193
Új high-concept sorozat J. J. Abramstól (na jó, ő csak a producer)
  • passatgt
    #33
    első két rész után azt kell mondjam, kasza:) pedig érdekesnek indult
  • smith09 #32
    Nekem tetszett ez a 2 rész, várom a következőt, a szőke lány nekem is kilóg a sorozatból bár mellesleg nem rossz, de mindössze ez miatt nem lehet nézni ezt a sorozatot, mert ez tényleg jó film!
    A 2. rész vége ütős volt várom a folytatást!!
  • hdmi
    #31
    Hát így 2 rész után azt kell, hogy mondjam, hogy a főszereplő szőke nő egy hatalmas miscast szerintem. Felkérni egy kezdő huszonéves nyomozót egy nagy nyomozói rutint igénylő feladatra, akiből ráadásul azt se nézi ki az ember, hogy egy tojásrántottát össze tudna hozni. Az meg a mélypont volt, amikor megtalálja a hüvelyt a bokorban, s puszta kézzel fogja meg, s utána még jól össze is tapizza. Én se vagyok egy nyomozó, de ezt még én is tudom, hogy egy tollal szokták felemelni, s úgy rakják bele egy nejlon zacskóba, hogy ne sérüljön az ujjlenyomat. Egyetértve az előttem hozzászólóval, remélem hamar kilövik a kiscsajt, mert nagyon idegesítő.
  • Borg
    #30
    Ó, megvolt a lostos WTF a végén :)
  • Bullitt
    #29
    Én megnéztem még délután, maga a történt és mitológia teljesen jó, igazi Lost érzés fogott el hirtelen tőle, de közben ott volt az epizodikus történetvezetés, ami viszont a nyomozás szempontjából elég... "már láttuk". Nyilván maga a háttér azért komolyabb, de sajnos a főszereplő színésznő eyecandy mivoltján kívül kb. egy szőke nő, aki valahogy odatévedt a forgatásra. Nem ismerem eddigi munkáit, de nagyon remélem, hogy hamar kilövi valamelyik rab, mert szörnyen idegesítő a karakter és maga a színésznő is. A sorozatot egyértelműen Sam Neill viszi a hátán, Garcia csak úgy "ott van", ahogy a Lostban is sokáig volt.

    Az alcatrazi élet bemutatását célzó flashbackek is Lost felé kacsingatnak ugye, de teljesen jók. Az már most látszik, hogy itt is minden mindennel összefügg, úgyhogy majd meglátjuk mi lesz belőle.

    A második rész vége nagy WTF volt szerintem, várom a következőt, engem megvettek, csak a csajt kéne tényleg kiírni.

    Apróság, de elég sok helyen látni lehetett, hogy részben Vancouverben forgatnak (tetőn lévő résznél North Vancouveri hegyek, meg a vancouveri dokk szépen kivehető, de szemmel még a Smallville-ben látott "Watchtower"-t is ki lehetett szúrni), mindezt úgy, hogy az a város kb. azzal egyezik meg SF-val, hogy vannak utcái meg magas épületei. :D
  • kill3r21
    #28
    Ma este felirat....:)
    "Alcatraz 1x01 hunsub valòszínűleg ma késő estére elkészül."
    By HunBauer
  • gabo91
    #27
    Remélem 1-2 napon belül lesz hozzá.
  • KaBuTo666
    #26
    há mivel még nincs felirat, így elveszett vagyok. :D
  • kill3r21
    #25
    nah kint a sorozat első két része és senki nem irt még? :D
  • ProGabe #24
    mindjárt kezdődik, úgyhogy bemásolom ide a promódömpinget comment.blog-ról









  • KaBuTo666
    #23
    Jó sokáig tartott válaszolni, gondolom most engedtek ki Alcatrazból.
  • Morpheus
    #22
    J.J. Abrams, jónak tünő történet. Remélem lesz olyan jó, mint a Lost (kivéve az utolsó részt persze.:) )
  • ScarY MAN
    #21
    nekötekeggyémón!:DDD az lesz. :D remélem. :D
  • KaBuTo666
    #20
    Honnan tudod hogy normális lesz? :D
  • Morpheus
    #19
    Végre egy normális (új) sorozat lesz az idei szezonban. Remélem.:)
  • ProGabe #18
  • karajjj
    #17
    mikorjön?
  • ProGabe #16
    upoljunk egy kis promóval:

  • ScarY MAN
    #15
    hmmm
  • ProGabe #14
    az írója a Lost és a Deadwood egy volt írója és exec producere (Elizabeth Sarnoff), szóval sok jóra lehet számítani :)
  • Büdös Bohóc
    #13
    fú de meglepő csoportkép, az alakok állnak komolyan a scene előtt, a háttérben az a hely, amiről szól a sorozat és kicsit se az az érzése az embernek, hogy a háttér csak vetített, mert túl van shoopolva a kép. :DDD Amúgy jó lesz ez, csak annyira utálom, amikor trendeket csinálnak ilyenekből mint ez is, hogy mi a nyitóképe egy sorozatnak stb...
  • Bulykin
    #12
    +fav
  • Andr0
    #11
    Várós a sori előzetes alapján jónak tűnik.
  • ScarY MAN
    #10
    +fav
  • Zomil
    #9
    kiváncsian várom Abrams miatt :D
    Meg persze hurley miatt... :D
  • setuh
    #8
    Gondolom Lost szinvonalra nem lehet szamitani,de oan ugyse lesz tobbet soha,csak legalabb rejtely legyen dogivel.
  • LasDen #7
    nem de junkien is azt írják, hogy csak jövőre indul....
  • setuh
    #6
    Remelem az imdb huesegeket ir h 2013-ban kezdodik
  • setuh
    #5
    Ez Dr.Grant,Nila nah meg persze Hurley miatt is nagyon nezos lesz
  • LasDen #4
    hmmm belenézünk....de csak abrams miatt....meg hurley és a dinós miatt...:D
  • ProGabe #3
    igen, elírtam a címet :D már kértem hogy javítsák

    csoportkép

  • kastil
    #2
    Alcatzaz?
  • ProGabe #1
    A hatvanas évekig az Alcatraz Amerika egyik leghírhedtebb börtöne volt, aztán végleg lezárták és a rabokat elszállították. Legalábbis eddig így tudtuk. JJ Abrams szerint azonban a raboknak egyszerűen nyoma veszett, és ha ez nem lenne elég, közel 40 év múlva egyszer csak felbukkan az egyikük és furcsa dolgokat művel. Dr. Alan Grant (másoknak az Antikrisztus), Hurley, Zobelle lánya, Jackie Brown pasija és a Beckham módjára focizó indiai csaj ered a nyomába, habár ez egyáltalán nem biztos, ugye.

    via aeonflux.freeblog.hu

    előzetes:


    Ez a 3 perc nekem valamiért egy kicsit B-katnak tűnik, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ezúttal a látszat csal!

    már csak "Hurley" miatt is nézős lesz!