193
Új high-concept sorozat J. J. Abramstól (na jó, ő csak a producer)
  • ffxi
    #73
    Legelején én sem voltam odaérte. De lassan már kötelezővé vált. Viszont csak 1. Ismétlem csak 1 brit akkcentusú szereplő vagyok hajlandó elfogadni. :)
  • stargatelost
    #72
    Én nem tudom, te írtad ide, neked kell tudnod :D :D (értsd: ilyen szó nincs)
    De ha a bullshit-re kérdezel rá, akkor kb. faszság, baromság a jelentése.
  • smith09 #71
    Értem. :-)
    és ez a bullsift mit jelent ??

    Ez a főhős nő nekem bejön. Várom a folytatást.
  • Herold
    #70
    Nekem speciel hányingerem van tőle. Kimondottan utálom a brit kiejtést.
  • stargatelost
    #69
    Jó az :)
  • ffxi
    #68
    Mostanság majdnem minden sorozatban van legalább 1. Rászoktam, főleg ha nő. Akkor végem :)
  • Herold
    #67
    Neked tetszik a brit akcentus?
  • ffxi
    #66
    Ilyen nincs! A Brit akkencuts nő most néma :(
  • ProGabe #65
    "felfednek egy morzsát a történtek hátteréről"

    amikor már elég sok apróságot megtudtunk, elkezdik azokat megkavarni, jönnek nagyobb talányok, stb. szokásos séma, lsd. Lost és Fringem mindkettőt szeretem/szerettem
  • Narxis
    #64
    OMG ez a 3. rész is baró volt!
  • Herold
    #63
    Nem olyan rossz azért...
    Ha minden epizódban felfednek egy morzsát a történtek hátteréről, és nem hagyják ellaposodni, akkor megmaradhat.
  • Herold
    #62
    A téma nem új szerintem, kissé a 4400-ra hajaz.
  • stargatelost
    #61
    Bullshit akart az lenni, nem? :D

    Netes körökben már elfogadottak ezek a szavak a magyarban, plusz a meme-k is rátesznek egy lapáttal, deal with it
  • smith09 #60
    Nekem a 3. rész is tetszett.
    Lehet h az én hibám de miért kell ilyeneket beleírni a forumba h wtf vagy hogy bullsift " vagy mi a szösz ". Miért nem lehet magyarul helyettesíteni valamivel ?
    Kíváncsi vagyok h a szerzők mit találnak ki és h kiket vesznek elő még a múltból.
  • cylonflatus
    #59
    Az a rendőrség, ami full ki van zárva ezekből az ügyekből? Szerintem már az első részben elég világosan be lett mutatva, hogy a "mezei" rendőrségnek az illetősége, hatásköre zéró ezekben az ügyekben.
  • Shep
    #58
    Azt azért nem is néztem és asszem ezt sem fogom.
  • karajjj
    #57
    Lostnál mi volt? Általában 39 perc dráma meg időkitöltés, aztán a végén böszmenagy wft és ennyi, az epizódok 90%-a ennyiből állt.
  • Shep
    #56
    Megnéztem a 3. részt. Hát elég gyenge így ez a koncepció ,hogy 40 percből 38 nyomozgatás, mert ez azért nem nyomozás és utána meg 2 perc újabb kérdéseket felvető képsorozat.
  • Narxis
    #55
    2. rész is tetszett!
  • zetortraktor
    #54
    "amikor nincs szükség az elkövető azonosítására, mert már eleve tudják, hogy kit keresnek? "

    Ekkor baromságot. A rendőrség megtalálja a lőszert, rajta az ujjlenyomatát és rögön kap a nyakába valami vádemelést, elveszti a jelvényét, miegymás. Persze.
  • zetortraktor
    #53
    LOL. Jó kis első rész, akarod mondani. Utána már gyenge.
  • Narxis
    #52
    Fúúúú megnéztem az első részt, jó kis sori!
  • cylonflatus
    #51
    Miért is kellene tollal szarakodni a töltény megtalálásánál, amikor nincs szükség az elkövető azonosítására, mert már eleve tudják, hogy kit keresnek? A fegyverre utaló jegyek meg bele vannak karcolódva a hüvelybe, azt meg nem lehet olyan könnyen lesimogatni...
  • ForzaInter
    #50
    első 2 részt néztem meg eddig, az első kb 8/10 nálam, a második már nem volt olyan jó de a vége miatt egy 6,5 megér.. de a flashbackek meg a rejtélyek miatt érdekel a sorozat, a nyomozás része viszont annyira már nem jön be.

    a főszereplő csaj jól néz ki, de kicsit sok néha.. sam neill viszont fasza:)
  • Borg
    #49
    Szerintem meg fasza. Bár kicsit kevés volt a WTF benne, de már önmagában az is tetszik, ahogy az "érdekesebb" alcatraz foglyokat megismertetik.
  • hdmi
    #48
    Megnéztem a 3-dik részt, de azt kell, hogy mondjam, hogy harmat gyenge volt. Ennél sokkal jobb sorozatokat kaszáltak el.
  • Andr0
    #47
    A cím.
  • kalapos01
    #46
    Mi abban a következtetés, hogy ki írta vagy, hogy ki a főszereplő. Olvasni. Értelmezni.
  • karajjj
    #45
    hmm..
    megnéztem az első kettőt, nagyon tetszett, csak volt benne pár zavaró dolog, mint pl amikor a csaj azonnal kiszúrta, hogy honnan lövöldöztek, meg a hüvely is egyből meglett
  • Andr0
    #44
    http://www.sg.hu/cikkek/87129/alcatraz_eddig_siker_az_uj_idoutazos_scifi_sorozat

    Érdekes 2 rész után következtetéseket levonni...
  • Teppik Amon
    #43
    De, csalódtam is egy irgalmatlan nagyot az utolsó rész miatt. Gondolom ezek sem lesznek megválaszolva.
    Mondom, majd meséljétek el az évad végén hogy megérte-e. Addig nem pazarlok rá időt.
  • ProGabe #42
    az elsőt kivéve ez mind-mind megfejtendő talány. nem néztél Lostot?
  • Teppik Amon
    #41
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A lőszeres megtalálós, összetapogatós részt már említették többen.
    Ha te valahogy hirtelen a jövőbe kerülnél, valóban azzal szórakoznál hogy ott folytasd ahol abbahagytad? Embereket lövöldöznél? Mi értelme? Az első srác legalább elment valami kulcsért (valaki megmondta neki hogy ott lesz, vegye el, ebből még lehet valami)
    Nem is ő volt az első?! Már a szőke csaj nagypapáját is üldözték. Rá se kérdezett hogy miért? Mit követett el hogy börtönbe került eredetileg. A mindenttudó ember biztos tudja.
    Emberek kezdenek visszatérni a múltból és 2 darab FBI ügynök foglalkozik vele? Akikből az 1ik maga is a múltból jött orvos?
    Csak az első srác jön vissza oda ahonnan eltűnt? Ha nem, miért nincs még lezárva a sziget? Mindenki rögtön ott folytathatná ahol eltűnt, a saját cellájában.
    Hogyan vásárolt az ürge egy távcsöves puskát? Azért ennyire csak nem lazák a szabályok hogy KP-re, minden igazolvány nélkül veszek 1et. Honnan volt érvényes igazolványa a srácnak?


    Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha megnézném még 1x az első 2 részt, lehet hogy találnék még érdekességeket.
    Egyelőre felejtős számomra a sorozat.
  • paly90
    #40
    engem az zavart a legjobban h keveset mutatták a főszereplő néni dekoltázsát:D:D:D
    viccet félretéve, egész jó, a múltba visszanyúló részek nagyon tetszenek, a fő szál is ígéretesnek tűnik
    eddig 7/10
  • smith09 #39
    mi volt számodra zavaró ?
  • Teppik Amon
    #38
    Nekem csalódás. Tele zavaró dolgokkal. Majd meséljétek el milyen volt az évad. Egyelőre kasza nálam.
  • Andr0
    #37
    nekem tetszik megtartom az első évadra aztán majd meglátjuk
  • gabo91
    #36
    Második részhez még mindig nincs felirat... :S így meg nem tudom megnézni, mert egybe van a kettő... :S
  • ProGabe #35
    na hát ez pont olyan lett, amire számítottam. egy kevés misztikum, egy kevés nyomozósdi, Michael Giacchino fasza zenéje és Hörlííííííí :)

    a főszereplő csaj tényleg gáz, egészen egyszerűen a kora miatt. Neill viszont nagyon jó. a történet biztos tartogat egy két nagyon nagy WTF-et, remélem nem bullshiteket kapunk majd az arcunkba
  • LasDen #34
    a nyomozgatás tökre nem érdekel, de az eltűnések igen...ez így kuka...