311797
  • tigeroo
    #311672
    Nyaraláskor a szállásadónknál találtam egy Sega Mega CD konzolt, rengeteg játékkal pl. Sonic, Mortal Kombat...A néhai tulajdonosa már nem él, nekem ajándékozták.
    Megnéztem ebayen, valóban 400-500 EUR-t ér egy ilyen ritkaság?

  • zorrobomber
    #311671
    Highfleet Review | Photosensitive™ Seizure™ Edition™


    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2022.07.17. 20:51:57
  • zorrobomber
    #311670
    Meanwhile, hogy is van ez a befektetett összeg/lejátszott óra szabály?



    És ha valaki ezen most szörnyülködik, de azért van benne valami perverz kiváncsiság, html5-ben tolható a játék itch.io-n, böngészőben, ingyen.
  • zorrobomber
    #311669
    Ha pixelfos lenne negyedennyien se vennék... Celeste-et nyomom most Switch-en, az se könnyű, mégse idegesit fel úgy mint a Cuphead :D

    Hiába látom hogy jó, az idegesitőség faktor miatt 30-40 perc ha belement.
  • TBTPumpa
    #311668
    2 hét alatt meg is lett az 1 milliós eladás a DLC-ből!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.07.14. 11:55:47
  • IMYke2.0.0.0
    #311667
    Szokás szerint, ha valamit matatnak az SG.hu felületével (99%-ban hirdetés - mint most a Disney+), akkor elromlik valami a fórummal...
  • Evoluti0N
    #311665
    #311664 elkelt. Miért nem tudok válaszolni?
  • Evoluti0N
    #311664
    Van 2 hónapos ingyen Game Pass kódom (Ultimate), de csak olyan válthatja be, akinek nem használt még GP-t. Ha vkit érdekel, küldjön nekem privit.
  • TBTPumpa
    #311663
    4 év várakozás után (eredetileg 2018. júniusában a 2018-as E3-as XBox konferencián jelentették be) végre megjelent a Cuphead kiegészítője/combosabb DLC-je, a 'The Delicious Last Course'.
    Eléggé baráti összegért (8 euró, de GMG-n van rá 20% kedvezmény) elérhető ez a méretes kiegészítő (új karakter + térkép + pályák + ellenfelek + bossok + animációk + és sok apró változtatás és javítás az alapjátékhoz képest).
    Ennyiért ajándék ez a DLC.




    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.07.02. 11:03:37
  • zorrobomber
    #311662
    Cookie Clicker on Steroids

  • KalamMekhar
    #311661
    Mindkét vitázó féllel egyet kell értsek,a tripla A piac az utóbbi időben rettenetesen elkurvult,utolsó amit élveztem a Mass effect legendary edition volt,dehát az nem is új játék ugye csak a nosztalgia ütött be,hiába gondolkozok rajta, egy sem jut eszembe ami bugmentesen jött volna ki. Lassan teljesen áttérek az indie piacra,ott még találok olyan játékot amit szívvel lélekkel csinálnak, és inkább támogatok olyan fejlesztőket akikben van kreativitás nem csak egy sablon modellt követnek,egy tripla A játék árából veszek 2-5 indie címet. Be fog jönni az összes? Természetesen nem, de nagyobbak az esélyeim ha egy jót akarok játszani a szabadidőmben.
  • zorrobomber
    #311660
    Epic-en ingyenes épp a Geneforge 1. Nem játszottam még egyik Spiderweb cuccal sem, de ettől függetlenül szimpatikusak. Pár éve épp kvázi be is jelentkeztek az Epic pénzéért:
    "Everyone here is three bad days from going out of business. Of course everyone’s going to take the Epic money bag. It’s just that I’m not good enough for it. Our games are too niche and too low-budget to get into that club. But you know, no hard feelings."

    Ezt a beszédét anno megnéztem, igy most újra aktuális/érdekes lehet annak akit érdekel egy ilyen pici indie fejlesztő életútja:
  • ToxiMaxi
    #311659
    #311657
    Én teljesen kiégtem a Lost Ark grindolásban. Pedig nagyon kedveltem a játékot csak aztán fokozatosan fogyott a lendület, egészen addig, amíg már elindítani se volt kedvem.
  • MerlinW
    #311658
  • MerlinW
    #311657
    Én február óta kizárólag Lost Ark-ozom, mást el sem indítottam :)
  • zorrobomber
    #311656
    V Rising

    Sajna látok rá esélyt hogy feladom a szólózást (egyelőre még inkább izgalom és kihívás hogy nem gyengék a bossok) de ha 20 éves lennék és tudnám fosni bele az időt multiban is... atom jóság.

    (És nem 40-50€ hanem 20€ - amit leokosítottam 14-re.)
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2022.06.26. 22:01:39
  • Evoluti0N
    #311655
    Nem ezt mondom. Azt mondom, h azok, akik azt mondják, h nincsenek jó új játékok és csak régiket játszanak újra és újra, azok vannak kiégve. Kongy hozzászólásából nem az jött le, h nem próbál ki új játékokat és leárazásra vár, hanem az, hogy csak régi játékokat játszik újra, mert semmi új nem tetszik neki.

    Szerk: Félreértés ne essék, én is előveszek régi címeket vagy játszok régi játékokat életemben először. De ez nem ugyanaz, mintha valaki csak 5-10 éves játékokat játszana újra azért, mert nincs semmi új játék, ami jó szerinte.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2022.06.26. 16:51:14
  • IMYke2.0.0.0
    #311654
    Lassuk, jol ertem-e a dolgot:

    Tehat, azok, akik hozzam hadonloan nem lapotoljak 0 day a 40-70 eurokat a bugosan, felkeszen, DLC- es Season (Pass) aradattal nyomorra tett uj cimeket, azok ki vannak egve?
    Azok is kiegtek, akik mondjuk egy mar nem uj Dark Souls 3-ba vernek bele tobb 100 orat, netan egy mar nem trendy Forza Horizon 4-be, a sivar 5 helyett, vagy netan a rohadt regi Port Royale 4-et nyuzzak, vagy esetleg a meg regebbi Assassins Creed 2-ot...?
  • Evoluti0N
    #311653
    Aki azt mondja, hogy nincs mit játszani, meg nincsenek új jó játékok, az csak szimplán kiégett. Ha meg 5-10 éves játékokat játszol, akkor azt jelenti, hogy azokat a nosztalgiafaktor miatt élvezed, mert arra az időszakra emlékeztet, amikor még nem voltál kiégve.
  • IMYke2.0.0.0
    #311652
    Akkor sem kevesbe munka a dolog, ha gyujto oldalt "kell" vegignyalaznia a kivancsi jatekosnak.
    Nem ok nelkul nem is csinalok ilyet, szemely szerint.
  • Anonymusxx
    #311651
    Keresgélésre egyébként a https://steamdb.info -t ajánlom,

    Ilyen pl ha be van állítva h a jobb indieket adja ki:

    steamdbindiebest


    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2022.06.26. 14:43:58
  • IMYke2.0.0.0
    #311650
    Azt azért ne feledjük, hogy manapság úgy ömlenek a címek, hogy már az munka lenne, hogy az ember átnyálazza a megjelenéseket, és megtalálja az esetlegesen őt érdeklő címeket (ha épp nem Early Accessek)... az helyett, hogy ezt a keresési időt játékkal, vagy még tartalmasabb szórakozással töltené...
  • Anonymusxx
    #311649
    Hát havonta kijön vagy 10- 20 normálisabb játék, szerintem csak rosszul kerestek...

    A steames wishemen van vagy 1200 játék, és egyik se multis szar...

    pl, ami frissebb, és jobb értékelésű:

    https://store.steampowered.com/app/1341820/As_Dusk_Falls/

    https://store.steampowered.com/app/1574240/Dread_Delusion/


    Hardspace: Shipbreaker

    V Rising

    The Inheritance of Crimson Manor

    Best Month Ever!

    Citizen Sleeper

    Forgive Me Father

    Born Into Fear

    Golden Light

    Martha Is Dead

    Blood West

    KINGDOM of the DEAD

    The Heilwald Loophole

    És ez csak egy pár...
    Persze, ha valakit csak egy-két stílus érdekel, az megint más...

    + Northern Journey
    ettől elég sokat várok, félek h csalódás is lenne:

    https://store.steampowered.com/app/1639790/Northern_Journey/
  • Kongy
    #311648
    +1

    Konkrétan 5-10 éves játékokat veszek elő újra, mert tényleg nincs mivel játszani. Most nyomjam az X+1-edik battle royale x+1-edik szezonját... ? Kösznem, nem kérek a toxikus 12 éves vérpistikékből.

    Indie játékokba is bele-belekezdtek, 1-2 óra után megunom, nem köt le.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2022.06.26. 11:47:00
  • MerlinW
    #311647
    Hello! Be lehet fejezni a személyeskedést és elhúzni a p*-ba :)
  • Crasher99
    #311646
    Pontosan az ilyen emberek miatt jutott a játékipar oda ahol most tart. Emberek akik minden cuccot benyelnek és örülnek, hogy mekkora királyság, hogy mindig van mivel játszani holott ugyanazt a színtelen, szagtalan, futószalagon gyártott szart öntik magukba. Megnéztem amiket leírtál és pontosan olyanok voltak amilyennek gondoltam. Ezerszer látott dolgok csak más címen és körítéssel.

    Persze attól aki még állítólagos 30 év után sem tudott egy kis komolyságot vagy igényességet magára erőltet attól felesleges mást várni.
  • nxs
    #311645
    Nyilván igazatok van,leginkább azért írtam le a nyomoromat mert felháborítónak tartom amit a telekom csinál. Ha egy régióba nincsen konkurencia eladják a nem létező csomagot is,felvásárolták a matávot még annó és azon az ezer éves hálózaton a mai napig adnak el szolgáltatást.

    dark : akárhol vagyok EU-n belül mindig frankfurti szervereket nézek,elvileg ott van a sok park. Amúgy jó nagy lehet a család ha ilyen neted van :D
  • darkSectorxxx #311644
    Az elvileg jót mutat, az más kérdés hogy a Speedtest, ott milyen szerveren nézed a sebességet, a szolgáltatód hogy csatlakozik rá, ebből sajnos nehéz leszűrni hogy a steam, vagy bármi vagy ps store vagy xbox -on hogy tudsz valamit tölteni.

    Játék és elérhetőség függő is.

    Nekem steamen van játék ami eléri a maxot, 120MB/s mert 1 GBit-es netem van a pc-n, van játék, ami meg ennek ellenére ugrál 10-20 MB/s körül...

    Nem tudom melyik az az oldal, ahol adatot letöltve elérhető a legmagasabb sebesség.
    Mert 20-30 MB/s-t hamar ki lehet maxolni.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2022.06.23. 21:36:37
  • darkSectorxxx #311643
    Akkor nálad maxon jön, de nem mindenhol tudják a maxot garantálni, a garantált mindig a fele szokott lenni, 99%-ban.
  • Scooter
    #311642
    Érdekes. Nekem a 250 Mbit/s-es (3600 Ft) Telekom-os nettel 32.1 MB/s-el jön lefele a cucc.
  • nxs
    #311641
    Ohh Meg ne kövezzetek,Shmup forumon zsákoltam tegnap egy szerintem gigászit.
    Touthou : Subterranean Animism (bontatlan) Comiket "maradék" brutál 12 fontért + posta.
    Nyilván e mellé nem lesz wasabis kit-kat + tintahalas fagyi...de ha megjön azért leporolom a polcomat :D
    (Nem én sem fogom kibontani!)
  • nxs
    #311640
    Végre kicseréltem a fos Telekomot egy normális szolgáltatóra,valami hajmeresztő a különbség.
    T-kom : 5600 Huf - 1.2MB/s (Steam - The Darkness 2 / x óra)
    Új cég : 4500 Huf - 29.9MB/s (Steam - The Darkness 2 / 4 perc)
    Speedtest még csúnyább dolgokat mutatott (bár szerintem az oldal nem életszerű,ping miatt leginkább) 294 Mbps le - 319 Mbps fel.
    Amúgy fak jee!
  • ToxiMaxi
    #311639
    Ennek nagyon ismerős a neve. Ránézek, köszi!
  • ToxiMaxi
    #311638
    Köszönöm a segítséget...
  • MerlinW
    #311637
    Last Epoch.
  • Kancsalborz
    #311636
    Kicsit szelektíven értelmezel. XD
    Ezzel meg hogy neked az "AAA" a mániád, nem tudok mit kezdeni.
    Es fú, egy már 3-éves játék... Ember, tényleg maradjunk annyiban, hogy nem leszünk azonos hullámhosszon...

    Hát akkor további jó várakozást valami új játékra ! XD...
  • ToxiMaxi
    #311635
    "Fogalmam sincs van-e új "AAA" H&S játék" akkor elmondhatnád, hogy az eredeti hszemre mi a toszért írtál? Mikor amiatt panaszkodtam, hogy nincs "más" H&S... "Moba-val, MMO-val én nem foglalkozom" utána meg arról írtam, hogy a Blizzard mit csinált a kedvenc moba-mmal...

    Aztán jössz egy majd 3 éves játékkal...

    Szerintem mi nem leszünk azonos hullámhosszon :), amivel nincs semmi gond.
  • Kancsalborz
    #311634
    Akkor én nem vagyok értelmes ember ezek szerint. XD...
    Lassan 30-éve játszom PC-n, és szerintem soha nem volt még ilyen változatos a piac, és soha nem volt ennyi érdekes játék mint most...
    De persze ez csak az én véleményem.

    Wartales, High Fleet, Cantata, Creaks, Songs of Conquest, Weird West, Valkyria Chronicles 4, Transport Fever, The Ascent, hogy csak egy néhány nem túl régi játékot említsek, mind egyedi és jó a saját nemében, ehhez jönnek még a "nagy" game-ek mivel én már nem huszonéves vagyok hogy a megjelenés után egy héttel kijáttszam a legújabb címeket, most nyomom a God of War-t, a Mad Max-et, még a Doom Eternal-nak neki sem kezdtem, stb, stb, stb, nem is tudom meddig tudnám sorolni...

    Nézd, én nem akarok ítélkezni, és lehet hogy a te szemedben akkor én egy "egyszerű igényű" ember vagyok, de én csak sajnálni tudlak hogyha neked ezek "egy kaptafa" játékok, és a mai piacon nem találsz értdekeset.

    Nekem az én időmmel ha mától nem jelenne meg új játék, is vagy 20-év múlva is találnék olyat amit még nem próbáltam, és érdekel...
  • Kancsalborz
    #311633
    Fogalmam sincs van-e új "AAA" H&S játék, indie game-ekkel játszom szinte 90%-ban, mint mondtam szerintem az immortal is az a kategória, abban viszont van egy csomó...
    2 VH-s stratégia annyi van, hogy dunát lehet vele rekeszteni, ne viccelj már. Vagy két A!-es lapnyi címet be lehet ide linkelni, komolyan játszottál már minddel ? Én most nemrég a Close Combat The Bloody First-el nyomtam, nem azért mert új, csak éppen most jött sorra. És ez is csak egy a 100-közül...
    Moba-val, MMO-val én nem foglalkozom, így arról gőzöm sincs, így is van ezer másféle game...
  • Crasher99
    #311632
    Értelmes ember előbb-utóbb eljut oda, hogy meglássa mennyire egy kaptafára készülnek a játékok is és már előre szelektál. A te példádat felhasználva, ha 0-24-ben nyomnád hosszú évekig akkor is az időd minimum 80%-ban ugyanazt nyomatnád csak más név alatt.

    Attól, hogy ömlesztik az új játékokat az nem jelenti azt, hogy érdemben kell foglalkozni mindegyikkel vagy, hogy bármi újat képesek mutatni. Szóval igen, nincs mivel játszani mert ahogyan mondani szokták: "been there, done that"