209
  • Ferrer
    #9
    300 kbps nettel én biztos nem fogok full HD filmeket leszedni. És mivel nagy letöltő nem vagyok, nem szeretnék nagyobb sávszélt fizetni. Szerintem sokan vannak így az átlagfelhasználók közül.
    Én anno azt hittem, hogy elsőként fogják belerakni a gépeikbe a Blurayt, de most ezzel nagyot csökkentek a szememben..
  • item
    #8
    Ne kiabálj már,vagy félsz ??
    Amúgymeg nem alázzák szarrá,nekem van mac-em is és PC-m is,tehát van néminemü meglátásom mind a két oldal felé,szóval vedd be a gyógyszered és lazíts.
    Steve folyamatosan nyomja az agymenéseit, ha annyira halálra lenne ítélve a BD akkor a nagy nevek nem is foglalkoztak volna vele. Meg ugye elfogadták most a BDXL szabványt is szal jönnek majd a 128GB os BD-k is. Azt megnézem,hogyan streamelnek egy BD-minőségű (nem agyontömöritett) anyagot mindenhova,mert ugye lássuk be nem csak 1 ember fogja használni a szolgáltatást egyidőben. Már látom,milyen jól fognak fogyni a Force10 TeraScale Terabites routerei. Nem baj, "sztívi" majd megoldja.

    Force10 TeraScale series routers
  • Polemius
    #7
    redrock:

    Ott bal oldalon van egy billentyű, Caps Lock a neve. Véletlenül benyomtad, azzal tudod kikapcsolni a folyamatos nagybetűket (gondolom Mac-en is.)
  • Polemius
    #6
    Steve azt is megmondta, hogy telefonálni kihangosítva, asztalra helyezett telefonnal (pardon, szifonnal) kell.
    Vagy egy ujjal fogva a telefont, a fültől kissé eltartva.
  • redrock
    #5
    AKKOR NE VEGYETEK. NEM KÖTELEZŐ VEGYÉL DELL,LENOVO STB.
    VAGY KÉNYSZERÍT TITEKET VALAKI HOGY VEGYETEK? NEKEM SINCS ,DE MEGNÉZTEM EGY MACBOOKOT ÉS SZARÁ ALÁZA AZ ÖSSZES TÖBBI LAPTOPOT AMIT EDIG LÁTAM.
  • bigjoe
    #4
    Steve faszkalap bekaphatja. Lehet, hogy az ő bolygóján ez így van, de itt ha nekem valami tetszik szeretem lementeni, és ha kedvem van visszanézem.
  • Atyuska
    #3
    A Youtube vagy akármelyik más streamer videot szolgáltató minőségileg alternatív megoldásnak tartja a Blu-ray minőségéhez képest, ott komoly felfogásbeli problémák vannak, mágha Steve Jobs-nak is hívják az illetőt!
  • nohea
    #2
    hogyb#@&ná már meg a sztívdzsobsz meg az összes többi bólogató tacskója is, annyira elegem van ebből az emberből meg az egész g+%i cégéből, hogy azt el nem tudom mondani...kihúzhatnák már a fejüket a seggükből, de gondolom, ez túl nehezen menne, annyira be vannak oda szorulva. atomot nekik.
  • TSunny
    #1
    Naná, a harapott alma mindent jobban tud. Azért megnézném, hogy 1080p-s 50gb-os videót hogy streamelnek...