23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • Wootan
    #23502
    Na ez vicces, pont ma néztem be majd 1 év után a topikba én is. 223as szint 30%. 1 év alatt 8.3 szint :D

    Ez kb. 8.1 milliárd tp, ami 22.2 millió/nap.

    300 a max szint ugye, amihez összesen 12.035.133.386.046.500 tp kell. Most van az össz tp-m 13.267.668.224-en, ami annak a számnak kb. a (ha jól számolom) 0.000001%-a.

    Ezt az értéket kb. 6 év alatt értem el, szóval ezzel a sebességgel kb. 550 millió év és meg is lesz a max szint XD
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2020.05.13. 23:47:46
  • grebber
    #23501
    222-es szint... 1.5 milliárd TP kell a szintlépéshez
  • Wootan
    #23500
    Nézd meg fórumon, mennyi tp kell a szintlépésekhez XD

    Én most leszek majd 215, a következő kb. 400milla lesz. Ezt a térkép tologatós eventet meg ki nem állhatom, a vége felé már "fél" óra egyet megcsinálni.
  • grebber
    #23499
    Na nem is volt 1.5 év :)

    A bugot sajnos javították és az "ajándék" szinteket visszavették.. Azóta ma lettem 213-es! Haladgatunk szép lassan...
  • grebber
    #23498
    209elejéről 212 negyedig uppoltam magam azt kidobott karbantartás miatt :)

    Én megcsinálom őket 12 órázás miatt éjjel is tudok aratni meg ha szabadnapos vagyok felélesztem magam hajnalba :) Ez sajnos már rég nem játék hanem egy munka és függőség
  • Wootan
    #23497
    Na akkor ebből pont kimaradtam. Mondjuk mind1, annyira nem izgat már, főleg hogy egyre-másra hozzák mostanság az eventeket, amiket simán már be sem lehet fejezni. Költeni, meg éjszakánként 2-3x felkelni aratni (lol) meg tuti nem fogok, be is b*szna :DDD

    Amúgy 600milla. lvl210 felett kb. 2-3 szint :D
  • grebber
    #23496
    Na fail miatt bebugolt a farm laza kb 600 millió xp lett 1 perc alatt azt lelötték és 5 órán keresztül karbantartás volt. A bugos szintlépések megmaradtak... laza 1.5 évnyi kemény munka meglett 1 perc alatt
  • grebber
    #23495
    Most nézem csak kivették a forró életelixírt. Már nincs ott a nap küldhetők között. Pedig azzal lehetett szépen lépkedni..szemetek
  • Wootan
    #23494
    213-at csinálom, 250+ milla a következő szint.

    Már egy ideje fontolgatom, hogy abba hagyom, de amíg nem fogynak el a gép kuponjaim, addig csinálgatom. Utána még ha fizetnének érte se szenvednék 1x1-en manuálisan kattingatva...
  • grebber
    #23493
    206-os szint. 83 milla kell a köv. szinthez... haverom írta aki 215-ös neki fél milliárd kell a szintépéshez.. Durva
  • grebber
    #23492
    201-es szint. Én se tudom miért tolom még ezt a fost.... event event hátán nincs is idő semmire éjjel kelni kell stb
  • Wootan
    #23491
    Tudtommal az xl/xxl fák alapból tartalmazzák a sima fát is. Már csak azért is, mert magukban nem tehetők ki.
  • grebber
    #23490
    lol ilyen se volt még...titotzatos fából kaptam 2 db XL-t és 1 db XXL olyan fából amim nincs is :) Mangrovefa... Ezeket ha leszedem kirakni nem tudom mert ugye nincs mire :) :) szóval le nem szedem őket soha a büdös életbe
  • grebber
    #23489
    Nem igazán olvasok hivatalos közleményeket.... Megszűntették a gazosodást?
  • jojo
    #23488
    Sajnos a Bébiboom után értem rá, és így elment az összes tápom :( siker semmi
  • grebber
    #23487
    Nekem elég volt kb 400db mert menet közben adott vissza párat.De mondjuk ja elmehetnek a csába ez most rohadt sokkk volt :(
    De nublonokkal visszajött 200db így ismét 350nél vagyok..mese nincs éjjel nappal ezt kell malmoztatni
  • jojo
    #23486
    Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok, Xarok vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jojo
    #23485
    Basszák meg az egészet!!! 900 supertáppal se jutottam a végéreeeeeee
    Xarok az egész oldalra ezek után, rupótlan jellemtelen gennyes az egész oldal!!!!!!
    Fuck You!!!
  • grebber
    #23484
    LOL ezt komolyan gondolták megint 1 területen 360 felröppenőt ami nyitáskor adott 20-et...bravó kicsit se a pénzre mennek áááááááá
  • grebber
    #23483
    Elmennek a jó édes anyjukba semmi előjel nélkül bekurtak egy eventet..
  • grebber
    #23482
    Event leírásnál hazudnak :(
  • jojo
    #23481
    Végre még egy jó event, amit termelek, megmarad számomra, nem leadom a semmire 1 hétig, és még ezért kapok jutalmakat is!
    Juhééééé! :D
  • grebber
    #23480
    LOL bugos az event így nem is lesz kész. Kiváncsi vagyok erre mit magyarázkodnak majd..
  • grebber
    #23479
    Semmi jó nincs benne csak rohadt könnyű.2 nap alatt bőven kész lett.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.02.25. 14:12:05
  • jojo
    #23478
    Végre egy jó event!
  • jojo
    #23477
    Amennyiben fizetsz valamiértis, nekik attól boldogabb karácsonyuk lesz! :)
  • grebber
    #23476
    Az mi?
  • jojo
    #23475
    Karácsonyi pénznyelő beindult, tele költési lehetőségekkel, huhh ez durvább az elődjénél!
  • grebber
    #23474
    Haha velem akkor se csesznek ki. Meglett már most.Ennyi legközelebb valami nehezebbel próbálkozzanak még ezt is tudja földi halandó teljesíteni... Van egy ötletem a következő eventre ugyanilyen event növényes utáni felröppenő csak no bahama... parasztok
  • jojo
    #23473
    Beletettem 400 szupertrágyás ültetést, hát most szarabbul áll az az acc a másiknál, amibe nem.
    úgy 40 db ezüstpapír kellesz még gyűjtenem.
    Amellett 3 Páncél Panna és füll Tölgy készen. hiába.,
    ide akkor gyere nyerniHA FIZETSZ!
    Elmúlt az ingyenes játék öröme!
  • grebber
    #23472
    Extrém suttyó lehetett aki kitalálta, hogy 900 felröppenőt kell összegyűjteni only eventnövények aratásával.Eddigi leggecibb húzás a farmerama történetében.
    Mondjuk nem lenne baj mert elültetgeti őket az ember de hogy területenként 9-10 db-ad az vérlázító. Igaz még van 4 nap de messze a fele sincs meg.
  • grebber
    #23471
    Facebookon egy kedves hölgy elvitte őket. A lányával csinálják majd tovább.
    Azért az utolsó napján még kapott egy szarvas ólat az a csira farm.... Bezzeg a saját 98-asomon kb 3 éve mire óhajt majd adni valami újat.
  • komi28
    #23470
    Ez miez? Vírus?Valami leírás ha nem az?
  • Wootan
    #23468
    Nem teljesen mindegy? Mindegyik a dupláját adja annak, amit kap.
  • grebber
    #23467
    Úgy látom senkit se érdekel :)

    Ez az új event is ki van találva. Még véletlenül se adja be azokat a nyomorékokat amik több cukorlószart adnak.De bezzeg a 2-öt adó ótvarból 4-esével adja.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.10.26. 16:17:42
  • grebber
    #23466
    Ha még valakit érdekel ez az ótvar van két vihető farmom 86-88 szintűek.
    Nem mellesleg az előző event simán meglett :)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.10.23. 20:03:41
  • grebber
    #23465
    3 területre 20k növény fuck. Ez most nem lesz fullos event :(

  • jojo
    #23464
    Napi ajándék 3 ó arató-vető aztán a sor vége. Remek!
  • jojo
    #23463
    Ezért adták el a kínaiaknak, mert most még pénzeső holnap kutyafaxa lesz. A tanulatlanoknak ez kell, majd becuppantják az egészet, de meg is érdemlik a tudatlanok!
  • Wootan
    #23462
    Nekem egyébként gyanús, hogy a játék már a végét járja (pl. mert flash alapú, és egyre több böngésző alapjáraton tiltja, így külön költséget jelenthet nekik, hogy fusson még a játék), így ezek az eventek már arra mennek, hogy minél több pénzt kisajtoljanak még a játékból, mielőtt bedől.

    Én mondjuk előrelátó voltam, és sose tenyésztettem többet, mint amennyi épp kellett, így most is van 2000 sztápom, úgy hogy sose vettem.