254
Nokia symbian s^3 telefonokról bővebben
  • LionX
    #94
    Jó hosszú csend van a fórumon, úgy látszik mindenkinél minden rendben van, ahogy nálam is.
    Pedig nekem elég döcögősen ment az ismerkedés vele.
    Időközben a lányom is kikönyörgött magának egy C7-est, mert a SE x10 Mini Pro nem igazán jött be Neki. (Na annak a fórumát lessétek meg, elképesztő hogy mikkel bajlódnak az ottaniak.)
  • ajem kisa
    #93
  • ajem kisa
    #92
  • Lac105
    #91
    Köszönöm a segítséget,úgy néz ki minden ok.
  • ajem kisa
    #90
    Az előző szövegemben a kék linkre klikk, és ott csak a "beépített gps"-t hagyod kipipálva!
  • Lac105
    #89
    Segíts még abban légyszi,hogy hol tudom kikapcsolni??
  • ajem kisa
    #88
    Ha nemakarod használni csak a beépített gps-t, akkor kapcsold ki a kisegítő lehetőségeket!
    Amikor megvettem, még várni kellett, hogy átváltsák az előfizut, és 1-2 hétig nemvolt net a telón, és másodpercenként dobta fel az ablakakokat, hogy nemsikerült...blablabla...aztán rájöttem, hogy a gps okoskodik (anélkül, hogy beléptem volna valahova is)!
    GPS
  • Lac105
    #87
    sziasztok
    Elvittem szervízbe a C7 -et gond nélkül kicserélték a készüléket.Az újon nem frissítettem a szoftvert.Most működik a navigáció,csak időnként feljön,hogy: Hálózati kapcsolat szükséges.Megad hozzáférési pontot a csatlakozáshoz? Igen vagy nem válaszlehetőséggel. Akármit nyomok egy kis idő után megint jelentkezik a kérdés.Segítséget szeretnék kérni,remélem csak beállítási gond.
  • ajem kisa
    #86
    Itt van egy rakás téma, lehet, hogy találsz köztük valami okosságot!
  • CybeRick
    #85
    Carbide.ui 3.4 Theme Edition

    Egyébként ami S60v5-re jó, ezen S^3-on is megy.
  • CybeRick
    #84
    Szia! Nem tapasztaltam, pedig én is mindig frissítem, ha jön hozzá update.
    SzQk - nem tudok róla hogy lenne, de elképzelhető. Utána is nézek. Igaz én SPB mobile Shell-el használom, így annyira nem is érdekel milyen témákat adtak ki eddig.
  • Lac105
    #83
    Sziasztok
    Szeretném megkérdezni,hogy valaki tapasztalt olyat hogy a nokia C7 a navigációkor lefagy?Van mikor már a cím beírása közben.Lafagy majd magától kikapcsol és vissza kapcsol.Mindent frissítettem rajt az ovin keresztül,de utána is ugyanezt csinálja.
    Valakinek valami ötlete.Szoftverhiba lehet,vagy vigyem szervízbe?
  • SzQk
    #82
    Témakészítő program ehhez az oprendszerhez van már valahol? Mert normális témákat én nem találtam, az ovisokról nem is szólva...
  • ajem kisa
    #81
  • LionX
    #80
    Akkor újra felteszem ezt a kérdést, hátha valaki......
    A régi 6300-ás Nokiámmal ha olyan valakit hívtam aki épp mással beszélt, akkor kiírta nekem hogy "Várakozás". A C7-ből ezt kihagyták? A hívásvárakoztatás be van kapcsolva és működik is, mert ha beszélek valakivel és közben befut egy másik hívás, azt úgy jelzi ahogy kell.
  • CybeRick
    #79
    [URL=http://lovemynokia.com/s3-pr-2-0-accidently-leaked-brings-the-new-taste-of-s3-to-c7-users/]S^3 PR 2.0 megjelenés[/URL]

    Remélhetőleg hamarosan nálunk is :)
  • SzQk
    #78
    Akkor köszönöm szépen! :)
  • LionX
    #77
    Az üvege tényleg nagyon strapabíró, szerintem hosszú távú használat után is csillogó és karcmentes marad. De valószínűleg ezt nem lehet majd elmondani a telefon többi részéről. A hátlap alsó harmadának közepén már nekem is van kopásnyom, pedig alig egy hónapos és vigyázok is rá.
    Lenne egy kérdésem is.
    A régi 6300-ás Nokiámmal ha olyan valakit hívtam aki épp mással beszélt, akkor kiírta nekem hogy "Várakozás". A C7-ből ezt kihagyták? A hívásvárakoztatás be van kapcsolva és működik is, mert ha beszélek valakivel és közben befut egy másik hívás, azt úgy jelzi ahogy kell.
  • CybeRick
    #76
    Ugyanazt az üveget kapta, szintén Gorilla glass Azaz nagyon jól bírja. Még egy karc sincs rajta. A hátlap nekem már picit zsebkopott, de nehéz észrevenni. Eddig 2x ejtettem le, de nem sérült egyáltalán.
  • SzQk
    #75
    Hali. Nekem van egy N8-am, és annak ugye Gorilla képernyője van(nem lehet megkarcolni). A C7 képernyője hogy viseli a karcolódást? Mert az N8-at se zsebben kulccsal, meg késvagdosással se lehet.
  • Feccho86
    #74
    Sziasztok! Nokia C5 00m van előfizetéssel! Állítólag lehet vhogy vmi kóddal ingyen facebookozni rajta wifi nélkül! Hogy nem tudja vki?
    Azért is gondolom ezt mert az alkalmazásoknál, ahol a netes oldalak vannak csak a facebook kezdőlapja jön be, de ha pl. be akarok lépni már hozzzáférési pontot kér (wap, stb. ilyenek)!


    THKS
  • Feccho86
    #73
    aasad
  • DonZorro
    #72
    Ma frissített az OVI!!! PR1.1; 013.016; Verzió:2011.01.27; Egyedi verzió dátuma:2011.02.09;
  • DonZorro
    #71
    Ha WPA2 van beállítva akkor nem tud csatlakozni a telcsi a WIFI-hez sehogyan sem. A netet megosztottam a laptopon amikor készíti a kapcsolatot, akkor rányomok az "internet megosztása" opcióra... További ötlet???
  • CybeRick
    #70
    Használj WPA-t, WPA2-t. A gépen is meg kell osztani a netet.
  • DonZorro
    #69
    Srácok egy kis segítség kéne:

    Van itt ugyebár ez a NAGYSZERŰ telcsi. Van egy mini laptop WIN7-el, mobil nettel, meg egy WIFI is van ugyebár.
    Namost, elkészítem az "adót" WEP titkosítással, meg is találja a telcsi, csatlakozni is tud rá, de a NET-re már nem megy fel...

    Azt írja, hogy "érvénytelen szervernév"...

    Valaki tud ebben segíteni???
  • Nokiastomi
    #68
    http://mobilcuccok.wordpress.com/

    C7 játékok, alkalmazások, témák, hírek tesztek ingyen
  • LionX
    #67
    Érdekes ez a telefon!
    Az milyen már, hogy a saját akkumulátor töltöttségjelzője napok óta megragadt 100%-on, bármennyit is használom?
    Márpedig használom rendesen, sokat telefonálok, wifi-zek, a bluetooth is mindig megy, stb.
    Most az OVI-ról rátelepítettem egy Battery Monitort, ami rögtön mutatta hogy 63% a töltöttség, miközben a saját még mindig a 100%-os töltöttséget mutatja.
  • ajem kisa
    #66
    PR 1.1 Ovi suite-en keresztül!
  • DummyBoy
    #65
    Valószínűleg megjön az majd, csak lehet hogy kicsit később. :)
  • LionX
    #64
    Na én ugyanígy, oszt semmi. De legalább Neked összejött és tökre megvan.

    Úgy látom hogy egyelőre sokaknak nem sikerül, úgyhogy várni kell..... türelmesen..... nagyon türelmesen.

    Kipróbáltam hogy hálózati támogatás nélkül milyen gyorsan talál műholdakat a GPS-es rész. Szerintem teljesen rendben van, mert egy perc alatt kész volt a navigációra, pedig autóban ültem.
    Sokkal gyorsabban a Garmin 3790T sem talál magára hidegindítás után, pedig az sem régi darab.
  • DummyBoy
    #63
    Én? :)

    Bementem a menübe - Alkalmazások - Eszközök - Szoftverfrissítés menüpont ...

    És ott felajánlotta, hogy készülék sw frissítés elérhető ...

    smartnews.hu - C7 új Firmware
  • LionX
    #62
    Szolgáltatóktól sosem veszek telefont, független párti vagyok.
    Az az érdekes, ahogy az előző hozzászólásomban írtam, hogy a NOKIA oldalán sincs semmilyen C7 frissítés. Pedig próbáltam több ország NOKIA weblapját is.
    Te honnan szerezted az új szoftvert? (Már ha nem titok.)
  • DummyBoy
    #61
    A típusjelölés mindig RM-675 - az a C7-es kódja.

    Hmmm ... ezek nem valami szolgáltatói cuccok? (Pannon, Voda?)

    Azoknál lehet késik a frissítés ...
  • LionX
    #60
    Nekem ugyanez a gondom, csak nálam az egyedi verzió magasabbnak mutatja magát, viszont régebbi:012.003.278.01 - 2010.10.28
    A fene sem érti ezeket.
    A Te típusjelölésed is RM-675, vagy valami más?
    Az az érdekes még, hogyha felmegyek a NOKIA oldalára és úgy keresek rá a frissítésre hogy nem is jelentkezem be, a C7-re alapból azt mondja hogy nincs hozzá frissítés és nem kér semmilyen adatot a telefonról.
  • DonZorro
    #59
    Nekem a 012.003 verzióra sem talál semmit sem sehol.

    Egyedi verzió: 012.003.271.02 - 2010.11.08
    Nyelvi csomag: 012.003.04.01
    Termékkód: 059F206

    Hogyan tudnám frissíteni erre az új verzióra???
  • LionX
    #58
    A termékkódom 059F464
    Valami régi szart sóztak rám az Extreme Digital-nál?
  • DummyBoy
    #57
    Wow ... az nem mai gyerek ... Mi a Product Code-od?

    Mellesleg ezek a kapacitív érintő cuccok nem igazán tudom milyenek lehetnek, de tuti nem olyanok, mint az eredeti rezisztíves ceruzák :)
  • LionX
    #56

    GIGATEL

    Itt 3.500,-Ft
    Köszi
  • ajem kisa
    #55
    Nemtom mennyi, de asszem ~20€ körül mozog kint!