Alcatraz (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mondom, majd meséljétek el az évad végén hogy megérte-e. Addig nem pazarlok rá idõt.
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A lõszeres megtalálós, összetapogatós részt már említették többen.
Ha te valahogy hirtelen a jövõbe kerülnél, valóban azzal szórakoznál hogy ott folytasd ahol abbahagytad? Embereket lövöldöznél? Mi értelme? Az elsõ srác legalább elment valami kulcsért (valaki megmondta neki hogy ott lesz, vegye el, ebbõl még lehet valami)
Nem is õ volt az elsõ?! Már a szõke csaj nagypapáját is üldözték. Rá se kérdezett hogy miért? Mit követett el hogy börtönbe került eredetileg. A mindenttudó ember biztos tudja.
Emberek kezdenek visszatérni a múltból és 2 darab FBI ügynök foglalkozik vele? Akikbõl az 1ik maga is a múltból jött orvos?
Csak az elsõ srác jön vissza oda ahonnan eltûnt? Ha nem, miért nincs még lezárva a sziget? Mindenki rögtön ott folytathatná ahol eltûnt, a saját cellájában.
Hogyan vásárolt az ürge egy távcsöves puskát? Azért ennyire csak nem lazák a szabályok hogy KP-re, minden igazolvány nélkül veszek 1et. Honnan volt érvényes igazolványa a srácnak?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha megnézném még 1x az elsõ 2 részt, lehet hogy találnék még érdekességeket.
Egyelõre felejtõs számomra a sorozat.
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
viccet félretéve, egész jó, a múltba visszanyúló részek nagyon tetszenek, a fõ szál is ígéretesnek tûnik
eddig 7/10
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
a fõszereplõ csaj tényleg gáz, egészen egyszerûen a kora miatt. Neill viszont nagyon jó. a történet biztos tartogat egy két nagyon nagy WTF-et, remélem nem bullshiteket kapunk majd az arcunkba
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
A 2. rész vége ütõs volt várom a folytatást!!
Az alcatrazi élet bemutatását célzó flashbackek is Lost felé kacsingatnak ugye, de teljesen jók. Az már most látszik, hogy itt is minden mindennel összefügg, úgyhogy majd meglátjuk mi lesz belõle.
A második rész vége nagy WTF volt szerintem, várom a következõt, engem megvettek, csak a csajt kéne tényleg kiírni.
Apróság, de elég sok helyen látni lehetett, hogy részben Vancouverben forgatnak (tetõn lévõ résznél North Vancouveri hegyek, meg a vancouveri dokk szépen kivehetõ, de szemmel még a Smallville-ben látott "Watchtower"-t is ki lehetett szúrni), mindezt úgy, hogy az a város kb. azzal egyezik meg SF-val, hogy vannak utcái meg magas épületei. 😄
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
..::Welcome to the Real World::.. \"...Egy korszak lezárult... 2005.12.05 17:19:41 : \'\'És egyáltalán mi az a DOS?\'\' (egy PH! user...)\"
..::Welcome to the Real World::.. \"...Egy korszak lezárult... 2005.12.05 17:19:41 : \'\'És egyáltalán mi az a DOS?\'\' (egy PH! user...)\"
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed
Meg persze hurley miatt... 😄
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
csoportkép

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
via aeonflux.freeblog.hu
elõzetes:
Ez a 3 perc nekem valamiért egy kicsit B-katnak tûnik, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ezúttal a látszat csal!
már csak "Hurley" miatt is nézõs lesz!
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.