254
Nokia symbian s^3 telefonokról bővebben
  • CybeRick
    #14
    Kis kiegészítés.
    18900HuF volt (nem kezdőrészlet, hanem össz-vissz ennyi!) a készülék.
    180perces tarifacsomag (havi 5220HuF) + Net 100Mb 990HuF(ami nem számol túlforgalmazási díjat, hanem sebességet csökkent).
    1 év után lehet váltani tarifacsomagot.

    ui: Motorola Defy T-miatt nem jött össze. Adminisztrációs hiba miatt. Sajnos. Pedig az is bejött volna ;)
  • ajem kisa
    #13
    Pedig az új nokia telók most szerintem elég jók, a foltozgatások meg mindenütt léteznek! Ez csak jó ha foltoznak!:)
    Nekem az 5800 után az uj S^3 olyan volt, mintha nem is nokia lenne a kezemben, szoval egy ájfon 3gs tesztelése után nemféltem a nokiát, mert ellentétben a nokiával az ájfon amennyire nyomul a hülye hirdetéseivel és reklámjaival, hogy képes videóhívásra és szövegmásolásra, netre...(kéremszépen már 2010ben ez nem ujdonság!!!)!
    Vagy beakarunk vágódni másoknál és veszünk ájfont 2x3x olyan drágán mint a konkurens és feltöltőkártyázunk, vagy logikusan gondolkodunk és veszünk olyat ami belefér a pénztárcánkba olyan szolgáltatással amivel ki is tudjuk használni a dolgait...
    Ez nem azok ellen szól akiknek ájfonjuk van, hanem azoknak, akik odajönnek a hó vége felé ájfonnal a kezükben és megkérnek, hogy adjam kölcsön az enyémet 2 percre...-.-
    Én magamnak veszek telefont és a saját igényeimnek megfelelően!
    És most a nokia olyan szériát hozott ki, amiben megtaláltam mindazt amire szükségem van olyan árban, ami belefér a keretembe!
    Nemkell félteni a nokiát!:)
    Kicsit más!:)
  • DummyBoy
    #12
    Én nem féltem annyira a S^3-at ... Az IOS az csak alma ... Az Android jó, csak magas HW igénye van és az Android alkalmazásboltja sem áll a helyzet magaslatán ...

    Az S^3 esetén kiváncsi vagyok mit hoznak ki belőle (Ezer éve Symbianos telefonjaim vannak ...) és majd kiderül ...
  • Morphin
    #11
    Hát olvastam a ^3-ról is régebben,de nem sok reményt látok benne.Nemrég jelent meg és látod,hogy foltozni kell ezerrel.Mivel itt ez az android meg ájfón őrület(meg az új mobile win),kezdik hanyagolni a fejlesztők ezt a symbianosdit.(mindenhol csak barkáccsal[szignó] meg vacakolással találkozok valahogy nem kiforrott nekem ez a symbian)
    Bár kicsit szkeptikus vagyok egyelőre mert se androidos telóm nem volt még se ájfónom...valszeg a kövi telóm androidos lesz.Bár ez még bőven a jövő zenéje...másfél évig még nincs saját keresetem (csak ösztöndíj) szval egyelőre nem hogy kártyásan/függetlenül,de még előfizusan sem tehetem meg,hogy ilyen telóm legyen.
  • DummyBoy
    #10
    EDOF - nem fix ... olvasgassatok utána :)

    EDOF
  • ajem kisa
    #9
    Nemtudom, milyen csomagba vette emberünk, de az 5800-át nehasonlitsd össze a mai telókhoz, mert nem 2010-es modell!:)
    Nekem is 5800-ám volt 2 hónappal ezelöttig, de lecseréltem a telót is és előfizut is váltottam új nokiára!
    Az új symbian^3 rendszer azért nemrossz!
    Nemmondom, hogy hibátlan, de 2011 januárjára jön egy nagy update az új szériákra, és kicsit befoltozgatják a hibákat, és 2011-re igértek még 4-5 komolyabb update-et!
    Nem titok, hogy a böngészés a leggyengébb pontja az uj rendszernek, de ígéretek szerint januárban cserélik a beépítettet, és a kezelőfelület, az ikonok is megváltoznak...
    Remélem nemcsúsznak juniusig vele!:)
  • Morphin
    #8
    Hopp benéztem...az E7 a qwerty gombos.
  • Morphin
    #7
    Valamelyik nap nézegettem róla utube-on videokat...nekem tetszett, főleg a teljes qwery bill megoldás.Gyors is,és nem volt semmi stiklije,minden szépen futott rajta.Most 5800-am van.Nem mondom hogy teljesen kihasználom,de legközelebb (1-2 év múlva) már tuti nem veszek symbianos telót.(pedig régen hogy szerettem a 3650-est)
    Valahogy el vannak maradva...bár az 5800 hardverileg is gyenge a mai telókhoz...lehet csak ez a baj.

    Előfizuhoz: 19k a teló és gondolom 2 éves hűségnyilatkozat.Ilyenkor mennyi a havidíj? Csak 2 év után lehet tarifát/csomagot váltani?
  • ajem kisa
    #6
    Azt hiszem, hogy az ilyen telókhoz már nem elég egy feltöltőkártya, hanem kikellene használni a lehetőségeit!
    És gondolom, hogy emberünk emiatt vett előfizuval!
    Az meg az ő dolga, hogy meddig fizeti vagy nem!
    Csak ő mondhatja meg, hogy neki mi a jó nem?;)
  • akyyy
    #5
    azt fizetheted őszülésig :D
  • ajem kisa
    #4
    Azthittem, hogy motorolát veszel!:)
  • CybeRick
    #3
    Eddig elég gyorsnak tűnik. Igaz csak 2 napja nyúzom. A szokásos "szimbián" lassúságot nem tapasztaltam. Egyébként 18900HuF-ért sikerült beszerezni előfizetéssel. Az meg nem sok...

    Videó pl elég meggyőző, HD-ben szépen dolgozik. Fotó, fix fókusz miatt nem annyira szerencsés.
  • Büdös Bohóc
    #2
    kíváncsi lennék a gyorsaságára ennek a telónak, 120k-ért nem tetszene ha úgy "hasítana" ahogy az e51, pedig ejjha de gyorsnak tűnt az régebben...
  • CybeRick
    #1
    Tapasztalatok, és kérdések jöhetnek :)