246
LG KP500
  • SrAta
    #126
    Nah akkor szépen sorban:)
    Tehát mp3at csengőhangnak be tudtam állítani elvileg SMSnek is be lehet de én nem próbálkoztam vele és szerintem ébresztőhöz is lehet de ezt most nem tudom megnézni neked mivel szervízben van a vas:)

    Nah az akksi formázás:
    A LI-ION azaz a Lítium-Ion akkumulátort nem kell formázni.
    DE
    Az akkumulátorok gyártástechnikából kifolyólag csak akkor lesznek készek és teljes kapacításúak, ha egyszer le vannak merítve (a kis tárolócellák meglazulnak benne) és fel van töltve utána teljesen egy 16-20 órát így túltöltve (csepegtetéses töltés) az akkumulátor cellái teljesen felépülnek és megerősödnek
    (ne nézzetek hülyének azért magyarázom így hogy mindenki megértse:D)

    Nah szóval használható formázás nélkül, de kétségkívül nem tesz rosszat neki az a lemerítés és feltöltés
  • Lg Kp500
    #125
    Köszi a válaszokat!!
    :))
  • icses
    #124
    telefonálni szeretnék rajta, a office cuccokat használni esetleg, meg fényképezni,viszont olyan kérdés,hogy az mp3-akat csengőhangnak meg sms jelzőnek, ébresztőhöz betudom állitani? most hogy van ez akksi formázás mindenki mást mond?.
  • SrAta
    #123
    a függetlenen kívül az összes butított...
    de én elgondolkoznék rajt nem biztos hogy megvenném mostis....
    Ha zenét akarsz rajt hallgatni ne vedd meg!
  • icses
    #122
    na úgy nézz ki ma megyek a photo hallba megvenni a független kp 50-at.sz.tettek jó döntés?a független nincs lebutítva?
  • SrAta
    #121
    *számítógépet
  • SrAta
    #120
    Próbálkoztam már vele régebbi telómmal...
    Felejtős az ötlet, a telefon szoftverében nincs benn az, hogy a szímítógépet modemként felismerje. Ezt még egyik sem tudja.
  • SrAta
    #119
    Felrakni feltudod!:D
    De sztem nem fog menni mivel ebben elfordulás érzékelő van abba meg olyan, hogy minden irányba lehet forgatni és arra dől a cucc!
    Szal nem csak 1 irányba érzékel, hanem mindegyikbe.
  • akaaka
    #118
    Sziasztok!
    Lg kp500-om van.
    Ha van mobil internetem a teloról buetooth segítségével a netet át tudom vinni a számítógépre ezálltal modemként üzemel a mobilom és a számitogépen netezhetek.
    A kérdésem az ,hogy fordítva ezt tudom müködtetni???
    A számitógép internetét buetooth át tudom vinni a kp500-ra és igy a mobilon lehet netezni?
  • icses
    #117
    szerintetek a sony ericssonos motion szenzoros játékokat feltudjuk rakni a kp500-ra?
  • icses
    #116
    köszi a választ.
  • icses
    #115
    köszi a választ.
  • icses
    #114
    köszi a választ.
  • romii
    #113
    csak 640 x 480as felbontásig tudsz és az is csak 2x zoom
  • icses
    #112
    de a zoomolásban tud v.ki segíteni,mert ez a fő kérdés.amúgy én azt írtam hogy némítható v.ki már megcsinálta.biztos belenyúlt a telcsibe de elnémította.
  • SrAta
    #111
    a témát azt ne hamarkodd el:D
    Nagy bűvészkedés kell hozzá:D
    A kamerahang valóban nem némítható.
    A Samsung sem rossz...
    Nekem a csatija miatt van fenn pesten...
  • icses
    #110
    sziasztok.én ma néztem a media-ba ezt a telcsit én is ilyet szeretnék,mert még a 5230 samsunggal hasonlitottam össze,de ebbe van office kezelés, meg szép is ez a telcsi.viszont teszteltem a mediaba,és azt vettem észre,hogy 3mp-en nem lehetet zoomolni,és az a kérdés,hogy kisebb felbontáson lehet zoomolni vagy egyáltalán nem lehet? amúgy a kamera hangot lelehet némitani utána olvastam,eg iphone témát s fel
    lehet rakni rá.
  • SrAta
    #109
    Enyim szervízben van letört a csatlakozó a nyákról és eltört...
    Minőségi forrasztás (ez csak feltáételezett baj...)
  • ladislaw27
    #108
    Szia,
    Az én kp502 csak úgy enged kapcsolatot létesíteni a számítógéppel, ha teljesen fel van töltve, majd mielőtt összekapcsolom a pc a mobillal, elindítom a pcsuite alkalmazást, ezután beállítom a telefon kapcsolatok menüpontjában az adattárat, utána kapcsolom össze a mobilt a pc-vel, utána automatikusan felismeri az adattárolókat.(tálcára leteszem utána a pcsuitet, melyet csak a kapcsolat megszakítása után zárom be)
    Kérdés, hogy a memóriánál átállítottad-e a telefonmemóriát külső memóriára (lehet, hogy formázni is kell), remélem ez segít.
  • Lg Kp500
    #107
    Szia a vaterán vannak olcsó memóriakártyák!
    Én most licitáltam 1 4g-ra 667Ft-ért.:)
  • Lg Kp500
    #106
    Köszi de kipróbáltam de nem jó:((
    Még nem találok megoldást addig a memóriakártyát rakosgatom át a tesóméba mert azt felismeri!!
    .
    Neked jó?? lehet a kábel rossz vagy nem??
    Köszi a választ!!
  • evil 007
    #105
    sziasztok én smot vettem az 502es szériát akciosan és nem adtak hozzám sd kártyát nemtudom járna e hozzá (most akcios ára van a tmobilnál) szal és nekem 4 gigás kellene nincs vkinek elado mert néztem neten 3000ft nekem vmivel olcsbban kelene mert erre rájön a posta is..
  • SrAta
    #104
    belépsz a beállításokba és ott beállítod, hogy a telefon adattárolóként működjön
  • Lg Kp500
    #103
    Pár napja vettem ezt a telefont!
    1g -ás memóriakártyával.
    Zenét szerettem volna rárakni de a gépem nem ismeri fel: -feltelepítettem a programot amit adtak hozzá
    -amior bedugom akkor pittyen és kiadja h milyen módon akarok adatot átvinni!4
    mire menyjek rá??
    mert bármire mentem nem csinált semmit, a gép nem hozta cserélhető lemezként!
    Mit tegyek??
    A válaszokat elöre is köszönöm!
  • Lg Kp500
    #102
    sziasztok
  • psyho777
    #101
    és class4 es vagy class6 os microsd?? mer azért nem mind1..

    (akit érdekel class 6 os eredeti nokia micro sd 3600 ft+pk... Privit! )
  • psyho777
    #100

    3gp vagy mp4 és akármien képernyőfelbontás de ne legyen nagyobb 320*170 nél. vagy lehet hogy a telefonod szoftvere hibás
  • miza
    #99
    sziasztok.nekem az a problémám lenne,hogy nem tudok filmet nézni a telómon.Átkonvertáltam én már mindenre,de azt írja ki,hogy nem támogatott fájltípus.az meg,hogy lehetséges???
  • SrAta
    #98
    én még nem találtam rá megoldást...
  • Devergo Boy
    #97
    Jelszóval nem lehet védeni eggyes dolgokat a telón? pl. sms vagy mappák? (Lg Kp502)
  • SrAta
    #96
    És SDHC-t mindenképp mert az tuti megy és gyorsabb
    ebnyémbe 3500FT volt a 4 GIGÁS
  • SrAta
    #95
    Odavan írva:P
    KINGSTON
    csak elírtam:D
  • Devergo Boy
    #94
    Néztem Kingstont,Kingmaxot,Nokiát! Ezek közül melyiket érdemes?
  • Devergo Boy
    #93
    A kártya márkáját is megmondanád? Köszi
  • SrAta
    #92
    Micsináltál?:D
  • SrAta
    #91
    nekem a Kingsont 4 gigás SDHC kártya abszolút nem lassítja tele zenével...
  • Devergo Boy
    #90
    Syastok! Lg Kp502-esem van. Tudnátok segíteni milyen kártyát vegyek bele? 4 vagy 8gb-osat? és milyen márkájút? nem lassitja be a telót? köszi a válaszokat előre is
  • Cogita
    #89
    nem szóltam a FormatFactory megoldota :)
  • Cogita
    #88
    sziasztok! nem régóta van egy kp500-asom. de nem igazán akarja lejátszani a videókat. csak bizonyos 3gp-ket hajlandó letolni, de pl mp4-ekre meg a jobb minőségű 3gp-kre bemondja az unalmast... valahol olvastam hogy lehet rá rakni olyan lejátszót ami elbír az mp4-el. tudtok ebben segíteni? előre is köfi (:
  • matyi0323
    #87
    Nem volt még, de akkor én is utána járok majd, hátha jó lesz.