140
Egy újabb F1 Manager
  • pxxl
    #20
  • Jacek
    #19
    ja bele neztem, holt egyszeruen lehet minden kepet (sponzor,pilotak) cserelni:)
  • Jacek
    #18
    megvolt az elso versenyem:) kaptam egy 62 millas buntit illegalis alkatreszekert:D
  • Jacek
    #17
    mert lehetne?:)
  • pxxl
    #16
    manager játékra nem jellemző. csak irányítani lehet a csapatot. legalább is az ős verzióban ez volt
  • Fehercsoki
    #15
    Na de lehet az autókat vezetni vagy nem?
  • pxxl
    #14
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    skidrow riléz már kinnt van :)
  • Jacek
    #13
    yes
  • passatgt
    #12
    angolul van?
  • Jacek
    #11
    Pedig F1 nezd meg a pilota meg a csapat neveket:D ugyis pikk pakk lesz hozza full eredeti cucc, valaki megcsinalja akkor uber lesz:)
  • a.carkey
    #10
    OK. Nem vették meg a jogokat, de ott virít a szép editor. Amúgy meg F1, mert ez egy az egyben a régi Pole Position, aka Team F1, csak átrajzoltak pár dolgot és modernizálták.
  • Fehercsoki
    #9
    És lehet irányítani is az autót vagy csak nézni ahogy lemennek a versenyek?
  • Totti5
    #8
    Túlzás hogy F1 így ránézésre. Formula Racing manager max.
  • a.carkey
    #7
    Ez az 1995-ös game 2010-es változata. Picit modernebb, de több menü majdnem ugyanúgy néz ki.

    Ja, és van editor, szóval szinte mindent át lehet írni (első blikkre sajna a logokat manuálisan kell átszerkeszteni).
  • bakkerman
    #6
    várós lesz,szeretem a manager játékokat,a Grand Prix World-öt is nagyon sokáig nyüstöltem,remélem színvonalban ez is olyan lesz! Szerintem jól moddolható játék lesz,ha az autók megjelenését nem is,de az eredeti pilótákat,csapatokat,pályákat biztos belehet majd tenni :)
  • a.carkey
    #5
    Ja bocs, nem az első. Az első futambevágásos a Simulmondo-féle C64-es F1 Managernek volt. :)
  • a.carkey
    #4
    Már az első részben 1995ben (sőt a német verzióban 1993-ban) te gyártottál le mindent. Iszonyat jó manager része volt, az első mozgóképes-futambevágásos valami, csak kicsit túl nehézkes volt a kezelése verseny közben. Pl. olyanokra odafigyeltek, hogy ha valami verseny előtti warm upon meghibásodott, pl. a motor, akkor a hibaelhárításnál számolta az időt, hogy pl. motor kiszerelése mennyi idő, plusz a visszaszerelése (minden fázisnak volt időtartama), és anno jártam úgy, hogy nem lett kész az autó a startra és egy autóm nem indulhatott. :) Kiváncsi leszek, hogy itt miként oldották meg ezt.

    Remélem átírható a mezőny!
  • Fehercsoki
    #3
    Láttam egy videót,abban szinte az alapoktól építettek egy autót,ebben akkor lehet teljesen építeni?Illetve a manager játék azt is jelenti hogy vezetni is lehet?
  • pxxl
    #2
    végre egy f1 manager játék :) +fav
  • a.carkey
    #1
    (Végre) ismét egy F1 manager a piacon. A német Ascaron hasonló nevü, 1995-ös játéka, 2010-es köntösben elevenedett meg újra, és talán a legjobbkor jelent meg.

    Az Ascaron 1995-ös játéka

    Pole Position 2010





    [URL=http://tv.gamestar.hu/video/pole-position-2010-trailer]A "trailer"[/URL]