246
LG KP500
  • SrAta
    #86
    szoftverfrissítésen volt már?
    énis a napokba viszem vissza arra mert kikapcsolgat meg néha befagy
    állítólag lg szoftver gyerekbetegség...
    1 frissítés után jó
  • matyi0323
    #85
    Hali. Mostanában azt játssza a telefonom, hogy rajta van egy videó.. megnézem 1x, 2x.. aztán mondjuk 20 perc múlva nézném újra, vagy egy másikat aztán nem indítja el.. csak behozza a zenelejátszó részét aztán semmit nem csinál a vidivel..
    Valami ötlet? Ezek a vidik 3gp-be vannak.. más típussal még nem néztem..
  • romii
    #84
    én 3gp-be szoktam
  • chelseafc921
    #83
    Köszönöm Szépen, mind a kettőt kipróbálom!
  • Tibi7
    #82
    http://szoftverbazis.hu/szoftver/formatfactory-v1-80--magyar--FZ13.html
    Én meg ezt javasolnám, én már rengeteg mindent próbáltam, de eddig ez volt a legjobb. És mp4-be kódolj.
  • chelseafc921
    #81
    És milyen beállítás? Mármint milyen fájlba konvertáljam?
    mp4? avi?
  • romii
    #80
    Any Video Converter
  • chelseafc921
    #79
    Sziasztok!
    KP500-as telefonom van, valaki tudna ajánlani konvertáló programot, amivel tudok filmet konvertálni a telcsire(ami egész jóóó minőőségűű, és és teljes képernyőőn lehet nézni)??
    Előre is Köszi!!!!
  • SrAta
    #78
    de a sony ericsson se bírt többet a végén már elején az jobban bírta mint ez csak egy 1,5 év után merült gyorsabban
  • SrAta
    #77
    nemtom nekem fullos napi 2 óra zenehallgatással meg bluetootholgatással bír 2,5-3 napot
  • matyi0323
    #76
    Hali. Októberben vettem a telom, az első 1-2 hónapban semmi baja sem volt, de mostanában pár hete ugyan olyan használat mellett, mint régebben kb. 2 nap alatt lemerül az aksija, míg mikor megvettem bírta akár 6 napig is. De hangsúlyozom ugyan arra és ugyan annyit használtam akkor, mint most.
    Valami ötlet? ( mert így utólag mondják, hogy az LG-nek csak "aksi " gondjuk van... de így utólag tud mindenki okosat mondani:D ezt szeretem....D )
    Mert az új aksi vételt az eddigi telóimhoz senki nem ajánlotta..meg semmilyen telefonhoz, " mert, hogy a gyári az igazi" jelszóval.

    Köszi a választ.
  • CsoLo93
    #75
    köszönöm a segítséget!!
  • csokalaci
    #74
    pl itt : (regisztrálni kell kb fél perc)
  • CsoLo93
    #73
    itt hol lehet letölteni, hogy lehessen használni?
  • csokalaci
    #72
    http://www.mylgcookie.com/index.php/board,13.0.html
  • Stefibaba
    #71
    Szerintetek megéri beruházni egy ilyen telefonra? Ugyanis a mostani telóm (Nokia 6120c) kezd haldokolni, így gondolkodtam egy új telón, csak nemtudom milyenen, eredeti ötletem egy 5800 lett volna csak abba sok olyan dolog van amit nem használnék, szóval ezért gondoltam erre. Szerintem jó kis telefon, tetszik is csak nemtudom beruházzak-e rá :\
  • CsoLo93
    #70
    Hali! Tudnátok írni, vmi normális honlapot, amiről le lehet tölteni KP500-ra játékokat? Köszi a segítséget!!
  • csokalaci
    #69
    hát van akinek működik 502 vel valakinek nem =(
  • SrAta
    #68
    képnézegetőben lehet zoomolni, ott a kuka feletti ikon a telefonnal és utána lesz a beállít gomb mellett egy + ott lehet zoomolni
    Kamerával nemtom hogyxkell
  • GoLLeO
    #67
    Ezeket tudom használni KP502-es telefonomon?
    + Volt egy kérdésem, de senki nem válaszolt...
    Lehet zoomolni KP502-essel?
  • csokalaci
    #66
    először is regisztrálni kell a fórumra ami fél perc
    leírás: Leírás képekkel
    videó:A videóban spanyolul pofáznak de a lényeget lehet látni
  • SrAta
    #65
    hol a leírás és a videóóóóó?????
  • csokalaci
    #64
    Ezt a fórumot ajánlom:
    http://www.mylgcookie.com/
    Vannak játékok , és végre rájöttek hogyan kell témákat cisnálni és most elkezdtek gyártani ezerrel.
    Igaz a téma telepítése kicsit bonyolult de van hozzá leírás és videó is :)
  • GoLLeO
    #63
    Lehet valahogy zoomolni? Mert sehol nem találom...
  • tom505
    #62
    igen lehet témákat rátenni a telefonra és használni is. néha azert a jó öreg google-t is kéne használni
    amugy én csak annyit irtam be "LG KP500 témák" és máris kidobott néhány oldalt...itvan egyböl az első: http://www.knowyourmobile.com/lg/lgkp500cookie/lgkp500/
  • windrunner
    #61
    Hogy lehet ezt a telefont fuggetleniteni?
  • matyi0323
    #60
    A::AS:S::D:AS:D:F::S:_:A:_SASDDS
    Nem tudom amúgy. :D
    Szerintem náájn. :D
  • SrAta
    #59
    ÉS lehet témát rakni a telóra?XD
  • matyi0323
    #58
    Ma sikerült kipróbálnom egy kártyát..szerencsére az volt a bibi :D így megúszom egy új sd kártyával :):DDD
  • SrAta
    #57
    Az SD kártya elvileg kibír minusz jópár fokot....
    Mindenképp próbáld bele de szerintem a telefon lesz a ludas bár nemértem miért, mert ez egy anomália...
    A -4-5 fok csak a kijelzőnek árthat másnak nem...

    TÉMÁT LEHET RAKNI ÉS HASZNÁLNI A TELÓN???
  • matyi0323
    #56
    Hali. pár napja véletlenül kin maradt a telom a teraszon, aztán mostanában ugye már este nincs túl meleg :D kb olyan -4fok lehetett. Aztán azóta ugyanúgy működik rendesen minden rajta, de az SD kártyát nem látja... Kivettem már milliószor meg vissza, de semmi... aztán azt kérdezném, hogy szerintetek a kártya halt meg ( remélem :D:D ) vagy a telefonnak lett valami baja? Sajnos még nem találkoztam azóta ismerőssel akiébe ki tudtam volna próbálnia kártyát vagy az övét a telomba, hogy rájöjjek melyik a rossz..
    Tehát szerintetek?
    Mert ugyan még garis.. de azért szeretném tudni, hogy kb. mire számíthatok mielőtt beadom...
    Köszi.
  • SrAta
    #55
    VAGY TÉMÁT LEHET BEÁLLÍTANI?
  • SrAta
    #54
    NEM, sőt témát se lehet beállítani...
    Viszont ha benn van a füles azon hallod szal úgy lehet némítani...
  • Sabcsee
    #53
    hello!
    az lenne a kérdésem h télleg nem lehet levenni a fényképezés hangját?
    köszi
  • SrAta
    #52
    Sziasztok!
    LG KP502 valami érdemleges dologban különbözik az 500-tól vagy csak kicsit más a designe?
  • hokika
    #51
    nem tudom hogy neked sikerült-e, de nekem nem akar..ez a progi nekem nem indul el..-A megadott nevet (java) a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső
    parancskénti futtatható programként vagy kötegfájlként.- :P ezzel a hibaüzivel...megpróbáltam manuálisan ott elindult meg minden de sárga képernyő zöld nyíl és ennyi..a menüre se tok rákattintani...mi lehet a gond?
  • kwalker
    #50
    Feltettem rá a
    We Travel-t. Még nem próbáltam, hogy bluetooht-al működik e, ha kipróbáltam írok.

    Még annyit, hogy a We Travel-ről elég letölteni a Phone Installer ami egy swing-es alkalmazás. Maga a telepítő leszedi a szükséges térképeket menüket stb. és fel is tudja telepíteni magát vagy a telefonra, vagy az SD kártyára.
  • gerlock
    #49
    én nem tudom de szerintem igen
  • gerlock
    #48
    sziasztok
  • kwalker
    #47
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy navigációs szoftvert lehet rá rakni? Működne, ha vennék hozzá bluetooth-os gps-t?