Alcatraz (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#93
Neeeeeeeeeeee az rossz lenne. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#92
Vagy mint a lostnál, hogy szar se derül ki. XDD
Narxis
#91
Azt szerintem évadzáróra vagy szünet elõtti részre tartogatják, nem tom hány rész lesz még.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Herold
#90
Én nem érzem úgy, hogy a rokoni kapcsolatokon kívül érdemi információkkal is gazdagabbak lettünk volna ettõl a résztõl.
Mi van pl. azzal a titkos ajtóval, amit azok a kulcsok nyitnak? Azt hittem, ebbõl a részbõl kiderül, mi van mögötte.

Narxis
#89
Na kezdenek bedurvulni a dolgok!<#wow1><#taps>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Herold
#88
Sunázható az, légy erõs. <#nevetes1><#buck>

smith09
#87
Pedig jó csaj ! Fiúsnak fiús, de tetszik.
És az a feszülõs farmer is igen jól áll rajta.



Én is szeretnék ilyen farmert, pedig fiú vagyok :-D Hol lehet ilyet venni ?
Narxis
#86
Fõhõsnõrõl nem tudom eldönteni, hogy sunázható-e, olyan fiús a haja és a viselkedése de pedig jól néz ki nyaktól lefele... 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

smith09
#85
Ezaz õsz hajú FBI osnak tuti nyakig benne van abban h a 60 as évekbeli emberek 50 év alatt nem öregedtek.

És a fõhõsnõ ? nincs is pasija ? 😊
Narxis
#84
Szerintem egy õrült idõutazással kísérletezõ tudós.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

smith09
#83
Mi lehet a pincébe ? :-)

Narxis
#82
A végét leszámítva keciunalmas volt. :/

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#81
spoiler tag?
LasDen
#80

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#79
Azért a bankbiztonsági rendszerek nem mutatnak annyira jól a 60 évvel ezelõtti színvonalon... Szóval egy ordas nagy fasságra épült az epizód. Viszont legalább fordulatot vett, amikor túszejtés lett belõle. Már épp untam volna el magam, ha ezt is végignyomozgatják csak...
Herold
#78
Ha pl. végignézed az eddig 2 évados Strike Back c. sorozatot, számtalan ilyen gyöngyszemet találsz benne.

Herold
#77
TAKE IT OVER

Az ORDER szót meg ÓDA-nak ejtik. Hát nem undorító? Ki a faszom tanította meg ezeket beszélni?

Narxis
#76
take it away

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

ffxi
#75
<#fejvakaras> ok. Nyertél.

Fákjúal!

Herold
#74
Akkor találd ki mit írtam. Leírom fonetikusan, brit kiejtés szerint, te meg írd le angolul helyesen:

TÉKITEÜVEE

ffxi
#73
Legelején én sem voltam odaérte. De lassan már kötelezõvé vált. Viszont csak 1. Ismétlem csak 1 brit akkcentusú szereplõ vagyok hajlandó elfogadni. 😊

Fákjúal!

stargatelost
#72
Én nem tudom, te írtad ide, neked kell tudnod 😄 😄 (értsd: ilyen szó nincs)
De ha a bullshit-re kérdezel rá, akkor kb. faszság, baromság a jelentése.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

smith09
#71
Értem. :-)
és ez a bullsift mit jelent ??

Ez a fõhõs nõ nekem bejön. Várom a folytatást.
Herold
#70
Nekem speciel hányingerem van tõle. Kimondottan utálom a brit kiejtést.

stargatelost
#69
Jó az 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

ffxi
#68
Mostanság majdnem minden sorozatban van legalább 1. Rászoktam, fõleg ha nõ. Akkor végem 😊

Fákjúal!

Herold
#67
Neked tetszik a brit akcentus?

ffxi
#66
Ilyen nincs! A Brit akkencuts nõ most néma 😞

Fákjúal!

ProGabe
#65
"felfednek egy morzsát a történtek hátterérõl"

amikor már elég sok apróságot megtudtunk, elkezdik azokat megkavarni, jönnek nagyobb talányok, stb. szokásos séma, lsd. Lost és Fringem mindkettõt szeretem/szerettem

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Narxis
#64
OMG ez a 3. rész is baró volt!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Herold
#63
Nem olyan rossz azért...
Ha minden epizódban felfednek egy morzsát a történtek hátterérõl, és nem hagyják ellaposodni, akkor megmaradhat.

Herold
#62
A téma nem új szerintem, kissé a 4400-ra hajaz.

stargatelost
#61
Bullshit akart az lenni, nem? 😄

Netes körökben már elfogadottak ezek a szavak a magyarban, plusz a meme-k is rátesznek egy lapáttal, deal with it <#hawaii>

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

smith09
#60
Nekem a 3. rész is tetszett.
Lehet h az én hibám de miért kell ilyeneket beleírni a forumba h wtf vagy hogy bullsift " vagy mi a szösz ". Miért nem lehet magyarul helyettesíteni valamivel ?
Kíváncsi vagyok h a szerzõk mit találnak ki és h kiket vesznek elõ még a múltból.
cylonflatus
#59
Az a rendõrség, ami full ki van zárva ezekbõl az ügyekbõl? Szerintem már az elsõ részben elég világosan be lett mutatva, hogy a "mezei" rendõrségnek az illetõsége, hatásköre zéró ezekben az ügyekben.

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!

Shep
#58
Azt azért nem is néztem és asszem ezt sem fogom.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#57
Lostnál mi volt? Általában 39 perc dráma meg idõkitöltés, aztán a végén böszmenagy wft és ennyi, az epizódok 90%-a ennyibõl állt.
Shep
#56
Megnéztem a 3. részt. Hát elég gyenge így ez a koncepció ,hogy 40 percbõl 38 nyomozgatás, mert ez azért nem nyomozás és utána meg 2 perc újabb kérdéseket felvetõ képsorozat.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Narxis
#55
2. rész is tetszett!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#54
"amikor nincs szükség az elkövetõ azonosítására, mert már eleve tudják, hogy kit keresnek? "

Ekkor baromságot. A rendõrség megtalálja a lõszert, rajta az ujjlenyomatát és rögön kap a nyakába valami vádemelést, elveszti a jelvényét, miegymás. Persze.
#53
LOL. Jó kis elsõ rész, akarod mondani. Utána már gyenge.
Narxis
#52
Fúúúú megnéztem az elsõ részt, jó kis sori!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

cylonflatus
#51
Miért is kellene tollal szarakodni a töltény megtalálásánál, amikor nincs szükség az elkövetõ azonosítására, mert már eleve tudják, hogy kit keresnek? A fegyverre utaló jegyek meg bele vannak karcolódva a hüvelybe, azt meg nem lehet olyan könnyen lesimogatni...

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!

ForzaInter
#50
elsõ 2 részt néztem meg eddig, az elsõ kb 8/10 nálam, a második már nem volt olyan jó de a vége miatt egy 6,5 megér.. de a flashbackek meg a rejtélyek miatt érdekel a sorozat, a nyomozás része viszont annyira már nem jön be.

a fõszereplõ csaj jól néz ki, de kicsit sok néha.. sam neill viszont fasza😊

Yo, Bitch!

#49
Szerintem meg fasza. Bár kicsit kevés volt a WTF benne, de már önmagában az is tetszik, ahogy az "érdekesebb" alcatraz foglyokat megismertetik.
#48
Megnéztem a 3-dik részt, de azt kell, hogy mondjam, hogy harmat gyenge volt. Ennél sokkal jobb sorozatokat kaszáltak el.
Andr0
#47
A cím.

Armin & Ayu fan

#46
Mi abban a következtetés, hogy ki írta vagy, hogy ki a fõszereplõ. Olvasni. Értelmezni.
#45
hmm..
megnéztem az elsõ kettõt, nagyon tetszett, csak volt benne pár zavaró dolog, mint pl amikor a csaj azonnal kiszúrta, hogy honnan lövöldöztek, meg a hüvely is egybõl meglett
Andr0
#44
http://www.sg.hu/cikkek/87129/alcatraz_eddig_siker_az_uj_idoutazos_scifi_sorozat

Érdekes 2 rész után következtetéseket levonni...

Armin & Ayu fan