181
Modernkori Transport Tycoon a Sim City-vel való frigyből!
  • precise
    #141
    lesz elvileg 2. rész.
  • Austin Bailey
    #140
    program files/cities in motion/addons mappa
  • fjx235
    #139
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy letöltöttem egy pár kiegészítőt Pl:ikarus,Ziu stb,
    hova kell bemásolni,vagy mit kell vele csinálni,hogy használni tudjam?

    Előre is köszönöm!
  • Nohab
    #138
    Nekem megy szépen.
  • Botond #137
    Én nem próbáltam nekem megvan steamen egy halom DLC-vel együtt.
  • Torzonborz
    #136
    csak nem müxik :( elindítom , bejön a nagy feketeség ,van egy kurzor és kész , ennyi.
  • Botond #135
    Nekem is.
  • Torzonborz
    #134
    nekem ma jött meg a kulcs :)
  • Bustom
    #133
    Sziasztok! Létezik olyan, hogy trolibuszokat is építhetsz! Benne még Ikarus 280, 415, ZIU troli orosz metrók!
  • Botond #132
    Ha esetleg vki szeretné eredetiben most ingyen hozzá lehet jutni.
  • Brad33
    #131
    Heló!
    Megtaláltam ezt a kis játékot, és játszanék is vele, de kb. 5-10 perc után rendre kifagy. Nem tudja valaki, mi a teendő? Előre is köszönöm!
  • Austin Bailey
    #130
    aranyos kis játék, de nem nagy extra.
  • Apa27
    #129
    Sziasztok! Most találtam meg ezt a játékot! Mikori a kiadása? Jó kis játék? Szép a grafikája? Élvezhető? Nem játszottam vele és nagyon kíváncsi vagyok rá :)
    Valaki mesélne a játékról?
  • Austin Bailey
    #128
    frissebb játék torrentet szedsz le.
  • Austin Bailey
    #127
    downloadable content vagyis letölthető tartalom
  • Ákos XD
    #126
    A frissítésem már majdnem működött, de hiányolta a telepítő a steam_api.dll-t. Ezt a dll-t letöltöttem, akkor meg az volt a baja, hogy hiányolta a dll-ből a steamuserstats-ot. Ez miért lehet?
  • Ákos XD
    #125
    Neked is csak frissíéssel működött?
  • Ákos XD
    #124
    Amúgy mit rövidít az, hogy DLC?
  • Ákos XD
    #123
    Hogy lehet frissíteni?
  • Austin Bailey
    #122
    www.demonoid.me/files/download/2701012/001564050050
  • Austin Bailey
    #121
    Nem tudom, próbáld meg ezt, nekem ez van. De lehet, hogy a CIM verziód még nem frissített, és ezért nem megy vele a DLC, akkor viszont egy másik CIM kell.
  • Ákos XD
    #120
    Én már 3 helyről letöltöttem és mindegyiket kipróbáltam, hogyha bemásolom a CiM mappába, akkor működik-e, de nem.
  • Ákos XD
    #119
    Ezt hogy érted, hogy másik verziót?
  • Austin Bailey
    #118
    nekem is vot hasonló, de nem emlékszem. Tölts le másik verziót
  • Ákos XD
    #117
    Megvan a Cities in Motion: Tokyo kiegészítő, de amikor be akarom kapcsolni a Tokyo-t, vagy bármely térképet, akkor a betöltés kb. a felénél megáll és az egész játék kikapcsol. Csak akkor tudok a többivel játszani, ha a tokyo kiegészítőt kivágom és átrakom egy ideiglenes mappába, de így a Tokyo-val nem tudok játszani. Ha valaki tudja miért van, akkor a válaszát elre is köszönöm.
  • Ben92
    #116
    9800 GT 1GB -om remekül fut. 2GB memória, 2magos 1,6 -os proci.
  • Ákos XD
    #115
    Ha tudnátok annyit mondani, hogy milyen videokártyátok van nektek, akkor azzal is segítenétek.
  • Ákos XD
    #114
    Sziasztok!
    Akadozik a notebookomon a Cities in Motion, pedig a gépem megfele a gépigénynek 4 GB-tos a RAM. NVIDIA GeForce videokártya van benne és a gépigényben is ez van, ennek ellenére akadozik. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. (Ami nekem meg van az még csak a DEMO, amit azért töltöttem le, hogy kipróbáljam, hogy tetszik-e a játék.)
  • StrikeOfTheFox
    #113
    Hali, meg tudja valaki mondani, hogy lehet vonalakat és járatoknak az állomásait beállítani? :/
  • Benevolens
    #112
    arra gondolsz, hogy a villamosok és buszok mögé beragadnak a kocsoik és kész?
  • nesto
    #111
    van patch. az alap játékban ugyanis van egy hiba, így a közlekedés mindig elakad...
  • Benevolens
    #110
    miért, van hozzá patch? Én eddig azt csináltam a forgalommal, hogy ha megakadt a felszíni közlekedéstől, akkor metrósítottam. Jó kis ötvenes évekbeli modell, de hát ha nincs buszsáv meg elkülönített villamospálya...
  • nesto
    #109
    Heló! Alap játékra melyik patch-t kell feltelepíteni, hogy ne akadjon meg a forgalom és minden egyéb hiba ki legyen küszöbölve? Több patch is szükséges, vagy elég ha felteszem a legfrissebbet?
  • csige791
    #108
    Megjelent a German cities kiegészítő és ma 75% az össze cim cuccra a steamen.
  • Mokus1
    #107
    Akit még érdekel a Velencei metró küldetés. nekem sem sikerült az elején.Felépítettem a rendszert és már csak az a küldetés volt.Úgy sikerült hogy a 8 metró vonalamból 7et leromboltam simán a a Line-nál az X-el. és akkor lett kész a küldetésem.Aztán ömlöttek a küldetések.Amiket gyorsan letoltam mert volt kb 20000-30000es profitom havonta.
  • TycoonHQ
    #106
    Aki szeretne csatlakozni a Cities in Motion magyarosító csapathoz, az megteheti, ugyanis sokan abbahagyták a munkálatokat. Sajnos...Katt ide a részletekért.
  • csige791
    #105
    ráadásul ingyen lesz...
  • Benevolens
    #104
    ha jól látom még egy München DLC is jön
  • Benevolens
    #103
    tényleg. Van egy arc, aki mindenhova minden hülyeséget beírogat, pont ilyeneket. Én erről most hallok először, de szerintem ha a játékot a játékost megérte megvenned, akkor igen, mert egy csomó újdonságot látok a képek alapján
  • csige791
    #102
    Miért lenne poén?

    Tokio DLC