23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • jojo
    #23461
    Felőlem fel is dobhatja a talpát a cég, nem is érdekel, ez megint egy "600+ szupertápos event :D"
    Fizesse aki bírja! :D
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2016.10.06. 17:29:32
  • Wootan
    #23460
    Na örülhettek, jön a következő 600+ szupertápos event :D
  • jojo
    #23459
    A szupertáposak eddig a 256db és kicsivel többel beérték, most az 500 db nagyon kevés, legutóbb 600 fölött ment el,...
    Végülis a matrica meg csillagon kívül minden meglett a VÉGÉRE. Felröppenőn is múlott meg az eventnövényen is de azt írtam, hogy úgyse lett volna meg ha eventnövényt teszek csak, a rózsa pedig "rövid érésű" :D .
    Irigylem a fiatalabb játékosokat, hamarabb itt hagyják azt egészet, ha ez így megy a továbbiakban,.... :D
  • grebber
    #23458
    Nekem a felhősoron kívül csak a 4 ól + a 2 tiki fás lett meg ....amik a szokásos modon most is értelmetlen rakás szarrá változtak.

    Szupertáp kellett volna még mert a tenyésztős event tenyésztős event hátán nagyon szopatos (direkt ,hogy fizessél nyílván)
  • jojo
    #23457
    3 Páncél Panni, supertápos termesztés 5x szegfűt, Kiváltott Bölcs tölgy tetejével is, sincs plusz felröppenőm, 3 varázsfa mellett sem.
    Ez már mindenen túli patkányság, 1x1 termesztési területtel, nem is számoltam, mennyit termeltem az event növényből, de nagyon sokat.
    Úgy, hogy 2x-3x event növény termett, éjszakára vízzel trágyával szegfű.
    lassan itthagyom az egészet, ez már túlnyúl bizonyos dolgokon.
    Természetesen a "megvásárolható dolgok egészét sem sikerült kiváltani amellett, hogy ez a "kacsahegedülés" még a drága időmet is elvette.
    PFFFFFFFF
  • grebber
    #23456
    Ez ilyen ezek a felhősorok mindig kb 1.5 év után szoktak csak "kipörgetődni".....

    Azt veszem észre ,hogy sokszor visszavesznek mindig... Előző hasonló eventnél szinte minden értelmes cuccot ki tudtál váltani a boltból most meg szánalom mod olyan kevés felröppenőt adott direkt,hogy az a szánalom netovábbja.
    Régen mi volt ? 44 terület rózsára 3x db okat adott. Most 12-13-at lol
  • jojo
    #23455
    Vettem 50 db party pörgetést, lett belőle 1 meglevő torony, többi szecska kategória.
    Ez már nem a régi Farmerama ez egy moslék oldal lett!

    Utoljára szerkesztette: jojo, 2016.10.04. 10:03:24
  • grebber
    #23454
    Cserenap semmi értelmes nem lehet jókat küldeni :(
    Akkor lőttek a + 5% felröppenőmnek :(
  • jojo
    #23453
    Szerintem az adott területre vonatkozhat a hatása, mint a kupáknál az "Élő Legenda" teljesítésénel a 30% max. az összesre.
    Viszont ez volt az utolsó ilyen Valdemár, ahogy írták, és ha van több accod,
    akkor akár az 5db is összejöhetett volna, azaz minden termő területre. Cserenapon majd átküldöm őket a sajátomra! :D
  • grebber
    #23452
    Anyumnak kiváltottam a Páncél Pannit. Mindegy hova teszem ki összesítve ad majd +5% felröppenőt?
  • jojo
    #23451

    No, ez is megvan!
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2016.08.03. 08:40:18
  • jojo
    #23450
    1300 pont a páncél panni, ha 20 pontonként számolom az 65 belépő, csak ügyesnek kell lenni,
    keddtől indul 4 napig, 10-4-4-4-azaz 22 belépő már meg is van! Hajráááá!
    valdemár
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2016.07.31. 20:29:41
  • grebber
    #23449
    Páncél panni még legalább 3 év mire lesz annyi zseton a vidámparkba :(
  • jojo
    #23448
    A válasz egy1xű, TÜRELEM,TÜRELEM, TÜRELEM! össze fog jönni, de minden idő kérdése.
    Nekem a szegfű és rózsa is fullon, ha kell.
    De ez csak az egyik! A Bölcstölgyön 30%-n kéne lennie a felröppenő kapandóknak, illetve a Páncél pannit is jó lenne,
    hogy beszerezd minél többet, azaz 5db termő terület van! Addig marad a szupertrágyából szerezz be sokat.
  • Maximus4
    #23447
    Én értem,de úgy látszik te nem:)Már majdnem egy hónapja hiába nemesítem a szegfűt,csak a szupertrágya gyórsító nem jön össze ahogy az a képemen is látszik.
  • jojo
    #23446
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    igen ezekről is írtam, meg a többiről is

    Remélem, jók a linkek!
  • Maximus4
    #23445
    Én erről beszélek:
  • jojo
    #23444
    A szegfűt szuper trágyával, illetve trágyával és vízzel is kész a nemesítés, illetve
    a paszulyon van a szupertrágya gyorsító valami gesztenyemag állat van benne.
    A karácsonyi sütit megeszem, illetve a fehér csokort kell betenni, eredmény
    :szegfűt leteszem vízzel szuper trágyával és azonnal kész, semmit sem kell várni, ezt 6x megcsinálom és elég a felröppenő.
    Nappal eventnövény, éccakára rózsát vagy szegfűt teszek le vízzel trágyával és megvan.Mint most is.
  • grebber
    #23443
    Én nem pazarlók ilyenekre szupertrágyát.
  • Maximus4
    #23442
    Én még csak most kezdtem a 3. kört.A szegfűs nemesítésnél meg kb. 3-4 hete nem sikerül kifejleszteni a szupertrágya gyorsítót.Már az összes megvan,de persze az nincs.Minden nap csinálom folyamatosan,de esélytelen:(
  • grebber
    #23441
    Ez az új event lópite. Amire te reagáltál már rég vége. De a végére csak meglett az is.
  • jojo
    #23440
    Áááá tegnap reggelre meglett, azóta csak felesleges kannáim száma nő
  • grebber
    #23439
    Na ez az event igen így kell szopatni a népet. Találtak egy eventet amit földi halandó nem tud megcsinálni.
    Gratulálok!
  • jojo
    #23438
    Gazdaköri utolsó feladata. "Kiállítás" a neve.
    A szobrot a Tölgybe adod be a csúcson, ha van.
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2016.07.04. 05:48:38
  • grebber
    #23437
    De hol tudom beadni őket a szoborhoz ? Semmi ilyet nem találtam ...
  • jojo
    #23436
    Írtam a bahama állatai 3x TP áron megvehetők, azaz kiírod mi mennyi és azután, úgy vásárolsz.. papagáj 264 , majom 408 elefánt 488 a beadási ára. Én 3x fizetek max ezekért , de az új bahama állat a Tokadú vagy mi a fene jó alapáron van míg eventbe nem kerül. Kell hozzá CSP de hát piacolni kell és lesz bőven.
  • Wootan
    #23435
    Azért nincs mindenkinek mamutfája. pl. nekem sincs, mert amikor lehetett szerezni, akkor nem volt hozzá felesleges fám, most lenne, de ugye a kedves BP rájött, hogy rohadt nagy bakot lőttek velük, és ki is vették azt az eventet.

    Más kérdés, hogy eventekből, meg gazdakörből lehet azért szerezni prémium cuccokat. Nekem most több mint 7000 szupertrágyám van, abból most "beáldozok" 2-300-at hogy meglegyen az event. Bár sok értelme nincs, mert nem nagy durranás a nyeremény, de inkább legyen meg, mintsem ott álljon 1 kitehető hijján feleslegesen.
  • grebber
    #23434
    A tölgyön az nekem csak 27/30-as. Most ,hogy írtad nem is tudom ,hogy lehet azt feljebb vinni :(
  • jojo
    #23433
    Jó időben jó helyen kell lenni. Amikor, ELŐSZÖR volt a csere akkor adta szépen a kacsakata fákat, most az event befejezése után van még 240db filterem, de már nem kell. Jut eszembe a TÖLGY csúcsán 100% a felröppenő, minden területre, ( 30%) Full. Most is van az új lehetőség a bahama állattal befejezni, mert az eventbe MÉG nem szerepel.
  • grebber
    #23432
    Ez egy fos. Szupertrágya fa hírből se volt soha. Ez mindent csak azt azt amivel haladni lehetne az soha.
    Bezzeg arra a farmra mindenhol fából ólból újdonságokat ad amivel kb nincs is törődve és jóval alacsonyabb szintű.
    Szóval halott ügy.
  • jojo
    #23431
    Szupertrágya fa, kell belőle oszt van. A 2. nap után megvolt ami kell eventnövény,
    24 óránként adja a tápot az is meg a többi is. Kacsakata doldai nagyon jól tejelnek, mindig.
  • grebber
    #23430
    Ja mert a szupertrágya az magától terem naponta 60 ezer db-ot ugye?

    Szerencsére éppen hogy meglesz az event reggelre. Szóval legközelebb jöhet a 2 területes szopatás hátha többen fizetnek majd
  • jojo
    #23429
    Felröppenő szerzése a következő.
    Az üvegházba Szegfűt palántázva el kell érni, hogy a szupertrágya gyorsitó opciót.
    Karácsonyi sütit és Fehér ártatlanság csokrot kell beadni 1-1-t. Ha a paszulyon a szupertrágya gyorsító is "Szüret 2014 felhősor"szedhető, ugyanis ekkor ha 4x4-s és 2x1-s kockába ültetve a szegfű AZONNAL Kész, ezt többször megismételve pillanatok alatt meglesznek a felszállók.
  • grebber
    #23428
    Nagyon hosszú idő után egy event ami nem lesz meg :(
    Mindjárt vége az eventek és még mindig kell 540 felröppenő :(
  • jojo
    #23427
    Páncél Panni most jól dolgozik , adja rendesen a kürtöket.
  • grebber
    #23426
    Most játszottam 5 levesből = 222 csillag nem valami jó. Igaz volt ,hogy elsőre 1/5 az 50-es telitalálat lett.
  • jojo
    #23425
    A jelenlegi eventbe 1 erőlevesbe 5 dobás, sok baltafej meg nyél meg minden, de alig ad pontot, eddig a 25 pont volt a legtöbb, pedig nyomnám de a célhez 1650db kell, na azt 15 pontokból összegyűjteni szép teljesítmény lesz, lehet még éccaka is nyomom.
  • grebber
    #23424
    Úgy néz ki pénzügyileg ezek a random foshalmaz eventek bejöttek a cégnek
  • grebber
    #23423
    Jött a farmokra üzi, hogy tojáskeltetőt átváltották farmaranyra. Na most ezt a faszért kellett megint?
  • grebber
    #23422
    Valami 26-28 k-t számoltam így és meglett a felhősor. Ha nem vagy net közelben soknak mondható ez van. Közben megcisnáltam a 24 órás aratókupont és a 40 szuperáposat is.
    A legutóbbi eventek nem a mindent adunk a semmiértről szóltak.

    A legfaszább, hogy a múltkori random adohgatós event a FIZETŐS haveromnak nem lett meg