140
Egy újabb F1 Manager
  • Fantasy180
    #100
    érdekesség tőlem is :) INFÓK A KÖVI 1.3 PATCH ről!!

    • Race Calendar changes
    • More adequate lap times for each circuit
    • More circuits in other locations ( India for 2011 usa for 2012 and russia for 2014)
    • Circuit editor (make own circuit and add to game and changing circuit layout)
    • Numbers of test drivers are wrong
    • More statistics after the race ( fastest, pole, winner)
    • Penalties in and after race, ( 10 seconds, 20 seconds, drive through, moving 5 or 10 places on grid after qualifying)
    • More historic statistic (top 3 after each season, winning streaks, )
    • List of 15 best record holders for wins, poles, fastest, races, pts should be able in history
    • Refueling should be banned ( depends on rule may be available for use in 2020 for example)
    • Safety car should be available accidentally during a race
    • Driver injures should be possible after crashes rarely
    • More feedback from drivers and their reactions, and also more orders through radio
    • Media should take more part in a game
    • Team principal should be able to release driver form contract
    • Off track driver behavior (driver like and dislike others) and their interviews in media
    • Changeable rules each season ( race calendar rarely but constantly , mechanical parts,)
    • Team should be able to repair car parts not just buying next and throwing out old ones
    • The qualifying should change: 7 cars will drop out of the first qualifying session, 7 from the second session and 10 cars will challenge for pole in the third session. And adjust such a system that even if you add more teams in Q3 there will be 10 cars
    • Race engineer should help to adjust the car setup for race ( or just give opinion)
    • Psychologist sessions for drivers
    • Fan contact
    • Lawyer should help to appeal the governing body decisions
    • Track Lap record holders should appear
    • KERS should be able as a part of the car, available or banned depends on rules
    • Save car settings for each track should be able



    jól hangzik :) KERS plusz vissza jelzések, büntetések, ütközésből való sérülések, safetycar-os fázis... tankolás betiltás... szezononként változó pályák!! VÁRJUK!!
  • thomascs
    #99
    Kezd érdekes lenni a dolog:
    Please find below the changelog for the 1.20 update to Pole Position 2010:

    POLE POSITION 2010 - UPDATE #2 (v1.2)

    - RESEARCH: Adjusted research cost.
    - RACES: Added keyboard shortcuts for game speed controls (keys 1,2,3,4).
    - RACES: Pit stop strategy allows only max race length.
    - RACES: Wet and dry tyres have a larger impact on the race.
    - RACES: Increased wing settings impact.
    - RACES: Increased impact of braking power and weight shift.
    - RACES: Increased impact of suspension and wheel camber.
    - RACES: Feedback icon added: "Uneasy handling". Caused by wrong tyre pressure, camber, weight shift, suspension.
    - RACES: Feedback icon added: Average corner speed.
    - RACES: Added driver feedback for training/qualifying/races.
    - RACES: Increased first lap speeds.
    - RACES: Decreased top speeds in city courses.
    - BUG: Pit stop times display format corrected.
    - BUG: Corrected missing data from history.
    - BUG: Corrected tachometer.
    - BUG: Fixed unexplainable car breakdowns.
    - BUG: Fixed unrealistic top speeds.
    - BUG: Fixed issue with engine rules for season changes.
    - BUG: Fixed issue with front wing rules for season changes.
    - BUG: Min/max component requirements corrected.
    - BUG: Corrected rear brakes power.
    - EDITOR: Contract durations can be set in the editor.
    - GENERAL: Player is allowed to have a 10 million Dollar debt max.
    - GENERAL: Illegal parts marked with an icon for convenience.
  • Fantasy180
    #98
    pilóta visszajelzések várhatóak a kövi patch ben???
  • gyorilaszlo1990
    #97
    Sajnos azt még nem csinálták meg,csak előkészítették a javításban... A versenyeken sokat javítottak,nem hibázik annyit a pilóta... Okosabb a gép,de Kalypso fórumán folyamatosan írják az ötleteket/hibákat és elvileg még sok javítás várható... :)
  • thomascs
    #96
    Most adnak visszajelzéseket a pilóták?Vszínűleg csak jövő héten lesz időm megnézni, mert hétvégén dolgozok.
  • pxxl
    #95
    használd inkább a "válasz erre" gombot plz a @ helyett :)
  • gyorilaszlo1990
    #94
    @ thomascs

    Magyarítás szempontjából most csak a text001 változott... A többi text fájl változatlan,remélem sikerül majd lefordítani... :) Sztem én akkor nézegetem mit kezdhetek a 2010es MINI MOD-al.. :)
  • gyorilaszlo1990
    #93
    ILYEN NINCS!!! MÁR KÖZZÉ IS TETTÉK A PATCH-ET!!! :) :) :)

    Fórum link: http://forum.kalypsomedia.com/showthread.php?tid=4731

    Patch 1.10: http://www.kalypsomedia.com/downloads/patches/pp2010-update110-en.exe
  • gyorilaszlo1990
    #92
    A 3D az ment verseny alatt,amikor előztek az autók... :) Ezt mostmár kilehet majd kapcsolni,valamint a verseny közbeni dolgok javítása nagyon igéretes... Sztem ezután a patch után azért mostmár játszható lesz a játék...:) Sztem lesznek új angol mondatok meg ilyesmi,úgyhogy lehet majd magyarítani... :) Én pedig majd összedobom a 2010-es MOD packot... :)
  • thomascs
    #91
    3D kikapcsolható a verseny során???lol, én be sem tudtam kapcsolni XD.Viszont örvendetes, hogy "több" visszajelzés lesz a verseny során (az eddigi semminél csak több lehet :D)Legalábbis én ezt szűrtem le a google fordítójából, mert az eredeti angol szöveget nem találtam meg, SŐT a Kalypso oldalán még csak utalást sem találtam a játékra :D.Mondjuk sok időt nem feccöltem a keresésbe, mert a többi játék között nem volt.
  • gyorilaszlo1990
    #90
    Maximális Tiszteletem Mindenkinek! Jó híreket hoztam,a Kalypso oldalán megjelent az 1.10-es patch változási listája! Azt írja,1-2 napon belül publikálják a patch-et!

    Nyers Google fordítás angolról:

    Idézet:
    - ÁLTALÁNOS: Optimalizált font rendering Windows XP alatt
    - ÁLTALÁNOS: zene kikapcsolható a beállítások menüben
    - ÁLTALÁNOS: Hozzáadott 150 új karakter portrékat
    - ÁLTALÁNOS: Egyes csapatok elhagyják után a szezon, és gyere vissza később
    - ÁLTALÁNOS: A végén minden évben a világbajnok mindig határozzák meg
    - ÁLTALÁNOS: Kevesebb gondolatok az autók
    - Támogatói: Korrigált sponsorhip pénz
    - Támogatói: Támogatók érdeke most már attól függ csapata teljesítménye
    - KUTATÁS: aktív kutatási törölhető most
    - Versenyek: 3D jelenetek kikapcsolható során a verseny
    - Versenyek: AI járművezetők megáll a verem, ha az időjárás
    - Versenyek: AI járművezetők megáll a verem, ha a gumik törött
    - Versenyek: Kevesebb vezetők kiesnek a versenyek most
    - Versenyek: Pit stop kör most jelenik meg a gödör stop menü
    - Versenyek: üzemanyag tömege kevesebb hatással a köridőket
    - Versenyek: kiesett a járművezetők már látható a piros, és lehet láthatatlanná
    - Versenyek: Minden járművet kiigazítások érhető el a képzés során
    - Versenyek: A befejezett körök száma most megjelenik a legújabb köridőt
    - Versenyek: AI már használ különböző pit stop stratégiák
    - Versenyek: Kevesebb vezetési hibák
    - Versenyek: Futott most jelenik meg
    - Versenyek: Race számok kap elárasztott ritkábban
    - Versenyek: kopásállósága különböző típusú gumiabroncsok korrigált
    - Versenyek: A különböző típusú gumiabroncsok erősebb hatása alatt versenyek
    - Versenyek: Aktuális időjárás most jelenik meg szöveges formában
    - Versenyek: Optimalizált AI a képzés során és a képesítés
    - Versenyek: rangsor számítógép ma már a lemorzsolódás lista okát lemorzsolódás
    - Versenyek: rangsor számítógép rendelkezik egy pit stop lista
    - Versenyek: További információ és visszajelzés során verseny
    - BUG: Legjobb kör már szerepel a statisztikákban
    - BUG: Fizetett "Burger Shop" már nincs negatív alapösszeg
    - BUG: Szabályok aerodinamikai alkatrészek most változni minden évszakban
    - BUG: Meg lehet vásárolni 20 hűtési rendszer most
    - BUG: Nincs többé összeomlás miatt növelése a kutatás
    - BUG: optimalizált billentyűzet bemenet
    - BUG: Saját termelésű kormánymű nem sértik a szabályokat
  • gyorilaszlo1990
    #89
    Köszi thomascs,mindjárt kipróbálom! :) Pole Position-ről senkinek semmi hír? Vagy valahol úgy verzió?
  • spiczi91
    #88
    LOL

    Na szóval:

    Tyrellel Minardival kinek mi a rekordja a vb győzelmekben, mármint hogy melyik évre értétek el?
  • spiczi91
    #87
    Minyardival Tyrellel Minardival kinek mi a rekordja bajnokság tekintetében?
  • thomascs
    #86
    Itt van:
    http://addat.hu/24e9764e/gpworld-eredeti-magyaritas.rar.html
    Nem én készítettem, csak így töltöttem le valami torrent-ről.Nem tudom mennyire magyar, mert én angolul játszom vele.Elvileg teljesen.
  • gyorilaszlo1990
    #85
    akkor magyarítás... :)
  • pxxl
    #84
    magyarítás
  • gyorilaszlo1990
    #83
    @ thomascs

    Én is elővettem a Grand Prix World-öt... Nem bírtam tovább! :D Esetleg magyarosításod nincs hozzá? :)
  • gyorilaszlo1990
    #82
    Igen,650 kg-ig felkell vinni... :) Elvileg majd változni fognak a szabályok is,ahogy telnek az évek.. :)
  • Gyocsika
    #81
    A beállításoknál, ha nem viszem fel a tömeget 650 kb ig, akkor gondolom büntetés lesz a vége ugye?

    Nem lenne ez rossz játék, csak tudnánk, h mit miért, hogyan kellene állítani.
  • gyorilaszlo1990
    #80
    Angliába elvileg már megjelent,10 Font a játék... Az olyan 3 ezer FT... Sztem ha elérhető lesz nálunk is,ennyit megérdemelnek a fejlesztők...
  • Jakuza001
    #79
    Kuldjetek ide is a magyaritast el, akkor ok kiteszik egy olyan oldalra, ahol sokkal tobben elerhetik.
    http://www.magyaritasok.hu/
  • gyorilaszlo1990
    #78
    @ Gyocsika

    Javulni azt mi se nagyon tudunk... Ami kiszivárgott játék,az még mondjuk úgy egy kicsit gyengére sikerült... Nincs visszajelzés a pilótáknál,az alkalmazottak szinte feleslegesek... De elvileg javítják őket... Most arra várunk! :)
  • gyorilaszlo1990
    #77
    Úgy néztem h 21.-én megjelent a game,de egyenlőre egy torrent oldalon sem találtam új verziót feltöltve... Sztem kattanjunk rá a netre... :D
  • Gyocsika
    #76
    Végülis megoldottam a problémát, de érdekes játék mit ne mondjak... :D

    Egyszerűen nem tudom, hogy lehetne javulni.... Vagyis tudom, változtatni kellene az alkatrészeken, csak hát ki az aki tudja, h 1-2 mm hol kell változtatni....

    Nah mind1, majd lesz valami....

    Ha esetleg valakinek vannak jó szárnybeállításai akkor legyen szíves szóljon...
    köszi!
  • Gyocsika
    #75
    Hali!

    Nem tudom mi lehet nálam, de a játék nem indul el...
    Pole.exe hibát észlel és leáll.
    Próbáltam már kompatibilitással, új directx-el, de semmi...
    Valakinek valami ötlet?
  • thomascs
    #74
    Szívemből szóltál!Most, hogy több időm volt játszani is, nekem úgy tűnt, hogy mintha félkész lenne a játék.Itt valaki már mondta, de a kocsibeállítás, is egy lutri, vakon állítgathatsz, aztán vagy bejön vagy nem, de inkább nem.Viszont nagy felbuzdulásomban elővettem a GPWorld-öt.Igaz 10 éves is elmúlt, de még mindig felejthetetlen élmény :).Most megyek monaco-ba, jelenleg a 2. vagyok Mika-val, meg a Mclarennel.Az első pár versenyt Sumák nyerte, a sorozatos motorhibák miatt, de most már teszteltem, és optimalizáltam XD.Sokkal összeszedettebb játék, mint mint a Pole position.Kicsit olyan "sokat akar a szarka, de nem bírja a farka" szindrómás a PP2010.Remélem sokat javítanak rajta a megjelenésig.
  • gyorilaszlo1990
    #73
    Bármit összedobok Nektek egy pakkba,de sztem most várjuk meg majd a hivatalos megjelenést... (Máj. 27) És remélem egy használhatóbb játékot kapunk.. Esetleg lehet kell majd a magyarosításon módosítani,de az kisebb meló lesz... Remélem számíthatok Rátok! :)
  • thomascs
    #72
    A nemzetiségek, és a nyelvek is benne vannak az előző javításban.A neveket, még nem néztem, de majd megkeresem, de most pár napig nem fogok ráérni.
  • Jakuza001
    #71
    Ha pontos akarsz lenni, akkor nem art meg par valtoztatas.
    Peldaul a sprachen.txt-be a magyart beleirni mert ezzel lehet jatek kezdetkor az anyanyelvet a menedzsernek megadni.
    Esetleg a NAMEN konyvtarban az Ungarn.txt-ben mas neveket hasznalni, mert igencsak vicces, hogy ugy mondjam a sok magyar labdarugonevet benne latni az igazi leggyakrabban hasznalt magyar nevek helyett.

    Csak par, hogy lasd mirol is beszelek. :D

    Dzsudzsak
    Hajnal
    Halmosi
    Huszti
    Toth
    Vadocz
    Priskin
    Rudolf
    Torghelle
  • thomascs
    #70
    ja és a link:
    http://addat.hu/42d30985/pp2010HUN.rar.html
  • thomascs
    #69
    Itt van egy pár javítás (főleg elfordítások, és összeérő szövegek javítása).Benne van még az eredeti szponzornevek, pilóták, és csapatnevek is.A mini mod nincs benne, mert nem tudom mit kell hozzátenni, de reméljük, majd gyorilaszlo1990 ezt is csatolja hozzá :)
  • pxxl
    #68
    jah hát marha viccesek :D -.-
  • gyorilaszlo1990
    #67
    Sajnos tényleg így van,de ezt remélhetőleg patch-ekben javítják... Igaz így megint neki kell esni a magyarosításnak... Az új részeket le kell fordítani,de az már kisebb munka... :) Esetleg vélemény a 2010es MINI MOD-ról? Működik? :)
  • thomascs
    #66
    Nem akarok elszomorítani senkit, de a fordítás során nem találtam még csak arra utaló jelet sem, hogy a pilóták visszajeleznék a beállításokat.Csak a félig "poénos" beszólásokat adnak az autó beállításánál, és ennyi.
  • spiczi91
    #65
    Kipróbáltam, én szerintem maradok a GPW-nél.
  • csm
    #64
    azabaj hogy én is így gondoltam,de már 2 szezont lementem,és semmi sem változott,semmilyen szabály :(
  • gyorilaszlo1990
    #63
    Évente változnak a szabályok a játékban,gondolom véletlenszerűen... :) Ha a szabály engedi,akkor csinálhatsz.. :)
  • pxxl
    #62
    jah majd 2030-ra :D
  • Jacek
    #61
    gondolom valtoznak a szabalyok evente, lehet hogy kesobb csinalhatsz turbot csak 6 hengerest es csak 13000 fordulattal:)