23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • jojo
    #23421
    Értem, mit mondasz de a soronkénti 1200 jácintot is meg kell termelni, ami rettentő sok.
  • grebber
    #23420
    Rosszul értelmezted ,DE NAGYON.

    80 érme kell = 10 szint.
  • jojo
    #23419
    Kis matek!
    Minden kockába bármelyik soron vagy kell legalább 1x 1200 jácint és, vagy 600 izzó bogyó.Vagy mindkettő.
    A feladat befejezéséhez 80 érme kel, azaz mivel egy sor 2 érmét ad, ezért 40. szintet feladatot is meg kell csináljad,
    lényeg, ha azt szeretnéd , hogy megkapd a paszulysort akkor amit írtam 40x1200 jácintot kell hogy megtermelj,
    különben semmit sem ér a hetes melód.
    Nem lesz meg az ikonsorod, amit belefeccoltál fizetség nélkül zárul, ahogy én értelmezem ezt a küldetést.
    1 bő napod van, hogy a 40. szinthez jussál. Érted? Sorry!
  • grebber
    #23418
    40x1200? Ennek a töredéke kellett csak. Ahogy én rakosgatom szintenként 2 vagy 3 x kell 4 órás növény (1200db)

    11 szint alatt meglett a felhősor. Most vagyok a 13. nál mert kiváltom a 24 órás kupont meg a 40 szupertápot még.
  • jojo
    #23417
    Csodállak!
    3 nap alatt sikerült 40x 1200db jácintot termelned?
    Ugyanis minden sor kéri a 1200 jácintot vagy a 600db.Izzó bogyó.
    Ennyi idő számomra kevés, a felénél se tartok, pedig 3x tettem szegfűt,
    a nagyon gyors 50 perces verzióba, azaz felröppenőm is volna, de így is kevés.

    Csodállak! !!!!!
  • grebber
    #23416
    Így van éjjel nappal ezeket a szaros növényeket aratom vetem 1x1-en (szerencsére éjjeles voltam így szinte nem esett ki max pár perc) De amiket ad fenomenlisan szánalmas.
    Most őszintén ilyen 2000 csp-s baromságot minek raknak be? Meg 1 db szupertáp. Meglett a felhősor és látom kemény 5k tp-t ad.
    A szánalom netovábbja. Ezt már csak tényleg azért szenvedi az ember ,hogy lássa mindig van lejjebb.
  • jojo
    #23415
    A mostani event a jéghegy alja, úgy a víz alatti, értelmét se lelem.
  • Wootan
    #23414
    Na a végén csak meglett :D 2 hullámos kellett még mára, és 8ból megadta úgy, hogy az utolsónak lett meg a 2ik...
  • grebber
    #23413
    Nekem is végre tegnap este lett meg, szintén hullám kellett.
    Ami még mellbevág mi a retekért állítgatják összevissza (mert állítgatják) a felröppenők mennyiségét? (Mondjuk ez költőinek is elmegy pénz pénz pénz)

    Érdekes, hogy az egyik eventnél a rózsa pl 2x felröppenőt ad most meg jó ha elértem a 10-et.Szánalmas.
    Meg bahama event azt képesek voltak 5 fával kiszúrni a szemünket. DEjó
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.04.17. 09:40:19
  • Wootan
    #23412
    Na most egyetértek veled. Aszongyák VÉLETLENSZERŰEN adja majd a kulcsokat. Hát persze. Hullámos kellene, de a legutóbb beadott 30 adagból 22 háromszög lett, 7 kör és 1 hullám. Ez nem véletlen.

    Írok én programot ami random választ 3 számból, kb. 5000 futtatásból talán 1x kijönne valami hasonló. És nem csak nálam van ez a "balszerencse", a hivataloson sokan írnak hasonlót, hogy amiből nem kell már 20+ van nekik, ami kellene, azt meg nem adja...

    Tehát tuti manipulált volt hogy mit adjon, így rávéve az embereket a pénzköltésre. Mert sokan megteszik csak be legyen fejezve az event. Na én nem fogom.
  • grebber
    #23411
    Eléggé péniszcimbáló lett ez az event most.
  • jojo
    #23410
    Érdekes!
    Egyik accon semmi Páncél panna, másik accon 2 területen is kitéve mégis 210 illetve 211 kőtáblát kaptam eddig. :(
    Úgy látszik, van mikor semmit sem ér.
  • Wootan
    #23409
    Valdemárnál is megszerezhető
  • jojo
    #23408
    Pontosan nem emlékszem, mire kaptam, de sose fizettem 300Fa-t,
    illetve talán mikor karácsonykor volt ajándék akció, és 300FA-t lehetett nyerni.
    De csak is kaphattam, valamivel. Azóta porosodott a kitehetők közt, most viszont nagyon jól jött. :D
  • grebber
    #23407
    "Bank. Legalább 300 FA rendelésével."

  • jojo
    #23406

    Páncél Pannival tegnap kész lett az event. 5%-l nagyobb az esély a különleges tárgyakra.
  • grebber
    #23405
    Szépen benyomták a NE ADJON felröppenőt gombot. Mindig van lejjebb mondtam én.
  • Wootan
    #23404
    Lehet a dekor menüből. Amúgy nyilván bug.
  • grebber
    #23403
    Megint failkodik a bigpoint? Faszé nem lehet használni a pinki pit?
  • grebber
    #23402
    Hatalmas na pont az ilyenekért nem hagyom abba férgek ezek mindig is tudtam.
    Beadtam az egyik csira állatnak a 45 szarját erre keményen 15nek vette. Bravó!
  • grebber
    #23401
    Az odabasz 2560 felröppenő. 1200-as is vért izzadva szokott meglenni :(
  • Wootan
    #23400
    Szép event volt. 200+ banán, 500 szuper táp, meg vagy 10milla körüli tp-k, stb.

    Akik meg még pénzt is szántak rá, ennek a 10x-ét szedték össze, lásd hivatalos fórum beszámolók.
  • grebber
    #23399
    Na mi történt ? Valami ilyesmit kellett volna a születésnapira betenni ahol ömlik minden halomba:

    A csokidobálós rész összegzése:

    Szupertrágya: 80
    Aranybanán: 10
    Szupertáp: 30
    Turbotrágya: 22
    Kacsa kata: 48
    TP: 512750
    Bahama TP: 900300
    Csengőpengő: 216600
  • grebber
    #23398
    Legalja...... komolyan.

    Belőtték a minél kevesebb felröppenőt adjon gépet
    Kabaré. Jobb mint az M1
  • Wootan
    #23397
    Azt mitől nehéz ez az event? Mert szerintem könnyű, max az a szívás, hogy kér pár nem "hétköznapi" dolgot (teknős, citrancs, stb.), de azok is beszerezhetőek (jó drágán) a piacon.
  • grebber
    #23396
    LOL.

    A születésnap általában a örömről szól ajándékozásról stb.
    Erre az event NEHÉZ, BONYOLULT. LOL a görények ,de már meg se lepődök
  • grebber
    #23395
    Jaj megint ez a randomfos horgászos baromság.

    Egyetlen ami mellette szól most végre meglehetett az ezelőtti halas felhősor utolsó eleme. Így viszont az új nem lesz meg
    Abszolút nem értem miért ilyen gyökér mod oldották meg ezt a horgászatot. Ez kb olyan mintha a renzo parkban az ütögetősnél mindig ugyanott ütök és mégis hogy 28 ezret kapok hol meg csak 22 ezret. Egyszerűen szánalmas ez. De hát BP ennyit tud csak.
  • grebber
    #23394
    KÓD: HappyHolidays

    3 órás munkáskupont, tojáskeltetőt, 50 szupertrágyát, 20 KK szupertrágyát, 10 turbótrágyát, 1 mézeskalácsot és 1 karácsonyi sütit ad.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.12.23. 09:21:40
  • jojo
    #23393
    Code:midwinter2015
    10 sptáp+6 óra aratás
  • Wootan
    #23392
    Egyébként kíváncsi vagyok, meddig fog ez az akármi egyáltalán még menni. Mert ugye a játék Flash alapokon megy, viszont a Flasht kiakarják vonni a forgalomból, mert elavult, lassú, és rengeteg gond van vele. A chrome, már alapból tiltja is a flash tartalmakat, ahogy olvastam nemrég.

    Nálam az utóbbi időben délutánonként vállalhatatlanul lassú a játék (5-6 learatott dolog után 15-20mp-re megfagy), ez pedig vagy a flash hibája, vagy a szerverek kapacitása nem bírja.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2015.12.11. 17:49:49
  • grebber
    #23391
    Felőlem tehetnek bele bármi ilyet 3 ft-ot nem fizetek semmiért főleg nem tenyésztésért. Még a legeslegelső talán a juh volt még az sincs kész semmi ezekből soha nem is lesz.A többi 30+ beadogatosról nem is beszélve amik állandók.
  • Wootan
    #23390
    Nem sokat adott, de nem is kért sokat. Ez a lényeg.

    Egyébként meg látszik, hogy nagyon rámentek a tenyésztésre, hogy vegyék az emberek a szupertápot. És venni is fogják, mert rengeteg a függő, elég megnézni a hivatalos fórumot, ennek az eventnek is úgy örülnek, mint az a bizonyos majom a farkának.

    Persze érthető, valamiből kell a bevétel, mivel volt pár elég súlyos baklövésük Pl. a mamutfák, ami szép kis bevétel kiesést okozhatott nekik. Nem véletlen, hogy félévente új producere van a játéknak.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2015.12.10. 16:52:30
  • grebber
    #23389
    Miért a most véget érő event mit adott **fa*** se.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.12.10. 16:16:19
  • Wootan
    #23388
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Kb. ennyi a hozzáfűzni valóm a következő eventhez. Ha jól számoltam 1.170.000 értékben kéne beadni tenyészállatot, kb. 0 nyereményért. Kösz nem.
  • grebber
    #23387
    Bigpoint első értelmes fejlesztése.Remélem most már az összes tenyésztésnél így lesz.
  • grebber
    #23386
    Basszus így kizárni a bahamát még felröppenőt se ad :(
  • bogyoka
    #23385
    Jah ott nem néztem megvan köszi :)
    A gazdakörben van feladatnak, és ott van kis leírásban.
    Utoljára szerkesztette: bogyoka, 2015.11.13. 05:17:30
  • Wootan
    #23384
    Nem tudom azt hol olvastad, de tűzcsapot a kutya terményes óla ad, vagy piac.
  • bogyoka
    #23383
    Sziasztok!
    Most bénázok kicsit egyszerűen nem tudom hol találok tűzcsapot, azt irja hogy helyenként megjelenik de hol?

    Sehol sem találtam még ma :D
  • grebber
    #23382
    Pff mondjuk nem is értem mit várok mindig ezektől a fáktól meg az ólaktól
    Nagyon örömteli hogy 345ezer féle új fa és ól van már,de annak nem hogy 345 ezer titokzatosból soha egy értelmes cuccot se ad.