246
LG KP500
  • Balin
    #166
    hello!
    lenne egy problémám.
    most vettem egy lg kp502-est és amikor hívnak nem jelzi ki sem a nevet sem a telefon számot azoknak sem akik benne vannak a telefonkönyvben."nincs hívóazonosító"
    valaki tud valami megoldást?
    előre is köszi!
  • RETROB0Y
    #165
    HÁt én is ezt a fost vettem nyáron és most már arra megyek rá hogy remélem hamar tönkre megy XD

    Nálam az aksi csatlakozás szarakszik néha mg néha kikapcsol magától ez egy kalap sz@r XD

    A kövi telóm tényleg minumum Samsung vagy valami kurva faszán összerakott

    Én még 45000FT ot adtam érte!!!
  • SrAta
    #164
    de kifejlesztés ára mondjuk megcsinálják a szoftvert 100 000FTból és használják 100 típuson. Az típusonként 1000 ft...
  • matyi0323
    #163
    Bocs, akkor tévedtünk, mert így max 10 ezer Ft. -.-
  • RRoland
    #162
    Sziasztok!Egy kis segítséget kérnék tőletek.A kp500-hoz tudnám-e használni a motorola S9-es fejhalgatót.Vagy esetleg van jobb ötletetek?
  • Ikarus EAG
    #161
    gondold végig azt is h a sziftver ami benne van menniybe kerül és méga a kifejlesztés is.
  • SrAta
    #160
    a telefon ígyis úgyis meghal 2 év alatt ha valami csoda folytán az ELKO kondik nem pusztulnak ki akkor elavult lesz szal ígyis úgyis új telót kell venned:D
    De ez áhh.
    Mennyi gyártási áron ez a telefon 2-3e ft....
  • matyi0323
    #159
    XDXD


    Amugy gondolkozzunk picit:D ugye ha megcsinálják normálisra.. akkor minek a szervíz?:D Így meg fent tudják tartani. Meg ha megcsinálják norm
    lisra akkor egy ember nem 2 évig használ egy mobilt, hanem 5-6-x évig, abba megint csak semmi haszon nincs. : )

    Te pedig ( meg én is ) jó, hogy megcsinálsz otthon mindent normálisan ami nem 2 hétig bírja.. mivel a te érdeket az, hogy jót csinálj.. na az övék nem ez. : )

    Voltam tavaly tv gyárban, volt szerencsmé látni hogyan is készülnek ( valamennyire értek az elektronikai dolgokhoz, így kicsit értettem mi-mi ), hagy ne meséljem mit raknak bele a 200ezres tv-kbe.. :D:D:D Kb az előállítás meg ami benne van cucc.. ér olyan... ööö max 40 ezret:D:D
    tehát erről ennyit..:DXDXD
  • SrAta
    #158
    Nyitni kéne egy Hogyan ne tervezzünk telefonnak burkolatot topikot:D
  • SrAta
    #157
    De most komolyan 1 kurva csavar kellett volna a csatihoz vagy valami passzentos műanyag leszorító(gyorskötöző:D(??) biciklin is megfogja a bovdenházat:D) és nemlenne ilyen gondd..
    Vagy nyomattak volna a nyákra műanyagot (ragasztópisztoly ) és akk soha nem vált volna el a csati.
    Mi így tanuljuk, hogy amit tervezek az ne csak 2 hétig legyen használható. Pl a múltkor (kb fél éve) nyákostól mindenestől terveztem egy akkumulátor kijelzőt. Fém házba van azóta bírja egy autószerelőnél, pedig átment rajt már egy kocsi is:D
    Nah valahogy igy kell tervezni...
    ŰDe ez...
  • matyi0323
    #156
    Nem tudom mit tanultak az LG mérnökei.. de ezt a telefont az én meglátásaim szerint nagyon el....k. :D Igazából nem értem magam, hogy miért nem a samsung s5230-at vettem.. mikor ami létezik a házban műszaki cikk minden sansung.. évek óta és kutya baja semminek. :D
    Az akksiját meg szidtam előző hsz-imben, msot viszont ( nem dicsérem most se !!! ) vasárnap töltöttem fel és csütörtök délutánig bírta úgy, hogy minden nap hallgattam zenét, igaz minden megjelenítés a minimumon volt!!!
  • SrAta
    #155
    Ha t-mobilos szoftver van rajt akk nem szabad mert nem tudsz majd a hálózatra csatlakozni pannonnál és vodánál nemtom ...
  • tudokem
    #154
    az mondjuk érdekelne hogy lehet-e itthoni szoftverfrissítést csinálni rajta??!!! ha vki tudja hogyan az pls ossza meg velem :) köszi
  • SrAta
    #153
    A Pop az meg tökugyanez csak más a burkolat és kicsit dekoratívabb a menü meg a billzár feloldás...
    Azis Hulladék...
  • SrAta
    #152
    ui: nekemis 3 hónapos:D
    Novemberben vettem:D
  • SrAta
    #151
    KAbátzsebbe volt nekemis, amikor farmerba volt kihúztam...
    Én már tölteni se tudom:)))))))))))))
    Nah még kb 13 nap és meglesz az eredmény:)
    Azért van éám ez mert szar a telefon burkolata és a csatinak van egy 2-3 tizedmiliméter játéka.
    Nemtudom az LG mérnökei mit tanultak, de nekem már a középiskolába(most vagyok 3.as később BME) megtanították, hogy állandó használatú csatit vagy rögzítsünk a házhoz is vagy vezetékkel kössük oda, hogy ne károsodhasson a nyák a "játékától"
  • tudokem
    #150
    hát mondjuk én se ajánlom senkinek se a kp500-ast!! a tesóm is vett egyet decemberbe és megunta igy nálam van. rájöttem hogy pl.:a videókat is csak egyfajta tömörítés szerint fogadja el, mozgásérzékelős játékokkal sem lehet rajt játszani ha teszel rá(mivel csak 2-irányba érzékel a mozgásérzékelő állítólag, és igy ha ráteszed a játékot letiltja a szenzort) nameg témát rárakni egy kész bonyodalom. ha van egy kicsit több pénzed akkor és LG-t akarsz minden képpen akkor ARENA vagy GD500.
  • matyi0323
    #149
    :(:(

    Nekem is kezd ugyan ez a hiba előjönni. Ráadásul én kabát zsebbe tartom, mert ott nem feszül.. van elég hely, hogy elférjen ( ugye nem olyan mint egy szűk farmernadrágzseb), de mégis nekem is kezd mozogni.. az usb-s csatlakozóról inkább szót sem említek. Mikor dugom be mondok egy imát, hogy csak még most ne törj le..
    Pedig 3. hónaposa telóm, akksiról megint csak inkább nem mondok semmit!
    Tehát így 3 hónap használat után azt tudom ajánlani annaka ki msot venne ilyen telót, hogy: NE!! Legalábbis én biztos nem venném meg még egyszer!!!!!
    Ugyan ezért a pénzért, ha nem is sokkal jobbat, de ilyet ( de szerintem jobbat is mint a kp 500 )lehet venni. ( nem csak érintőképernyősekre gondoltam ez alatt. )
  • Lg Kp500
    #148
    Hello
    Elég érdekes eset!

    Én nem naon használom a fülest úgyhogy nekem nem akadt ilyen összetűzésem a gyártóval.xd

    ui:nekem nincs semmi bajom ezzel a készülékkel.!
  • SrAta
    #147
    Sziasztok visszajött a telefonom szervízből!
    SEMMIT NEM CSINÁLTAK VELE!
    Bevittem azzal, hogy kibilleg a csatlakozó és nem hallatszik a zene. Csak gyári headsettel volt használva elég sokat és zsebben. Mivel elektronikus vagyok láttam a csatlakozót, és tudtam, hogy a főpanelról leszakadt.
    2 hétig ott volt, majd visszaküldték, hogy mechanikai sérülés nem rendeltetés szerű használat miatt. Na most a zsebben fülhallgatóval tartás zenehallgatás közben nem rendeltetésszerű használat?...
    Utána is jártam.
    Felhívtam a szervízt, aztán kapcsolták az LG HUN kft.-t aztán egy másik szervízt, ahol elmondták, hogy akkoris ezt írják rá (hogy nem rendeltetésszerű használat), amikor a főpanel károsodik és igazából rendeltetésszerű volt a használat csak annyira drága lenne javítani, hogy nem javítják. Na hopp...
    Ezekután felhívtam az LG Magyar KFT.-t mivel azt javasolták, hogy vetessek fel reklamációt. Mivel tudom, hogy rendeltetésszerűen használtam, csak a csatlakozónak (szar dobozolás miatt) vagy 1-2-3 tized miliméter játéka, ezért eltört a lába meg leszakadt a forrszem. Namost mivel tudom, hogy nekem van igazam, ezért felvetettem a reklamációt. 15nap az elbírálás, ha érdekel titeket a fejleményekkel jelentkezem.
    Jelenleg nem lhet a cuccot tölteni úgy ha nem fogom a csatit és zenét hallgatni sem.
    Én a konkurens SAMSUNG S5230-at venném meg ha most kéne telefont vennem!
    Többet LG cuccot nem veszek!
    Ilyen szervíz hozzáállással nem lehet vevőket megtartani. Botrányos, hogy rámkenik azt, ami nem az én hibám!
  • tudokem
    #146
    hali mindenki!
    a kp500 asomra ha motion sensor(mozgásérzékelős) -os játékot rakok akkor miért tiltja le a teló a mozgásérzékelőt?? :O
    nem tudja vki hogy hogyan lehet kiütni belőle ezt a tiltást ha kilehet?? :O :)

    válaszotokat előre is köszi
  • tudokem
    #145
    rányomod usb-n keresztül a telót és rápakolod a jar kiretjesztésű fájlokat és abból a mappából telepítheted ahova felraktad a játékokat!
  • icses
    #144
    usb kábellel hogy telepíted fel a jar kiterjesztéseket meg hová,ha még nincs memóriakártyám?
  • CsoLo93
    #143
    német-magyar szótár is nincsen? köszi a segítséget
  • CsoLo93
    #142
    köszi
  • Maxtreme
    #141
    Nem küldök, de linkelek:
    http://dictionarymid.sourceforge.net/dict.html

    Én Arena-ra az ittenit használom, gondolom kp500-al is üzemel.
  • CsoLo93
    #140
    Üdv.! Valaki tudna kp 502-re szótárt küldeni ( [email protected] ), legfontosabb lenne a magyar-angol, angol-magyar, de ha van némettel is azt is elfogadom! Vagy ha nem elég lenne a link is, ahonnan le lehet tölteni. Köszi előre is!
  • Maxtreme
    #139
    Nekem sikerült kisajtolnom az ARENA-ból kb 4-4.5 napot úgy hogy energiatakarékos módra állítottam a kijelzőt (valamivel sötétebb mint az alap, de teljesen jó) illetve a 3G-t automatikusra tettem (csak akkor kapcsol be mikor kell)
    Na meg wifi + bt alapból off természetesen.
  • SrAta
    #138
    5800 is meghal totál használat mellett 3,5 nap alatt
  • akaaka
    #137
    Vegyetek vissza a fényerőből,enyém 40%-kon megy, egyből tovább fogja birni az akksija!
  • Maxtreme
    #136
    LG Arena.
    ...és nem az aksija a szar, mert a többi ilyen paraméterekkel rendelkező telefon sem bírja tovább.
  • matyi0323
    #135
    Hat na..:D
    Most milyen van?:D
    Motorola vagy LG..? csak ezeknek szar az akksija...xD
  • Maxtreme
    #134
    Az baszna be :) Az előző telefonom s5230 volt, és úgy ment el 4 napot ha szinte alig telefonáltam vele, ill nem b*szogattam.
    Jó mondjuk a mostani még ennyit sem bír xD
  • matyi0323
    #133
    Hm. akkor megallapitom, hogy ez igy tok sz.r :DD xD -.-
    Mert ismerosnek a konkurense van ( S5230) aztan 5 napot siman megy full hasznalattal. :( :)
  • romii
    #132
    naponta töltenem kell
  • SrAta
    #131
    zene minden max 2,5 nap de a végén má imádkoztam h zene nélkül kibírja 3 napig még nem jutottam:D
  • matyi0323
    #130
    Hali. A toltesekrol jut eszembe.. nektek mennyit bir kb. az akksi egy toltessel? Nekem 3 napnal tovabb sosem birta. ( Ha egyaltalan nem hasznaltam akkor sem, zenvel pedig max 2 nap )
  • icses
    #129
    oké megfogadom tanácsod. most már használom, de 16 órát fent volt töltőn,de most amikor lemerítem csumára,akkor megint felrakom 16 órára. akkor így remélem jó lesz már.köszike a segítséget.
  • SrAta
    #128
    a gyártás miatt vann benn feszültség és a válaszom IGEN!
    Most merítsd le tövig és utána 16 óra töltés ugyanaz a hatás lesz.
    Különben ha már halódik a telefon akksija (évrk múlva) ha a formázást megcsinálod nyersz vele még pár hónapot:)
    Kül akármi gondd van szívesen segítek:)
  • icses
    #127
    na az a baj hogy későn olvastam el. mert én nem kapcsoltam be a telcsit,de most rátettem töltőre.így is töltsem 16 órát vagy így már felesleges hogy nem merítettem le?mert megvettem a telcsit, de nem kapcsoltam be.azt hittem, hogy ez a független telcsik nincsenek feltöltve.