246
LG KP500
  • Szkubi ka
    #46
    Sziasztok!!!
    A következő kérdésekkel fordulnék hozzátok 2 telóról van szó.
    1:van benne memóriakártya az van beállitva elsödleges tárolási helynek,ez rendben,de ha bluuthon küldenek valamit rá teszi a telóra is,átrakom a kártyára és mondom törlöm a teloról ne foglalja a helyet,erre a kártyáról is törli.Hogy függ össze a 2 memória?vagy én vok béna?beállitás....?
    2:1-2 nap alatt lemerül álló helyében,kaptunk új akksit meg szoftver frissitést,nem változott,még hordjuk vissza ..........
    thx üdv bye
  • yakisha
    #45
    hát nem tudok más megoldást rá, talán próbáljátok meg lg szaküzletben megtudakolni v nem tudom. :S
  • szancsiii
    #44
    de tőle viszont mki más megkap mindent... :) ezért érdekes, nyilván eszembe jutott ez is.
  • yakisha
    #43
    talán a másik személy telefonját kéne bevizsgáltatni, nem a tied:)
  • szancsiii
    #42
    sziasztok! én is nemrég vettem ezt a telefont, és jónak találom, annyi problémám van vele (ami viszont elég idegesítő), hogy pont attól a személytől, akivel a legtöbbet sms-eznék, nem mindig kapom meg az üzeneteket. néha igen, néha nem, fogalmam sincs mi alapján válogatja meg, de tényleg rettentő idegesítő. vodafone elküldte szoftverfrissítésre, 3 hétig ott volt és most ugyanitt tartunk... persze mki mástól megkapok mindent... nincs valakinek akármilyen megoldási ötlete? :(
  • AnonyMusHun007
    #41
    Elvileg: Ha nem írsz semmit az üres mezőbe és a "nyalókaikonra" böksz, akkor egy olyan listára lök, ami megfelel a keresés paramétereinek. (Jelen esetben az egész telefonkönyvet megjeleníti.) Azután meg már csak kiválasztod a nevet és a "Küldés"-re teszed az ujjad.
  • goblin83
    #40
    Sziasztok!

    Pár napja vettem ezt a "kütyüt", nekem nagyon tetszik! :)

    Most viszont akadt vele egy kis gondom... Nagyon ritkán írok smst, ezért is csak most futottam bele a problémába. Megírtam az sms-t, nyomok alul a "Címzett"-re, erre átvált a billentyűzet szám beírásra. Áh, gondoltam semmi gond, látom ott a "nyalókaikon", a keresés. Rányomok erre átlök egy másik oldalra, amin van egy beviteli mező, benne Név és egy vissza nyíl.
    Hol lehetne elővarázsolni a telefonkönyvet? (Lehet vmit elnyomkodtam, csak nem találom mit... )
    A használatiban ennyi van az egészről: " A címzett számának megadásához érintse meg a T(1)-et a képernyő tetején, vagy érintse meg a keresés ikont, és nyissa meg a címjegyzéket. "

    Ötlet?
  • yakisha
    #39
    nem néztem még úgy meg xD
  • dragon11
    #38
    Én úgy értem, hogy a gépen milyen minőségű a képe..:) mert telefonban minden szép :D
  • yakisha
    #37
    3 MPs kamerája van.
    sztem jó a kép minősége amit csinál, bár nem igazán szokásom fotózgatni :D
    és nem is vagyok olyannyira szakértő a képek minőségében, de sztem szép képeket csinál, nem zavaros, tiszta, éles képet csinál.
  • dragon11
    #36
    Milyen képeket csinál?:D
  • yakisha
    #35
    áá nem .. XD

    ( I love LGKP500 - spec. én imádom :) )
  • dragon11
    #34
    Jó telefon ez?:D
  • yakisha
    #33
    ja tényleg :D nem figyeltem sry..
  • AnonyMusHun007
    #32
    Csak nem írom le annak a cirka 150 db játéknak a nevét... Nem gondoltad komolyan, ugye?
  • AnonyMusHun007
    #31
    Őt tisztelheted a #24-ben "Rarpass" néven.
  • yakisha
    #30
    ja és egy jelszót is légyszi a tömörített fájlhoz :D
  • yakisha
    #29
    nem tudom, nekem folyamatosan játsza le a számokat.
    én is a minden számból választom ki h mit szeretnék hallgatni, de ha vége a kiválasztott számnak, kezdi a következőt..
  • yakisha
    #28
    tudnál mondani vmi arról h mit takarnak a " game pack" elnevezések?
    mármint h milyen játékok vannak benne ? :D
  • yakisha
    #27
    simán ugyanúgy tudod lapozni mint a képeket a galériában. húzol rajta egyet és pá
  • R3TR0
    #26
    hi

    Nekem az a bajom a KP500 al hogy mikor ugye szeretnék zenét hallgatni bemegyek abba hogy minden szám azt ott rámegyek az elsőre és miután vége van a számnak nm megy tovább


    ez miért van??

    Amitn bemegy a bill zár a telefon nm megy tovább a következő számra vége az elsőnek és ennyi..

    EZt hol tom átállitani? vagy hol kell azt beállitani hogy folyamatosan jáccon lesz számokat?
  • zsancy
    #25
    Sziasztok, nekem is kp500am van és felraktam rá powerpoint fájlt de az első oldalnál tovább nemtudok jutni, hogy kell lapozni?:)
  • AnonyMusHun007
    #24
    Ilyen nincs...Nekem simán bejön, gondolom akkor nálad van a hiba.

    Azért, hogy el ne szontyolodj megosztok veled 3 linket az oldalról:
    [URL=http://rapidshare.com/files/174742844/celularestactiles.rar][Game Pack #1][/URL]
    Rarpass: elcampechano

    [URL=http://www.mediafire.com/download.php?2wn0ndu2waz][Game Pack #2][/URL]

    [URL=http://www.speedyshare.com/205161645.html][Game Pack #3][/URL]
  • yakisha
    #23
    így se tom megnyitni
  • AnonyMusHun007
    #22
    Hogyhogy nem működik?
    Próbáld újra. :D
  • yakisha
    #21
    nem működik ez a link, amit küldtél :S
    de azért thx :)
    egyéb ilyen oldalt nem tudsz véletlenül?
  • Eloldeszka
    #20
    Hejj!
    Eladó LG KP500-as, teljesen új, alig használt, pesten kipróbálható.

    vodafone-os kártyával vihető 30.000-ért, amúgy 39.990 a vodánál.

    írások a telóról:
    http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_lg_KP500.asp
    http://mobilarena.hu/hir/lg_kp500_erintokijelzos_mobil_olcson.html

    írj:
    sthc KUKAC vipmail PONT hu
  • HyuugaNeji
    #19
    Kösz a választ!
  • AnonyMusHun007
    #18
    Jut eszembe:
    -8 Gigáig bővíthető MicroSD HC kártyával, ami azért nem rossz. :)
    -Ugye a telefonban van kézírás felismerő is, erről annyit, hogy hasznos szerkezet azoknak az embereknek, akik nem úgy írnak mint én, mert az én írásomat még ember nem olvasta el, a KP500-nak sem sikerült valami fényesen ez a feladat... Gyöngybetűs kisdiákok előnyben!
    -MPEG4-et és 3GP-t is támogat így aztán egy videókonvertálás (és a megfelelő képméret beállítása) után akár teljes filmeket is nézhetünk a készüléken. (Kipróbáltam, működik.)
  • AnonyMusHun007
    #17
    Még friss a telefon, úgyhogy nem tudok még sokat mondani róla.
    -Képernyőről annyit, hogy szép, nagy, de a szélei nem olyan érzékenyek, mint ahogy annak lenni kéne. De ezt 5 perc használat után megszokja az ember, utána egyáltalán nem zavar. Cerkát csak fólián próbáltam, csupasz kijelzőn nem, de a fóliát karcolja szépen. (De van a csomagban még egy plusz fólia.)
    -Időzítő? Ezt passzolom. De van rajta ébresztőóra, szervező. Elég korrekt mindkettő.
    -Saját témát nem lehet beállítani (még). De már készült(ek) nemhivatalos skin(ek), de a telepítése nagyon macera...
    -Szerintem jó választás 30k-ért. 3,2 MP-s kamera, rádió (50 csatorna tárolására képes, és meglepően jól szól.) Lehúzták már azért, mert nincs benne 3G és a QWERTZ "billentyűkön" nehéz pötyögni. (Pedig lapát kezeimmel vígan SMSezgetek vele, netezni meg videótelefonálni pedig nem szoktam.)
    -Szívesen.
  • AnonyMusHun007
    #16
    http://www.mylgcookie.com/

    Beregisztrálsz, és akkor már láthatod a feltett fájlokat és linkeket is.
  • HyuugaNeji
    #15
    Sziasztok! Én is ilyen telefont akarok venni csak előtte szeretnék pár dolgot megkérdezni:
    - lehet állítani a képernyő érzékenységét?
    - van rajta időzítő?
    - a ceruza nem karcolja össze a kijelzőt, ha nincs rajta a védőfólia?
    - saját témát be lehet állítani?
    - az ujjat mindig érzékeli?
    - és szerintetek jó választás?
    - thx
  • yakisha
    #14
    sziasztok.
    engem is érdekelne ilyen oldal, ahonnan tudnék hozzá dolgokat leszedni.
    Vki nem tud vmi ilyesmit?
  • dragon11
    #13
    Utána néztem, van "ceruza" hozzá.. az a kérdés kilőve..

    mobilarena-n nem ajánlott vétel, de tetszett.. hát nem is tudom.. a Viewty drágább, de az ajánlott vétel.. :)
  • dragon11
    #12
    Helló..

    Mennyire jó képet csinál? sajnálom, hogy nincs benne vaku.. ezért lehet az LG Viewty jobb vétel..

    Aksija hogy bírja?

    A képernyőhöz adnak "ceruzát" v. kézzel is elég?:)

    TY!

  • csergo20
    #11
    sziasztok!!!nekem is ilyen telom van és érdeklődni szeretnék h nem tudtok valami jó oldalt ahonnan lehet leszedni hozzá dolgokat?
  • theone91
    #10
    Nincs Wifi... :\
  • SigS
    #9
    Miért lenne hányadék a Symbian?
    Rengeteg hasznos cucc van hozzá, és sok amatőr is írogat ezt-azt...
  • Jagumo
    #8
    köszi szépen :)
  • Dzsini
    #7
    részletes teszt