyen 2-3), mert ha van wifi, akkor néha felnéz rá, hogy a webstore-ban bekattintott játékokat azonnal letöltse.
  • Negritis
    #9178
    nekem v1.6.0 van a hagyományos switchen
    + a játék "ikonján" majd sw update és via the internet

    ha bekapcsolod a flight mode-t akkor ott még van pár opció hogy mi az ami OFF és mi az ami ON
    bluetoo, wifi, nfc
    ezeket tudod még tovább szabályozni

    a töltésről gőzöm sincs :D
  • ncsab
    #9177
    Sziasztok,

    köszönöm az előző segitségeket és szeretnék kérdezni megint pár dolgot

    Ma végre kibontottam a Switch Lite-omat, és betettem a Breath of the wild-ot, és amikor
    rámentem arra, hogy search update azt írta, hogy a program legfrissebb verzióját használom.
    Ez azért lepett meg mert előző hozzászólásomra ketten is azt írtátok, hogy a fizikai verzióhoz biztos
    fog letölteni frissítést. Lehet, hogy ezen a fizikai verzión már az updatelt változat van?

    Másik kérdés, ha kikapcsolt állapotban töltöm a Switch Lite-ot akkor honnan tudom, hogy teljesen feltöltött???
    A 2DS-en van egy LED ami kialszik ha teljesen feltöltött, de ezen a konzolon nem látok semmi ilyet!
    Be kell kapcsolnom ahhoz, hogy megnézzem hol tart a töltésben?

    Harmadik kérdés: hogy kapcsolom ki a Wifit? Első bekapcsoláskor rácsatlakoztattam az itthoni hálózatomra de nem találom hol lehet kikapcsolni. Nem szeretném ha folyamatosan be lenne kapcsolva. Akkumlátor kímlés miatt főleg! Egyelőre repülő módba raktam, de nem tudom, hogy azzal ténylegesen kikapcsol e! A 2DS-en egyszerűen ki lehetett kapcsolni.

    Egyelőre ennyi kérdésem lenne, nagyon köszönök minden segítséget!
  • AntiHero
    #9176
    Külön karàcsonyi.

    Ilyenek (meg van még ezen kívül is sokmindent):

    Mario and Rabbids £11.09
    Dead Cells £15.49
    Guacamellee 2 £8.99
    Child of Light £6.40
    Raging Justice £2.99
    Ori and the Blind Forest £10.49
    Ben 10 9.99
    Rayman £7.49
    South Park Fractured But Whole £12.49
    Final Fantasy VII £7.67
    Final Fantasy VIII Remastered £10.71
    Final Fantasy XII Zodiac Age £22.49
    Final Fantasy X-X2 Remaster HD £22.49
    River City Girls £18.89
    Golf Story £8.00
    Owlboy £11.39
    Earthfall £4.49
    Collection of Mana £17.49
    Sayonara Wild Hearts £7.69
    Star Wars Pinball £18.08
    Torchlight II £12.59
    Heave -Ho £6,29
    Superhot £12.59
    Hotline Miami Collection £11.24
    Grandia HD Collection £25.19
    Blazing Chrome £7.49
    My Friend Pedro £12.59
    Timespinner £10.49
    Gato Roboto £3.59
    Saints Row The Third- The Full Package £17.49
    Deponia £12.23
    Steamworld Quest £15.74
    Xenon Racer £8.74
    Blaster Master Zero 2 £6.29
    Rogue Legacy £3.73
    Hard West £1.79
    Ape Out £6.74
    Wargroove £11.19
    Downwell £1.34
    Pikuniku £5.84
    Sega Ages- Outrun £4.01
    Donut County £5.49
    GRIS £7.24
    Moonlighter £11.24
    Snake Pass £5.59
    Dragons Lair Trilogy £8.99
    World of Final Fantasy Maxima £17.49
    Windjammers £5.39
    The Swindle £4.49
    South Park The Stick of Truth £11.09
    Velocity 2X £4.49
    The Gardens Between £6.29
    Broforce £3.37
    Hyper Light Drifter £10.79
    The Messenger £10.79
    Minit £4.49
    Iconoclasts £8.99
    Runbow £5.99
    Yokus Island Express £5.43
    Assassins Creed III Remastered £11.09
    Shantae and the Pirates Curse £8.75
    Night in the Woods £11.96
    Steamworld Dig £2.24
    Super Meat Boy £7.19
    Steamworld Heist £3.74
    Enter the Gungeon £5.49
    Worms WMD £6.79
    Axiom Verge £7.49
    Steamworld Dig 2 £5.99
    Puyo Puyo Tetris £10.49
    Fast RMX £11.89
    Blaster Master Zero £4.49
  • Negritis
    #9175
    az ami hetek óta megy? vagy aktuálisan van valami?
  • AntiHero
    #9174
    E-Shopban nagy karàcsonyi leàrazàsok vannak.
  • Negritis
    #9173
    elvileg tudod használni az accountot, max "haza kell hoznod" a régiót (de az se létfontosságú)
    a botw-hez jött pár update, de azok nélkül is fut szóval nem muszáj az internet
    persze hasznos mert javítanak pár bugot D:
  • sgfool
    #9172
    Mivel, hogy dobozos a breath of the wild, ezért ha fellépsz vele az internetre biztos, hogy lefogja tölteni az update-ot, de az nem baj, rontani nem ront rajta :) A korábban készített fiókodat természetesen hozzá tudod rendelni a switchez
  • ncsab
    #9171
    Sziasztok,
    elég kezdő kérdéseim lennének!
    Vettem magamnak karácsonyra egy Switch Lite-ot egy Breath of the wild-al (dobozos) ( 24.-én bontom majd csak ki)
    Nem volt eddig Switchem ezért nem ismerem a konzolt.
    Előfordulhatnak például javítócsomagok játékokhoz amiket a konzol letölt? Azaz érdemes majd előszőr úgy elindítani a játékot, hogy be van kapcsolva az internet?
    A másik kérdésem a Nintendo account-al kapcsolatos.
    Van egy 2DS-em amihez régebben csináltam Network ID-t meg egy Nintendo Accountot is. Arra már nem emlékszem, hogy az accountot is hozzárendeltem e a 2DS-hez, vagy csak az ID-t, de úgy rémlik a kettő valahogy össze van kapcsolva.
    Használhatom azt az accountot majd a switchhez is, vagy újat kell majd csinálnom?
    Tudom, hogy ezek majd kiderülnek ha elkezdem használni, de jó lenne előre tudni mire számítsak!
    Minden segítséget nagyon köszönök!
  • Negritis
    #9170
  • Negritis
    #9169
  • Negritis
    #9168
    axeiom verge 2
  • Negritis
    #9167
    sports story (golf story sequel)
    streets of rage 4
    gleamworld - no ui medroidvania(?)
    bake'n'switch - party brawler, couch coop
    ...
    itt kimaradt pár :D
    ...
    dauntless - de ezt tudtuk mondjuk, legalább lesz f2p mhw :D
    óóó és cross platform, akkor a béta cuccaim meglesznek :D
  • Negritis
    #9166
    épp most megy az indie world
  • Negritis
    #9165
    a SwSh sztem jobb mint a Lets Go :D
  • Moby
    #9164
    Én dobnék mellé még egy Link's Awakeninget is, feltétlenül.
  • Maala
    #9163
    Fire Emblem: Three Houses, Xenoblade Chronicles 2, és jövő tavasszal a Xenoblade Chronicles 1 (Wii U-ról költözik).

    Nincs semmi gond az új Pokemonnal sem.
  • AntiHero
    #9162
    Köszi a vàlaszt.

    Első körben beruhàzok a Zeldàra.
    Meg szemezgetek a Luigi's Manson-al, Astral Chain-el.

    Még a régi pokemonnal. (Új az nem tetszik valamiért, videók alapjàn. Jó az?)

    Van még amit nem szabad kihagynom?
  • Kongy
    #9161
    Inkább 3rd party és indie címeknél szoktak jelentősebb akciók lenni. De van bőven miből válogatni, az tuti.
  • Evoluti0N
    #9160
    Dobozosan, használtan előbb fogsz olcsón játékokat találni. Nintendonál nem szoktak túlzásba menni az akciózással, hogy finoman fogalmazzak. Főleg saját fejlesztésű játékok esetében.
  • AntiHero
    #9159
    Nintendonàl szoktak lenni storeban akciók?

    Most fogok beruhàzni 1 switchre. Aztàn van mit be pótolnom jàték ügyileg.

    Nézegetem hol lehet olcsón pl Zeldàt venni.
  • Negritis
    #9158
    The Witcher
    @witchergame
    Free Witcher-themed DLC for DAEMON X MACHINA is now available for Nintendo Switch!

    The set can be downloaded for free from Nintendo Switch eShop and contains outfits, body types, hairstyles and more allowing you to customize your mech pilot to look like Ciri and Geralt
  • Negritis
    #9157
  • Pio
    #9156
    The Game Awards, gaming "oscar", december 12-13 hajnalban lesz idén. Mindig visz valamit oda a Nintendo, előző évben Smash@Jokert mutatták be ott, előtte pedig a Bayo 1+2 Switch verziót és a Bayo 3 title dropot (amiről azóta se hallottunk :) ).
  • Negritis
    #9155
    tga? én a tokyo game show-ról tudok ami majdnem ez a rövidítés :D
  • Pio
    #9154
    Itt az új TGA és menetrendszerűen megint beindult a pletykagyár a Metroid körül. Ezúttal két játékról szólnak a pletykák, az egyik egy Prime Trilogy jövőre, a másik egy Super Metroid remake Samus Returns stílusban 2021-ben.
    Igazából a Switch megjelenése óta minden TGA-ra Metroid trailert pletykálnak, aztán sose lett még belőle semmi, szóval részemről safe bet és jönni egy egy új Smash karakter reveal.
    Amire egyébként a legesélyesebb pletyka egy igen meglepő karakter, Gordon Freeman. Egy olyan srác leakelte, aki már kora ősszel pontos pletykákat írt az Alyx revelaről.
  • Negritis
    #9153
  • Pio
    #9152
    Köszi a megosztást! Csak végigjátszásokat tervezel vagy valamilyen szerkesztett tartalom is tervbe van véve?

    Magyar nyelvű, Nintendoval (úgy értem Nintendo hírekkel, új megjelenések bemutatásával) foglalkozó, szerkesztett tartalmú csatorna totális hiánycikk, ami érthető is, hisz nem túl nagy a célközönség, bár azért ha hinni lehet a pletykáknak a Switch kapcsán elég szépen növekszik.

    Sok szerencsét a csatornádhoz!
  • Negritis
    #9151
    én twitchre streamelek néha mikor kedvem tartja
    és én egy razer ripsaw hd-t vettem amit az obs streamlabs-szel használok

    amit sajnálok hogy linux-n ez nem működik így nem tudok RPi4-et használni mint streaming device
  • Negritis
    #9149
    mit használsz rögzítésre?
    és egyszerűbb lett volna ha hyperlink-ként dobod be a csatornádat mert 1 kattintás könnyen megvan de copy-paste már sokaknál elmarad :D
  • Negritis
    #9148