254
Nokia symbian s^3 telefonokról bővebben
  • Randelz
    #134
    Sziasztok!
    Ti megvagyok elégedve az Ovi maps al? Nálam nagyon gyatrán müködik, a végtelenségig várhatok hogy megtaláljon, hogy hol vagyok, autóban útközben pedig még 1x sem sikerült hogy bemérjen.
  • LionX
    #133
    Hát nem nagyon kapkodták el ezt a frissítést a Telenornál.
  • CybeRick
    #132
    Telenor-os c7-re is kijött a frissítés: v014.002
  • CybeRick
    #131
    Nem sebesség, hanem tudás terén különbözik. Aksi kb egyformán bírja. N8 mellett a fényképező és a HDMI szól.
  • ForzaInter
    #130
    n8 elvileg egy kicsivel jobb.. de nincs köztük nagy különbség
  • Tomboly007
    #129
    Sziasztok. A kérdésem a következő:

    N8 vagy C7???

    N8 gyorsabb a netezésben vagy inkább a C7 a gyorsabb???

    Intenzív használat mellett (wifi,gps,rádió) melyik bírja tovább???

    stb...........................????

    Igazából nem tudok dönteni a kettő között.

    Segítenétek tapasztalatokkal és észrevételeitekkel nekem???

    Előre is köszönöm..

    Tamás
  • DonZorro
    #128
    Rájöttem mi a probléma, hogy mikor lépeget ki sms írás közben! Csak nem tudom a megoldást. A magyar szótárral csinálja csak. Ha simán írom akkor semmi baj sincsen... Tudom valahogyan resetelni azt a sz@rt???
  • zoliii
    #127
    Sziasztok! Apám vett egy ilyen telót. Vodafone hálózatban van. Ha rámegyek az ovi-s térképre, akkor azt írja ki, hogy telenor adatcsomag. A telefon telenor-os volt, csak ki lett függetlenítve, de a telenoros dolgok ezek szerint benne maradtak :( Nem lehet valahol átállítani? Most akkor, hogy így lett kifüggetlenítve, nem is tudja használni az ingyenes ovi-s dolgokat (térkép, áruház)? A másik kérdés, hogy csak egy szoftveren múlik, hogy a mobil, milyen hálózatban müxik, vagy hardveresen is más?
  • DonZorro
    #126
    És azt hogyan és mivel kell???
  • DummyBoy
    #125
    SWF-et azt szerintem nem tudsz ... Ott csak a telepítet fileok jelennek meg ... viszont elvileg a főképernyőre ki tudod tenni az alkalmazások közé sima widget-el ...
  • DonZorro
    #124
  • LionX
    #123
    Ezt passzolnám. Hogy a költővel szóljak, halvány lila fingom sincs!
  • DonZorro
    #122
    Hová kell az SWF fájlt bemásolni, hogy megjelenjen az ALKALMAZÁSOK között???
  • LionX
    #121
    Fogalmam sincs hogy mi ez a Nokiánál, én is így voltam a 012-ről, 013-ra történő frissítéssel. Sokak már rég frissítették, de nekem csak 1-2 héttel később sikerült.
    Egyébként sok újdonságra és gyorsulásra ne számíts a 014-től. Nem annyira látványos a változás, mint amikor a 012-ről frissítettem a 013-ra.
  • DonZorro
    #120
    Nokia C7-00 készüléke számára az alábbi új funkciók és frissítési lehetőségek érhetők el.

    A Nokia C7 szoftverének legfrissebb verziója: 014.002
    Tökéletesebb felhasználói élmény a Térképek alkalmazásban
    A Nokia Ovi Áruházának új verziója
    Jobb teljesítmény és használhatóság
  • DonZorro
    #119
    Ezt dobja ki válaszul:

    A készülékünkhöz elérhető legújabb szoftver:
    Verzió:: 013.016
    Hasonlítsa össze a számokat:
    Ha ez a verziószám nagyobb, mint a jelenlegi szoftververziónk, akkor telepítsük most az újabb szoftvert, hogy letölthessük a legújabb funkciókat, alkalmazásokat és fejlesztéseket.
  • DonZorro
    #118
    Ja itt láttam én is! Aztán amikor itt beírom a kódot, azt mondja hogy nincs újabb frissítés... De akkor miért mondja, hogy van???!!!
  • LionX
    #117
    Próbálkozz itt, ha az Ovi Suite-al sem megy a frissítés:
    NOKIA Szoftverfrissítő
    Már itt is az új verzió van megadva.
  • DonZorro
    #116
    Hogy a fenébe tudtad frissíteni??? Nem értem én ezt! Nekem miért nem akarja a jót??? (PR1.1; 013.016)
  • ForzaInter
    #115
    értesítést is csak akkor kapok a telóra, hogy uj mail érkezett, ha kikapcsolam aztán be, eddig mindig jelezte egyből ha új üzenet jött..
  • ForzaInter
    #114
    hülyeséget írtam mert elküldte, csak spamba rakta be, és itt a telón az elküldött üzeneteknél nem volt ott a 2 elküldött üzenet.. de nem tudom miért írja ki ezt: nem sikerült csatl.-ni az exchange szerverhez. Ellenőrizze a szerveradatokat s postafiók beállításoknál..
  • ForzaInter
    #113
    nekem meg olyan problémám lenne, hogy nem tudok emailt küldeni.. kiraktam kezdőlapra fremailemet, de ma mindig azt írta ki, hogy exchange fiókját nem sikerült csatlakoztatni, és a postafióknál nézzem meg a beállításokat.. próbáltam 2 mailt is küldeni, kiírta a küldés folyamatban, de se az elküldött se a kimenő mappában nincs ott az email, és nem is küldte el..
  • LionX
    #112
    És esetleg a piszkozatok mappába nem menti el Neked az addig írt szöveget amikor kilép a menübe?
    Már nem emlékszem hogy nekem melyik alkalmazás kócolta össze úgy az oprendszeremet, hogy a Nokia szervizben kötött ki az akkor alig öt napos C7-esem, ahol teljesen újra raktak mindent.
    A szervizes sráctól kérdeztem hogy miért nem volt elegendő az, hogy én újra telepítettem? Azt mondta, hogy azok a verziók amik a Nokia által vannak kiadva közkézre, azok "csak" felületi kezelésre képesek és max. 100-150 Mb méretűek, ezzel szemben az ő szervizes verziójuk 300-400 megásak és nem csak úgy egyszerűen feltelepítik, hanem a különböző opciókat még be is kell állítgatni a telepítés folyamán.
    Az tény hogy helyrebillentették a lelkivilágát és a biztonsági mentésből pedig szépen vissza tudtam állítani a fontos adatokat, tehát olyan nagy kár nem ért.
    Ha még garanciás, én rászánnám az időt a szervizes verzióra, ha a sima, általunk elérhető szoftver újratelepítése nem oldja meg a problémádat.


    Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Minden Kedves Fórumtársamnak!
  • DonZorro
    #111
    Nem mindig csinálja csak néha.
    Fogalmam sincs miért teszi ezt. Újraindítás megvolt már, de semmi eredmény!
    Szoftver? Majd megpróbálom azt is, hátha...
  • LionX
    #110
    Minden alkalommal amikor sms-t írsz, vagy csak néha csinálja ezt?
    Tippem sajnos nincs. Talán kikapcsolás, akkumulátor ki, majd 1-2 perc múlva újraindítani, de gondolom ezen már túl vagy.
    Esetleg szoftver újrahúzás, ha meg ez sem segít akkor szerviz.
    Néha az enyémnek is vannak furcsa kis dolgai, főleg PC kapcsolat után szoktam észrevenni. De egy újraindítással minden helyrebillen.
  • DonZorro
    #109
    Sziasztok! Szóval, írom-írom az smst, begépelem már majdnem az egészet és teljesen random módon egyszer csak kilép belőle vissza az üzenetek menübe...

    Valami ötlet???
  • ajem kisa
    #108
    Betudod állítani a frissítések idejét!;)
    Keress!:P
    *fogyik=nem magyar szó!:D
  • ForzaInter
    #107
    na már sikerült.. annyi kérdésem lenne, hogy kiraktam 2 facebookot meg a freemailt a főképernyőre, és mindig írja ki ha frissül, ilyenkor tölti le az adatokat, és fogyik szépen a megabájtom? 150 mbás csomagba vagyok.
  • ForzaInter
    #106
    most vettem ilyen telót a telenornál.. első érintőképernyős telóm.. eddig nagyon bejön.. de email kliensnél hol tudom email címemet beállítani? valaki ezt leírhatná részletesen, kösz
  • roland2293
    #105
    Sziasztok! most vettem nokia c6-00t és nem tudom hogy hogy tegyek telóra játékot,témát ilyeneket valaki segítsen nekem !:) köszönöm
  • CybeRick
    #104
    Gyári böngésző viszi simán a youtube videókat.
  • SzQk
    #103
    Flash-et miért nem játssza le? Mert a youtube-ot nem viszi se az alap, se az Opera...
  • ajem kisa
    #102
    Vagy link!
  • LionX
    #101
    Köszi az infót!
    Nálam a mobil adatforgalom csak rákérdezéssel jöhet létre, de mivel otthon voltam így a wifin keresztül húztam le a cuccot.
    A telenor meg egy ritka tetű cég lett, nagyon sokan panaszkodnak hogy milyen lehúzási trükköket csinálnak, amiből sajnos én is kaptam ízelítőt a másik előfizetésem kapcsán. A T-Mobile-t nem ismerem, olyan nincs a családban, a Vodám az van de velük még nem volt ilyen gondom... eddig.
  • ajem kisa
    #100
    Pár dolog csak!
    -új verzió ovi store
    -ovi maps(vonat,metro.. realtime, alert,stb..)
    -javítása a szinkronálás a "Mail for Exchange" a szerver "Exchange 2010 SP1" között
    Viszont egy ismerősöm C7-re kapott ugyanígy sms-t, leszedte, a telenor meg kiszámlázott az előfizura +15.000Ft-ot!!!
    Azt mondták neki, hogy annyi volt az adatforgalma! megnézettem vele, és 27mb volt a telóban összesen, és ez a pr1.2 is csa ~1mb...dúrva lenne ha 30mb 15.000Ft lenne!?
  • LionX
    #99
    Ma kaptam egy SMS-t a NOKIA-tól, hogy szoftverfrissítés érhető el. Frissítettem is és most jelenleg ez fut rajta:
    - Verzió: PR1.2
    - Szoftververzió: 014.002
    - Szoftververzió dátuma: 2011.03.01.
    - Egyedi verzió: 014.002.278.01
    - Egyedi verzió dátuma: 2011.03.24.
    - Nyelvi csomag: 014.002.04.01
    - Termékkód: 059F464
    - Böngésző: 7.2
    - Flash: 4.0
    - Java: 2.1
    Egyelőre nagy változást nem láttam és eddig nem is találtam leírást hogy miben módosult az új verzió a régihez, (013.016), képest.
    A NOKIA hivatalos szoftverfrissítő weblapján még nyoma sincs az újításnak.
  • DummyBoy
    #98
    Egy kis offtopik:

    Nem emlékszem melyik topikban volt téma, hogy az Opera Mini és az Opera Mobile Turbo nem kezeli le az sg.hu fórumbejelentkezését ...

    Na a 6-os Opera mininél ez végre működik :)
  • CybeRick
    #97
    Korábban N95-8Gb-om volt. Annak a 5Mpx-es kamerája magasan verte a C7-esét. :( Azt kellett volna inkább belerakni autofókusszal, nem ezt a EDOF kamerát. Értem én hogy gyors, de a minősége borzalom. Videó oldalon viszont szépen dolgozik.
  • LionX
    #96
    Azért ez még mindig "csak" egy telefon, viszonylag erős hardverrel. De azért szerintem jól összekalapálta a Nokia mind a vasat, mind pedig az Op. rendszerét. Tudom hogy sokan, (főleg a teszteket írók), fanyalognak hogy túl unalmas, nem elég látványos és az android az isten, meg stb.
    Nekem pl. majdnem jó így ahogy van. Hogy mi a majdnem?
    Hááát, 8 megapixel ide vagy oda, azért ezt a fix fókuszos fotóapparátot elfelejthetnék már....
  • CybeRick
    #95
    Nálam sincs probléma a C7-essel :) Most legfeljebb a frissítéseket figyelem, mikorra várhatóak. Sajnos 1 dolgot hiányolok nagyon: AC3 Codec.
    Amíg nincsen, kénytelen vagyok az AC3-as 5.1-es audió sávval rendelkező filmeket lekonvertálni. Videó codec probléma viszont még eddig nem volt. Párom tegnap nézelődött a telómon, kipróbálta. Túl gyors volt neki, SPB Shell meg van rajta táltosodva :). Páromnak egyébként LG van.