Alcatraz (FOX)

← ElőzőOldal 4 / 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Teppik Amon
#43
De, csalódtam is egy irgalmatlan nagyot az utolsó rész miatt. Gondolom ezek sem lesznek megválaszolva.
Mondom, majd meséljétek el az évad végén hogy megérte-e. Addig nem pazarlok rá idõt.

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

ProGabe
#42
az elsõt kivéve ez mind-mind megfejtendõ talány. nem néztél Lostot?

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Teppik Amon
#41
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A lõszeres megtalálós, összetapogatós részt már említették többen.
Ha te valahogy hirtelen a jövõbe kerülnél, valóban azzal szórakoznál hogy ott folytasd ahol abbahagytad? Embereket lövöldöznél? Mi értelme? Az elsõ srác legalább elment valami kulcsért (valaki megmondta neki hogy ott lesz, vegye el, ebbõl még lehet valami)
Nem is õ volt az elsõ?! Már a szõke csaj nagypapáját is üldözték. Rá se kérdezett hogy miért? Mit követett el hogy börtönbe került eredetileg. A mindenttudó ember biztos tudja.
Emberek kezdenek visszatérni a múltból és 2 darab FBI ügynök foglalkozik vele? Akikbõl az 1ik maga is a múltból jött orvos?
Csak az elsõ srác jön vissza oda ahonnan eltûnt? Ha nem, miért nincs még lezárva a sziget? Mindenki rögtön ott folytathatná ahol eltûnt, a saját cellájában.
Hogyan vásárolt az ürge egy távcsöves puskát? Azért ennyire csak nem lazák a szabályok hogy KP-re, minden igazolvány nélkül veszek 1et. Honnan volt érvényes igazolványa a srácnak?


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha megnézném még 1x az elsõ 2 részt, lehet hogy találnék még érdekességeket.
Egyelõre felejtõs számomra a sorozat.

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

#40
engem az zavart a legjobban h keveset mutatták a fõszereplõ néni dekoltázsát😄😄😄
viccet félretéve, egész jó, a múltba visszanyúló részek nagyon tetszenek, a fõ szál is ígéretesnek tûnik
eddig 7/10

smith09
#39
mi volt számodra zavaró ?
Teppik Amon
#38
Nekem csalódás. Tele zavaró dolgokkal. Majd meséljétek el milyen volt az évad. Egyelõre kasza nálam.

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

Andr0
#37
nekem tetszik megtartom az elsõ évadra aztán majd meglátjuk

Armin & Ayu fan

gabo91
#36
Második részhez még mindig nincs felirat... :S így meg nem tudom megnézni, mert egybe van a kettõ... :S

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

ProGabe
#35
na hát ez pont olyan lett, amire számítottam. egy kevés misztikum, egy kevés nyomozósdi, Michael Giacchino fasza zenéje és Hörlííííííí 😊

a fõszereplõ csaj tényleg gáz, egészen egyszerûen a kora miatt. Neill viszont nagyon jó. a történet biztos tartogat egy két nagyon nagy WTF-et, remélem nem bullshiteket kapunk majd az arcunkba

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

LasDen
#34
a nyomozgatás tökre nem érdekel, de az eltûnések igen...ez így kuka...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

passatgt
#33
elsõ két rész után azt kell mondjam, kasza😊 pedig érdekesnek indult

smith09
#32
Nekem tetszett ez a 2 rész, várom a következõt, a szõke lány nekem is kilóg a sorozatból bár mellesleg nem rossz, de mindössze ez miatt nem lehet nézni ezt a sorozatot, mert ez tényleg jó film!
A 2. rész vége ütõs volt várom a folytatást!!
#31
Hát így 2 rész után azt kell, hogy mondjam, hogy a fõszereplõ szõke nõ egy hatalmas miscast szerintem. Felkérni egy kezdõ huszonéves nyomozót egy nagy nyomozói rutint igénylõ feladatra, akibõl ráadásul azt se nézi ki az ember, hogy egy tojásrántottát össze tudna hozni. Az meg a mélypont volt, amikor megtalálja a hüvelyt a bokorban, s puszta kézzel fogja meg, s utána még jól össze is tapizza. Én se vagyok egy nyomozó, de ezt még én is tudom, hogy egy tollal szokták felemelni, s úgy rakják bele egy nejlon zacskóba, hogy ne sérüljön az ujjlenyomat. Egyetértve az elõttem hozzászólóval, remélem hamar kilövik a kiscsajt, mert nagyon idegesítõ.
#30
Ó, megvolt a lostos WTF a végén 😊
#29
Én megnéztem még délután, maga a történt és mitológia teljesen jó, igazi Lost érzés fogott el hirtelen tõle, de közben ott volt az epizodikus történetvezetés, ami viszont a nyomozás szempontjából elég... "már láttuk". Nyilván maga a háttér azért komolyabb, de sajnos a fõszereplõ színésznõ eyecandy mivoltján kívül kb. egy szõke nõ, aki valahogy odatévedt a forgatásra. Nem ismerem eddigi munkáit, de nagyon remélem, hogy hamar kilövi valamelyik rab, mert szörnyen idegesítõ a karakter és maga a színésznõ is. A sorozatot egyértelmûen Sam Neill viszi a hátán, Garcia csak úgy "ott van", ahogy a Lostban is sokáig volt.

Az alcatrazi élet bemutatását célzó flashbackek is Lost felé kacsingatnak ugye, de teljesen jók. Az már most látszik, hogy itt is minden mindennel összefügg, úgyhogy majd meglátjuk mi lesz belõle.

A második rész vége nagy WTF volt szerintem, várom a következõt, engem megvettek, csak a csajt kéne tényleg kiírni.

Apróság, de elég sok helyen látni lehetett, hogy részben Vancouverben forgatnak (tetõn lévõ résznél North Vancouveri hegyek, meg a vancouveri dokk szépen kivehetõ, de szemmel még a Smallville-ben látott "Watchtower"-t is ki lehetett szúrni), mindezt úgy, hogy az a város kb. azzal egyezik meg SF-val, hogy vannak utcái meg magas épületei. 😄

kill3r21
#28
Ma este felirat....😊
"Alcatraz 1x01 hunsub valòszínûleg ma késõ estére elkészül."
By HunBauer
gabo91
#27
Remélem 1-2 napon belül lesz hozzá.

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

#26
há mivel még nincs felirat, így elveszett vagyok. 😄
kill3r21
#25
nah kint a sorozat elsõ két része és senki nem irt még? 😄
ProGabe
#24
mindjárt kezdõdik, úgyhogy bemásolom ide a promódömpinget comment.blog-ról









Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#23
Jó sokáig tartott válaszolni, gondolom most engedtek ki Alcatrazból.
Morpheus
#22
J.J. Abrams, jónak tünõ történet. Remélem lesz olyan jó, mint a Lost (kivéve az utolsó részt persze.😊 )

..::Welcome to the Real World::.. \"...Egy korszak lezárult... 2005.12.05 17:19:41 : \'\'És egyáltalán mi az a DOS?\'\' (egy PH! user...)\"

ScarY MAN
#21
nekötekeggyémón!😄DD az lesz. 😄 remélem. 😄

...

#20
Honnan tudod hogy normális lesz? 😄
Morpheus
#19
Végre egy normális (új) sorozat lesz az idei szezonban. Remélem.😊

..::Welcome to the Real World::.. \"...Egy korszak lezárult... 2005.12.05 17:19:41 : \'\'És egyáltalán mi az a DOS?\'\' (egy PH! user...)\"

ProGabe
#18

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#17
mikorjön?
ProGabe
#16
upoljunk egy kis promóval:

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ScarY MAN
#15
hmmm

...

ProGabe
#14
az írója a Lost és a Deadwood egy volt írója és exec producere (Elizabeth Sarnoff), szóval sok jóra lehet számítani 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Büdös Bohóc
#13
fú de meglepõ csoportkép, az alakok állnak komolyan a scene elõtt, a háttérben az a hely, amirõl szól a sorozat és kicsit se az az érzése az embernek, hogy a háttér csak vetített, mert túl van shoopolva a kép. 😄DD Amúgy jó lesz ez, csak annyira utálom, amikor trendeket csinálnak ilyenekbõl mint ez is, hogy mi a nyitóképe egy sorozatnak stb...

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

Bulykin
#12
+fav

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi

Andr0
#11
Várós a sori elõzetes alapján jónak tûnik.

Armin & Ayu fan

ScarY MAN
#10
+fav

...

Zomil
#9
kiváncsian várom Abrams miatt 😄
Meg persze hurley miatt... 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

setuh
#8
Gondolom Lost szinvonalra nem lehet szamitani,de oan ugyse lesz tobbet soha,csak legalabb rejtely legyen dogivel.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

LasDen
#7
nem de junkien is azt írják, hogy csak jövõre indul....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

setuh
#6
Remelem az imdb huesegeket ir h 2013-ban kezdodik<#wilting>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

setuh
#5
Ez Dr.Grant,Nila nah meg persze Hurley miatt is nagyon nezos lesz<#vigyor>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

LasDen
#4
hmmm belenézünk....de csak abrams miatt....meg hurley és a dinós miatt...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

ProGabe
#3
igen, elírtam a címet 😄 már kértem hogy javítsák

csoportkép

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

kastil
#2
Alcatzaz?

ProGabe
#1
A hatvanas évekig az Alcatraz Amerika egyik leghírhedtebb börtöne volt, aztán végleg lezárták és a rabokat elszállították. Legalábbis eddig így tudtuk. JJ Abrams szerint azonban a raboknak egyszerûen nyoma veszett, és ha ez nem lenne elég, közel 40 év múlva egyszer csak felbukkan az egyikük és furcsa dolgokat mûvel. Dr. Alan Grant (másoknak az Antikrisztus), Hurley, Zobelle lánya, Jackie Brown pasija és a Beckham módjára focizó indiai csaj ered a nyomába, habár ez egyáltalán nem biztos, ugye.

via aeonflux.freeblog.hu

elõzetes:


Ez a 3 perc nekem valamiért egy kicsit B-katnak tûnik, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ezúttal a látszat csal!

már csak "Hurley" miatt is nézõs lesz!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

← ElőzőOldal 4 / 4