246
LG KP500
  • rico1
    #206
    Ha LG KP502-re témát rakok, akkor az flashelésnek számít és ugrik a garancia? Bocs ha hülyeséget kérdeztem. XD
  • SrAta
    #205
    mindenkinél így van?
  • Ikarus EAG
    #204
    nekem is ijen telefonom van és azt szeretném kérdezni, hogy mikot hívnak azt írja ki a telefon, hogy Nem elérhető és a hívásnaplóba meg úgy van írva, hogy Nincs hívás azonosító. Ez miért van mit lehet ellene tenni?
  • SrAta
    #203
    akkor csak feltehetően engem vezettek félre:)
  • Apocalipto
    #202
    Ne beszélj butaságokat, természetesen a telefont lehet frissíteni, van hozzá Vodafone-os firmware is, megtalálható a www.mylgcookie.com oldalon.
  • SrAta
    #201
    Ha nem független a cucc ne frissítsd magad, mert akkor nem a gyári szoftver lesz rajt és valószínűleg nem fogja tudni használni a vodás kártyádat, tehát nem veszi észre a kártyát, vagy ha észre is veszi hibásan fog működni. Vagy függetlenítsd előtte vagy szokj hozzá, vagy kérdezd meg a vodánál, h van e újabb szoft, ha igen frissítesd velük
  • gagarin70
    #200
    Hm... és nincs valami újabb szoftver, ami kevéssé terheli azt a bizonyos gyenge procit? Néha kifejezetten idegesitő a lassúsága. Még a gombnyomogatásra (sms) is olyan lassan reagál (nekem csak a vibra van bekapcsolva), hogy még.

    Köszi,

    g.
  • SrAta
    #199
    nem lehet, hogy valami mobil net el van indítva?
    De egy "Visszaállítás gyári beállításra" megoldhatja a menüben találod a beálíltásoknál.
  • gmfalcon
    #198
    Üdv mindenki,
    Van egy vodafoneos LG KP500 telefon, és a kijelző bal felső sarkában, a térerő kijelzője mellett van egy 1-es szám. Eddig nem volt, és egy másik készüléken (szintén vodafoneos) sincs :/
    Ha bekapcsolom a bluetooth -t, akkor az említett 1-es szám helyén jelenik meg a bluetooth logo. Bekapcsoláskor nincs ott, csak utána kb. 1 perccel. Lehet, hogy a szolgáltató küld valamit?
    Hogy lehet ezt eltüntetni?
  • csokalaci
    #197
    azért lassú mert gyenge a procija :/
    A zenelejátszó meg abc sorrendbe teszi és még én sem jöttem rá hogy kell eredeti sorrendben lejátszani :(
  • gagarin70
    #196
    Sziasztok!

    Nekem ezért a pénzért (7 vagy 8ezer Ft) megfelel a telefon, de van egy dolog, ami nagyon zavar: rettentően lassan reagál. Másodpercek kellenek, mire a-ból b-be lép, vagy pl. ha keresek a névjegyzékben, stb.
    Van valami szoftverfrissítés, ami segít ezen, vagy ezzel együtt kell élnem?

    Más: a gyári zenelejátszó képes az albumokat a megfelelő számsorrendben lejátszani? Mert erre még nem jöttem rá, valami random rendszerben játssza le (nem, nincs bekapcsolva), vagy ABC sorrendben, vagy a jó ég tudja. Nekem a számok mindig 01-számcim.mp3, 02-számcím.mp3 verzióban vannak lementve.

    Köszi,

    g.
  • szunyog36
    #195
    Kösz a tartalmas segítséget!
    Megpróbálom megcsinálni. Ha jutok vmire majd írok. Kösz mégegyszer
  • csokalaci
    #194
    A bill.zár telepítése :
    Az alábbilinkről letöltjük az Idle_keylock.dll-t.
    Ezt a WinImagine nevű programmal berakjuk a telefon CUST-jába (erről tutorialItt)
    Ha ez kész akkor a témát Itt megtalálható bemásoljuk a telefon memóriájában a FlashContent nevű mappába ( Idle_Keylock.swf és keylock.xml )

    Ezek után kikapcsoljuk a telefont és feltöltjük a CUST file-t a telefonra (LGUI nevű programmal mejről itt van leírás
    Katt)
    LGUI letöltése
    Remélem tudtam segíteni :)
  • csokalaci
    #193
    már megtaláltam és próbáltam is elküldeni de SG fórum felmondta a szolgálatot úgy hogy bemásolom megint :
    Itt megtalálható

    És itt van a magyar fórum ahol van leírás is hogyan kell telepíteni(de ha mégse akkor meg lehet kérdezni mert válaszolnak ^^)
  • szunyog36
    #192
    Megnéztem Metallica linkjét de nem találtam meg ezt a bill.zár kombinációs dolgot. Légyszives egy kicsit pontosabban meg tudnád adni azt ahol megtalálhatom? Kösz
  • Gigant3
    #191
    Szia!
    Köszönöm szépen a gyors választ! :)
  • szunyog36
    #190
    Ez a bill.zár kombináció jó lenne.
    Ha valahogy pontosabb valaki elmagyarázná vagy küldene egy jó linket ahol könnyen megtalálom akkor megköszönném.
    Amúgy kösz az eddigi tanácsokat is!
  • csokalaci
    #189
    nekem meg a kabát zsebemből indított hívásokat :/
    sőt volt hogy leraktam az asztalra és magától felhívott valakit(mondjuk akkor egy iPhone téma volt rajta és lehet valami bezavart)
    De szerintem a legjobb megoldás,ha lecseréljük a billzárat.
    Láttam Itt valahol egy olyan billzárat aminél egy kombinációt kellett leütni.Na azt biztosan nem nyomja le magától :D
  • SrAta
    #188
    Ha zsebből kifele néz a kijelző, tehát nem a combod fele, akkor nem indít hívásokat...
    Legalábbis nekem nem indított így:P
  • szunyog36
    #187
    Helló!
    Nekem eddig csak 1 bajom van a telefonnal mióta megvettem (1 hete):
    Ha a zsebemben tartom könnyen kiold a bill.zár és hívásokat indít el.
    Ez ellen tud valaki tanácsolni vmit?
    pl. kimenő hívásokat blokkoljam vagy valahogy nem-e lehet átállítani a bill.zár működését?
    Előre is kösz!
  • SrAta
    #186
    Hmm SG fórumon lg-s emberke?:P
    Holnap megyek a javított készülékért kíváncsi vok meddig bírja:D
  • LG Info
    #185
    Szia,
    inkább maradj lszi a Kingston, ScanDisk vagy LG kártyáknál. Azok biztonságosan működnek minden LG készülékkel.
    Üdv
    LG Info
  • LG Info
    #184
    Szia,
    bármilyen meglepően hangzik, ezt be kell állíttatni a szolgáltatódnál. Külön kérned kell, lszi csörögj rájuk.
    Reméljük, amúgy szereted a készüléket.
    Üdv
    LG Info
  • SrAta
    #183
    Szoktál úgy zenét hallgatni, hogy a zsebedben van a teló?
    Ha igen és gyakran és sokat akkor várom, hogy 3 hónap múlva is ezt mondod e...:(
    Ha csinál olyant, hogy átkapcsol külső hangszóróra ha a zsebedben van a teló (kb 1 hónap múlva max 2) akkor ne lepődj meg, azért van mert leszakadt a nyákról a csatlakozó és azt érzi, hogy nincs bedugva füles...

    De remélem csak az enyém volt gyári hibás és nemkívánom nektek, hogy ez legyen, de én eddig csak ellenérveket tudok a telefon elle.
    Bár 1 pozitívum van:
    Amíg semmi baja a telefonnak (1 max 2 hónap) addig igenjó!:) utánameg...:(
  • SrAta
    #182
    A telefont nem ajánlom!
    NAGYON NEM!
    De ha ragaszkodsz hozzá akkor vegyél ilyent!
    Nekem egy 4 gigás Kingston SD HC kártyával ment. Szal viszi a HC-t és nagyon stabilan megy vele. (Csak az oldalában a rendszercsati egy fos és halódik meg....)
  • Riccardo G
    #181
    én tegnap vettem egy 502-est! Eddig meg vagyok vele elégedve maximálisan, zene is fasza, füles is hangok, akksival sincs semmi bajom! majd kiderül hogy hogyan reagál rám a teló :D
  • Gigant3
    #180
    Helló Mindenkinek!
    Én szeretnék érdeklődni hogy a KP500-ba belelehet tenni az új fajta micro sd kártyákat? Mert van az az új fajta micro sd ami "HC" nevet kapta...
    Bele lehet tenni a telefonba? :) vagy a régi fajtával üzemel csak? :)
    Ha van akinek ilyennel üzemel az nyugtasson meg hogy belelehet rakni.
    Nem akarok feleslegesen venni egyet :)
    Köszönöm a választ előre is :)
  • csokalaci
    #179
  • dandusz88
    #178
    srácok!!
    írjátok,hogy aksiérintkezési gondok vannak.igen sajnos a kp500ban az aksi kisebb,mint a neki szánt hely.lehet,hogy hüének néztek,de én ezt egy egyszerű dologgal oldottam meg.egy fogpiszkálónak a hegyét belenyomtam az aksi meg a ház közé és beletörtem.tőle kicsit távolabb ezt újra megismételtem.ez volt kb 2 héttel az után, hogy megvettem. most 8 hónapos a telefon és tökéletesen működik.egyszer nem kapcsolt ki. ajánlom mindenkinek. a fogpiszkáló csodákra képes!!!
  • LG Info
    #177
    Szia,
    igen, van ilyen, de nincs köze a készülékhez. Lszi hívd fel a szolgáltatódat és kapcsoltasd be vele a hívószám kijelzés szolgáltatást. Ha ez megvan, akkor tökéleten kell működnie a készüléknek.
    Köszi,
    LG Info
  • SrAta
    #176
    én 2 évet szenvedtem a csatlakozóval a se aljába szal rühellem aztis de még mindig jobb mint ez.
    Kövi egy nokia lesz megnézzük az hogy szeret:P
  • matyi0323
    #175
    Te tudod.. te használod.. : )
    Ezeket én csak onnan tudom írni amit visszahallok..
    Nekem ez az első LG telefonom ( ÉS AZ UTOLSÓ IS!! ), eddig SE, nokia volt, még mindig azt mondom, hogy visszasírom a SE-t bárki is bármit mondd rá.:D
    Legközelebbi telefonom remélem xperia lesz. :D
  • Maxtreme
    #174
    Pedig az Arenaval tényleg nincsenek különösebb gondok. .és tudást nézve, vetekszik sok okostelefonnal. :)
    Nekem pl mindössze annyi vele a gondom (de őszintén szólva hidegen hagy) hogy WIFI-n keresztül nem megy a YT.
    Az Arena nem véletlen kapott remek értékeléseket anno. Tényleg nagyon eltalált kis készülék.
    Az 5530 meg ez..szal maradjunk abban hogy nem egy kategória. Az 5800-val szokták hasonlítgatni, de tapasztalatom szerint annál sok mindenben jobb.
  • SrAta
    #173
    Garanciálisan javítják:P
  • SrAta
    #172
    jash énis az 5530al szimpatizálok inkább:D
    MEg ugye a HTC de kinek van 175kja egy telóra....:D
    Mondjuk ha eladnám a bicóm bolti áron akkor vennék egy HTC-t meg egy Iphonet:D
  • matyi0323
    #171
    A helyedben én nem vennék LG-t. Ismerőseimnek akiknek van/volt mindegy, hogy melyik széria, tehát nem csak a kp500, hanem úgy általánosságban az LG telefonok.. Mindenki csak szidja/szidta... akksi gond, csatlakozás, kikapcsolás, 2 hónapos üzemképesség stb.
    Tehát én nem választanék újra ilyet.. de Te döntésed. :D
  • SrAta
    #170
    3 hónap és nemleszel megelégedve...
    Ha van rá lehetőség visszakérem az árát és vagy egy km900 aréna vagy egy 5530-as nokia lesz....
  • kusmirex
    #169
    Nekem is az a bajom hogy egyszerűen nem írja ki hogy ki hív! Most vettem én is a T-nél a héten, de eddig megvagyok vele elégedve ezen a szarságon kívül! Nekem tetszik, bár megrémítenek ezek a negatív vélemények.
  • matyi0323
    #168
    áááá megint itt vagyok...még mindig egy FOS telefon... :/ legszivesebben földhöz vágnám... csak ha ledobom összetörik és legközelebb még az élmény sem marad meg.. xD



    Még egyszer SOHA SEMMI LG-T NEM VESZEK!! az fix.
  • SrAta
    #167
    az a problémád hogy megvetted!
    Ettől a szemét bandától nem szabad semmit venni!
    Nagyot csalódtam!
    Egyébként a problémádra nemtudok megoldást