23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • Wootan
    #23381
    1500/2 felreppenő kell, mivel kétféle van, és kb. ugyanúgy adja mint eddig. Nekem 149/131 lett első aratásra. Event növény sem kell sok, szóval lehet éjszakára hosszút rakni, és meglesz a felreppenő.
  • grebber
    #23380
    Sokat nézhették az Ezek megörültek műsort ,mert ezek megörültek tényleg 1500 felröppenő ??? LOL
    Előző se lett meg most ez se lesz bekeményitettek túl kevés pénz jön be biztos.
  • grebber
    #23379
    Hello! Engem érdekelne ha még megvan!
  • gettobuxa
    #23378
    na én kiszálltam, időm sincs már játszani + uncsi is már...
    ha vkit érdekel 1 farm, írjon pm-et (itteni aktívak előnyben), bár nem tudom, mikor fogok tudni válaszolni rá...
    további jó kattintgatást mindenkinek!
  • grebber
    #23377
    A felhősor a közösbe vajon meglesz ennél a hódosnál? Semmit nem moccant eddig :(
  • grebber
    #23376
    Ej ez az event jól be lett nézve. Garantáltan nem lesz meg a felröpcsik miatt.
    13:30 kor mondom megnézem mikor kezdődik szeptemberben az event parádé. Azt kikönyökölt az arcomon a félelem :(
  • komi28
    #23375
    Nekem nem megy. Kisember ás állandóan mert gondjuk akadt :(
  • Petterson62
    #23374
    Megjavult :)
  • Petterson62
    #23373
    Sziasztok! Valamiért ma reggel óta nem tudok belépni a játékba, egyszerűen csak egy nagy fehér lap jelenik meg. Este még működött. Másnál is jelentkezett már ilyen gond?
  • Wootan
    #23372
    Azokra gondoltak, akiknek nincs tele a raktáruk, legyen mit beadniuk.
  • grebber
    #23371
    Pff lol vajon mire gondoltak ezzel az eventnövénnyel most? Abszolút semmi értelme nincs ültetni.
  • grebber
    #23370
    Megjött , köszönöm szépen. Mondanom se kell, hogy a mostani titokzatos szarok sem adtak lótúrót sem. Nonszensz na
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.07.27. 21:10:18
  • gettobuxa
    #23369
    elméletileg elment
  • grebber
    #23368
    A kacsacsőrűt elfogadnám. tevehajcsár a farm nevem.
  • gettobuxa
    #23367
    kacsacsőrű emlőst, jávorszarvas színpadot tudok küldeni, ha kell vkinek
  • grebber
    #23366
    Újfent lószart se adtak a titokzatos szarok.

    Ez már nem is kabaré ez már egy új szint. 10+ új fa 10+ új állat minimum és egyiket se adja meg sosem. Ragyogó. Öröm játszani ezzel a fossal.
  • grebber
    #23365
    Sajnos ez egy fikarcnyi szóra sem érdemes dolog ahhoz képest ,hogy rettentő módon elkúrtak.
    Gyakorlatilag abszolút teljes mindegy mikor állítod meg azt a szart a horgászásnál összevissza adja a halakat.
    Nem is értem minek csináltak ilyen nyomkodós részt neki felesleges.
    Minek ad felhősort ha úgyse ad olyan nyereményt amit rá lehet rakni.

    Szeretem ez a netes fost, mert amikor az ember azt hinni nincs lejjebb ,ezek megmutatják ,hogy de bizony van.
  • Wootan
    #23364
    Van egy olyan megérzésem, hogy ez a horgászós event nem lesz közönség kedvenc. Úgy érzem "picit" elszámolták a halakat, legalábbis elég érdekes, hogy 5 kis hal kell egy alap nyereményhez, ami ugye 5 csali -> 5x(5+5) felreppenő, és mit kapsz érte.... na meg a felhőre kitehetők is random jönnek.
    Első aratásra adott 65/69 felreppenőt :DDDDD Ami kb. vicc kategória. No comment.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2015.06.29. 15:58:55
  • grebber
    #23363
    LOL most nézem kaki stop van. Már a saját trágyát se lehet visszavenni mert már nem írodik hozzá a trágyákhoz.
    Fasza. Minden ami jó vegyük ki bravó. Féregség felső fokon
  • grebber
    #23362
    95-ös szinten :(
  • grebber
    #23361
    Kivitáphoz babérlevelet honnan a vérből lehet szerezni??
    Mert kurva jó dolog megint hogy a lese **art másodfarmra képes volt egy jó ólat adni amihez tápot se tudok pörgetni
  • grebber
    #23360
    Ez pite volt az elején pedig nehéznek tűnt
  • jojo
    #23359
    Épp mondani akartam, hogy gyors és értelmes válaszra vártam, de ha ezen múlik, igazad van, inkább keresek valami értelmes helyet,
    mert ez a primitív ömlengés, engem nem érdekel.
    Átolvastam a fórum ezen részét, nem tűnt fel, hogy éppen mi kell , megkérdezem és kapom azt amit.
    Köszönöm Szépen , az ilyen segítséget tartsa meg mindenki magának!
    Ha meg "eljött az újhold",máshol tomboljon, ne rajtam!
    NINCS miért bocsánatot kérjek!
  • grebber
    #23358
    Azt hittem a korall nem lesz meg ,de az kész lett és megdöbbenve látom még milyen rettentő sok felröppenő kell kb mint egy másik teljes eventhez pedig jó lett volna megszerezni pár titokzatos cuccost hogy tudjak jönni fikázni, hogy újfent lószart se ad
  • Maximus4
    #23357
    Apám!Azért a pofám leszakad rajtad!Nem elég,hogy állandóan csak fröcsögni jársz ide amire a kutya nem kíváncsi,de ha valamit nem tudsz képtelen vagy rákeresni a hivataloson. És miután lustaságból megkérdezed itt és Gólya szinte rögtön válaszolt (akinek hatalmas respekt a sok éve tartó segítségért) ,erre fogod magad és leugatod?Öreg!Vagy vegyél vissza ebből a stílusból de baromi gyorsan vagy ne gyere ide többet,de esküszöm,ha ezt tovább folytatod én foglak kirakni.
  • Wootan
    #23356
    Figyelj, egyrészt ott a hivatalos event leírás, amiben fel van tüntetve hogy milyen ól, és mi hat rá. Nem kell 50 hszt elolvasni csak 1et. Ha mások képesek rá, akkor szerintem te is.
    Másrészt meg, ha valaki segít lehet meg kéne köszönni, és nem még belekötni.
  • Gólya #23355
    annyit írtam, amennyit a hiv-ban olvastam - annyira jó, hogy te lusta vagy olvasni (saját bevallásod szerint) tehát más olvasson aztán simogassa meg a buksidat és magyarázza el...pffff
    egyébként nagyon nehéz volt kitalálni, miféle ól is az, amit a műhelyben kell összerakni...

    és én írok sületlenséget...:P

    na ennyi elég is ebből a topicból, pá

  • jojo
    #23354
    Ha csak annyit írsz, hogy " ananászos süti, és csokiszirup", már avval is beljebb volnék, mint evvel a 3 sor sületlenséggel, már BOCS!
    Világvégét is rámkened? :D
  • Gólya #23353
    már bocs', de a hsz-od első felére mertem válaszolni - amit a hiv-ban leírtak, annyit tudok én is
    én kérek elnézést, hogy ha csupán részben is de segíteni akartam - nem teszem többé
    állandóan a negatívum, a kötekedés - mélységesen megértem a többieket is akik korábban aktívak voltak, hogy már hónapok óta nem is szólnak hozzá a topichoz
  • jojo
    #23352
    Már bocs, de direkt rákérdeztem, hogy ebbe a játékba minek nevezhető maga a "korallmedence"
    Annyi csavar van a játékban, hogy nem tudom kitalálni, melyik jó rá, ezért mertem itt rákérdezni. 50 oldalt meg nem olvasok át ha azt se tudom éppen ez mi.
  • Gólya #23351
    "Az előzetes tesztek alapján a medence érési idejére hatással vannak az ólak érési idejére ható termékek illetve felhősorok.

    Az érésgyorsító bónuszokról az alábbi linken tájékozódhattok :

    http://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/bónuszlexikon.2179/"

  • Gólya #23350
    aki korábban rendelt nepáli felhősort, nézze meg a
    mail - jét
  • grebber
    #23349
    Na azért látom tudnak szopatni ha akarnak :(
  • jojo
    #23348
    A korallmedence "érési idejét" mivel lehet rövidíteni?
    Nem a szupertápra gondolva, mert abból kéne vagy 400db.
    Merthogy ez most milyen nevelde is?
    Épített, de nem vásárolt.
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.06.05. 21:15:11
  • grebber
    #23347
    A mai feladatról van valami info? Felröppenő lesz-e vagy csak beadogatós? Mert akkor nem szedem le a szegfűt.
  • grebber
    #23346
    Pff sejtettem, hogy hosszú kuss után ilyen szarokra kell leget csak wlverni a sok csillagot majd.Lottóznom kéne..
  • jojo
    #23345
    ajándék !!! 1 munkás kakukk 280 csillag! A tölgynél.
  • Gólya #23344
    mindenki nagyítót kap, ha mégis a másik felröpi kell, küldjetek baglyot a farmra!
  • grebber
    #23343
    Csoda ,hogy végre jónak mondható cuccokat adott:

    Békató, Kivifészek
    Szakura cseresznye, Szentjánoskenyérfa (3db), japán akác, papagájtollfa
  • jojo
    #23342
    Úgy gondolom, a mostani event eléggé bőkezűen adakozott, persze nem a legújabb dolgokat adja . 1-2 megjelenés előtti fákat is kaptam, azaz kökényt citrátfát, Kowha fát, áltat tenyésztőbe farkas és kakas almot is. Ami bosszant , a 3 óránként újítható felhősor.