Alcatraz (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

stargatelost
#143
Én, meg szerintem mindenki, aki jó minõségben akarja látni kedvenc sorozatait 😄 720p alá nem szab ad adni 😛

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Herold
#142
Van olyan, aki a 720p-s MKV formátumú epizódot nézi magyar felirattal?

Narxis
#141
meglesem

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

stargatelost
#140
<#eljen>

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#139
Aki szereti az ilyen misztikus sorozatokat, mint pl. a Lost vagy az Alcatraz, annak ajánlom figyelmébe a The River-t. Sokkal izgalmasabb, látványosabb, és nem csak az epizód végén van WTF. Eddig 7 rész ment le belõle.
#138
1. évad 13 részes lesz.
folytatásról még nem tudni semmit,de sajnos kevés az esély h új évadot kapjon.....

gabo91
#137
Mit tudni hány részes lesz a sorozat? Lesz esetleg folytatás, vagy kaszát kapott?
Mert imdb 13 résznek írja...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

ffxi
#136
Kezdem azt érezni néha, hogy a fegyenceknek drukkolok. Nem pedig Sam Neil-nek. Pedig miatta kezdtem el nézni a sorit 😄

Fákjúal!

#135
Az elítéltek is általában jobbak, mint a fõszereplõk.
ffxi
#134
09. részben játszódó Donovan officer jó színész.

Fákjúal!

Narxis
#133
Hauser az FBI-os keménylegény, a dagi a Doc, polgári nevét én se tudom. 😄 A csaj neve meg talán Rebecca... na jó csalok és megnézem wikin. 😄

Rebecca Madsen
Dr. Diego "Doc" Soto
Emerson Hauser

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#132
Most hogy így mondod, az Alcatrazos elítélteken kívül senkinek se ugrik be a neve 😄
Herold
#131
<#vigyor5>
Már más neve van.

#130
Jah, Hurley randijára is elfelejtettek kitérni...
stargatelost
#129
Hát már megbocsáss, de ez elég nagy igénytelenség...

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Narxis
#128
lol

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#127
Egyedül a rabok érdekesek a saját sztorijukkal. A fõszereplõk viszont annyira sótlanok és súlytalanok, hogy borzalmas.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

grebber
#126
Én nem a képminõségért nézek sorozatot 😄 Felõlem kamerás is lehet csak legyen magyar felirat és ok minden!

Next PC upgrade: 2022

stargatelost
#125
720p alatt már nem kéne sorozatot nézni azért 😊 (kivéve persze gyenge gépen)

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

grebber
#124
Szard le ezermillió helyrõl lehet szedni a hdtv.xvid-2hd verziót!

Next PC upgrade: 2022

Herold
#123
Mi ez az új baromság, hogy az eztv-n csak mp4 formátumban vannak fent a sorozatok? Természetesen a felirat nem jó hozzá... <#falbav>

#122
Egyetértek, nekem is tetszenek ezek az alcatrazos történetek. Lehet hogy a fõszereplõ csaj nem túl jó színész, vagy a cselekményeket jobban is részletezhetnék, de attól még bejön. Még izgalmas is sokszor. A WTF szál meg hab a tortán.
grebber
#121
Nem vagy egyedül ,nekem is tetszik a sorozat!

Next PC upgrade: 2022

#120
lehet egyedül vagyok vele, de nekem bejön a sorozat...annyi kérdés van amire 3 rész alatt nem tudnak választ adni szerintem, úgyhogy mindenképp legyen 2. évad.(bár tudom,kicsi rá az esély)
az igazgató pedig egyszerûen zseniális...a 9. rész végén a hideg kirázott annyira zseniális volt...😊

toysoldier
#119
azért nincs mert tv-ben még nem adták le

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

Herold
#118
Hogyhogy nincs normál HDTV verzió most?
Feliratot is csak web-dl-re találtam.

mooo
#117
Hülyeséget írtam,mert szép,de nekem jobban tetszett a másik hajjal.
#116
Én nem értek hozzá. De pont emiatt kellene jobb részeket írniuk 😊
Aki csak szennyet tud, azt azt ugyanúgy alulfizetném késõbbi karrierje során is. Aki meg valamit képes letenni az asztalra, annak megéri többet fizetni 😊
Narxis
#115
lol sztem szép

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

mooo
#114
Ezen a képen nem kisfiús az arca,de szerintem így csúnyább <#szomoru1>
Herold
#113
Nem lehet, hogy a forgatókönyvírók alul vannak fizetve?
Bár van valami abban is, amit mondasz.

Narxis
#112
Érdekes kérdés. Szerintem valahol a kettõ között van az igazság. Megéri nekik a kezdeti nézettség miatt viszont késõbb meg meghúzzák a kiadásokat elég komolyan, én erre tippelek. Örök "harc" megy a stúdió és a készítõk között.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#111
Érdekes ez a bukás kérdés. Ha annyira nem éri meg, meg már az 5. sorozat bukik el UGYANABBA a hibába (igénytelenség, rossz színészek, lassú sztori), akkor miért csinálnak mégis újra és újra ugyanilyeneket? Vagy nagyonhülyék, vagy vastagon megéri nekik mégis. Lehet hogy egy sorozatindítás kezdeti nézettsége több lét hoz nekik, mint bármilyen népszerû sorozat késõbbi évadjai. Szal le is szarják, hogy kell e majd 2. évad belõle?
Ennyi erõvel, ha ezt elkaszálják, akkor a következõ megint ugyanilyen lesz.
Narxis
#110
Az azért túlzás, hogy nagyon jó szvsz. Vannak jobb részek, de messze nem erre számítottak sokan.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

grebber
#109
A debileknek semmi sem jó nem hiába amcsik.Pedig nagyon jó sorozat.

Next PC upgrade: 2022

#108
Hát nem csodálom, mert én is abbahagytam a nézését, ami pedig elég ritkán fordul elõ velem.
#107
Nembaj.
Narxis
#106

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#105
😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

ProGabe
#104
szó se róla, a teste csillagos ötös, de sokszor cseszettül kisfiús az arca :\

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Herold
#103
Ez a szûk farmer kifejezetten jól áll a csajszinak. <#guluszem1>

ProGabe
#102
remélhetõleg jön valami fordulópont. ezek általában a 7-9. részek környékén szoktak lenni

mondjuk nekem ez így is tetszik, de én nem nézek nyomozós sorozatot, így nincs csömöröm belõlük

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Narxis
#101
Mostani is jó rész volt. Jó arc volt a rab. A fõcímzene meg olyan badass, mindig végfig hallgatom, fõleg ahogy a csávó mondja. Tényleg olyan rejtélyes az egész, aztán persze jön a kiábrándulás... 😄 Kétlem, hogy 2 évadnál többet megél ez a sorozat, jelenlegi szerkezetében kizárt.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#100
nekem egész bejött ez a rész😊
érdekes volt a rab is, elég sok flashback volt, és a fõszál is egyre érdekesebb😊

Herold
#99
Elégedett vagy az epizóddal? <#vigyor3> Most viszonylag sokat beszélt a doktornõ.

Narxis
#98
Sajnos nem sajnálnám jelenlegi állapotában.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#97
nézettsége is nagyon gyenge, ebbõl sztem kasza lesz....

Narxis
#96
Nagyon pengeélen táncol a sorozat. Most csak azért volt jó mert érdekes volt a rab, de amúgy abszolút unalomba fullad és nyújtják a fõ történetet mint a rétestésztát.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

grebber
#95
Egész jó a sorozat! Bár nagyon remélem nem lesz belõle lost hogy ezer évet kelljen várni kiderüljön hova is tûntek a rabok,miért nem öregedtek.

Next PC upgrade: 2022

cylonflatus
#94
Ez az epizód több kérdést tett fel, mint amennyit megválaszolt<#fejvakaras>

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!