311488
  • Evoluti0N
    oh, nájsz. Gratula a PS5-höz is.
  • IMYke2.0.0.0
  • TBTPumpa
    Csak hogy egy kis életet leheljünk a topikba:
  • 3Error #311485
  • xido
    szerintem az még az az időszak volt bőven,amikor még nem voltak netes kliensek,amikhez örökre hozzá lehet társítania digitlis verziót..EA-nél legalábbis biztosan nem...NFS-nél később jött ki a Saboteur és annak a kulcsa se volt beimportálható..a dobozos példányoknak már csak az a hátulütője,hogy kevs ember tesz ma már a gépébe optikai meghajtót
  • totyak
    Ezzel most azt akarod írni, hogy a kulcs csak egyszer használható, vagy csak azt, hogy te mit tennél? Csak mert 2x nem szeretnék fizetni, hogy a polcomon legyen. Ha a dobozos kulcs többször is aktiválható és ezt valaki megerősíti, akkor nincs gond.
  • zorrobomber
    Én inkább vennék egy cd kulcsot, ha játszani is akarnék vele. Utána bármikor vehetsz egy dobozos változatot is, ha szeretnél azt is mellé.
  • ximix #311481
  • totyak
    Sziasztok. Használtan, dobozos, pc-s NfS Shiftet meg lehet venni, vagy a cd kulcs valamelyik fiókhoz kapcsolódik? Sajnos nem találok infót róla, itt meg valakinek tuti megvan a játék. Köszönöm.
  • darkSectorxxx
    Ja hát igen ezek a fránya skálázós beállítások :D
  • nxs
    Na azt hiszem rájöttem mi a baj. A jobban skálázható játékokban van minden 1440p és 8k között,vagy 720p és az alatt.
    Szerintem valami DSR bug,gyk 1080p-t akar skálázni ezért az kb nem is létezik. :D
    Kap a pofájába egy 16:10es monitort (1920*1200 régi samsung) ha ez sem jön be,kiirtok minden vga vezérlést és bootol alaplapiról...
    Legjobb buli hajnal 2 óra körül :)
  • darkSectorxxx
    Igen, sokban van dinamikus felbontás, meg ilyen scale funkciók.
  • Voltan
    Gondolom, gamepass-os cuccok, ugye? Csak mert én és észrevettem anno, hogy az ilyenek furán működnek.
  • darkSectorxxx
    Ez nagyon durva egy szituáció, én magam erről nem hallottam még egy ismerősnél se hogy ilyen létezne.
    Hacsak nem egy driver erőlteti a 200%-os Resolution Scale-t.
    Ilyen van sok játékban, mikor 1080p-be vagy, de a 200% miatt renderel 2160p-ben.

De amúgy a windows játékra gyakororlt hatását, hogy csökkent a teljesítmény, azt kijavították azóta???
  • nxs
    Srácok csak én szívtam be vagy másnak is volt durva fps problémája mostanában? Pl.: Remnant From the Ashes 144fps stabil,lett belőle 51-54 fps. Mivel sok játék produkálta kicsit utánanéztem wtf...és rájöttem minden "4k" 3840 × 2160-ba fut. Még az ini/cfg file átírása után is agyhalál felbontással renderel szinte minden game. Drivert frissítettem és semmi. Win10 update után jött elő...
    Valakinek valami 5let?
  • darkSectorxxx
    Bocs, elbambultam a Fifa-n elsiklottam.
    Ehhez a játékhoz így kell állíthatni, minnél nagyobbra rakod annál szebb lesz.

a videót 2:43-tól nézd!!!

Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.07. 02:36:39
  • darkSectorxxx
    Basszus de vak vagyok. :D
  • IMYke2.0.0.0
    De hat leirta: FIFA 21...
  • darkSectorxxx
    Hát eléggé változó, Options-Graphics/Display ezen bellül vannak néha Advanced menüpontok.
    De ha játék címet tudsz akkor konkrétababn meg tudom mondani.
  • puskas84
    A játékon belűl hogy állítok grafikát?
  • darkSectorxxx
    Amikor átállítasz valamit a grafikán, a menüben allul van sok esetben egy gomb, amivel nyugtázod , elfogadod a beállításokat hogy elmentse a játék.
  • puskas84
    Sziasztok!

Letöltöttem a Fifa 21-et, Ea Desktop-on keresztűl.
    A gond az, hogy átállítom a grafikát a legjobbra, de mégis amikor elindul a játék akkor alap gyenge grafikán indul el.
    Mitől lehet ez?
  • Anonymusxx
    https://www.pcguru.hu/hirek/black-geyser-hamarosan-megjelenik-a-magyar-rpg-amibe-tobb-tucat-orat-is-siman-beleolhetunk/63922

.." . És bár a korai hozzáférésű verzió angol lesz, a végleges kiadás természetesen már a magyar nyelvet is tartalmazni fogja."

• Anonymusxx
    Találtam egy érdekes magyar fejlesztésű játékot: Tortured Hearts - Or How I Saved The Universe. Again.

Fura hogy nem hallottam sehol a megjelenéséről, az amúgy elég ígéretesnek tűnik " A történet párbeszédalapú, 512k szónyi duma és 300k szónyi egyéb szöveg van benne."

A játék:

https://store.steampowered.com/app/1508260/Meggytrt_szvek__Avagy_mikpp_vltottam_meg_a_vilgot_Sokadjra/

• 3Error #311464
  • darkSectorxxx
    Az valszeg 1 éves exclusive csak.
  • Fpocok
    Nem szoktam ilyet mondani, de nagyon remelem hogy a the returnal jon majd pcre is! Gz btw!
  • darkSectorxxx
    Gratula!!! :)
  • Evoluti0N
    A topic eredeti témája ellenére rég volt már itt ilyen tartalom. Szal csak a régi szép idők kedvéért: legújabb szerzemények
    (kép elég szar btw)

• Kancsalborz
    Eszméletlen jó ez a játék. Igazi Wolfenstein hangulat !
    Kösz a linket, efelett elsiklottam volna egyébként...
  • Darun
    Több mint egy éve szemezek már a Blacksad-el, azóta nem láttam 14 ojró alatt, pár hete bedobták 12-ért. Gondoltam nem veszem emg, mert tuti lesz Star Deal, ha veszek valamit pár napon belül mindig jön belőle egy még olcsóbb. Most 4 ojró és olyan cimeket adnak mellé mint a Planescape vagy a Galactica. Ezek mindegyike egyenként is megéri sztem azt a pénzt.
    Fanatical Bundle
  • Probatbicol
    Most megint 300 Ft 3 hónap Xbox Gamepass Ultimate, gyakorlatilag egész nyárra odaadják.
  • 3Error #311456
  • Anonymusxx
    Wolfenstein Blade of Agony

Nagyon jól néz ki, ráadásul ingyenes.

https://boa.realm667.com/

Letöltés:
    https://www.moddb.com/mods/wolfendoom-blade-of-agony
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2021.05.07. 22:54:52
  • Anonymusxx
    Van egy egész jó bundle:

https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/platinum-collection-build-your-own-bundle bundle,

Én be is szereztem ezeket:

Prey
    2 wolfi
    Praetorians - HD Remaster
    shadows: Awakening Complete Pack
  • Evoluti0N
    A Replicantos Steam értékelések alapján (minden negatív a port minőségéről szól), inkább megvettem a PS verziót. Ha már elkezdtek dolgozni végre ennyi év után patch-en az Automata PC verziójához, akkor lehet, h a Replicant is kap majd vmi PC-s javítást egy pár év múlva, ha bejelentenek egy 3. részt.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.04.23. 23:45:06
  • TBTPumpa
    Igen, annak én is jobban örülnék, de nem fogok lázadni ez ellen sem (végre egy új rész - végre egy új JRPG PC-re is). Bízom benne, hogy élvezetes és magával ragadó alkotás lesz.
    Látom lesz Ultimate Edition is 18 különféle rucival a hölgyre. Annyiba kerül a teljes verziós játék, mint egy Hearhstone kiegészítő az Activision Blizzardnál. Instauy
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.04.23. 15:28:48
  • IMYke2.0.0.0
    Megint hím főhős? Ehh...
    Berseria-like kőne.
  • TBTPumpa
    Legalább a Tales of Arise megkapta végre a tervezett megjelenési dátumát!
    Steam-re is érkezik szeptember 10-én.

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.04.23. 10:40:17
  • Ashlara
    Japán cucc, szóval persze, hogy tré a PC-s verzió.