23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • grebber
    #23341
    Juj de izgulok vajon a 24 titokzatos fából csak 23 lesz ótvar fos vagy mind a 24? Az ólakról nem is merek beszélni.
  • jojo
    #23340
    2. event ami a malmot használja és nem lehet mindkettőben keverni, csak speci a fentiben. A turbómalom előfizetést nagyon is hiányolom. Ok, most nem emészt annyi időt a keverés, de előtte jelentős időbe került. Arról is írok. ÉS jön a a modi a hülye dumával,... hagyne,...
  • gettobuxa
    #23339
    szerintem a 00:01:21-es előállítási idő mellett kár ezen sírni :D
  • jojo
    #23338
    Nekem minden megvan, csak hogy a malom leállítás során nem adja meg az eltelt idő függvényében a termést, nem állítottam le, és a keverésre várok az event "svájci csokijára." Eléggé elrontották azt is. Tiszta szégyen, amit művelnek! :D
  • grebber
    #23337
    Ez az event most cumiztatós :( Felröppenők nem lesznek meg.
  • Gólya #23336
    egészségedre
  • Gólya #23335
    a köv.eventhez kell, egy bug miatt van bent
  • gettobuxa
    #23334
    gondolom kell majd az új eventhez... kár, hogy nem ba.ták el rendesen, és nem adtak belőle 200 dbokat :D
  • grebber
    #23333
    Tudja valaki mi ez a két új növény vagy csak valami zavar van az erőben és véletlen bekerült a listánkba? (Gyopár, Tárnics)
  • gettobuxa
    #23332
    megjött, köszi!
  • Gólya #23331
    oksa, rendben
  • grebber
    #23330
    Megjött, köszönöm!

  • Gólya #23329
    elb..tam... :D
    szóval a végén az ajánlat keresése a téma...(most nézem, hogy megismételtem automatikusan az előzőt - bocs)
  • Gólya #23328
    denevér, halastó, csacsi és tehén - pirosban várja új gazdáját (ha még nem lenne)
    pár xxl-es fát is nélkülözhetek...van még ha jól láttam szakura cseri, naspolya...
  • Gólya #23327
    küldtem egyet én is, tőled is várom a füst- és egyéb jeleket a megérkezésről
  • Gólya #23326
    hány kakast kérsz? egyet elindítok, majd egy visszaigazoló baglyot vagy füstjeleket küldjél
  • Gólya #23325
    ha csak a farmjaid között akarsz küldözgetni, akkor ajándékozz
    ha bonyolítani akarod, akkor a cserepanelen az ajánlat kezelése értelemszerűen, tehát bal oldalon kiválasztod mit ajánlasz, jobb oldalon pedig mit kérsz - ajánlat kezelésénél szintén bal oldalon találod a felajánlott cuccot, jobb oldalon amit kér érte a másik gazda
  • grebber
    #23324
    Nincs valami cserepiaci leírás?
    Mert nem tudom hogy működik. Farmjaim között akarok mokolni de nem látom hogy kéne ezt átlátni :(
  • grebber
    #23323
    Köszönöm szépen!
  • gettobuxa
    #23322
    állatból képtelenség felsorolni, mim van :) kivi, kakas és kacsacsőrű emlősön kívül mindenem van, ezekért cserébe akár több különleges ólat is tudok küldeni.
  • gettobuxa
    #23321
    van ajándék fám: mandulafenyő, japánakác, szakura cseresznye, ujjas juhar, tűzvirágfa, szentjánoskenyér, xxl pisztácia, xxl gránátalma
    ahogy elnézem, cserébe cédrátcitrom, amherstia, és tamarindusz kéne, amik közül egyik sem küldhető...
    fentiek kérésre küldésre kerülnek :)
  • gettobuxa
    #23320
    ment
  • grebber
    #23319
    Valaki nem tudna küldeni egy mandulafenyőt akinek esetleg van sok? (tevehajcsár a gazdanevem)
  • grebber
    #23318
    Csoda! Végre lesz cserenap!
  • gettobuxa
    #23317
    ja, de a hódnak ott a faüzeme :) az anakonda elég kib.szás lenne, lassú is tenyészteni, drága is, és a táp is macerás és drága...
  • grebber
    #23316
    Nekem meg oly mindegy sosem lesz kész egyik tenyésztős se annyi szupertáp a világon nincs.
  • Wootan
    #23315
    Hód sem volt még. De szerintem a következő tenyészállat inkább a bahamáról fog kikerülni (elefánt, lajhár, papagáj, anakonda, vagy akár valami új is lehet.).
  • gettobuxa
    #23314
    ahogy elnézem a sima (nem különleges ólból kikelt) állatokat, már csak a pávával nem történt semmi (szaporítás, termény előállítás), úgyhogy szerintem érdemes pár száz pávát kikölteni, mert a köv. tenyészthető állat kizárásos alapon a páva lesz :)
  • jojo
    #23313
    Ha 14 kor se volt kiírva, de fél 5 kor se írták, hogy lesz akkor mi a kérdés?
    Számomra a normális közlés a probléma, de ezt is írtam...
  • Gólya #23312
    16:22-kor írtad, hogy szerinted nem lesz - most azt írod, 14:00-ig nem volt semmi a hiv-on - a fél öt nem később van mint a két óra?

    na mindegy, fortyogjatok magatoknak - tiszta energiavámpírok vagytok ezzel a töméntelen negatívummal....pffff
  • jojo
    #23311
    Jaj Gólya! Nem ma kezdtem a Tölgy fullra kiváltva, kivéve az állatbedobós. Hogy mik a megérzéseim, hagy osszammá meg! Egyébként marha jó a fórum éppen ezt kerestem a mai napon többet közt de semmi info róla. Azaz amit mondtál nekem új, de az eventnél a "MALOM" most szopi, mivel sok hülyeség kell és van annak bő ideje.
    Fosnaptáron 14.00 óráig nem volt kiírva. Csak azt nem értem kedves üzemeltető, hamá annyira azsetudjamitakar, akkor minek üzemeltet valamit. Ha havi terv van , akkor minimális elvárás volna a havi tényszerű napló a tervekről, és a valóságos dolgok közlése minimum heti szinten. Nem 24 óra se tuti alapon!

    És még a malom működését nem is említettem, azaz hogy ha én megadtam mennyit terneljen, akkor elvárható, hogy időarányosan azt megkapjam, és nem a végén, mivel nem a végén terem 50 majomtáp, hanem időarányosan. Ezek a balfaxok semmit se képesek normálisan tenni!

    Kis német himlerek azt hiszik hogy mindenkit vezérelnek, osztán a legnagyobb nyallerek!
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.04.23. 20:01:45
  • Gólya #23310
    nyilván a tölgyön kiváltottad a véletlenszerű plusz tenyészállatot
    baby boom pedig lesz holnap 17:00-tól

    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.04.23. 17:04:10
  • jojo
    #23309
    iiime
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.04.23. 16:38:09
  • jojo
    #23308
    Betettem a szaporítóba állatot próbából, úgy adja, mintha a babyboom lenne, azaz szerintem nem lesz
  • grebber
    #23307
    Biztos lesz szerintem senki nem csinálja még eventet mindenki arra vár.
  • jojo
    #23306
    Baby Boom nem lesz? Tenyésztős az event, ha jól látom!
  • bogyoka
    #23305
    Ja jó értem köszi. :)
  • Gólya #23304
    titokólból lehet kakasod vagy majd cserenapon...ha lesz még valamikor...
  • bogyoka
    #23303
    Sziasztok!

    Kakast hogy lehet előállítani? Sehol sem találok a játékban ólat vagy valamit. :)
  • SHADOWEYES7
    #23302
    Nagyon sajnálom.
    Még személyesen is találkoztam vele! :(
    Nyugodjon békében....