23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • hunbalee
    #23542
    Én van amit kézzel aratok mert van körülötte tp adó amit a gép leszedne és nem akarom ,nekem a kézi szedéssel semmi gondom.

    A lassúsághoz mióta nincs flash hozzászoktam láthatóan pont leszarják appot se frissitették azóta sem.
    Én már csak azt az eventet csinálom ami tp + %-os felhőket ad... meg látom hogy egyszerű.

    Előző naponta változokat pl full kihagytam mert kb lehetetlen kért sima játékkal. Ez a mostani az pite azt csinálom
  • Wootan
    #23541
    Hogy mi a baj?

    pl. kézzel semmit nem lehet learatni jelenleg ingame, csak géppel. Cserébe minden aratás után beszarik, és újra kell tölteni az egész gamet.

    Ezen felül a játék röhejesen lassú, mindent töltöget (van hogy rájön és azt is 5 mp-ig talicskázza, hogy kiválasztom melyik növényt akarom elültetni). A retkes paszulyra több mint 30 sec mire belehet lépni, és utána még "fél" óra mire magukat a felhőket is betölti. slussz poén, hogy ezt minden egyes belépésnél eljátssza.

    Én naponta kb. 2-3 alkalommal lépek be a játékba és így is havi 16gigabyte adatforgalmat generál ez a hulladék.

    Egy path of exile 4k-ban zökkenőmentesen fut a gépemen, ez a fos meg töltöget fél órákat... A régi flash-es verzió (ami szintén nem volt egy teljesítmény bajnok) a régi 14 éves gépemen jobban futott mint ez az új fos az alig 1 éves gépemen

    Jah igen, a hülye eventeket meg már ne is említsük. Egyre több az olyan amit normál játék mellett nem lehet befejezni, hanem vagy tolod a szupertrágyázást (már ha van ugye) vagy felkelsz éjjel 1-2x aratni (looool, az baszna még be) pluszba.
  • hunbalee
    #23540
    Miért most mi a baj?

    Ami engem mostanában arcon vert az az hogy a 2 napos hétvégi event 1 területen 9xx felröpit kér a többi 1 hetes eventek 90%-a meg több területen csak 1500 meg ilyebeket.. Kabaré. Mindig szóváteszem az event csevegőnél de vagy törlik vagy tiltanak napokra...
  • Wootan
    #23539
    XD Katasztrófa hogy mi a faszt műveltek ezzel a játékkal
  • Gólya #23538
    persze, megrohadhat...de márc. 10-én elolvastad, mégsem válaszoltál
    na mindegy
  • hunbalee
    #23537
    Az volt mert abbahagytam. De annyi időt öltem már bele a 2 farmba 5+ év alatt hogy inkább ott rohadjon meg mintsem más ne csinálja fullosra a küldiket mint én végig..

    Ja és ezúton külön gratula az sgnek a privátok nem kijelzése miatt..
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.03.18. 19:52:55
  • Gólya #23536
    úgy látom, annyira nem volt azért komoly ez a kifakadás :D
  • Gólya #23535
    hali...írok privit
  • hunbalee
    #23534
    Ha esetleg van valakinek ismerőse akit érdekelne 2 db 226-os farm jelezze. Moslék szar lett már rohadtul nem érdekel ezt a unitys foshalmaz
  • Wootan
    #23533
    200 felett brutálisan nő az xp/szint követelmény. A legnagyobb játékos 251-es szinten van, miközben 300 a max szint.

    Én 228 felé "robogok" épp. Napi átlag 70.000.000 xp-vel számolva kb. 171.930.115 nap (471.041 év) és max leszek
  • hunbalee
    #23532
    226-os szint

    3.284 milliárd tp a 227-hez. Munkatársam most lett 230-as neki 7 milliárd kell a 231-hez.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.20. 14:34:56
  • hunbalee
    #23531
    Semmi nem úgy müködik azon a fos unityn ami flashen ment...Ha az ember le akar pörgetni gyorsan párat akkor végig kell szenvedni a pörgetéseket nincs az hogy rányomsz escape és 1 perc alatt kb 40et is le tudsz így nyomni..
    Máig nem értem ki bólintott rá erre... főleg úgy hogy a bp-nak van másik játéka ami nem ilyen fos unitys lett.
    Lassan abba is hagyom mert melóban mobil szedés nélkül egyetlen eventet se fogok tudni megcsinálni..:(
  • Wootan
    #23530
    Én csak gépen tolom. Leszedtem a külön klienst, mert a böngészős verzió tetű. Az pár apróságtól eltekintve használható. A legbosszantóbb, hogy a paszulynál nem működik az enter gomb, egérrel meg fél év mire leszeded kézzel a kb. 200 felhőt.
  • hunbalee
    #23529
    Ma éjjel meloba ezt a fos unityt tesztelgettem mobilokon...

    Androidon kb mindegy neki mit raktam fel ugyanaz mind: tetű lassan betölt majd fekete képernyő néha bevillan a farm és ez megy folyamatosan = használhatatlan

    Munkatársam iphoneján a Safari böngészővel azzal tudtam aratni. Lassú volt ott is de semmi fekete képernyő és villogás
  • hunbalee
    #23528
    Ami mobilon használhatatlan azóta is. Eszük ágában sincs mobilra appot írni hogy legalább azon keresztül mehessen

    Hulladék.
  • Wootan
    #23527
    Hát nem olyan lett. Mármint a különálló cucc. Az is unity alapú.

    1 hét múlva elvileg kaput a flashnek végleg, és marad ez a félkész tetűlassú szar. Kíváncsi vagyok túléli-e a játék a váltást.
  • Wootan
    #23526
    Aszongyák lesz egy másik megoldás is, valami letölthető cucc. Gondolom olyasmi lesz, mint amit már más ilyen játéknál megcsináltak. Egy külön program keret, ami kezeli a flash-t továbbra is.
  • hunbalee
    #23525
    Az lenne a legkevesebb hogy lassú. Mobilon nem is jön be csak fekete képernyő és néha bevillan a farm de semmit se lehet
    Szóval innentől ha flash megszűnik egyetlen egy eventet se tudok majd teljesíteni mert az éjjelesekben melóban azok a plussz aratások sokat számítottak
  • Wootan
    #23524
    Na megint kezdik a hülyeséget. Ezt a csöves eventet csak úgy tudtam befejezni (folyamatos termelés mellett), hogy a végén el kellett kúrnom vagy 100 partipörgetést extra terménybónuszért. És még így is skippelnem kellett 1-2 lényegtelenebb cuccot.

    Amúgy nem értem mért ezt az unity-t választották, és nem HTML5-öt. Van egy másik farmos játék, azt lazán áttették HTML5-be, ráadás már több mint egy éve, és megy rendesen, még a 12 éves gépemen is. Ez a fos meg az újon is tetű
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.12.02. 19:33:19
  • Wootan
    #23523
    Hát elég érdekes, az tény. Az 1 éves gépemen kb. 1 perc mire betölt. Utána minden területváltáskor szarozik. Ha F5-el ráfrissítek, akkor megint tölt mint belépéskor. A beért cuccok nem látszanak, kikapcsolt animációk mellett is mozognak a dolgok, stb.

    Kíváncsi vagyok mi lesz ebből 1 hónap múlva XD
  • hunbalee
    #23522
    Ma unity nyílt béta teszt van. Botrányosan szar :(
  • grebber
    #23521
    Jézus isten..ez az unitys verzió huh azóta borsódzik a hátam...ezzel még rengeteg munka lesz.
  • Wootan
    #23520
    Elvileg ma 14 órától elérhető az átírt változat béta módban.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.09.30. 07:50:26
  • grebber
    #23519
    Azt egyébként észrevettem ,hogy bpnek fasza algoritmusa lehet amivel átnézik mindenki farmját és ügy lövik be amiből mindig kevés van azok kellenek.. Állatos tenyésztéseknél, terményeknél stb...

    Szóval mostanában mindig azt csinálom ha nincs event megnézem miből van rohadt kevés és telerakom a farmokat.. csak hát sajnos mindig event van fel se lehet őket vinni soha :(
  • Wootan
    #23518
    Hát ezaz, hogy még a nyeremények is szarok. De a fő probléma, hogy nem feltétlen kapni, szóval hiába van pénzed, ha el sem tudod költeni.

    Gyanítom sokaknak amúgy fogalma sincs róla, hogy kell majd a cucc, aztán csak néznek mikor odaérnek. Én is ma vettem észre, pedig már többször átnéztem az event leírást. Holnapra lesz még 2 ólam, aztán szupertápolva + termés növelővel azért meglesz a 75 db.
  • grebber
    #23517
    És? Szerintem kevés farmos van akinek nincs a csengőszarja 700 millió felett... a legtöbb pénzt amire költöttem a farmeramaban az a trágya az eventekhez másra sosem kell. Az is durva az mozog a legjobban van amikor tizenx csp egy trágya van hogy event alatt felmegy simán 10k-ra is.

    Ez egy pite event ,és még szar is ótvar nyeremények és ahhoz képest sokmindent kell beadni és még a felhő is egy rakás szar
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.09.18. 08:11:57
  • Wootan
    #23516
    Újabb értelmes event. 75 írótoll van az egyik sorban mint beadandó.

    Csak van egy kis bökkenő, ugyanis azt a szart a sas terményese adja, ami konkrétan nem csinálható műhelyben. (Nekem mondjuk van 2db csodák csodájára / 35 óra az érési ideje XD ) Gazdaköriből / régi eventekből volt szerezhető.

    Szóval marad a piac, ahol természetesen vagy nem kapni, vagy 500.000+ az ára/db :D grat farmeráma
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.09.18. 08:05:58
  • grebber
    #23515
    Úgy voltam vele leszarom ennyit nem ér az 1 órás aratókupon hetente. Aztán most pörgettem 100%-os termést + 2db 6 órás +1-es bónuszt így elpazarlók mindenem és meglesz...később majd jól jönnek ezek az 1 órásak nem kell 30 percig szedni a farmot...

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.08.03. 06:06:42
  • Wootan
    #23514
    Kemény 2 gyöngy eddig. (12 kell ugye összesen )

    Ez a mostani event is egy vicc. 30 óra múlva vége, és még csak 140-nél tartok a 200-ból. Benéztem fórumra, és ahogy látom nem én vagyok az egyetlen, ergó szándékosan ilyen (normál módon teljesíthetetlen).

    Ha így folytatják nem is kell átrakniuk ezt a szart html-be, mert nem lesz kinek. Sok észre vall, hogy pont most, a vírus szarság idején kezdik el az eventeket a pénzköltés (már ha be akarod fejezni őket) irányába tolni.
  • Wootan
    #23513
    Igazándiból nem értem a logikájukat, mert itt termelni sem lehet, hisz event területen megy a cucc, ahol csak víz/szar van rásegítésnek. A pénzes opciókat mondjuk nem néztem, hogy ott mennyi rásegítést lehet venni.

    A gyöngyöket amik szintén random jöhetnek nem is néztem eddig
  • grebber
    #23512
    Ezt már többen megírták nekik kb minden ilyen eventnél leszarják... Termelj mégtöbbet hogy hátha...vagy fizess csomagokért ládákért stb.
    Ha így haladunk nem lesz meg a felhő mert egy kurva gyöngyöt nem adott eddig egy láda sem pedig 6 db kéne
  • Wootan
    #23511
    Falnak megyek ettől az idióta horgászós szarságtól. Szívesen nyakon verném azt a barmot aki kitalálta.

    Az hagyján, hogy a ládákból RANDOM adja a csalikat (és nagyrészt természetesen a legszarabbat), de hogy utána kb. semmit nem számít ha a tökéletes helyen állítod meg mert a szaros halat is RANDOM adja.

    Most is maxos csalinál tökéletesen megállítom a körben, és ad 3 nyomi gömbhalat. Hát kapják be
  • grebber
    #23510
    Meglettek és még volt 1.5 nap hátra. Megszámolhatatlanul sok szupertrágya bánta :(
  • Wootan
    #23509
    Na meglettek a FA fák?

    Én meg se próbáltam. 101 játékig jutottam normál tempóval, ami 11k pont lett, és ha jól emlékszem 27k kellett az összes nyereményhez.

    Piszok fárasztó ez az event, pedig szeretem az ilyen hidden object cuccokat.
  • grebber
    #23508
    Ez az event o jaj...gép elé köt mivel szupertrágyázásás hegyek miatt nem lehet közben semmit csinálni és kb éjjel nappal kell aludni már nem volna rossz :(
    Nem számolom de 25k szupertrágya lazán elfog menni összes farmpengőt is erre kell költeni...
    De kell a 2db FA-fa mindenképpen. Az első 100% meglesz a másik kétséges
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.05.29. 12:05:55
  • grebber
    #23507
    Ezt énse tudom hova huzzák néha amikor elinditanak egyszer 3 eventet meg 15 féle bolti megvehető szarkupacot kb 1 fps-el fut az egész rakás szar. Ha anyum nem csinálná mert ezer éve abbahagytam volna ezt a szart
  • Wootan
    #23506
    Jah, de így is már annyi terület van, meg felhő, hogy gépek nélkül kb. játszhatatlan a játék.

    Egyébként kíváncsi leszek mikor állnak át végre html5-re (év végén kb. minden böngésző alapból blokkolni fogja a flash-t), és lesz-e valami újdonság/egyéb fejlesztés, vagy csak egy sima konverzió lesz.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.05.14. 21:44:01
  • grebber
    #23505
    Mehetne gyorsabban is csak nincs terület kirakni a több száz bent lévő tp adó kirakhatót..kéne 2-3 új terület ezeknek
  • Wootan
    #23504
    Na jó, ha azt is figyelembe vesszük, hogy a játék első éveiben sokkal lassabb volt a fejlődés, most meg lazán lehet naponta 20 millió tp-t összeszedni (pl. a felhő, meg a tp bónuszt adó cuccok miatt), + ha hozzávesszük, hogy ez még nőni fog (újabb felhők, stb.) így kb. 1 millió év a max szintig :D
  • Wootan
    #23503
    Na elírtam, csak az egymilliomod része, szóval csak 5.5 millió év kell a max szinthez :D