181
Modernkori Transport Tycoon a Sim City-vel való frigyből!
  • Nohab
    #21
    Van, csak nem használhatod.
  • bruna #20
    eben van vasút meg reptér meg ilyen távolsági közlekedési eszközök ?
  • TycoonHQ
    #19
    Nekem a béta változat nagyon bejött. Ahhoz képest, hogy a gépem erősen a minimum gépigény alatt van mégis közepes grafikai részletességgel elfutott, igaz Bécsnél már be-beszaggatott (mikor már több járatom volt), ezért levittem low-ra. Kellemes a játékélmény,a kezelhetőség, a felület, jó hangulata van, de van egy olyan érzésem, hogy maradandót nem fog alkotni. Legalábbis a Transport Tycoon-hoz képest nem fog, szerintem. Nem tudom, hogy mennyire számít reklámnak de akit érdekel az elolvashatja az első benyomásaimat valamint készítettem ingame videót is a bétáról. Azt ugye tudjátok, hogy ma jött ki a demó?
  • M@TriX
    #18
    Traffic Giant, TTD kötelező volt, ez is az lesz, de ez már nem fog futni az irodai gépen, az tuti :))
  • Faterx
    #17
    SŐT!!!
  • M@TriX
    #16
    hmm, cuppanás... köszi a linket....
  • Faterx
    #15
    Nyílt béta letöltés!!!
  • Nohab
    #14
    "The game has a map editor, so you can build your own maps. Otherwise the game is hard to modify."

    Ezzel tökön is rúgták magukat.
  • Nohab
    #13
    Ahogy így olvasgatom a fejlesztői fórumot, azt kell mondjam, hogy akinek tetszett a Traffic Giant annak, ez kötelező darab lesz.

    Pár dolgot amit kiszűrtem:
    Lesznek DLC-k, amikbe új járművek és pályák lesznek.
    Csak embereket lehet benne szállítani.
    Lesz benne gazdasági rendszer.
    Folyamatosan fejlődni fog a város.
    Lesz nem Steames verzió is.
    Lesz sand box mód is. (Itt nem kell törődni a pénzzel.)
    Az emberek ruhája, kocsija fejlődni fognak az idő folyamán.
    Map editort a játék tartalmazni fogja.
    Lesznek valós európai városok is benne: Amszterdam, Bécs, Berlin stb. (Igen a berlini falat is lemodellezték, de mind a két felén építhetünk.)

    Bizakodásra ad okot, hogy magyar címer/jelvényt is láttam a fórumban.

    "Trains and plains are just there for the flavour, but they look nice." (Ha jól értem, ezeket nem te építed, de szépen néznek ki.)
    Öt járműtípus: metró, busz, villamos, hajó és a helikopter.
    Lesznek balesetek, parádék, lakástüzek.

    Véleményem szerint, ha nem teszik moddolhatóvá, akkor nem lesz hősszúéletű, csak egy kis csoport számára.
  • Faterx
    #12
    Örülök hogy megnyitottad és üdvözlöm a topikot!

    A felszines posztolókkal meg ne törődj, meg kell nézni pár blogos videót,
    utánaolvasgatni tanulmányozni a menűk ikonjait. Állítom a maga nemében a legkomplexebb játék lesz! Pl. van video a házak szerkeszéséről/textúrázásáról
    lehet majd akár saját várost is építeni.
    Béta teszter beszámolók is vannak.

    Én inkább a hw gépigénytől tartok, azt írják, hogy majd csak a végleges verzióban fogják tudni pontosabban megsaccolni:)
    Na meg a sok várható patchektől (remélem csinálnak hozzá...) éppen a sok számításigény miatt.

    A "végtelen" játékmenettől viszont nem tartok, hiszen rengeteg variáció várható, ill. szükséges a komplex tömegközlekedés megszervezéséhez, ami inkább folytonossá teszi majd a játékot.

    "Gamer! Bízva bízz...!

  • Wolfsnack
    #11
    naja, lehet csak bámészkodó játék lesz, de szeretem az olyanokat
    tetszik hogy ami messze van az homályos, tudom nem nagy effekt de mélységérzetet ad
    lehet majd valami moddingolók találnak rést hogy egyedi mappok legyenek, ha van eszük a fejlesztőknek akkor hagyják is
    hogy nincs évszám a címben az mondjuk jelentheti azt hogy nem terveznek hosszú távra és lehet egyszeri sablon játék lesz, majd kiderül
  • Csirke4
    #10
    Transport Tycoon 2-ig egyetlen olyan tycoon nem lesz ami visszaadja a hangulatát. :(
    Ez is szép csillivili de ha fix statikus környezetet adnak amit alig lehet alakítgatni akkor 48 óra játék után kuka. :C
  • Nohab
    #9
    Szerintem ez inkább a Traffic Giant "leszármazottja", s kb ilyen játékmenetre számítok.
  • Muki100
    #8
    Az OpenTTD, a Transport Tycoon egyenesági leszármazottja ilyen szempontból jó még. Na meg abban multi is van.
    Ennél ráadásul ahogy néztem csak pár előre megszabott európai város van, szóval még random map generálásra se lehet számítani.
  • bakkerman
    #7
    szépnek szép gém lesz,de nekem is az a bjom az összes tájkon gémmel,hogy az első napban minden fasza,új dolgok,beletanulás,stb...aztán játszok vele még 2 napot,már rutinból tolom a gémet,és ráunok...mondjuk a capitalism 2-re mainapig nem untam rá
  • kemszi2
    #6
    egy próbát majd megér szerintem.
    várható megjelenés?
  • Yeltzin
    #5
    lájk
  • a.carkey
    #4
    CitiesXL 2011
  • Muki100
    #3
    Hát, a fejlesztők első játéka és ahogy nézem inkább a SimCity Societies felé hajlik mint a klasszikusok irányában.
    Azok alapján amiket eddig írtak róla a fejlesztői naplókban, szerintem egy szép, de unalmas darab lesz.
  • Wolfsnack
    #2














  • Wolfsnack
    #1
    Sziasztok!

    A Cities in Motion egy Transport Tycoon szerű játék lesz.
    Én nagyon várom. Zárt bétával esetleg játszik valaki? Tapasztalatok?
    "A program 100 évet ölel fel 1920-tól 2020-ig. Az utasok 7 szociális csoportba tartoznak majd (autószeretők, tömegközlekedés pártiak stb), akiket 5 különböző típusú szállítójárművön juttathatunk el a célállomásra."
    Megjelenés február végén.
    Cities in Motion előzetes (576 KB)