193
Új high-concept sorozat J. J. Abramstól (na jó, ő csak a producer)
  • Narxis
    #193
  • stargatelost
    #192
  • ForzaInter
    #191
    hálistennek soha:D
  • Dean Winchester
    #190
    most akartam kérdezni,hogy mikor jön a 2.évad :(
  • ffxi
    #189
    A csaj tényleg 1 kellemes látvány, de a csávó mellette... Szépség és a szörnyeteg. Nem illenek 1 képbe. Külön-külön nem is volna baj. De igen csak sűrűn szerepelnek együtt :S
  • Montanosz
    #188
    hát a csajszit néztem volna még, de az a kövér csávó a lostból kurva idegesítő volt, sztem már menni sem tud, nem tom miért nem fogy le
  • stargatelost
    #187
    Slowpoke vagy-e? :D
  • Borg
    #186
    No shit sherlock?
  • pannika89
    #185
    A sorozat kaszát kapott... Sajnálatomra.
  • ForzaInter
    #184
    Tetszeni tetszhet, de attól még ez nagyon messze állt a jótól..

    Az ötlet jó volt, kb ennyi sajnos.
  • Big Boss Hu
    #183
    Attól még, hogy neked ez a véleményed másoknak még tetszhet :) Amúgy szerintem maga az ötlet jó volt, csak sokkal többet kellett volna kihozni belőle.
  • ForzaInter
    #182
    jótól ez azért nagyon messze állt, még az erős közepestől is..
  • grebber
    #181
    Ismét egy jó sorozatot veszítettünk :(
    Kezdem unni már hogy az összeset lelövik.
  • Narxis
    #180
    Ez nem is rossz ötlet.
  • Herold
    #179
    Én már arra is gondoltam, hogy az ígéretes új sorozatoknál megvárom a 2. évad kezdetét, és akkor kezdem el nézni az 1. évadtól.
  • ForzaInter
    #178
    nem kár érte.. nagyon nagy csalódás volt ez a sorozat.
  • Borg
    #177
    Asszem hozzászokhatunk, hogy ilyen wtf meg scifi témában csak egyévados próbálkozásokat kapunk, ha kapunk egyáltalán...
  • MeoH #176
    Nagypapi jott volna a superverrel es feltamad :)
  • Narxis
    #175
    Jaaa, hát biztos nem nyírnák ki szerintem. :D
  • stargatelost
    #174
    Nem erre gondoltam, hanem hogy rebecca elméletileg megmurdált :) ha jól emlékszem, így lett vége az évadzáró résznek, hogy sípol a gép.
  • Narxis
    #173
    Kihallgatószoba, csávó kitálal, hogy valami kísérletet folytattak de valami balul sült el/őt is átverték és semmi másra nem emlékszik. Vagy a fickó teljesen megőrült és csak pár érdekes szót tudnak kihúzni belőle, lényeg, hogy maradnia kell rejtélynek amit majd köv. évadzárónál oldanak fel.

    szvsz :p
  • stargatelost
    #172
    Azért annyira kíváncsi lennék, hogy oldották volna fel a cliffhangert.
  • MeoH #171
    Hat akkor ennyi. Nem mondanam, hogy elvartak volna a szalakat...
  • ffxi
    #170
    De kááár.
  • KaBuTo666
    #169
    Hoppácska. Azért kár érte.
  • Narxis
    #168
    Hoppácska. Azért kár érte.
  • stargatelost
    #167
    KASZA lett.
  • ffxi
    #166
    Fogytán a büdzsé :D Az egész város Ford-okból áll.
  • gabo91
    #165
    Esetleg lehetne egy két gonosz arc is akiket mutogatnának mindig (vagy sokat) régen és jelenben is. pl. Tomy Madson lehetne, bár ránézésre nem valami kemény. Bár végül is aki köcsög az az igazgató, őt meg azért mutogatják, bár most már a jelenben is kéne, ha egyáltalán jött ő is.
  • Borg
    #164
    Szerintem nem feltétlenül a sztorival van itt a baj. Inkább még egykét karakteresebb színész kéne bele aki külön magánszálakon némi életet visz az egészbe.
  • gabo91
    #163
    "A sorozat sorsa legkésőbb májusban dől el. A nézettség pocsék, de lehet, hogy pénteken folytathatja a FOX. Az mindenesetre biztos, hogy az egyik showrunner, Jennifer Johnson tegnap az Alcatraz-t gyártó Warner-től a Fox stúdiójához igazolt, így tippre a folytatást, ha lesz, nem ő fogja vinni. Az, hogy mit láttak meg az írónőben, nem tudom."
    sorozatjunkie

    Mondjuk, lehet hogy egy új író tényleg többet tudna kihozni belőle....
  • hdmi
    #162
    Több angol nyelvű oldal szerint is gyakorlatilag 100%-nak vehető, hogy nem lesz 2-dik évad.
  • stargatelost
    #161
  • Narxis
    #160
    Ott az indiai, szerintem ő tök aranyos. :D
  • Herold
    #159
    Kíváncsi leszek milyen új eyecandyt hoznak be a szöszi helyett.
  • gabo91
    #158
    Utolsó két rész végre már a történetről is szólt, "pörgött". Lehetett volna kicsit lendületesebb, jobban a fő szálra koncentráló az egész évad. Rendben van hogy pár rab kellett hogy hozza a kulcsot vért, lelője a csajt stb. de a többség csak jelentéktelen töltelék szereplő volt.
    Tipikus valami történik, Hurley (Soloto) egyből mondja hogy ki lehet az, egy kicsit üldözik egy kicsit mutatnak valamit a múltból, majd 30 perc üresség, végül elkapják/megölik.

    Ha nem sorba néznénk a részeket igazából fel sem tűnne...
    Minden esetre tetszik a sorozat, meg úgy a téma is tudnám nézni. Remélem lesz folytatása nem kaszálják el. És azt is remélem hogy többet fognak foglalkozni a főszállal és részeket egymásba kapcsolják, mint pl. az utolsó kettő esetében tették.
  • Narxis
    #157
    Passz. Ha nem irányított a visszajövetel akkor sehogy. Szerintem amúgy az igazgató átverte és lehet így akarta megölni. Igazából annyira kevés infót csepegtetnek a fő sztoriról, hogy találgatni se lehet, szemben mondjuk a Fringe-el ahol egy rész után egy tucat elméletet lehetett felállítani.
  • Herold
    #156
    Hogy jött volna ki, ha épp nem jár arra Hauser?
  • Herold
    #155
    Ez volt az évadzáró?
  • grebber
    #154
    Lehet várni megint ez a legrosszabb.Mondjuk semmi nem derült ki,de ha kiderült volna nem lenne 2. évad!