23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • Krszti1160
    #1
    Üdv. Ezt a topikot azért nyitottam, hogy meg lehessen beszélni a Farmerama játékkal kapcsolatos dolgokat. Egy kis bevezetés a játékról.
    Forrás: http://help.bigpoint.com/?project=farmerama&lang=hu&aid=1101&aip=

    "Magad sem hitted volna, hogy vidéken ilyen izgalmas az élet! Gazdálkodj a saját birtokodon, termessz gyümölcsöt és zöldséget, tenyéssz állatokat!

    Átélheted, hogy milyen egy igazi gazdálkodó élete, ráadásul saját fantáziád szerint állíthatod össze a farmodat. A Farmerama játékban rengeteg mókás tollas és szőrös jóbarátot tenyészthetsz, a kertben pedig virágokat ültethetsz, zöldségeket és gyümölcsöket termeszthetsz.

    A Farmerama játékban semmi sem szabhat határt a kreativitásodnak: Te döntheted el, hol helyezed el a tenyészeteket, hol vetsz el növényeket és hol élvezed a szép, zöld gyep megnyugtató látványát.

    Ki mint vet, úgy arat! Ha szorgalmas gazda vagy, nagy termést arathatsz le. A háziállataidról se feledkezz meg: mindegyiknek a megfelelő tápot kell adnod, tisztán kell tartanod az ólakat, karámokat, ketreceket és istállókat. A növényeid elpusztulnak állandó gondoskodás híján: meg kell védened őket a kiszámíthatatlan természet viszontagságaitól. Csak erős növények hoznak nagy termést!

    Adjisten, Farmer! A kakas kukorékolt: húzd fel a gumicsizmát és láss neki a munkának!"

    Remélem sokan fognak jönni a topikba, és baráti légkör fog kialakulni itt. Üdv.
  • LoDMaSt
    #2
    A hugom játszik ilyet, mindig megijedek, amikor elkezd kukorékolni a gép :D
  • Krszti1160
    #3
    Nekem is be volt állítva a hang, de azt a játéknál a beállításoknál ki lehet kapcsolni :D Am Üdv a Topikban :)
  • Desiderata #4
    manapság rengeteg ilyen játék van, kertészkedősből is több, kipróbáltam de időmilliomosoknak való, például könyvtáros nénit láttam hogy ezzel játszik :)
  • Krszti1160
    #5
    Hát igen, ezt a játék hivatalos fórumán is írták, hogy nagyon lassú játék. De minden böngészőben játszható játék lassú, szóval hogy lassan lehet fejlődni. De hát itt a nyári szünet mindjárt és lesz egy kis ideje mindenkinek (diákokra gondolok, azok úgy is netteznek). :)
  • The Protector
    #6
    sajnos feltalálták a diákmunkát.
    a nyár nekem meg pont arról szól h meló ezerrel.
    Tesóm nyomja a farmvileet,asszem facebookon van az a játék.És újságolja h milyen kvajó hogy mennyi hülyeséget vesz,pedig 23éves.
  • Frosty01
    #7
    nekem a lökött öcsém játszik vmi ilyen szart... facebookon talán, és akárhányszor elmegyek mellette a laptopja elkezd ilyen hülye tanyasi hangokat kiadni D::::
  • Krszti1160
    #8
    Igaz. De vannak olyan növények a játékban, hogy 2-3 óra amire lelehet aratni/szüretelni szóval elég ha kint dolgozol és 2-3 óránként elpötyögteted a cuccokat :D Halottam már arról a játékról, de azt még nem próbáltam ki :D Elég ez a játék, meg a maffiózó.hu csak ezeket játszom, mert rá érek :) :P
  • akyyy
    #9
    sajnos? itt semmi diákmunka nincs (bár én már nem vagoyk diák, de haloom ismerősöktől hogy nem sokat javul a helyzet.)
  • SimaSuna #10
    az úgy van hogy az 1-25lvl még jajdejó...
    26-30lvl között már csak néha néha...
    31-...lvlnél már csak a kockák játszanak :)
  • Krszti1160
    #11
    Én csak a 14-es szintnél tartok, kíváncsi vagyok a szédült szántóra, hogy ott mit is lehet csinálni :D
  • Bruk
    #12
    Igen és jól tették, csak az van elk*rva hogy ismeretség nélkül csak hatalmas mázlival kapsz munkát.. mármint itt.
  • Krszti1160
    #13
    Hát ez nem csak nálatok van így, hogy ismeretség = meló. Nálunk is így működik De a játékról beszéljünk inkább, ne pedig a melóról
  • Broafka
    #14
    én is ezzel játszom, de nem hiszem, hogy itt sokat fognak beszélni róla, pláne, hogy nincs miről.

    Az én babom nagyobb mint a tied!
    Végre van lovam!

    pff, bocsi, de szerintem zárható
  • Krszti1160
    #15
    Adjunk még egy kis időt a topiknak, mindjárt az első nap nem lesz 200 hsz az biztos, de majd ki alakul.
  • gettobuxa
    #16
    hali

    én játszok, bár csak nemrég kezdtem, 9. szintű vagyok jelenleg (asszem)
    gyertek, legyünk szomszédok! a nevem ott is gettobuxa, jelöljetek be, vagy izé... írjatok, vagy vmi, h szomszédok lehessünk, én nem igazán vágom h hol kell :) írj meg, h sg-s vagy, h tudjam.
    nemsoká (kb reggelre lesz kész) csinálok egy fasza ültetvényt, lefotózom, és majd lehet értékelni
  • Krszti1160
    #17
    Szia. Bejelöllek, nekem még 1 szint kell a szántóhoz :D :P
  • gettobuxa
    #18
    ja, látom :)

    majd írjál, h milyen
  • Krszti1160
    #19
    Kíváncsi vagyok rá :D
  • Golyo69
    #20
    hi
    én kb 1,5-2 hete kezdtem...18 as szinten vagyok :) ma léptem pont a 18 ra:D

    a szédült szántó az annyi hogy kapsz még egy akkora földterületet mint a tiéd és oda is lehet ültetni meg állatokat rakni..csak annyi hogyha nincs meg a 12 szomszédod akkor gazos és nem tudod az összes területet használni.
    de ha megvan a 12 szomszéd akkor ugyanakkora lesz mint az eredeti..:D
    én már a szédült szántót is bevettem fullra:D
    felvennélek én is de nekem megvan a 12 szomszéd:)

    jó játékot :)
  • Golyo69
    #21
    "Rendes Farmom:


    "Szédült Szántó":


    nah azért még nem fullos de lesz még itt-ott egy két föld :)
    msot épp paradicsom van rajta :)
  • Krszti1160
    #22
    Király, na akkor szedem a haverokat :D Am Üdv a topikban, Én most fogok 17-esre lépni :D
  • kislancos
    #23
    sziasztok vegyetek szomszédnak felhhasználóm:zolilancos
  • gettobuxa
    #24
    mondjuk ha nekem van már 2 kacsaólom a rendes farmomon, de nyerek vmi melóval még kettőt, és azt nem teszem le, akkor ha lesz szédült szántóm, ott is letehetem?
  • gettobuxa
    #25
    kacsaólom, gratulálok :D
  • Krszti1160
    #26
    Azt hiszem, hogy igen majd letudod tenni ott is :)
  • Golyo69
    #27
    jaja oda is lehet tenni
  • Thundercore
    #28
    Sziasztok! Szomszédokat várok: Thundercore néven!
  • Krszti1160
    #29
    Bejelöltelek :)
  • MauroN
    #30
    Thundercore, én is bejelöltelek
  • Thundercore
    #31
    Jelöltem mindenkit vissza, közben még két farmert ajánlok szomszédnak, a páromat és a gyerkőcöt: Kriszti27 és Bendeguz2005.
  • Tatyla
    #32
  • gettobuxa
    #33
    szédült szántón h kell átmenni a szomszédhoz segíteni?
  • gettobuxa
    #34
    még egy kérdés: az ajándékba kapott virágos taligából összejött akármi az micsoda, és hova kerül? pajtába nem látom h lenne 7 virágszálam :D
  • Maximus4
    #35
    Nem tudsz átmenni segíteni,automatikusan tisztul a szántód.Ha meg van a 12 szomszédod akkor lesz teljesen beültethető.

    A virágos ládád pedig óránként ad 7 tp-t és 7 csengőpengőt.
  • MauroN
    #36
    Kéne még nekem pár szomszéd. Valaki adja már meg a nevét!!!!
  • Tatyla
    #37
    vegyél fel : Tatyla
  • MauroN
    #38
    oksika
  • Culram #39
    Én is szomszédokat kerekesek: culram a gazdanevem.
    Még hatan beférnek. Köszi.
  • Golyo69
    #40
    felveszlek