246
LG KP500
  • passatgt
    #6
    csak azon egy hányadék rendszer van:)
  • R3TR0
    #5
    Akkor szép sorba válaszolok

    Először is headset nélkül is nagyon nagyon szépen szól, a kijelző jó l
    tható és az aksi meg passz mivel csak 2napja van meg.

    Sztem siess mert viszik mint a cukrot

    nagyon jo kis telo
  • SigS
    #4
    Ezt (vagy még többet is) tudja a 2 éves SonyE P1i-m GPS-el megspékelve. Olcsóbb is.
    Ez szebb, újabb... stb
  • Jagumo
    #3
    milyen jó hogy valaki nyitott egy ilyen topikot :) én is ilyen telefont szeretnék :)

    Érdekelne egykét dolog, pl
    hogy a külső hangszórója hogyan szól?
    erős napfényben lehet-e normálisan látni a képernyőt? :) (nekem régi telóm van és lehet hogy ez már mindegyik telóba így van és csak nekem újdonság :D:D)
    simán ujjal lehet-e érintgetni?
    az aksi meddig bírja, ha emberesen van használva?

    most ezek merültek így fel bennem :D
  • baca01
    #2
    Én valahogy tartózkodom az LG-től telefonokat illetően. Mindigis Nokia párti voltam, múlt héten cseréltem le az N95-öt 5800-ra.
    Ez persze nem azt jelenti, hogy rossz az LG, ízlések és pofonok.
    Mindenesetre, annyira megtetszett az érintőkijelző, hogy többet nem is szeretnék másmilyet.
  • R3TR0
    #1
    ÜDV

    Mostanában igen népszerü ez a kis teló, sok ehylen kapható és sokan is veszik.

    Én is egy ilyen kis masina tulajdonosa vok.


    Jellemzők



    A stílusos mobiltelefon négy frekvenciasávú működésre és maximálisan csak GPRS / EDGE adatátvitelre képes. A készülék élénk színekben pompázó és egyszerűen kezelhető felhasználói felülete révén egyszerűen kiigazodhatunk a 3 colos WQVGA felbontású és 262 ezer szín megjelenítésére képes képernyőn megjelenő ikonok között.

    A KP500 készülék aljában elrejtve egy ceruza található, mely jól jön a kézírás-felismerő programhoz. Emlékeztetőket és szöveges üzeneteket írhatunk, illetve fényképeket szerkeszthetünk, ha a ceruza hegyével megérintjük a képernyőt. Ha a készüléket vízszintesen tartjuk, felbukkan a képernyőn a virtuális QWERTY billentyűzet, az automatikusan forduló kijelző pedig mindig a megfelelő szögben jeleníti meg a képeket és dokumentumokat, bárhogy is tartjuk a mobilt. A telefon emellett mozgásérzékelős játékokat is tartalmaz, amelyek a készülék forgatásával, átfordításával és mozgatásával játszhatók, így a játékélmény még aktívabb.

    A telefon 3 megapixeles rögzített fókuszú CMOS kamerával rendelkezik, mely mellől hiányzik a vaku, így elsősorban nappal illetve jó fényviszonyok mellett használható. A képeket a 48 MB belő memória mellett maximálisan 8 GB kapacitású microSDHC kártyán tárolhatjuk



    Várom mások kérdéseit tapasztalatait és megnyilvánulásait.